Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Czarna

Witam. Mam pytanie czy pracował ktoś z tej firmy na cebulkach lub przy pakowaniu sałatek? Jest zainteresowana pracą i chciałabym coś wiedzieć więcej na ten temat. ????

Zadyma

Dzien dobry. Jakie warunki są w hotelu w Veenendaal. Jade z GOOD Job pod A bost. Jak z godzinami na fabryce sera? Prosze o odpis nie na pechlukasz@gmail.com

Gfhhgvg
@Zadyma

Mieszkałem obok tego hotelu, z zewnątrz wygląda kiepsko a w środku nie wiem

Wojtas

Witam czy ktoś jedzie do Warmenhuizen na chłodnie do warzyw i owoców lub był tam i ma jakaś opinie na ten temat?

4 gwiazdki to kpina

Problemy z wypłatą pensji , ryzyko pracy za darmo , odradzam

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

Zniesmaczona

Witam was wszystkich ! Nie polecam tej agencji sami (usunięte przez administratora) , przekręt na przekrecie! Ponieważ wyjazd miałam z 4 osobami dokładnie 21.04.2018 r dojechalismy na miejsce w niedziele i w poniedzialek uciekalismy do pol ! Obiecali dobre zarobki , warunki mieszkaniowe a wyszlo wszystko na jaw. Warunki to maja nie do opisania tragedia porazka same menele olane materace , podpaski w szawkach brudne po prostu slamsy ! 1 pralka na 30 osób wszedzie grzyb bród i ubustwo jeden klucz do pokoi sluzy do kazdego z innych pokoi zamieszkujacych ubikacje nie ma drzwi zaslona , jezeli chodzi o prysznice woda to jak ksiadz kropidlem po lał nie ma drzwi zaslona jezeli chodzi o prace to robisz tylko na mieszkanie zero zarobku zero niczego ! Jezeli chodzi o opiekunka porazka mial nas odebrac na miejscu nie bylo go kazal nam sobie znalezsc lokum i pokoje rece opadaja mial byc o 17 godz w koncu nerwa mnie wziela zadzw przyjechal na 22 godz olal nas po prostu mial nas gdzie smial nam sie prosto w oczy ! Zapytalam go czy polozylby sie na takim olanym materacu odp ze nie to gdzie ja mialam do .... spac ? Wyszedl ani me ani be ani pocaluj mnie w ..... ! Wszystko zakazone tam na tych slamach wyszla mi jakas wysypka ciul wie co to. Plakac sie chcialo jezeli chodzi o sprzataczki one nawet nie wiedzialy ze ktos tu mieszka , myslaly ze to opuszczony budynek a tu nie prawda. Ludzie omijajcie ta agencje szerokim lukiem leje na nich ! Niszcza ludzie zycie i kaza spac w takich warunkach co swinia ma lepiej i czysciej w chlewie. A co do pracy okradna was z kazdego grosza jezeli nikt nie wierzy mam zdiecia ktore po robilam w tym (usunięte przez administratora) na koniec. Ps. Jezeli chcecie tak dalej robic ludzi w ciula radze wam przestac bo za nie dlugo nie bedzie mial kto dla was pracowac jezeli jestescie tacy cwani idzcie sami robcie za smieszne pieniadze i mieszkajcie w (usunięte przez administratora) !

@Zniesmaczona

Dodaje jeszcze do tego ze za mieszkanie odtracaja co tydz 90 euro a to mieszkanie nie jest nawet warte 5 euro ! Mieli wysyłac zdiecia gdzie bedziemy mieszkac itd nic nie bylo dopiero jak dojedziecie na miejsce przezyjecie szok ktorego nie da sie opisac Po prostu zostalismy oszukani , szkoda czasu i wydanych pieniedzy.

Poppik
@Zniesmaczona

A do jakiej agencji w Holandii wyjezdzaliscie? Bo oni współpracują z różnymi agencjami holenderskim. Ja już wyjezdzam trzeci raz i za każdym razem przez inną agencje pracowałem na miejscu i zawsze trafiałem dobrze... Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego do której agencji jedziecie na miejscu . Współczuje że trafiliście tak źle...

@Poppik

Agencja holenderska to jak sie nie myle to była AB BOST. Tragedia.

Izabelka
@Zniesmaczona

a na jakim byłaś zakładzie??

Hollender

Hej, wyjechalem do pracy za posrednictwem agencji pracy Goodjob do pracy na marketach w okolicach Amsterdamu, pani Ania i Asia w Toruniu zalatwily mi prace, pomogly zorganizowac transport i wszystko dokladnie wyjasnily, sama praca ok, akurat mialem doswiadczenie pracujac wczesniej w Polsce w Tesco - zarobki dobre, wysoka stawka, mieszkanie blisko Amsterdamu :)na plus. Ogolnie caly czas mialem kontakt z paniami z Gooodjob z Torunia i jesli cos chcialem dopytac to nigdy nie bylo problemu, bardzo polecam agencje i w tym roku znowu wybieram sie do pracy do NL :)za ich posrednictwem, Polecam!

Ona123

Witam, wyjechałam z Goodjob z Wodzisławia do pracy w NL. Panie z biura przedstawiły mi kilka ofert pracy, wszystkie opisały bardzo dokładnie. Wybrałam ofertę pracy na magazynie. Godziny były w porządku, wypłaty terminowe, jeśli był jakiś problem zawsze mogłam liczyć na pomoc Pań z biura w Wodzislawiu. Wrocilam do Polski na jakiś czas, ale na pewno wrócę do dziewczyn z goodjob. Szczerze polecam!

Aleksander Nowak - właściciel

Witam wszystkie firmy które zajmują się szykanowaniem i oczernianiem agencji ( tzw " szeptany marketing " ) Proszę was o zachowanie przyzwoitości zawodowej i zajęcie się uczciwą pracą! Dziękuje :) Kandydaci którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu milowego na : biuro@goodjob.com.pl lub kontakt telefoniczny na nr +48 535 474 535 . Posiadamy dużo ofert pracy o różnym profilu, także zapraszam do zapoznania się z nimi. Z wyrazami szacunku Aleksander Nowak

agata1818

Witam, chciałam zapytać czy ktoś był na sortowaniu warzyw i owoców. Jest sens wyjechać czy lepiej odpuścić?

Lidka8343
@agata1818

Na sortownie warto, plan z góry tydzień wcześniej to i można sobie wolne zaplanować, dodatki do zmian. Na szklarnie tez jeździliśmy z ta firma i tez mieliśmy godziny i wypłaca jest co tydzien nie co miesiac

kamil

nikomu nie polecam tej agencji a zwlaszcza wyjazdow na szklarnie ....powinni zamknac ya agencje juz dawno mlpdych ludzi oszukuja szkoda kasy i nerwow. ...

Seba

Polecam buraczki, fajna atmosfera i można miec duzo godzin

Weronika.
@Seba

A możesz powiedzieć coś więcej.? Wraz z narzeczonym i jego kuzynem jedziemy przez good joob no i któreś z nas właśnie będzie pracowało na buraczkach

@Weronika.

Tam można mieć dużo godzin, kwestia tego żeby chodzić do pracy, jak sie nie odstawia numerow to normalnie są godziny i duzo na szklarniach mialem po 55

Zainteresowana

My z partnerem jedziemy na szklarnie przez ta agencję z soboty na niedzielę chciałam się dowiedzieć jak jak z płaca kwaterunkiem i na czym polega praca dokładniej.

bartek,,,,,,,,,,,
@Zainteresowana

Witam znasz już adres zamieszkania jeżeli to okolice Marknesse to lepiej rezygnuj.Obiecano godziny a chodzimy po pięć godzin i mało to jeszcze dwa dni w tygodniu wolne totalna pomyłka ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bartek,,,,,,,,,,,
@Zainteresowana

Zapomniałem nad mienić firma abostto kolejna pomyłka zarobić na busa i wracać do domu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zainteresowana
@bartek,,,,,,,,,,,

Tam gdzie mamy jechać na zakwaterunek to ijsselmuiden burgemeester van engelenweg 120 I mam pytanie czy wi-fi tam jest ktoś jeszcze tam jadzie

@Zainteresowana

Jak sie dobze pracuje to godziny so. Ja tam nie nazekam mam prace caly czas robie na szklarni

Mala
@Zainteresowana

Odpusc se dziewczyno. Szkoda kasy i nerwow.

Natali950

Hej czy ktoś jedzie 27 na kwiaty? okolice dronten może był ktoś ? jakieś opinie ???

NatalIi
@Natali950

ja jadę z chlopakiem i kolega. właśnie też jestem ciekawa

Pablo
@Natali950

Jak tam na kwiatach?

ciekawy

Witam, jak wygladaja warunki mieszkalne z tej agencji?

Ktoś

Pozdrawiam piękną Panią Asie z biura GoodJob:) :)

Pablo

Pracuje ktoś na szklarni lub przy sortowaniu warzyw

Rafi

Witam. Czy ktos pracowal przez god job w fabryce materacy lub w szkolce drzew

Natalia

Wypowie sie ktos o pracy w szklarni wybieram sie za tydzien i, nie wiemma czego sie spodziewac ... prosze ocie pomoc.

Natali950
@Natalia

Hej jaka okolica ja z partnerem też się wybieram okolice dronten

janek

Witam chciałem się spytać czy ktoś pracuje na szklarniach lub w ogrodnictwie z tej agenci i może coś powiedzieć

@janek

Tez jestem ciekawy,dostalem oferte od 12.02.

Natalia
@Seba

I co jak na ogrodnictwie ja kasa zakwaterowanie itd

Radik

Hejka jedzie ktoś w sobotę na produkcję

Aneta
@Radik

Mój mąż jedzie w sobotę na produkcję kostki

Sl
@Aneta

Hej jak tam mąż na tej kostce bo sie tez wybieram

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak