Opinie o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce w Warszawa Wronia 31

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce w Warszawa Wronia 31

Wow Wow

Czy warto sie aplikowac do Fund accounting ? czy sa jakis rozwoj po pracy w tej korpo?

@Wow Wow

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/bnp-paribas-securities-services-polska,20940/oferty-pracy są aktualne oferty pracy. Nie znalazłem ogłoszenia na stanowisko, o którym piszesz. Jednak pod podanym likiem możesz znaleźć inne, które może będą Ci odpowiadały. Jeżeli zdecydujesz się złożyć CV koniecznie napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjety.

Nie

Asystent w programie Graduate

Witam serdecznie użytkowników :) Dostałem pracę w Graduate Programme in Fund Industry jako asystent. Mam zostać przydzielony do zespołu. Czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia się na tym stanowisku oraz w przypadku awansu na Junior Financial Analyst lub Financial Analyst? Pozdrawiam serdecznie

Dfff

Ile zarabia dept team leader?

szopen rapu

Rekrutacja: - 1 etap - rozmowa z panią z HR przez telefon przez jakieś 10 minut, - 2 etap - rozmowa z przyszłym przełożonym w biurze - 1h - 3 etap - rozmowa z panią z HR w biurze - 45 minut. Etapy 2 i 3 odbyły się w różne dni, więc musiałem wziąc 2 dni wolnego. Część pytań na 3. etapie pokrywała się z pytaniami z etapu 2., dodatkowo rozmowa wyglądała trochę tak, jakby miała po prostu zostać "odbębniona" dla formalności. Tyle czasu człowiek poświęca, a w zamian otrzymuje tylko systemowego maila, że nie zostało się wybranym bez podawania powodu. Nie polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Praca w BNP SSC jak na początek jest naprawdę w porządku, Jak główne atuty wymieniłbym tu: - praca z wieloma lokalizacjami w Europie co pozwala na szlifowanie języków - praca na wielu narzędziach - szansa na rozwój Jak minusy wymieniłbym tutaj: - kierownictwo, które nie ma za wiele do powiedzenia, firmą kierują anglicy i francuzi - system wynagrodzeń, po 2 latach pracy dostałem 1200 złotych premii

Co wchodzi w socjal Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Byly pracownik2137

Prywatna opieka medyczna i jakas karta lunchowa

życzliwy

Multisport albo inne świadczenia z platformy benefit, karta lunchowa, opieka medyczna, są premie mikołajkowe

Wow Wow

Właśnie ja już się zaaplikowała i ciekawie mi opinija ludziej który tam już pracują.

Misiek
@Wow Wow

Bardzo dobra praca na początek kariery zawodowej. Jednak struktura jest dość płaska i nie czekałbym za bardzo na awans, bo może to zająć kilkadziesiąt lat

Wiktor

Normalna praca jak to w banku, wymagają i oczekują dobrej pracy . Jestem pewny, że docenią każdego sprawdzonego pracownika!

Yolo

Praca żmudna, nurząca, często typowe "klepanie". Atmosfera zależy od zespołu. Z tego co wiem w niektórych ludzie dorabiają na nadgodzinach i osoby przebywające w biurze 8,5 h wyglądają na nierobów. Brak możliwości rozwoju. Ścieżki: Business Analyst, Project Manager - tylko z nazwy. Team liderzy często niekompetentni. Socjal jest całkiem niezły: 13-stka, dopłaty do lunchów, ubezpieczenie na życie, reszta jak w innych korpo. W większości zespołów brak możliwości pracy z domu. Jednym słowem nie jest zle, ale jeśli komuś zależy na rozwoju a nie na pracy " przy taśmie", to tu się nie odnajdzie.

@Yolo

Każdy z zatrudnionych pracowników w firmie Bnp Paribas Securities Services ma możliwość, aby pracować w godzinach nadliczbowych, czy tylko wyznaczone przez kierownictwo osoby? Mam rozumieć, że wraz z brakiem możliwości rozwoju nie ma również możliwości na to, aby z upływem czasu zwiększyło się wynagrodzenie zatrudnionego pracownika? Opisz proszę, jak to wygląda.

Praca co najwyżej dla studentów. Brak możliwości rozwoju, awanse idą po wysłudze lat - na pierwszy trzeba czekać około 2 lat. Pensje poniżej średniej dla branży. Duża liczba nadgodzin. Jedyny plus - mili ludzie i dobra atmosfera Moje sugestie dla Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce: na Lubię atmosferę w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce za: Zgrane zespoły, mili ludzie.

Zbigniew

Firma Bnp Paribas Securities Services chętnie zatrudnia do pracy studentów bez doświadczenia zawodowego? Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, jak wyglądają zarobki na początku zatrudnienia w tym miejscu? Firma wynagradza w jakiś sposób najbardziej zaangażowane osoby? Proszę o wypowiedź na ten temat.

Wojciech

@Szczęsliwy już były pracownik czy byłeś zatrudniony na podstawie umowy o pracę? Co należało do Twoich obowiązków? Możesz powiedzieć czy dostawałeś jakieś dodatki do pensji np. w ramach prowizji od sprzedaży produktów/usług?

Szczęsliwy już były pracownik

Praca bardzo podstawowa, do ogarnięcia dla każdego a rekrutując mają duże wymagania. Brak możliwości rozwoju, awanse się raczej nie zdarzają. Przełożeni są bardzo często niekompetentni i w ogóle nie muszą się znać na pracy jaką wykonuje zespół. Nawet przy braku 3/4 zespołu w pracy nie pomogą tylko wypełniają tabelki administracyjne. Coraz więcej ludzi z doświadczeniem odchodzi z firmy i są zastępowani tańszymi pracownikami na niższych stanowiskach ale muszącymi wykonywać tą samą pracę. Nie polecam.

aleksandra

Zaaplikowałam do SSC. Przeszłam pierwszy etap rekrutacji, rozmowę z managerami działu i odbyłam rozmowe z przedstawicielką HR Jadwiga Rzydka . Nie polecam. Po dwóch tygodniach zero odzewu. Brak szacunku do kandydatów. Żałuje że zmarnowałam czas. Omijajcie szerokim łukiem.

jola_34
@aleksandra

Przyznam, że ten brak odzewu potrafi irytować. Jednak nie brałbym tego do siebie z uwagi na to, że dziewczyny z kadr nie są jakoś super wykształcone I często bardzo młode I bez doświadczenia. Zaproszenia na rozmowę o ofercie pracy kierowane są wg. kryterium "zarobków" 3-4 osoby z najmniejszymi oczekiwaniami finansowymi. To centrum finansowe w którym liczy się cięcie kosztów

Disillusion

Manager Lady de Winter (you know who) is a true id..., she's so incompetent. Unbelievable.

nick

Żenujący casting na najlepszego włazidu**. Jak nie spasujesz personalnie rekruterowi to będzie zadawał takie pytania żebyś nie spasował/a również kompetencjami. Nie dziwne że z takim podejściem ciągle potrzebują pracowników.

winfri

Niepolecam- doświadczenia z rekrutacji podobne a z pracy jeszcze gorsze. Brak szacunku do kandydatów przekłada sie na brak szacunku managerow do swoich pracowników. Praca bardzo nużąca i powtarzalna, możliwości rozwoju niskie, wątpliwy system naradzania pracowników i stawianych im celów a atmosfera jak wszędzie - bardzo zależy od ludzi z którymi się pracuje i trudno to ocenić. Plusem są chyba jedynie fajne okazyjne wyjazdy integracyjne 2 razy w roku - niestety nie wynagradza to codziennego trudu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.

Bnp Paribas Securities Services Spółka Komandytowo - Akcyjna Oddział W Polsce