Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Wszystko pięknie pani Ania z biura przedstawiła .Dzieciaczki pojechały w piątek bo do soboty do 19.00 miały się stawić na domku gdzie będą z innymi osobami. Czar prysl po dojechaniu na miejsce.kemping brud robaki niema w czym ugotować nawet zrobić herbatę. Kordynator miał czekać do tej ory się nie zjawił. Dzwoniła pani Kordynator alarmowa i kochane dzieci ale ja was nie mam systemie.porażka. Dzieciaki pierwszy raz za granicą. Jak tak można nie będę bluznic bo nie wypada. Ale to nie jest biuro godne pochwały. Wstyd i hańba. Opiszę was gdzie tylko będę mogła. Ludzie dobrego serca juz im pomogli zgłoszą sprawę do odpowiednich instytucji.

Jarek

Jak się współpracuje z agencją czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Lukasz
@Jarek

Myślę, że moge okreslic współpracę pozytywnie. Do GJ zawsze można zadzwonić jak jest jakiś problem i się wszystkim zajmują. Jeżeli chodzi o pracę to zależy też od oferty na jednej będą nadgodziny na i nej mniej. Jeżeli chodzi o zbiory to tam pracy nie brakuje, można dużo pracowac. Zakwaterowanie tez spoko, przeważnie dostaje się pokój 2 osoby. Na zbiory warto jechać, krótki czas i dobry zarobek, my w tym roku wracamy za tydzień

Justynka

Wyjechałam przez ta agencje razem z chłopakiem do pracy przy sortowaniu owoców przez biuro w Toruniu, mogę polecić ta agencje bo praca jest taka jak opisana podczas rozmowy w biurze, tak samo zakwaterowanie pokój dla pary. My jesteśmy zadowoleni z tej pracy, nasz znajomy przez ta agencje zaczął prace na filetach z kurczaka i tak samo nie narzeka. Jest inaczej niż w poprzedniej agencji bo do nich zawsze można zadzwonić i pomagaja jak jest jakiś problem, w innej agencji mieliśmy tak ze pojechaliśmy i potem już z nimi nie było zadnego kontaktu

Piotr84
@Justynka

Ja jechalem w pazdzierniku przez torunskie biuro i pacowalem 2 dni potem nie było kontaktu od koordynatora przez dzień to dzwoniłem do facetki z Torunia i ona się kontaktowała z firmą w holandii i zaraz potem dzwonił do mnie koordynator, że na następny dzień idę do pracy i od tamtej pory juz pracuje cały casz bez przerwy. Agencja jak agencja, ale dzwonią co jakiś czas i pytają czy nie brakuje godzin i czy wszystko pasuje, wiec są pomocni jak się jest juz na miejscu w holandii

Luki
@Piotr84

Ja pracuje na kostce brukowej od kilku miesięcy, zakwaterowanie fakt nie jest super, ale wiedziałem o tym przed wyjazdem ze są tam tylko faceci i nie ma super warunków od agencji. Z zarobkow jestem zadowolony , zjazdy do polski co półtora miesiaca, umowa na długo. Praca jest ciezka i dlatego dużo ludzi młodych rezygnuje, ale sam jestem bardzo zadowolony i zamierzam pracował jak najdłużej

jusss3

witam, był ktoś na jabłkach i gruszkach. podzielcie się opinia na temat zbiorów.

Adam83
@jusss3

Ja byłem w zeszłym roku na zbiorach przez inne biuro, teraz jadę z Good Job. Ogolem, polecam, można fajnie zarobic przez 3 tygodnie, trzeba liczyć się oczywiście z tym, że praca jest tez jak pada deszc, polecam zabrac sobie jakis deszczakz. Zakwaterowanie jest w porządku albo firmowe albo w domu jednorodzinnym kolo sadu. Większosc ludzi wraca co roku do tej pracy i zapisują się już w czerwcu na wyjazd we wrzesniu

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jakub

Witam, ktoś się wybiera na zbiory jabłek ?

Aga
@Jakub

hhg

ne polecam nikomu.

Do hhg
@hhg

Czemu nie polecasz?

Cześć jedzie ktoś lub był na ogórkach w okolicach Ijsselmuiden? Jak tam jest z godzinami, dojazdami i z zakwaterowaniem?

Ewelina

Czy jest ktoś może w Oosterhout na magazynach przy pakowaniu żywności? Jakies opinie ?

Tonik

Podpowiedzcie czy agencja oferuje pracę tylko w Niemczech czy jeszczer gdzieś?

olo

Oferujecie 9,40 euro brutto, gwarantując min.40 godzin tygodniowo. Więc jeśli coś się wydarzy i nie bedzie pracy oraz godzin zredukujecie je do min 120, spoko. Chcecie 90euro za chate, jeszcze idzie to przeboleć. Co tydzień chcecie zabierać od 20-25 euro za to, że ktoś ma być kierowcą i użyje je w celach prywatnych, a jak go nie użyje w tych celach to co.. ? . Brak gps w aucie, brak ubrań roboczych, stawka żałosna możliwe, że zakwaterowanie gdzieś na zadupiu to nie świadczy o was dobrze. 7, 50 euro za sprzątanie auta w tyg dla kierowcy to kpina z nas Polaków. Hanysy i wszystko jasne. Ciule

Michal92
@olo

No nie wiem, ja w Polsce za przejazd do pracy nie dostaje żadnej dopłaty, a wy dostaniecie auto służbowe, z którego możecie korzystać prywatnie i wam jeszcze źle? Pracuje w TempoTeam wyjeżdżam przez good job dwa razy i i valy czas jestem zadowolony. Zakwaterowania są w porządku, ale pewnie wszystko zależy od ludzi którzy tam mieszkają i jaki poezadek utrzymuja

Super

Ja jadę juz kolejny raz przez good job. Zawsze było wszysdko było ok godziny i zakwaterowanie tez spoko jest wiadomo że ludzie zawsze gadać bendom bo ile ludzi tyle opini ja tam zlego slowa powiedziec nie mogę pracowalem i na sortowaniu jajek i na szklarnj teraz jade na magazyn poczytalem se te wszytskie opinie i postanowilem napisac cos odsiebie. Bo ja zadowolony jestem zawsze jak zadzwonie to odbiorom i pomogom.

papeć
@Super

A gdzie byłeś zakwaterowany?

papeć
@Super

A gdzie byłeś zakwaterowany?

Maciek
@papeć

Ja polecam zakwaterowanie w Baarlo i prace na szklarniach, małe domki, godziny sa pewne, dobry kontakt z koorduynatorem

Kaska
@Maciek

Tez tak mysle, de berkt ma fajne domki i są tylko na 3 osoby, fajna atmosfera. Nigdy nie było problemu w kontakcie z biurem, może trzeba wam trochę cierpliwości, nie zawsze odbieraja wtedy wysyłam sms i oddzwaniaja zawsze

Ciekawska

To może i Ja dodam od siebie opinię, aby też przestrzec przed niniejszą agencją. Otóż kilka dni temu napisałam tutaj komentarz odnośnie pracy przy pizzy. Niestety nie dostałam odpowiedzi, a szkoda, bo nie pojechałabym 1300km w jedną stronę, aby zobaczyć owe biuro. Tak było, pojechałam w niedziele, na własny koszt autem, z lubelskiej wsi, przejechać przez całą Polskę, przez całe Niemcy i poł Holandii. Okazało się, że Pani A. z biura obiecała nam domek wyłącznie dla 3 osób, pracę na zmiany razem! A co się okazało? Panowie w Holandii nic na ten temat nie wiedzą, w ogóle byli zdziwienie, że przyjechałam dzisiaj (nie sama, ale z koleżanką i bratem). Najgorsze było to, że jechaliśmy jak bezdomni z autem pełnym wyposażenia domowego :D łyżki, widelce, garnki nawet durszlak wzięłam! a co! :D a okazało się że wszystko tam jest. Pani A. nie powiedziała nam o kolorze butów z blachą, kupiłam sobie siwe, a trzeba białe, numer soffi za 20 euro, gdzie w innych agencjach jest za darmo. I pojechaliśmy na darmo, prawie 3 tyś. kilometrów..chciałam to zgłosić do odpowiednich ludzi, ale szkoda nerwów, mam nadzieję, że moja opinia komuś pomoże. Rozumiem, że są ludzie zadowoleni. Tylko gdybym wiedziała, że będę dzielić łazienkę na 9 pokoi, będę mieszkać z 3 obcymi osobami nie pojechałabym. Proszę uważać na agencję, bo obiecują wiele, a zdesperowani ludzie zostaną tam, bo nikt nie chce wracać do Polski w ciągu jednego dnia. A co do pracy przy pizzach, rozbawiło mnie zostawianie dokumentów, portfela itd w pokoju : ale przepraszam wiem, że są kamery dla bezpieczeństwa :D pozdrawiam Panów, szczególnie zdenerwowanego Pana Miłosza :P

@Ciekawska

Też jestem z Lubelskiego :) znaleźliście już pracę? dajcie namiar do siebie to ogarniemy pracę bo też szukam :)

Joanna

@Ciekawska Dziękuję za wypowiedź. Czy próbowałaś w takim razie kontaktować się z firmą GOOD JOB, aby wszystko zostało dopięte tak, jak zostało to ustalone wcześniej? Jeżeli tak, to napisz jak się to skończyło, ewentualnie informuj nas na bieżąco. Będę Ci wdzięczna.

ciekawa

Czy jedzie ktoś teraz w sobotę do pracy przy cykorii?

Elson

Siema pracował ktoś w dpd ? Jak warunki i godziny i mieszkanie i dojazdy ?

Ktos
@Elson

Wlasnie wrocilem z DPD, pracowalem tam pol dnia. Powiem na swoim przykladzie: z 3 tasm ruchomych zjezdzaja przedmioty: paczki roznego ciezaru no i Kochane opony, ktore waza 50-60 kg. Do 2 50m kontenerow trzeba wszystko ladowac w bardzo szybkim tempie (byc praktycznie w 2 miejscach na raz). Jestes zdany sam na siebie (czasem ktos pomoze od niechcenia). Przerwa miala byc po 3 godzinach pracy byla po 4 (podobno bywa, ze po 5-6 tez robia przerwy, zalezy jaka maja zachcianke). Jest bardzo ciezko, Polacy z hotelu nazywaja prace - Aushwitz. Jak nie masz tezyzny fizycznej, dobrej kondycji i noza na gardle to odpadniesz tak jak ja po 1 dniu. Ludzie mowia, ze polowa zatrudnionych odpada w ciagu kilku dni. Biuro w ofercie pisalo o rzeczach do 30 kg a Pani od rekrutacji tak mi to wszystko szybko i pieknie przedstawila, ze zgodzilem sie na prace z dnia na dzien. Temu biuru nie zalezy na tym, zebys tam zostal tylko na tym, zeby Cie tam wyslac i zarobic na Tobie pieniadze. Dalem sie zrobic w balona. Na Walowej odchodza wałki nikomu nie polecam.

Mal
@Ktos

Podobnie jest w pracy w każdym DHLu, pracowałam w Niemczech w Nauen, wytrzymałam z przymusu 6 tygodni. Nie polecam i w pełni potwierdzam powyższą opinię!

ciekawska

Cześć :) mam pytanie odnośnie pracy przy przygotowywaniu pizzy itd. Czy ktoś może powiedzieć jak mniej więcej to wygląda? Jak z godzinami? Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam :)

ryzyko emigracyjne

Gdzie jest wypłata ?

Nunuska

Witam, pojechałam z kolegą do pracy na borówki. Po czym dostaliśmy mieszkanie , ale od 5 dni nie ma dla nas pracy. Kordynator tutaj jest mało poinformowany, polska nie dopełnia swoich obowiązków. Nie polecam

Aga

Nie polecam... Po dojechaniu na miejsce okazało się ,że biuro w pl nie dopełniło obowiązków i nikt w Holandii nie wiedział o naszym przyjeździe. Lokalizacja na jaką trafiliśmy to poprostu moloch w którym nikt nie powinien kwaterować ludzi. Oczywiście udokumentowane zdjęciami i zgłoszone go gemente.... Dla chętnych mogę podeslac zdjęcia syfu... Łazienki nieczynne bo koleś się Opil i wymiotował i oddawał mocz na podłogi... To usłyszeliśmy od dziewczyny która nas oprowadzała po tym obiekcie... W pokoju spalone ściany i fragmenty dywanu... Kuchnia z której nie dało się korzystać ponieważ wszędzie stare jedzenie....po ciągłych obietnicach biura,że załatwia coś innego poprostu wyjechaliśmy,bo biuro szczerze miało to w (usunięte przez administratora)

Izz

Omijajcie z daleka tą agencję! Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.. Nie polecam!

patryk23
@Izz

a jaką agencje polecasz ?

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak