BNP Paribas Bank Polska S.A.

Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A.

Danuta

Minimalna płaca znowu wzrośnie, a czy BNP z tego tytułu da jakieś podwyżki? Czy Doradcy nadal będą zarabiać minimalnie więcej od najniższej krajowej. Wstyd!

Hejo

Jakie sa zarobki w backoffice? KyC, AML, monitorowanie transakcji itp? Jak wygląda kwestia pracy zdalnej? Na jak długo jest podpisywana pierwsza umowa?

nie polecam

odrzucają aplikacje mimo że spełniasz oczekiwania - chyba tak sobie budują bazę żeby potem sprzedawać telefonicznie kredyty

40latek
@nie polecam

Dokladnie, mam to samo. Mnie z uwagi na wiek dyskryminuja, bo posiadam wiedze, doswiadczenie i umiejetnosci a wypisuja ze moj profil nie pokrywa sie z ich oczekiwaniami :-D zenada. Ewidentnie chodzi o wiek bo stawiaja na mlodziez ktorej sie pracowac nie chce

:))
@40latek

Jako pracownik powiem - ciesz się, że odrzucili Twoją kandydaturę. Z pewnością szybko byś pożałował. Jest wielu lepszych pracodawców. Tutaj obiecają złote góry a rzeczywistość jest inna. Szkoda życia na skazę w CV

40latek

Bank, ktory rzekomo nie dyskryminuje podzadnym kątem swoich pracownikow. Tymczasem podczas skladania aplikacji, mimo doswiadczenia, wiedzy, umiejetnosci, bank DYSKRYMINUJE na etapie rekrutacyjnym z uwagi na wiek. Rekruter pan (usunięte przez administratora)chyba jest jakims mlodzikiem 20 kilku letnim, poniewaz pojecia nie ma o rekrutacji i kieruje sie wiekiem pracownikow a nie ich umiejetnosciami, doswiadczeniem i wiedza. Bank zenujacy pod tym katem. Panie (usunięte przez administratora)i pan bedzie mial 40 lat. Zycze panu roaniez dyskryminacji z uwagi na wiek

Doradca Klienta

Rozmowa z HR zdalnie jak najbardziej na plus, przyjemna. Niestety nie za bardzo wiedziały o wynagrodzeniach, premiach itp. Rozmowa w oddziale z dyrektorką regionu tragedia. Na rozmowie nie było dyrektorki oddziału, sama dyrektor regionu. Rozmowa trwała chwilę, Pani przyszła z takim nastawieniem, że widać było, że chce tylko przeprowadzić ta rozmowę i skończyć pracę. Nie słuchała, co mówię, zadawała dwa razy takie same pytania. Jeśli miała kogoś z lepszymi kwalifikacjami na stanowisko, to mogła odwołać rozmowę ze mną. Niestety to była strata czasu na dojazd i rozmowę z Panią Dyrektor :)

Scenka sprzedażowa, której nie dało się zrealizować, dlaczego chcę tu pracować itp.

pytanie

Czy (usunięte przez administratora)/nierówne traktowanie mogę zgłosić takie słowa przełożonych jak "na twoim stanowisku widzę kobietę" + deklarację nasyłania różnych kontroli? Czy to jest po prostu norma w BNP?

@pytanie

Dzień dobry, chcielibyśmy przyjrzeć się sprawie wewnętrznie, dlatego zachęcamy do opisania sytuacji. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę w Echonecie hasło: „whistleblowing”. Zgłoszenie można przesłać anonimowo. Z poważaniem, zespół BNP Paribas Polska

Zniesmaczona

@Pracodawca dlaczego bardziej docenia się nowych pracowników pod względem zarobków ? Ponieważ różnica między nowozatrudnionym opiewa na 1500 zł . Ktoś bez żadnej wiedzy, bez doświadczenia. Ktoś kogo trzeba przyuczyć dostaje od wejścia więcej niż ja po mam już po podwyżkach . I to nie jest mała różnica . To jest nierówne traktowanie #

@Zniesmaczona

Naprawdę? Może nowi pracownicy mają doświadczeni bo przechodzą z innych banków do pracy? Jesteś pewna że absolwent po studiach dostanie więcej od ciebie? I to aż o półtora tysiąca? Ostatnio jakie miałaś podwyżki? Nie były tak znaczne?

Zniesmaczona
@Piotr

Tak, jestem pewna. Należę do grona osób, które nie rzucają ostrzeń beż konkretnych dowodów. Jest to osoba beż doświadczenia bankowego. Wcześniej pracowała w zupełnie innej dziedzinie. I naprawdę zrozumiałabym sprawę, gdyby był to ktoś kto faktycznie posiada bogate doświadczenie i jego praca jest dla Nas niezwykle cenna. Ale jest to ktoś zupełnie nowy i "świeży" w dziale bankowości. I tak jestem pewna tej ròżnicy kwotowej. Moja ostatnia podwyżka w marciu opiewała na kwotę 300 zł brutto . Co w obecnej stawce stanowi dokładnie 1500 zł różnicyy między mną, a nowym pracownikiem. I uprzedzę kolejne pytanie: tak, należę do osób które wyrabiają plany.

K.
@Zniesmaczona

Nowy pracownik przyszedł na stawkę rynkową dla analogicznych stanowisk, co z kolei mówi najwięcej o stawkach pracowników, którzy już pracują długo - mniejsze o taką kwotę od nowego bez doświadczenia. Może taka polityka, stawki rynkowe tylko dla nowych pracowników?

@K.

Kadry chcą odmłodzić populacje pracowników i wola zatrudnić młodziaków, których potem przeszkolą (nie biorą jednak pod uwagę tego, ze po przeszkoleniu takie osoby uciekną do konkurencji). Nie kryją nawet tego, ostatnio taką informacje otrzymał mój dyrektor po spotkaniu z osoba od rekrutacji.

Zdecydowanie się zgadzam

Anka
@Kasia

A ja się zgadzam w 100%. Starzy pracownicy nie dostają podwyżek, przychodzi nowy dostaje więcej. Stary pracownik musi poświęcić swój czas na wdrożenie, czasami kosztem niezrobienia planu bo brakuje czasu na wszystko. Nowy pracownik popracuje miesiąc dwa i odchodzi, albo l4 i blokuje etat. A stary pracownik nie dosyć że musi się tłumaczyć z braku planu, czy może wie dlaczego tamten odszedł i nadal robić z dwóch. ZACZNIJCIE DOCENIAĆ PRACOWNIKÓW WIELOLETNICH BO ZARAZ ICH PODSTAWA BEDZIE NIZSZA OD NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ!!

Wiedzaca

Ten bank można robić na wszystkie sposoby. Dep. Przeciwdziałania nadużycia istnieje tylko teoretycznie. Autoryzacja? Nie ma czegoś takiego. Procedury? Każdy pracownik ma swoje. Czy można robić wały? Mozna. Ten bank to zbiór nierobów , systemowego chaosu i totalnego bałaganu. Można robic jako pracownik ciężkie wały. Pozdrawiam

js

Szanowni Państwo W ofertach pracy zamieścili Państwo informację o tym, że proponują Państwo nowym pracownikom uczestnictwo w PPK (2023 rok). Chciałbym wiedzieć czy przed PPK (przed 2019r.) istniał u Państwa PPE ( konkretnie 2018r.)? Pozdrawiam - mam bardzo pozytywnie opinie o Państwa Banku od osoby która była związana z BGŻ BNP Paribas. z szacunkiem JS.

zażenowany

Ostatnio mialem wątpliwą przyjemność uczestniczenia w rozmowie do Banku. Nie dosyć, że Pan zadzwonił po 17 i chciał mnie umówić na spotkanie na kolejny dzień to jeszcze był mocno zdziwiony kiedy powiedziałem, ze mam inne już spotkanie w tym czasie. Na rozmowie Pan Jacek G siedział jakby się nudził i był w klubie. Patrzył wszędzie tylko nie na rozmówcę. Dodatkowo zadawał pytania, o których dziś HR-owcy nawet nie wspominają, a najlepsze było kiedy kazał mi opisać sytuację; Jestem pierwszy dzień w pracy co robię? Zachowanie potencjalnej przełożonej tez pozostawiało wiele do życzenia. Siedziała jakby znudzona (nie wspomnę o tym, że mocno spóźniona). Zjawiala się na spotkaniu bez dzień dobry, a żeby przeprosić za spóźnienie... to chyba korona by spadła z głowy. Niestety choć firma szczyci się wzniosłymi wartościami to nie idzie z duchem czasu i rozmawiając o wynagrodzeniu nie chcą wspomnieć nawet przedziału wysokości wynagrodzenia tłumacząc, ze to nie ten etap rozmowy.

?!?!

Doradca klienta w banku muszę mieć zaświadczenie o niekaralności to logiczne,ale interesuje mnie czy ewentualnie jeśli się ma komornika to że tak powiem z automatu nie dostanie się pracy? Czy komornik dyskwalifikuje mnie do takiej pracy?? Z Gory Dzięki za odpowiedz

@?!?!

Dzień dobry, postępowanie komornicze nie wyklucza możliwości pracy w naszym banku. Z poważaniem, zespół BNP Paribas Bank Polska

Nikt ważny

Cześć chce rozpocząć prace na stanowisku menadzer ds.jakości i obsługi klienta i nie wiem jakie panują stawki brutto na umowie o prace. Na jakie podstawowe wynagrodzenie można liczyć w tym banku?

Jak, to w końcu jest z tymi premiami dla doradcy klienta? Decyduje sama sprzedaż, zależna pewnie w dużej mierze od dobrej lokalizacji placówki, czy może wynik całego oddziału? Czy ktoś wie może, czy na premie składają się wyniki ankiet klientów (pytam, bo obecnie w mojej pracy to składa się na premie, co mnie denerwuje)

Zielony ludzik
@Paweł

Zacznę od końca, tak - na premie ma wpływ badanie satysfakcji klienta tzw customer gauge. Bardzo niesprawiedliwe podejście ale tak jest i nie można tego zmienić. Premia jest też pewnym stopniu uznaniowa więc wszystkie zależy czy dobrze trzymasz palec u kogoś trzeba. Na końcu są wyniki ale ich wpływ na premie jest znikomy

@Zielony ludzik

Dzięki za odpowiedź. Tego też się spodziewałem :( Dopytam Cię jeszcze, czy ta premia zależy tylko od moich indywidualnych wyników i oceny klienta, czy zależy to od innych z oddziału i wyliczana jest z tego średnia, z której wypłacana jest premia?

Zielony
@Paweł

Zależy od wyniku całego zespołu. Więc nie muszę Ci mowic , że Ty możesz robić górkę 150% miesiąc w miesiąc a twoje koleżanki nie dowiozą wyniku i nic ze swojej premii nie zobaczysz.

@Zielony

To jest akurat bzdura. Wiele jest w tym banku absurdów, ale jeżeli zrobisz min. 85% planu w miesiącu i spełnisz warunki, to premię dostaniesz, niezależnie od wyników innych pracowników centrum.

@Biznesowy

Zapomniałeś dodać że jeśli zrobisz swoje 85 % plus spełnisz warunki progowe - które są bardzo wyśrubowane + twój zespół spelni warunek uzyskując 85 % targetu punktów.. Wówczas wtedy dostaniesz premie.

Biznesowy

Doczytaj sobie regulamin premiowania i warunki. Zespół nie musi wykonać 85%, premia jest indywidualna, jedyny warunek to 85 % swojego planu punktowego w miesiącu i spełnione warunki wpuszczające w miesiącu lub kwartale. Premia może być wyższa, jeżeli spełnione będą dodatkowe warunki, np. sprzedaż zespołowa.

Malwina
@Biznesowy

Przestan pisać takie bzdury. Działasz dla banku? Toniczny pisać komentarze w innym miejscu. Premia jest wypłacana TYLKO I WYŁĄCZNIE jeśli twój zespół wyrobi target.

@Malwina

Nie działam w imieniu Banku, jestem pracownikiem i wiele rzeczy mi się nie podoba, m.in. ciągłe zmiany wyceny punktowej, definicji o warunków, ale piszę jak jest naprawdę. Pytanie było o premię dla doradcy, nie dyrektora. Zrobię min.85 % i spełnię warunki, to otrzymam premię. Nie interesuje mnie wynik zespołu przy mojej premii, dobrze, jak zespół go zrobi, bo premia może być wyższa

ROsół
@Malwina

Tu regulamin premiowania zmienia się co chwilę, ZZ nic z tym nie robią a pracodawca robi co chce. Do tego jest pilotaż ToBePraud jeszcze gorszy wymysł bo wtedy rozliczamy się jako zespół i to 3 oddziały

As

Pytanie do HR banku Umieszczacie ogłoszenia o pracę na stronie pracuj.pl. Jaki jest tego sens skoro Wy czyli HR ich nawet nie otwieracie? Jaki jest tego sens?

@As

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał. Chcielibyśmy zweryfikować tę sytuację. Czy możemy prosić o link do ogłoszenia lub nazwę stanowiska, którego dotyczy ogłoszenie o pracę? Pozdrawiamy zespół BNP Paribas Polska

@As

Masz na myśli ze nie otwierają wysłanych zgłoszeń? Ty aplikowałeś i twoja kandydatura nie została wzięta pod uwagę? Na jakie stanowisko?

@BNP Paribas Bank Polska S.A.

Z aktualnych choćby: Starsza Specjalistka/Starszy Specjalista ds. Decyzji Kredytowych MSP/Agro. Ale to u was nagminna praktyka bo to tylko jeden przykład. Jak weryfikujecie chętnego czy chętnej do pracy jak nawet jego/jej CV nie otwieracie???

@BNP Paribas Bank Polska S.A.

Choćby to stanowisko: Starsza Specjalistka/Starszy Specjalista ds. Decyzji Kredytowych MSP/Agro.. Dziwne jest wasze postępowanie. Nie otwieracie CV do ofert pracy jakie ogłaszacie na pracuj.pl.

@Piotr

Tak. To dokładnie mam na myśli.

@BNP Paribas Bank Polska S.A.

Coś długo to weryfikujecie HR z BNP Paribas ... jeszcze chwila to zacznę podejrzewać że wyłudzacie dane mailowe kandydatów i kandydatek do pracy do spamowania waszymi reklamami...

Pola
@As

Może kluczem jest słowo "Starszy"/"Starsza"? Jaka jest średnia wieku pracowników w BNP Paribas? W polskim sektorze bankowym ageism to duży problem.

@Pola

Nie wiem czy jest wiek czy cokolwiek innego bo HR banku nabrał wody w usta i jak widzisz jest cisza.. Mój wpis jest raczej już teraz przestrogą dla innych aplikujących. Ogłoszenia w BNP Paribas a zapewne ich część to tzw ghost jobs i nikt na nie faktycznie nie prowadzi żadnych rekrutacji. Dlaczego są takie ogłoszenia to odsyłam do filmików na (usunięte przez administratora)

Tragizm w Realu, pracowałam 4 lata w oddziale banku w placówce której byłam to jakiś dramat praca po 10 godziny, nadgodziny nie płatne. Klienci wchodzą 5 minut przed zamknięciem załatwiać sprawy menadżerka i dyrektorka zadowolone wychodziły punktualnie zamiast pomóc obsłużyć klientów bo po co ? Ważne że one mogły wyjść natomiast ja zostawałam sama z klientami i wychodziłam zawsze codziennie po godzinach za które mi nikt nie płacił. W oddziale napięta atmosfera menadżerka wydzierająca się na pracowników... Rozumiem że bank ma takie standardy że nęka się i gnębi codziennie doradcę który jest murzynem do czarnej roboty.Zdarzyla się też sytuacja że dyrektorka pojechała do pracownika który był na L4 żeby wracał do pracy a wszystko to na Warszawskim Żoliborzu, sprawa oczywiście zamieciona pod dywan przez opiekuna HR. Brak przerwy na co kolwiek jedna osoba obsługująca gotówkowo klientów przez cały dzień nie mogła skorzystać z WC zdarzyło się że jak doradca poszedł za potrzebą do toalety to ktoś przyszedł i się dobijal się do drzwi łazienkiże nie może schodzić .... Serio lepiej zwierzęta są traktowane niż pracownicy w tym banku. Jeśli ktoś chce się nabawić nerwicy stanów lękowych i depresji to proszę bardzo. Ja do tej pory nie mogę dojść do siebie chodzę na terapię. Mam nadzieję że ktoś kiedyś się weźmie za ten (usunięte przez administratora) koncentracyjny nazwany Bankiem.

To prawda

Zgadzam się z tym zakopywaniem pod dywan przez partnera HR. Poziom obsługi przez tę panią pozostawia wiele do życzenia, głośno komunikuje, ze nie jest od obsługiwania pracowników tylko do wspierania kadry menedżerskiej i jeśli coś mi nie pasuje to mogę złożyć oficjalne zgłoszenie. Skoro poszukujemy na wszystkich frontach oszczędności to niech HR poszuka ich tez u siebie???

Espio

"Zdarzyla się też sytuacja że dyrektorka pojechała do pracownika który był na L4 żeby wracał do pracy a wszystko to na Warszawskim Żoliborzu". Sławna akcja która rozniosła się nawet po dawnych pracownikach banku z potwierdzeniem w nagraniu... Oto typowe traktowanie pracownika w BNP, jesteś tylko pionkiem gdzie nie możesz iść na L4 bo nawet w spokoju nie będziesz mógł odchorować

pytanie

Witam. Proszę o informację na jaką podstawę może liczyć doradca ds kredytów hipotecznych (Kacprzaka Warszawa) czy duża jest prowizja za udzielenie kredytów? Ile Wam się udaje ich udzielić w skali miesiąca? Czy są telefony i laptopy służbowe? Jaka atmosfera w pracy? Za wszelkie sugestie dziękuję

Xdd
@pytanie

Nie ma prowizji xdd masz plany sprzedażowe do zrobienia i progi premiowe aby wg dostać kase za zrobie ie planu. Zrobisz 100000% planu a nie zrobisz progów wejściowych to nie masz premii ;)

@pytanie

Dzień dobry, minimalna wysokość wynagrodzenia na stanowisku Doradcy Klienta wynosi 4 400 zł brutto. Na finalne wynagrodzenie ma wpływ kilka czynników, m.in. kompetencje pracownika czy jego doświadczenie. Do dyspozycji pracowników są również różnego rodzaju benefity, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program PPK, kartę Multisport, dodatkowe dni wolne od pracy, możliwość pracy zdalnej i wiele innych.

Adam i spadam
@BNP Paribas Bank Polska S.A.

4400 br to 3300 na rękę. Ja za 2 k wynajmuje kawalerkę i co dalej? Chyba bym musiał nie jeść albo nie chorować bo już te dwie rzeczy na raz powodują deficyt w portfelu

Lidia
@BNP Paribas Bank Polska S.A.

czy opisywane benefity są na koszt BNP czy w jakis sposob sa pobierane z pensji pracownika?

@Lidia

Pani Lidio, jako pracodawca sponsorujemy pakiet opieki medycznej i ubezpieczenia. W zależności od indywidualnych potrzeb, pracownik ma możliwość rozszerzenia pakietu na własny koszt dla siebie lub bliskich oraz skorzystania z innych benefitów, takich jak Karta Multisport, która jest wspólnie finansowana przez pracownika i pracodawcę.

Xzz

4400 brutto ? W jakim regionie, proszę nie kłamać

Askier
@BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jesteście drugą grupą bankową w Europie pod względem aktywow i nie jest wam wstyd oferować takie pensje? Przecież doradca to twarz banku który Was reprezentuje..

@Xzz

To pensje są różne w zależności od regionu? Myślałem że na tym samym stanowisku zarabia się tak samo bez względu na miasto w jakim znajduje się bank. A wiesz ile proponują na star? Mniej niż te 4400 brutto?

Hrowe kosmouchy
@BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dodatkowe dni wolne hahahanahahah I wynagrodzenie. Pracownicy - szaruchy zarabiają jak psy. Za (usunięte przez administratora) w myśl wielkiego wodza. Prawda jest taka, że system motywacyjyny jest na maksa zdegenerowany. Czas to napisać. Doradca klienta cel na miesiąc około 600 p. w tym za każdy kredyt 7 p za każde 10 tys. kredytów, 8 p za konto itp., max do wyjęcia 2700 brutto z premii,warunek wpuszczający 220 tys kredytów +10 kont. Dramat. Doradca finansowy około 1100 p. za kredyty i konta jak u DK, inwestycje 7/8p za 10 tys., Premia max 3300; Doradca Biznesowy - podobnie 3300 max. Menedżer jakości max 5 000 PLN; brak warunków wpuszczających, Dyrektor centrum biznesowego max premia 8k itd. Z tym, że sama się robi. Bo robią na takiego Dk, Df, DB. Kandydacie - licz się z presją, spowiedziami z wyników, nękaniem, i wszystkim co najgorsze. A o premiach możesz pomarzyć. Nie zrobisz planu 2m na min, 60% - plan naprawczy (tzw. program efekt) i ogolnie papa. Omijaj pracodawcę szerokim łukiem. Za dużo wymaga, za mało płaci. Skaza na życiorysie w CV. Pracownik

@Hrowe kosmouchy

Z ciekawości czym się różnią stołki DK,. DF i DB nie licząc planu do wykonania?

Inka

Najgorsze jest szkolenie pracowników z nastawieniem tylko i wyłącznie na zysk banku bez żadnych skrupułów i empatii do klenta. Ci "przeszkoleni" pracownicy naciągają biednych emerytów, którzy odkładali w IKE ciężko zarobione pieniądze na trudne czasy i namówieni zostali na jakieś niby pewne akcje ?? Po wygaśnięciu umowy, kiedy chciałam wypłacić należne mi pieniądze z zyskiem okazało się, że tylko straciłam bardzo dużo dla mnie pieniędzy. Przez dwa lata nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. WSTYDŹ SIĘ BOGATY PREZESIE MOIM KOSZTEM ! FUJ ! OBRZYDLIWE ! Nigdy po odzyskaniu swoich pieniędzy nie wrócę do tego banku i każdemu odradzę tego ...

@Inka

Szanowna Klientko, bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. Chcielibyśmy ją wyjaśnić, dlatego będziemy wdzięczni za kontakt z nami dedykowanymi kanałami komunikacji, które nam to umożliwią. Sytuację można opisać przez bankowość elektroniczną GOonline. Do dyspozycji Klientów pozostaje również obsługa naszych oddziałów oraz infolinia pod numerem +48 22 134 00 00 i formularz kontaktowy https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-kontaktowy Pozdrawiamy zespół BNP Paribas Polska

Czy wiadomo co z praca zdalna? Wszędzie trąbią ze od jutra zmieniają się przepisy i ma być wypłacany dodatek za nią a u nas cisza. Będzie, nie będzie? Wiecie coś?

@Monika

Też o tym słyszałem. Przepisy weszły 7 kwietnia. Ale to chyba tylko 50 zł miesięcznie. Ty pracujesz 100% zdanie czy hybrydowo?

Grande

Nie polecam usług szczególnie dla firm . Od miesięczny czekam na poprawne dokumenty . Bank nie potrafi na czas poprawnie przygotować potwierdzenia sald!! Sumuje waluty ! I wychodzą różne kwiatki. Pomimo licznych interwencji od tygodni cisza , a kierownictwo sytuację na głęboko w (usunięte przez administratora) Na pierwszej linii jedynie opiekunowie który są mili ale nic nie mogą zdziałać.

@Grande

Szanowny Kliencie, bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. Chcielibyśmy ją wyjaśnić, dlatego prosimy o kontakt kanałami umożliwiającymi nam weryfikację danych, np. przez bankowość elektroniczną GOonline. Do dyspozycji Klientów pozostaje również obsługa naszych oddziałów oraz infolinia pod numerem +48 22 134 00 00. Liczymy na pozytywny finał tej sprawy. Z poważaniem Zespół BNP Paribas Polska

Tomasz

ŻENADA!! Spłaciłem kredyt w całości wcześniej na podany specjalnie do tego celu rachunek. Było to 11 miesięcy temu, a do dziś nękają mnie telefonami z windykacji oraz powiadomieniami sms o zaległościach. Mam pismo od pani dyrektor potwierdzające tą spłatę, mam pozytywnie rozpatrzoną reklamację, w której jasno stoi, że mieli błąd systemu, że kredyt faktycznie zamknięty. Udało mi się nawet wyrwać kilka złotych rekompensaty za nerwy, pisanie skarg i reklamacji i co... i nic. dalej dzwonią, że kredyt nie spłacony. 11 miesięcy gehenny z bandą (usunięte przez administratora) i nieuków, bo pismo od pani dyrektor nawet z błędami przyszło...

@Tomasz

Panie Tomaszu, przykro nam z powodu tej sytuacji. Chcielibyśmy ją wyjaśnić, dlatego zapraszamy Pana do kontaktu z nami kanałami umożliwiającymi weryfikację danych, np. przez bankowość elektroniczną GOonline. Do Pana dyspozycji pozostaje również obsługa naszych oddziałów oraz infolinia pod numerem +48 22 134 00 00. Mamy nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać. Z poważaniem Zespół BNP Paribas Polska

Wściekła

(usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora), zgłoszone do dyrektora to tylko przyklepal i zwolnił bo nie potrafił rozwiązać problemu, dodatkowo łamią tajemnicę bankową, biorą karty klientów i chodzą i wybierają im kasę, grzebią w kontach klienta bez zlecenia nie mając leada na takie postępowanie, no cóż lepsze zwolnienie nowego pracownika niż pouczenie starych wydr.zero reakcji dyrektora mimo zgłaszania i mimo że słyszał jak poniżali w oczach klientów, palący pracownicy mają przywileje przerw w przeciwieństwie do niepalących,

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 225, z czego 23 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A.