Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa Kasprzaka 10/16

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa Kasprzaka 10/16

Hej, czy w firmie Bank BGŻ BNP Paribas S.A. płacą za nadgodziny?

Ala Nowy wpis

Są nadgodziny ale oficjalnie nie ma więc nikt za nie nie płaci

Anonim Nowy wpis

Żadko wystawiam negatywne opinie ale ten bank zasłużył na taką :) Dział IT. Moje CV nieprzeczytane - osoba prowadząca rozmowę narzekała na mnie że na poprzednich projektach nie używałem takich technologi jakie mu pasowały, mimo tego że nigdzie nie napisałem że używałem takich. Nie wiem jaki jest sens zapraszania kandydata żeby na niego ponarzekać. Na rozmowie zawsze mówię to, co mam wpisane w CV, można dopytać o szczegóły. Także negatyw za nieprzeczytanie CV i narzekanie na kandydata za to że nie umiał tego, czego nigdy niekomu nie powiedział ani nie napisał, że umie. Dobrze że mnie o szydełkowanie nie zapytali...

Pytający Nowy wpis

Cześć, Czy ktoś się orientuje jakie są widełki płacowe na stanowisku specjalisty i starszego specjalisty ds administracji/obsługi kredytów korporacyjnych?

Niestety po kilku (około 10) latach pracy, bank jako pracodawca zmienił się na gorsze. W banku panuje ogromny bałagan spowodowany wg mnie przede wszystkim fuzją BNP i BGŻ. Brak sensownych głów, ktore poukładają procesy i zrobią porządek po tak dużej fuzji. Niby coś było robione, ktoś przyszedł, poobserwował, policzył czasy wykonywanych czynności, porozmawiał z ludźmi i to by było na tyle. Strata czasu. Przeszacowano również ilość pracowników do zwolnienia, skutkiem czego są braki kadrowe. Polityka zatrudniania jest taka, że przyjmuje sie kontraktorów, którzy oczywiście rotują, więc co i rusz trzeba komuś od nowa tłumaczyć procesy w banku. Kolejna strata czasu. Szkolenia wewnętrzne są albo mało pomocne w codziennej pracy, albo ich brak. Systemy na ktorych pracuję wg wielu osób są nieintuicyjne i mało wydajne przez co panuje ogólna "exceloza" ( trzeba prowadzić i kleić na boku różne zestawienia, bo z systemów ciężko wyciągnąć za jednym razem wszystkie interesujące nas dane). Przy takim chaosie i braku osób czuję się jak w (usunięte przez administratora), gdzie przełożony jeszcze dociska kolanem. Nie jestem współpracownikiem, a wyrobnikiem. Przy czym praca na akord generuje co raz więcej błedów. Nie ma czasu żeby na spokojnie sprawdzić co się zrobiło i od razu poprawić ewntualną pomyłkę. Dodam, że nie pracuję w oddziale. No i cóż, teraz w sumie to już liczę, że w miarę szybko obejmie mnie dość atrakcyjny program  zwolnień grupowych związany z fuzją z Raiffeisenen.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Bank BGŻ BNP Paribas S.A. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zdominowany

Pracowałem w Lublinie. Podstawa ok ( jak na lubelskie warunki) ale premie żenujące, rozliczane kwartalnie i robienie wszystkiego ze strony firmy żeby ich nie brać. Mobbing..to mało powiedziane, nazwisko "Janik" jest popularne i znane w kręgach bankowych. Brak osób chętnych do przyjscia do pracy mimo godziwych warunkow. Codzienne spotkania pytania co dzis, jutro, pojutrze, nazywanie pracownikow bandą "obszczanych małp" , i zarzucanie że nikt nic nie robi tylko kawe pije caly dzien...czlowiek jedzie do pracy i modli sie o wypadek, to chyba nie jest normalne?! Chcesz isc do pracy ok, ale nastaw sie na gnebienie i mase @...

Lidia
@Zdominowany

Mobbing jest poważnym oskarżeniem, czy faktycznie takie praktyki mają miejsce w firmie? Czy pracownicy zgłaszali takie sytuacje do kierownictwa? Piszesz, że firma stara się, aby pracownicy nie otrzymali premii, dlaczego tak sądzisz? Czy warunki jej otrzymania są zawarte w umowie?

Mobinngus

Zarobki jak na lubelski rynek ok, dobra podstawa, żenujace premie lub ich brak .Ale najgorsze jest kierownictwo.. Mobbing, zastraszanie pracowikow zwolnieniami, ciagle wytykanie ze nikt, nic nie robi i ze jest sie cytuje"obsikaną małpą" jest na porzadku dziennym plus codzienne spotkania z pania dyrektor co dzis, jutro, pojutrze...czlowiek jedzie do pracy i modli sie o wypadek..chore!

Oceniacz

Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to więcej zarabia. Co tu ma staż do tego??

MożeKartę
@Oceniacz

Chodzi o nowego, "zielonego", po "wspaniałych" szkoleniach po których i tak wszystkiego uczy się od "starych". Czy normalne jest, że uczący zarabia mniej??? Jednocześnie ma swoje, niezmniejszone plany! Wiedza kosztuje, a firma za nią nie płaci. Zdobywluśmy ją latami ucząc się często na własnych błędach, bo przecież nie na e-learningach ???? Za parę miesięcy zgoda. Niech ma więcej jeżeli jest lepszy!

Greta

Jaki jest system dodatkowego nagradzania pracowników i ścieżka kariery?

@Greta

ścieżka kariery dalej w przygotowaniach. nowy pracownik zarabia więcej niż aktualni. liczą się tylko targety

Bartosz

Jaki jest powód, że nie piszecie nic o pracy w firmie? Czy warto starać się o pracę w banku?

Ftoftam
@Bartosz

Nie warto. Kolesiostwo, wlazodupstwo,wyzysk.awans nie za wiedzę.brak szacunku dla pracownika.to tak w telegraficznym skrócie.

kawo

Teraz poszukują doradców klienta biznesowego, dają opiekę medyczną

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) - Warszawa

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)