BNP Paribas Bank Polska S.A.

Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dag

Dzień dobry Czy ktoś może się orientuje o stawce w Warszawie - młodszy doradca klienta? Bo byłam na rozmowie o nikt nie jest w stanie mi podać kwoty ???? Lepiej oceniacie prace w placówce kasowej czy bezgotówkowej?

Xxv
@Dag

Minimalna w banku to 5000 brutto

Szalik
@Dag

Jesli wawka to 3500 brutto dla młodszego na start

Piszę jako osoba zainteresowana ogłoszeniem Radca Prawny, który zamieścili na stronie internetowej z ofertami firmy. Pracodawca obiecuje "Możliwość częściowego wykonywania pracy zdalnej". Jak to wygląda w praktyce, ile dni pracuje się z biura? A ile z domu? Mam nadzieję, że ktoś napisze.

To ja

Wszystko chyba zależy od dwpartamentu, ktory model pracy wybierze. Większość banku pracuje w modelu 4 dni w miesiącu w biurze. Niektórzy pracują 1dzień w tygodniu, inni robią te 4 dni pod rząd i później zdalnie. W moim dziale nie ma też problemów żeby się dogadać np. Jak jestem chora, to mogę zdalnie pracować

Bankier

Witam ,mam pytanie ilu średnio w placówkach pracuje doradców biznesowych ?

@Bankier

Dzień dobry, ilość doradców biznesowych pracujących w danej placówce zależy od segmentu, jak i samej lokalizacji. W Centrach Doradczych pracuje minimum jedna osoba, a w Centrach Biznesowych Bankowości MSP i Korporacyjnej najczęściej pracuje od 6 do 10 Doradców Klienta, przy czym Centrum Biznesowe może obejmować więcej, niż jedną lokalizację. Pozdrawiamy zespół BNP Paribas Bank Polska

Zoolik

Wiele lat bylem zadowolony az do momentu przykrej sytuacji za granica. Nalozono mi blokade na konto ktorego nie moglem zamknac a odsetki byly naliczane po wyjasnieniu calej sytuacji zaproponowano mi napisanie prosby o anulowanie oplat i bank mi anulowal ale niestety mnie o tym nie powiadomil i zaczeli naliczac inne odsetki w dalszym ciagu nie informujac gdy poszedlem do odzdzialu by to wyjasnic powiedziano mi ze bylo anulowane ale urosly nowe i zeby zamknac konto musze uregulowac nowe odsetki gdy je uregulowalem i zamnalek konto okazuje sie ze zamkniecie konta trwa jakis czas i w tym momencie tez naloczaja sie odsetki KPINA 3 miesiac walcze zeby zamknac konto i caly czas jest cos do zaplaty a w oddzialem nie ma lidzi by potwierdzac zaplate KRADZIEZ W BIALY DZIEN a gdy dzwonie na i folinie i podaje pesel automatycznie koncza polaczenie czy to nadaje sie do sadu?

@Zoolik

Szanowny Kliencie, przykro nam z powodu niedogodności. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację, dlatego prosimy o kontakt z nami kanałami zweryfikowanymi, np. poprzez wybranie wiadomości lub czatu w bankowości elektronicznej GOonline. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również obsługa oddziałów. Mamy nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie. Z poważaniem Zespół BNP Paribas Bank Polska

Doradca Klienta

Rozmowa z HR zdalnie jak najbardziej na plus, przyjemna. Niestety nie za bardzo wiedziały o wynagrodzeniach, premiach itp. Rozmowa w oddziale z dyrektorką regionu tragedia. Na rozmowie nie było dyrektorki oddziału, sama dyrektor regionu. Rozmowa trwała chwilę, Pani przyszła z takim nastawieniem, że widać było, że chce tylko przeprowadzić ta rozmowę i skończyć pracę. Nie słuchała, co mówię, zadawała dwa razy takie same pytania. Jeśli miała kogoś z lepszymi kwalifikacjami na stanowisko, to mogła odwołać rozmowę ze mną. Niestety to była strata czasu na dojazd i rozmowę z Panią Dyrektor :)

Scenka sprzedażowa, której nie dało się zrealizować, dlaczego chcę tu pracować itp.

Staszek

Pracowałem kilka lat na sprzedaży, doradcy klienta i w obsłudze klientów firmowych. Praca jak każda miała swoje wady i zalety. Największym problemem są ciągłe usterki i zbyt dużo programów do obsługi (około 40) . Co do zarobków to bez szału.. Wyrabiasz absurdalny plan i dostajesz grosze. Ta praca wypaliła mnie w bankowości. Zmieniłem branżę.

Easy money

Nowy system motywacyjny to izi many dla szeregowego pracownika z oddzialu. Wystarczy że zrobisz 200 % planu i dostajesz bagatella 486 złoty brutto. Ja mam zabukowanego lekarza w przyszłym tygodniu jak coś bo coś gorzej się czuję.

Lolo
@Easy money

Ja jestem w pilotażu ToByPraud nowy system którym ma wejść od 2025 masakra wykonanie po 300%. Ile dostaje dodatek 500 zł miesięcznie haha

Angy

Wrocław: 3 wpłatomaty na całe miasto, 1 oddział, który przyjmuje wpłaty do 16tej. Wiecznie zepsute wpłatomaty. Właśnie stoję pół godziny, żeby wpłacić pieniądze…taka kolejka

@Angy

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał w tej sprawie. Wpłatomat, o którym wspominasz, jest już ponownie dostępny. Przepraszamy za niedogodności. W przypadku ponownych trudności, prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą oddziału lub za pośrednictwem infolinii 500 990 500. Pozdrawiamy zespół BNP Paribas Bank Polska

Pracownik Centrali

Wynagrodzenia niestety bardzo słabe. Podwyżki - śmiech na sali. Dostają wybrani, no ale taka jest polityka podwyżek. Premie - tak skonstruowane, żeby każdy pracowni miał wpływ na wskaźniki całego banku, więc łatwo się domyślać że plsa praktycznie nie do zrobienia. Nie mówiąc już o stawkach. Praca, jak to praca w korporacji. Najlepiej, żeby wszyscy robili wszystko.

@Pracownik Centrali

Podasz w takim razie widełki wynagrodzenia, skoro uważasz, że wypłata jest bardzo słaba? To jeżeli dali podwyżki (chociaż tym wybranym), to w jakiej wysokości?

Bgzbnp

Widełki kształtują się następująco : pracownik sprzedaż między 3.8tys brutto a 4.3 brutto nie licząc warszawy tam inne stawki

anna
@Bgzbnp

3800zl chyba jak ktoś nie ma całego etatu. minimum jest wyższe

Pracuję kilka lat jako specjalista i praca sama w sobie nie jest zła ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to wstyd się przyznać bo tak jak ktoś wcześniej napisała jest to żenujące.

Ciężkie miejsce do pracy, zwłaszcza w sprzedaży. Ciągle malowanie trawy na zielono. Pracodawca robi co chce. Jeszcze może to robić bo w sprzedaży zostali pracownicy z długim stażem bądź w średnim wieku. Jak oni kiedyś odejdą, to nie będzie miał kto tutaj pracować. Bo czasy są takie że na sprzedaży w banku nikt nie chce pracować, jeszcze w takim banku…. Może ktoś na górze w końcu zastanowi się nad tym co się dzieje.

Pracownik.

Nowy system motywacyjny - idealny dla kadry kierowniczej. Brawo twórcy. Doceniacie pracowników, od których zależy wynik płacąc 0,15 PLN za każdy wykonany punkt przez doradcę i 0,25 PLN dla dyrektora centrum (przy wykonaniu planu na poziomie do 85%). Strach wiedzieć jak wyglądają premie na wyższych szczeblach. DC nie przykładając się w żadnym stopniu do jakiejkolwiek sprzedaży - pełniący funkcję czysto reprezentacyjną i nie wnoszącą totalnie nic do sprzedaży dostaje więcej od Twojej pracowniczej sprzedaży niż Ty - twórca wyniku. Brawo! Na takie docenienie wszyscy pracownicy sieci sprzedaży liczyli. Polecam wszystkim to pracodawcę jako idealne miejsce dla pracy dla masochistów. Najlepiej jakby pracownik sam jeszcze płacił pracodawcy za to, że pracuje. Przypominam motto Banku - doceniaj nie oceniaj. Jest pięknie!

matematyk
@Pracownik.

dokładnie zgadzam się i dodam, że matematycznie zawsze jest mniej za więcej wykonanej pracy, Pewnie przez te wszystkie stanowiska wsparcia ,które ktoś musi opłacić.

doradca
@matematyk

Racja. Macie może jakieś informacje czy będą podwyżki pensji zasadniczej w związku ze wzrostem najniższej krajowej? Chyba, że @Pracodawca dąży do tego, że ludzie sami się pozwalniają i problem zwolnień grupowych się rozwiąże. Nie trzeba będzie wypłacać odszkodowań.

Nieznajoma

Przykro mi, że muszę pisać taką opinię ale przejdę do brzegu. W grudniu 2023 wysłałam CV do państwa ponieważ trwała rekrutacja na X stanowisko do jednego z oddziałów w X miejscowości. Pani do mnie zadzwoniła zaprosiła na rozmowę po czym pojechałam na taką rozmowę. Po kilku dniach dostałam telefon, że przechodzę do drugiego etapu byłam zadowolona z tego powodu bo nie spodziewałam się tego.... Na drugi etap miał zadzwonić do mnie KTOŚ na telefon i porozmawiać pracownik HR chyba. Zadzwonił ten pan porozmawialiśmy i on, że będzie odpowiedź w przeciągu tygodnia a jak nie mam się sama upomnieć. Minął tydzień i cisza, zadzwoniłam JA .... HR nie wiedział o co chodzi przypomniałam on że ktoś jest na urlopie bo zaraz święta trzeba czekać ale da mi odpowiedź za kilka dni. Znowu cisza.... tydzień przed świętami dzwoni pani dopytuje jeszcze o pewne kwestie i że da odpowiedź do następnego dnia. Cisza... Piszę jej smsa ( lubię wiedzieć na czym stoję) ona że przeprasza za opóźnienia da mi znać do następnego dnia.. CISZA...dzwonię do niej, piszę ... I wiecie co kochani jest styczeń i Cisza a dodam, że jak miałam tel po rozmowie rekrutacyjnej było WIĘCEJ WIARY W SIEBIE bo byłam w szoku Zadowolona że mnie wybrali. I jak tu wierzyć, ufać? Duża korporacja a tak olewają kandydatów. Przykro mi, że zostałam tak potraktowana. Jeśli wybrali tego drugiego kandydata powinni chociażby podziękować za zaangażowanie a nie traktować olewczo. Jednak ludzie dają nam lekcję.

@Nieznajoma

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zweryfikować tę sytuację, dlatego będziemy wdzięczni za opisanie szczegółów mailowo i przesłanie ich na adres: zadajpytanie@bnpparibas.pl. Sprawdzimy wewnętrznie, co mogliśmy zrobić lepiej, żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Z poważaniem Zespół BNP Paribas Bank Polska

@Nieznajoma

Hej, ja w niedalekiej przyszłości również chciałabym aplikować tutaj. Na jakie stanowisko składałas cv? Możesz mniej więcej napisać, jak przebiegał ten pierwszy etap? Przedstawili ci więcej szczegółów na temat zatrudnienia? Widzę, że firma poprosiła cię o kontakt, aby wyjaśnić całą sytuację. Daj znać, czy wytłumaczyli ci ten brak feedbacku lub przeprosili;)

Nieznajoma

Hej Napiszę do nich maila. Jak dostanę odpowiedź wrócę z odpowiedzią.

O.k.

Witam jestem klientem w banku bnp Paribas zlikwidowaliscie placowke , bankomat i najwazniejsze wplatomat w miescie gdzie mieszkam to Lidzbark Welski jest to male miasto są 3 bankomaty innych bankow w ktorych nie moge wpłacić pieniedzy a wyplacanie kosztuje bo jest pobierana prowizja a do najbliższego bankomatu paribasa mam 30km szkoda ze tak potraktowaliscie klientow jestem zmuszony zamknac konto

@O.k.

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię. Przykro nam z powodu niedogodności. Wszelkie uwagi są dla nas niezwykle ważne - na bieżąco je analizujemy i staramy się optymalizować procesy wewnętrznie. Mamy nadzieję, że jeszcze zmieni Pan zdanie i zostanie z nami na dłużej. Z poważaniem Zespół BNP Paribas Bank Polska

Marysia

Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat pracy na stanowisku kierowniczki zespołu back office, bo właśnie udało mi się znaleźć taką ofertę i mnie zaciekawiła. Czytam w górnej części ogłoszenia, że jest to praca hybrydowa. W takim razie, ile dni można pracować z domu? Czy pracownik ma prawo zadecydować, kiedy będzie działał w trybie home office? :) No i tak w ogóle, to w jakich godzinach się pracuje? Od 8 do 16? Czy jakoś inaczej? :)

Cześć. Jaka jest stawka dla nowozatrudnionego doradcy klienta detalicznego w 2024 r.? Może @Pracodawca udzieli odpowiedzi.

PRACODAWCA
@Marcin

Płace różnią się w zależności od lokalizacji. W miastach do 50 tys mieszkańców można ubiegać się o kwotę do 4350 zł brutto natomiast dla większych aglomeracji ta kwota rośnie do poziomu 4600 zł brutto. Pozdrawiam i zachęcamy do aplikowania.

Shoock
@PRACODAWCA

Serio DO 4350 zł? Minimalna krajowa to 4242 zł, więc szeroko poszliście dając widełki w wysokości 108 zł!!!

@PRACODAWCA

A jakieś podwyżki są w planach w związku ze wzrostem najniższej krajowej?

NK
@PRACODAWCA

Czyli tyle ile w 2019, a wtedy minimalna była na poziomie 2250,- zł, obecne wynagrodzenie doradcy klienta detalicznego jest na poziomie minimalnej? :) więcej zarabia kasjer w dyskoncie spożywczym.

Nadia

Od czego jest dyrektor??od urlopów i telek??dajcie pieniądze a doradcy wiedzą co robić..nie potrzeba dyrektora od niczego..

śmiech na sali

Po zmianie systemu motywacyjnego wszystko jest jasne już w tym banku. Pozbyć się wszystkich pracowników. Plany w górę, wyceny w dół, byle się ludzie pozwalniali. 100% planu to jakieś 550 zł brutto. A więcej się narobisz niż w poprzednim systemie motywacyjnym. O braku podwyżek nie wspomnę. Strach pomyśleć, że to tylko system przejściowy. W przyszłym roku jakie będą wyceny? 5 groszy za produkt? Brawo BS, brawo dyrektorzy zarządzający siecią sprzedaży. Niech Wam roboty wszystko ogarniają

Kandydx

jaka jest atmosfera, rotacja, dojrzałość w zespole HR?. Czy jest ogólnie wzajemna współpraca i szacunek?.

Nick Pakowacz

Kiedyś mnie zrekrutowali. Czekałem na laptopa ok dwa tygodnie. Przyszedłem w czasie pandemii. Odebrałem laptopa i poszedłem do domu bo nikogo nie było. Okazało się, że poblokowali mi porty USB i nie mialem internetu. Drugiego dnia już był telefon, że nie ma mnie na jakimś spotkaniu. Następnego dnia przyszedłem już pracować z biura. Ktoś z IT przyszedł mi zabrać laptopa bo mu kazali. Tacy ludzie tam pracują.

Niedawno na pracuj rzuconow ofertę na Młodszego Specjalistę/Młodszą Specjalistkę ds. Przeciwdziałania (usunięte przez administratora) Transakcyjnym (Sekcja Outband) wie ktoś na jakie wynagrodzenie mogę liczyć ? I czy to nie jest jakieś typowe call center ?

AAA
@Michał

Dowiedziałeś się już czegoś? Też bym był chętny w sumie na juniora na razie przyjść, chociaż zależy mi, żeby była realna opcja pójścia wyżej po czasie. Trochę doświadczenia mam już, choć niedużo. Jak tu jest z awansem, ciekawe?

Rajfajzen
@AAA

Tu nie ma awansu. Masz mlodszego i siedzisz na słuchawce non stop

@Rajfajzen

Ale aż tak ? A finansowo jak jest ? Wiesz może ?

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 225, z czego 23 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A.