Opinie o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce w Warszawa Wronia 31

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce w Warszawa Wronia 31

Byly pracownik2137

Definicja piekla na ziemi. Na rozmowie prosze o 4500-4000 na reke. Oferuja 3500 bez mozliwosci negocjacji. Praca jest syzyfowa. Porownywalna do ogladania jak trawa rosnie tylko troche mniej ciekawa. I robisz to przez 9 godzin dziennie. Klepiesz excela, klepiesz maile, idziesz na bezsensowne spotkania z niekomoetentnym team leaderem i jeszcze bardziej nieogarnietym mamagerem. I tak cisniesz. Chcesz podwyzke? Minimum rok. Awans? 2-3 lata. Ale czy na pewno? Oczywiscie ze nie. Zawsze ktos moze sie rozmyslic i wiecej nie zrobisz. Nigdy nie czulem sie w pracy tak zle jak w bp2s. Jestes zerem w systemie zero jedynkowym. Praca w takich miejscach jest glownym powodem depresji i serio nikomu jej nie polecam, niewaznie od sytuacji zyciowej. Nie marnujcie nawet czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

@michał

Po roku premia u mnie jak 1 brutto. Podobno więcej nie mogli dać... I tka samo podobni w innych zespołach

Zatrudniona

Jako osoba zatrudniona w BP2S już prawie 3 lata dziwie się czytając poniższe komentarze. Uważam, że jest wiele plusów w tej organizacji: stabilność (brak zwolnień podczas Covid), elastyczność, bardzo dużo szkoleń, kursów językowych itd. Sama atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna i jak trafisz na dobrego przełożonego/przełożoną to naprawdę można się rozwijać poza codzienną trochę monotonną pracą. Dużym plusem jest też międzynarodowe środowisko. Zarobki rzeczywiście nie są wielkie, ale zgodne z rynkiem + dużo można wyciągnąć z benefitów.

kryks Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jaką pensje miesięczną brutto aktualnie można otrzymać na stanowisku Juniora lub Specjalisty?

Byly pracownik2137

One1
@Byly pracownik2137

Wszyscy chca awansowac najlepiej po 3 miesiacach...a rozwoj osobisty, zdobywanie, zwiekszanie kwalifikacji?co dajesz od siebie zeby awansowac?Czy tylko "czy sie stoi czy sie lezy..."? Jak ten swiat ma isc po przodu z takim roszczeniowym podejsciem...

Byly pracownik
@One1

Juz wolałbym być asystentem Hadesa na umowie śmieciowej w podziemnym świecie zmarłych niż pracować na tyle dlugo w BP2S aby dostać awans. Ta praca wysysa z ciebie szczęscie jak Dementory.

Również były pracownik
@One1

Wszystko zależy od tego kogo tam znasz, kto cię polecił i w jakim humorze była TLka gdy Cię rekrutowała ;) Widziałam tam niekompetentne cwaniary rzucające się na stanowiska Team Leaderów po kilku miesiącach pracy. I owa panna miała dość duże szanse ze względu na protekcję odchodzącej TLki (swoją drogą bardzo niestabilna emocjonalnie i plotkująca o pracownikach kobieta, co jej o sobie opowiedziałeś puściła dalej), gdyby ktoś jednak nie puknął się w głowę i nie skapnął, że ona tak poza cmokaniem się z menago kumplami po policzkach to zbyt wiele nie potrafi. Kolejnym toksyczny czynnikiem były nadgodziny i ciągły stres. Masz rodzinę, dzieci, nie wiesz kiedy do nich wrócisz. Nic dziwnego, że ludzie tam są dla siebie jak wilki, albo nadużywają alkoholu. Był tam taki jeden co pijany przychodził do pracy i nawet pod wpływem rzucał wyzwiskami do ludzi. (usunięte przez administratora) No ale też nikt go nie ruszył. Ciekawe dlaczego?

:p
@Byly pracownik2137

Awansowałam po 3 miesiącach praktyk na wyższe stanowisko ponieważ robiłam 2 razy więcej niż moi koledzy z którymi przyszłam w tym samym czasie. Czy się namęczyłam? Nie. Wystarczy się delikatnie wybić ponad szereg a nie odbębnić swoje i o 16 zamknąć laptop. Polecam coś takiego :)

Danuta
@:p

Gratulację awansu. ale czy robiłaś dwa razy więcej za te same pieniądze co koledzy czy może oni mieli niższe pensje, bo to jednak jest różnica. Czy jak się dłużej zostaje to płacą jako nadgodziny lub dzień wolny?

michał
@Byly pracownik2137

Tak to prawda, stawki jak a Lidlu, Premia ( miesięczna wypłata 2x brutto ) ale tylko jak równo rok jesteś

Ja Nowy wpis
@michał

Toto Nowy wpis

Czy są jakieś dopłaty za drugi język obcy ?

Na jakie benefity można liczyć w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

pracownik Nowy wpis

PPK, karta lunchowa, luxmed, multisport ogólnie benefity bardzo dobre są

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Chetny

Jakie są widełki na stanowisko starszego specjalisty?

Peter

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Managerowie napuszczający jednych pracowników na drugich przez co atmosfera jest bardzo zła a ludzie odchodzą jeden za drugim. Nie polecam.

Witam, ile teraz oferują na stanowisko Specjalisty lub Starszego Specjalisty? Czy jest szansa na 10k netto? Jakies testy są, czy tylko rozmowa?

Int

Jaka pensja na stanowisku specjalisty w BNP?

@Int

Junior dostaje 6.5k brutto.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Zatrudniona

Bic

Jego styl bycia i zach są specific

Hania07

Z plusów: -atmosfera -socjal -wyjazdy/imprezy integracyjne Minusy: -Praca dzieli się na dwa główne elementy : wysysająca szczęście z człowieka, nudna praca polegająca na klepaniu w komputerku oraz stresujące naprawianie problemów z systemem, problemów klientów, human errorów itp. Siedzenie w biurze do 23 nie jest rzadkością (a w niektórych zespołach standardem). Najgorsze jest to, że przychodząc rano do pracy nigdy nie wiesz o której wyjdziesz (bo nie wiesz co może się danego dnia zepsuć). Jak już ktoś tu wcześniej napisał bardzo często osoby siedzące w biurze 8 godzin dziennie są traktowane jak nieroby. Koszmar dla osób mających rodziny, dzieci i jakiekolwiek życie prywatne. - Pełno bezcelowych spotkań, zmuszanie pracowników do wprowadzania bezsensownych 'innowacji' tylko po to, żeby menedżer mógł się tym pochwalić komuś wyżej -Niekompetentna, bezużyteczna kadra menedżerska. Ich głownym zadaniem jest łażenie po biurze z groźną miną, chodzenie na bezsensowne spotkania i wysyłanie pustych, denerwujących maili. W jakiejkolwiek kryzysowej sytuacji boją się brać na siebie odpowiedzialność, pomoc z ich strony jest zerowa. Na ogół stażysta po 3 miesiącach ma większą wiedzę o finansach i o samym procesie niż oni. - Gigantyczna rotacja. Pracując więcej niż pół roku można myśleć o sobie jako o weteranie w zespole. - Niskie zarobki, mało szans na awans i podwyżkę. Pod uwagę brany jest jedynie staż w firmie, nikt nie patrzy na wyniki, zaangażowanie. Podsumowując, opcja dobra na sam początek kariery, dla osób bez doświadczenia z niezbyt wysokimi oczekiwaniami. Dużo zależy od tego do jakiego zespołu się trafi. Jeżeli do spokojniejszego to można powegetować sobie powiedzmy z rok klepiąc cyferki w komputerze w przerwach od chodzenia na kawę. Trafiając na trudniejszy zespół trzeba liczyć się ze sporą dawką stresu i regularnymi nadgodzinami (rzadko wypłacanymi- na ogół do odbioru)

@Hania07

Potwierdzam w 100%

wowa
@Hania07

Zaprzeczam.w 100%. Pracuję kilka lat i w życiu nie słyszałem żeby ktokolwiek siedział do 23. Nadgodziny w większości zespołów są rzadkością i ZAWSZE są płatne, nie tak jak w Goldmanie albo JP.

Wwa

Ile dostanę maksymalnie bez doświadczenia na stanowisku Junior Specialist?

@Wwa

5.5k brutto

Wanda
@krzych23

A macie do tego jakieś premie albo dodatki?

@Wanda

Dostaniesz 50-70% miesięcznej pensji jako roczną premie. BNP płaci mało porównując z innymi bankami

@krzych23

Skąd to się bierze, że pod tym względem są tak mało konkurencyjni?

@Alicja

To jest praca dla studentów/imigrantów co potrzebują wiz. Ewentualnie jeszcze osób co chcą mieć pracę w której muszą mało myśleć analitycznie i która opiera się na przeklikiwaniu rzeczy. Zazwyczaj takie prace są mało płatne. Dodatkowo dodaj sobie do tego to że nie przeszkadza im niska retencja i masz odpowiedź

@krzych23

Ok rozumiem już, no ale to jest junior, więc pewnie na wyższych jest już inaczej? Wiesz coś o nich więcej?

Junior
@Wwa

6.5k brutto

Przemysław
@Junior

Dzięki za aktualizację. Trudno jest się tu dostać? Ile etapów rekrutacji stosują i co się podczas nich dzieje? Pytania mogą się wydawać śmieszne ale to by była moja pierwsza praca w korporacji.

Junior

Ile teraz bnp oferuje na start na stanowisku juniorskim?

A

Dziwią mnie te opinie, w BNP pracuję już długo. Nie jest to mój pierwszy pracodawca, może dlatego potrafię docenić: - stabilność zatrudnienia - możliwości rozwoju: szkolenia, wewnętrzne rekrutacje, awanse - co roku można liczyć na podwyżkę, jeśli się dobrze pracuje i bierze się na siebie dodatkowe zadania. Wiadomo każdy chce zarobić więcej, ja też:D - praca zdalna, elastyczne podejście w pandemii do tematu - dużo benefiów ale przede wszytkim kultura nastawiona na współpracę i dobrą atmosferę Oczywiście jak wszędzie są minusy, jednak za małe aby przekonać mnie do zmiany pracy.

michał
@A

chyba jakiś większy aktywista BNP to napisał,

Bezsensu

Hej, dostałam się do oddziału BNP w mniejszym mieście. Za tydzień zaczynam pracę, która rozpocznie się miesięcznym szkoleniem. Chciałabym zapytać na czym ono polega, czy trwa osiem godzin dziennie jak to wygląda ogólnie, z góry dziękuję

Zbigniew
@Bezsensu

O gratulację, że Ci się udało. Trudne pytania były na rozmowie rekrutacyjnej? Jakoś analizowali Twoje dotychczasowe doświadczenie, czy tego w ogóle nie wymagają?

Świeży narybek
@Bezsensu

Jestem aktualnie w trakcie tego szkolenia. Bardzo dużo informacji, które dla niektórych mogą być bardzo przydatne, czy są interesujące, zależy na czym komuś zależy. Mnie interesuje świat finansów, ale jest tez bardzo dużo o samej pracy w korporacji. Szkolenia trwają srednio 7h dziennie.

Kkr

Jakie są widełki w firmie BNP Paribas Securities Services na stanowisku specjalisty?

Proszę o małą podpowiedź, w lipcu aplikowałem na Private Capital Fund Accountant. Wakatów było podobno kilka. W przeciągu tygodnia odbyłem wstępną rozmowę telefoniczną a później 2 rozmowy online. W moim mniemaniu poszło dobrze. Po jakimś czasie dostałem informację, że nowy dział jest dopiero w przebudowie i wiele rzeczy dopiero w planach i na razie brak decyzji co do mojej kandydatury. Minęło 1,5 miesiąca. Wciąż liczę na jakąś odpowiedź, nie ukrywam, że chciałbym przenieść się do Warszawy i pracować a jej brak blokuje niektóre moje plany. Czy myślicie, że jest jeszcze szansa na to stanowisko czy to już przegrana sprawa?

Alicja

No ale po co tak uszczypliwie? :( Czyli, że co on już nie ma co na odp liczyć?

Q
@Kandydat

Hej, a ja bym na Twoim miejscu napisała bezpośrednio do HR, niech dadzą Ci informacje skoro to takie ważne dla Ciebie.

Mona
@Kandydat

Trzeba przyznać, że to bardzo nieprofesjonalne ze strony HRu. Ale z tego co się orientuję tam też jest rotacja. Może rekruter, który się z Tobą kontaktował już tam nawet nie pracuje.

Dobromira

Nie porównywałabym randki do rekrutacji na poważne stanowisko w dużym banku. Jeśli informują Kandydata, że dadzą znać to powinni to zrobić. Ja bym się dopytała normalnie na miejscu Kandydata. To chyba żaden wstyd zapytać?

qbson
@Dobromira

Niech pyta, ale czy chciałby ktoś pracować dla firmy co odkłada kandydata na bok na 2 miesiące bez konkretnej odpowiedzi? Nadzieja na randkę umiera ostatnia, ale ludzie szanujcie się naprawdę, jest tyle firm w Warszawie

@qbson

Nooo 2 miesiące to trochę taki chyba okres bezczynności dla kandydata? Raczej mało możliwe, żeby serio ktoś tak na bezrobociu na to czekał, no chyba, że ktoś z Urzędu?

Zainteresowana pracą

Czy często zdarza się, że kadry zatrudniają specjalistów z poza unii i pomagają im w załatwieniu wizy? Nie mam na myśli Ukrainy tylko bardziej odległe Państwa. Byłabym super wdzięczna, gdyby ktoś napisał chociaż orientacyjnie Jakiego rzędu zarobki są proponowane na stanowisku Fund Accountant?

Magda
@Zainteresowana pracą

To praca dla emigrantów lub dzieciaków świeżo po licencjacie, to są stawki minimalne krajowe, Premia to 50% miesięcznej pensji

@Magda

A jakie są zasady jej przyznawania?

F

I quit the company because: - The company (or the new manager) did not care about the contribution and work performance of the new team member. What is the point to stay when the company does not consider your hard work in the previous year? - The communication between HR department and DFS department was not clear, which led to frustrating situation to the employee when he was offered to work in that department for the position which he applied, and it would be stated in the new contract when the old one expired. After 6 months on the date he signed the new contract, the position was not offer to him just because of the ridiculous rule internally applied for that team but was not delivered to the HR department, and that employee either. - HR specialist who offered the job did not admit the mistake but kept silent with the employee on one hand, on another hand she told the manager that she did not specify the position with that employee. What I can see from here is the unprofessional work of HR department, lack of communication between departments, inconsistent policy of promotion/changing positions in the company, bad manager who failed to recognize employee's contribution. - 2020 and beginning of 2021 was really bad time when the company did not hire more people due to covid and their employees had to do double work or even triple work, always felt exhausted, drained and stressful about their bunch of deadlines, lots of overtime working hours and usually stay late to fix the mistakes of other people.... but I still stayed because at that time i had good managers (the comment from "Happy to be gone" described my team at that time), but I decided to quit immediately when I told my new manager that I was disappointed because of what I have done, what I expected (I expected what i was offered by HR specialist) and what i received, the new manager threw for me a sentence "So you have to manage your expectation!". Bravo! What a very nice manager who has extremely low level of EQ! I exceeded expectation of the company (year end review, I even have some objectives which are higher than exceeding, which is "outstanding". But the company was under my expectation, mainly coming from DFS with bad managers, I quit :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.

Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce