Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

bohaterze, zostań lepiej w domu

bohaterze, zostań lepiej w domu i siedź przed telewizorem

hahahahaha

hahahahaha, brawo :) to dopiero musisz być idiotą, aby wpaść na pomysł zamknięcia psa w aucie, przed sklepem. gratulacje Jan :)

Jan

Dzisiaj około godziny 17:00 bylem klientem Selgrosu w Długołęce. Agent ochrony, który, zamiast zajmować się pracą, prowadził prywatną konwersację na parkingu przed sklepem. Kiedy zamknąłem auto, w którym znajdował się pies i oddaliłem się w stronę wejścia usłyszałem szczekanie psa. Wróciłem do samochodu i zauważyłem, iż pracownik ochrony z drugą osobą, z którą rozmawiał, uderzają w szybę samochodu denerwując tym psa. Na zwróconą uwagę pracownik zaczął sie śmiać. Udałem się do szefa ochrony i opisałem sytuację, którą zastalem na zewnątrz i na koniec oświadczając, iż zatrudniają "debila". Szef ochrony wyszedł na parę sekund przed sklep i nie zareagował na zaistniałą sytuację.

Bolek

Jeśli komuś nie pasuję nie odpowiada niech zmieni pracę. Trudno? Moim zdaniem w Ultra jest OK.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Prosze sie nie obrazac , ujawnia sie ta wasza inteligencja o obydwoje jestescie po jednych pieniądzach ...

xxx

Pasza, zastanawiam się, jakim cudem, taki półgłówek jak ty, trafił do ochrony? Pomyliłeś fach - stać ciebie przecież na więcej hahahahahaha

Pasza

Przepraszam osoby śledzące ten wątek, że celowo pozwoliłem sobie na forum dotyczącym konkretnej firmy na powyższą polemikę z Panem Dowódcą Zmiany w Ultrze. Kto szuka pracy w tej firmie będzie wiedział z kim może mieć do czynienia i na jakim poziomie. Pozdrawiam ;O)

xxx

a ynteligęt jak ty siedzi na forum i wylewa łzy rozpaczy, oczekując aplauzu ze strony sobie podobnych, niezrealizowanych życiowo matołów...

@xxx

Odnoszę wrażenie że czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci kłopot. To da się leczyć nawet u dorosłych. ;O)

xxx

znajdź sobie w Wikipedii wyjaśnienie pojęcia "matoł", a wtedy być może pojmiesz, że mam ciebie na myśli filozofie internetowy

@xxx

;O) Żenujące... kto Cię zatrudnił na funkcyjnym stanowisku? Możesz darować sobie odpowiedź, pewnie ktoś nie lepszy od Ciebie. Bierny, mierny ale wierny...

xxx

Jakim przełożonym matole? Pracuję w tej firmie jako dowódca zmianowy i takich ja nierobów-filozofów ty miałem pod sobą wielu. Wszyscy na początku byli okej, ale jak się zaczęło od nich cokolwiek wymagać, to był już problem, który poniekąd rzucał u przełożonych oraz klientów złe światło na mnie samego. Zacznij się realizować w realnym życiu, a nie w internecie. Poniał?

@xxx

Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie. Jeśli zdobędziesz się na odrobinę wysiłku i wychylisz się ponad marazm(UWAGA !!! Trudne słowo możesz nie zrozumieć,podaję link do wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Marazm )to będziesz wiedział że dowódca zmiany jest przełożonym pracowników/zleceniobiorców realizujących zadania w czasie tejże zmiany. Życzę oświecenia. ps. (to też może być dla Ciebie za trudne http://pl.wikipedia.org/wiki/Post_scriptum )mam pytanie często piszesz notatki służbowe na pracowników/zleceniobiorców powodujące kary finansowe?

xxx

pasza, jeśli potrafisz czytać pajacu, to poczytaj sobie (koniecznie ze zrozumieniem) umowy, które zawierałeś. Jeśli twoja percepcja uniemożliwia zrozumienie treści napisanych w języku polskim, to niestety masz spory problem. Dla takich jak ty stworzono ośrodki pomocy społecznej, lub zakłady zamknięte dla czubków, dlatego nie rozumiem, co ty tutaj jeszcze robisz? zajęcia nie masz?

@xxx

No tak. Pisz więcej xxx. Niech ludzie poczytają i wyrobią sobie opinię kto będzie ich przełożonym.

Czytam i nie wierzę. Jak były pracownik stwierdzam, iż w Ultrze nie było źle tym, którym chciało się pracować. Wynagrodzenia przelewane punktualnie, co jest najważniejsze w obecnych czasach. Nieroby zawsze znajdą powód do narzekania, a tym bardziej do procesowania się z sądzie o byle g., ale czy przez to będą bogatsi?

@były pracownik

Były pracowniku, nie czytasz całości wątku to i nie wierzysz. Prawdą jest że wypłaty w Ultrze były/są terminowe tak samo jak prawdą jest że wymagane składki były/są odprowadzane od drugiej umowy za kilka PLN. Nie bronię leserów ale raczej tych którzy na przykład po przejęciu obiektu po Ultrze przez inną firmę przeszli do niej do pracy a wynagrodzenia z Wrocławia nie zobaczyli. Wydaje Ci się to w porządku?

Milutka

Ja pracuję w Gliwicach obiekt Selgros, szczerze polecam, trochę kręgosłup boli od siedzenia tak samo jak oczy od monitoringu, ale w sumie wszystko OK. Dyrektor bardzo miły, dowódcy zmianowi też przyjaźnie nastawieni, jeden nawet zaprosił mnie na kawę lecz odmówiłam. Gdybym miała dostać lepszą ofertę, z Ultry bym nie zrezygnowała. Płacą jak płacą... Nic dodać nic ująć... Zachęcam do pracy:)

A te wyroki Sadowe to co nie mówia za siebie , dla pracowników którzy walczyli w Sadzie , ..to co powiesz na to ?

@pracownik

Niestety większości pracowników ochrony zniechęca długie postępowanie i koszty z nim związane. Ciężko też podjąć próbę złożenia pozwu zbiorowego w momencie gdy ludzie są zwalniani na raty. Zawsze część się łudzi że jakoś będzie inni że i tak nie warto itp...

Pasza

Brawo Pasza, odkryłeś Amerykę. Dla takiego zacofanego półgłówka, jak Ty, najlepszym byłby powrót do socjalizmu, gdzie nie było firm, które zarabiają....

@Pasza

"piękne" słowa, sam sobie wystawiasz "wzorową" cenzurkę. Ilu osobom ostatnio ukradłeś wypłatę?

k
@Pasza

Gupek zawsze gupkiem pozostanie

Pasza

Od wielu lat, jak większość firm, Ultra jest nastawiona na maksymalny zysk przy minimum kosztów. Niskie stawki, umowy zlecenia, składki odprowadzane od 5zł, jak upomnisz się o swoje to zostaniesz zwolniony i jeszcze nie wypłacą ci za przepracowane godziny... itp! To są standardy Ultry.

pajace

Bezrobotne i niewyedukowane pajace, (dolne) marginesy społeczne, szukacie sensacji? Zajmijcie się lepiej swoim bagnem, w którym tkwicie po szyję

xxxxxxxx

Pracownicy selgrosa i co teraz jest lepiej w ochronie wypowiadajcie sie ...

niech zmienią nazwe na (usunięte przez administratora) ochrona bardziej adekwatne do poziomu przedstawianych usług

No prosze pisac uwagi pozytywy

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra