Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

jacek8822

Bardzo mi pomogli w wyjezdzie do Holandii jak i również pomagali na miejscu. Polecam. Moje sugestie dla GOOD JOB Aleksander Nowak: Poszerzenie przesyłanych danych do agencji w Holandii na temat pracowników. (między innymi stan zdrowia) Lubię atmosferę w GOOD JOB Aleksander Nowak za: Kontakt z klientem

Marcin1985

Wyjechałem z GOOD JOB Rzeszów pani z biura znalazła mi dobrą a nawet bardzo dobrą pracę .... pomogła mi po tym jak inna agencja zostawiła mnie na lodzie w Holandii ( zero godzin siedzenie w domu po 5-6 dni)mało tego znalazła też moim kolegom którzy do mnie dojechali i pracujemy razem. Praca super a pani z biura Good Job konkretna nie owija w bawełne nie opowiada bajek zawsze pomocna Polecam GOOD JOB !!!!!!!!!!!!!! Jedyne biuro które dba o ludzi Pozdrawiam panią K. :)

Bolo

Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią. GOOD JOB to dobry pracodawca!!!

O

Wyjechałem z Agencją GOOD Job z Rzeszowa na 10 tyg do Holandii. Zakwaterowanie super, nowy hotel pracowniczy, pokoje jednoosobowe dobrze wyposażone. Do pracy trochę daleko (45 min) ale dostałem do wyłącznej dyspozycji służbowe auto z kartą paliwową więc super :). Sama praca też całkiem ok (magazyn). Był zgrzyt gdyż przez ostatnie 3 tygodnie (okres poświąteczny) dostawałem bardzo mało godzin jednak po interwencji Pani Katarzyny z GoodJob Rzeszów pracodawca natychmiast wypłacił mi wyrównanie za ten okres więc w sumie zarobiłem a nie narobiłem się :P.

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pepina

Piekarnia ciastek neerlandia w Bunschoten polecacie ?? Jakie warunki????

Ola
@Pepina

Pracowałam na Neerlandii rok przez inną agencje i była to moja nalepsza praca jaka dotychczas miałam a siedze tu juz półtora roku. W Bunschoten jest pelno Polaków - dla jednych to plus innych minus - na różnych zakladach a pracy jest tutaj pelno. Oprocz tego sa tez 2 polskir sklepy. To moja pierwsza mieści i ciężko mi stąd wyjechać. Polecam serdecznie! :)

Mała
@Ola

Witam jak z pracą na teraz mam zamiar pojechać ciężko wybrać mi agencje żeby nie trafić na siedzenie w domu bo nie po to tam jadę może ktoś pomoże z góry dziękuję.

Bijuk12

Ja Polecam, wyjechałem teraz trzeci raz już z agencją, nigdy nie było żądnych problemów, a pracowałem już na magazynie przy sortowaniu paczek i na szklarni i na produkcyjnych stanowiskach. Zawsze był dobry kontakt z rekruterem w biurze. Zawsze jak dojezdzalem na miejsce to Pani dzwoniła zapytać się czy wszystko wporzadku, czy jestem zadowolony. Zawsze z miłą chęcią pomogą. Polecam!

Zażenowany

Strasznie niekompetentni ludzie traktują swoich klientów przedmiotowo będąc w Polsce umówiłem się na pracę w Holandii Przyjechałem na miejsce tydzień czasu jestem bez pracy agencja przez 2 dni nie odbierała telefonu Po czym dostałem sms-a że niestety nie mogą mi zapewnić oferty pracy a miejsce w którym miałem pracować okazuje się niemożliwe

Pan ktoś

(usunięte przez administratora) ! Gdzie moje 300 euro !!!!

Aleksander Nowak

Witam serdecznie wszystkich kandydatów którzy są zainteresowani opiniami na temat Good Job oraz również witam wszystkich hejterów i konkurencje która próbuje nam uprzykrzyć rekrutacje :) oraz zniekształca rzeczywisty obraz na temat naszej Agencji. Nazywam sie Aleksander Nowak i jestem właścicielem Good job. Zdaje sobie sprawę że GJ jest agencją która znajduje prace tysiącom ludzi i nie zawsze jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich. Z mojej strony mogę Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań aby każdy kandydat otrzymał pracę, która da mu możliwość zarobienia godnych pieniędzy. Opinie które tu są zamieszczone w większości nie są prawdziwe. Nie mogę na forum pisać o szczegółach nieuczciwej konkurencji, także tyle co mogę jeszcze dla Was zrobić to podać mail na który proszę wysyłać wszelkie pytania na które na pewno odpowiemy lub numery telefonów do poszczególnych biur na które również można kierować wątpliwości. mail: pomoc@goodjob.com.pl Telefon Wodzisław +48 535 474 535 Telefon Toruń +48 575 105 222 telefon Rzeszów +48 662 372 123 Pozdrawiam Aleksander Nowak Good Job

xxx
@Aleksander Nowak

Dzwonie dzisiaj do nich caly dzien na numery w Wodzislawiu Slaskim, Toruniu i Rzeszowie i kicha nikt nie odbiera..... dokladacie wszelkich staran? Kogo wy oszukujecie? Oszukujecie na pieniadze w Holandii, proponujecie niskie zarobki a potem probujecie wyludzic pieniadze pol roku po rozwiazaniu umowy.... a jak chcesz zmienic prace to wrzeszcza na ciebie ze cooo znowu cos ci sie nie podoba? Patologia nie agencja. Nie jedzcie przez ta firme bo beda tylko same frustracje. Pozdrawiam Pan X

Aga15243
@Aleksander Nowak

Witam po przyjezdzie do holandi musielismy czekać az biuro otworzą dwie godziny na mrozie bo wszystko pozamykane. jeszcxe tego samego dnia wracalam do pl. Warunki w których mieliśmy mieszkać byly tragiczne wszedzie brudno o robalach nie wspomne. Jeszcze jakies dziwne koszty o ktorych odwiadujesz sie na miejscu. Jest to absurd czekać półtorej godziny na mrozie na kierowce ktory rozwozi ludzi do pracy powinno to wszystko lepiej zostac zorganizowane. Stoisz i wypatrujesz auta ktore ma wolne miejsca smiezne to po prostu jest. Kontaktuje sie z agencja w Toruniu a oni nawet nie racza odebrać.

Tetris

Witam, ma ktoś telefon kontaktowy do szefa firmy p. Nowaka ?

techniczny3

Mam bardzo przyjemne wspomnienia związane z firmą good job agencja w Rzeszowie a przemiła konsultantka Pani Aleksandra Bereś załatwiłam mi bardzo przyjemną pracę. Pracowałem przy pakowaniu i rozpakowywaniu różnych akcesoriów medycznych praca cicha czysta przyjemna ludzie dookoła wspaniali.

Ooo

Czy ktoś coś wie na temat ciastek w Buschoten??

Andżelika

Nie polecam tej firmy. Właśnie stoję na jakimś parkingu z chłopakiem nie wiemy co zrobić. Byliśmy na domku po czym musieliśmy się przenieść, a kiedy już to zrobiliśmy każdy miał nas w (usunięte przez administratora). Pan który miał nas zaprowadzić do domku i okazało się że nawet taki Pan tam nie pracuje. Nie polecam tej firmy

Nowk

Sortowanie owocow w Geldermalsen, czy warto?

Szebasztian

Jestem bardzo zadowolony dzięki good job udało mi się osiągnąć to co chciałem. Miła obsługa zwłaszcza Pani Joanna Sz., która w każdej sytuacji służy pomocą i dobra radą. Dzięki Wam jestem tu gdzie jestem i każdy dzień jest naprawdę super. Good job forever ☺☺☺☺

Ziomek
@Szebasztian

A na jakim zakładzie pracujesz? Na ile umowę dostałeś i czy została przedłużona? Dostałem propozycja pracujy na magazynie i się zastanawiam czy warto.

Xxx
@Szebasztian

Jedzie ktoś jutro na zbiory albo jest na miejscu i mógłby powiedzieć jak zakwaterowanie czy godziny pracy są i czy wogole warto?

Groszek
@Xxx

My przyjechalismy w zeszlym tygodniu, 2 osoby z Holandii i jedna z polski zakwaterowanie jest bardzo fajne i nadgodziny tez sa, w internecie mozna zobaczyc zdjecia z zakwaterowania

gaga34
@Groszek

A gdzie pracujecie? Ja sie zastanawiam zeby przejsc na order picker ze skanerem. Proszę napiszcie cos o tej pracy i mieszkaniach.

a

Jedzie ktoś do pracy w UTRECHT na magazyn, lub pracował ?

magda32
@a

Czy ktoś pracował jako order picker na magazynie w Waalwijk?

Myszkamiki1234
@magda32

A mieszkania jakie tam mają?

Ajax

Mieliście problem z logowaniem na ten good job ? Nie mogę się zalogować !!!

Ciekawska

Oczywiście, że próbowałam. Pani koordynator zapewniała nas, że wszystko okej, jeszcze ponaglała wyjazd na sobotę, ale my wyjechaliśmy w niedzielę, dotarliśmy w poniedziałek w południe. Najlepsze jest to, że numery do Panów z biura Energieweg 12... Pani A. podała błędne, przez co nie mogliśmy się do nich dodzwonić. Dzwoniłam do Pani A. po całej sytuacji, nie odebrała telefonu, kontaktowałam się z Panem Szefem firmy, ale niestety na swoje nieszczęście trafiałam na momenty, że go nie było (niby). Odpuściłam sobie, chociaż straty finansowe są ogromne, przejechaliśmy prawie 3 tyś. kilometrów (!), szukam teraz pracy przez inną agencję. Chociaż po tych wydarzeniach boję się powtórki. Może ktoś z tutaj poleca dobrą agencję, przynajmniej która mówi prawdę, a nie organizuje nam wycieczki krajoznawcze na nas własny koszt?

Marcin 111
@Ciekawska

Level One emmelord. Polecam!

ktosik
@Marcin 111

hahahaha dobre. kupa dziadostwa i tyle.

Kamila93
@Ciekawska

Active personell polecam gorąco!

Niezadowolony

Nie polecam tej firmy i pracy w DPD . Hotel porażka sama patologia ludzie naćpani i pijani. Dźwiganie po 40 kg gdzie niby nie wolno. Tygodniówka wychodzi niecałe 300 euro i to jeżeli robi się nocki. Pani w Polsce obiecuję 12 euro a na miejscu okazuje się że jest nie całe 10 euro.

Badboy

Witam wyjeżdża ktoś w tą sobotę do Holandii z ul Stojałowskiego stacja Shell?

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak