Opinie o Blue Shadow w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blue Shadow. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Blue Shadow o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Shadow w Katowice

Adrian Nowy wpis

Czy w firmie można mieć rozmowę przez wideokonferencje ?

Iza

Czy dobrze pracuje się ? Miałam nadzieje na jakieś informacje a tu cisza?

q
@Iza

Pracuje się bardzo słabo brak atmosfery fałsz na każdym kroku.

Aaa
@Iza

A interesuje Cie praca w sklepie czy hurcie?

@Iza

bs to bull shit, nie polecam

qwerty Nowy wpis
@Iza

Jak masz pracę i chcesz sobie zmienić na lepszą to nie decyduj się na blue shadow!!!

Zofia Nowy wpis

@ptak city, może rozwiniesz swoją wypowiedź, gdyż na ten moment nie zawiera ona konkretnych informacji. Co powiesz na temat rozwoju pracowników w firmie? Czy Blue Shadow zapewnia im udział w szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje? Czy w firmie istnieje szansa na awans? Jak postrzegasz firmę biorąc pod uwagę te kwestie?

Zofia

@789, może zdecydowałbyś się jednak na rozwinięcie opinii o firmie? Na pewno są osoby na tym forum, które chciałyby się z nią zapoznać. Piszesz o opinii z 2016 roku. Opinie sprzed dwóch lat są już dawno nie aktualne. Każda firma, która się rozwija, zmienia się na przestrzeni lat. Czekam na Twoją obiektywną opinię.

Suzi
@Zofia

Nie rozumiem o co te narzekania. Ja pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona. Oczywiście trochę papierkowej roboty jest tez ale doradzam klientkom nawet je stylizuje trochę. Lubię prace z klientem i mnie się podoba.

ptak city Nowy wpis

Ta się nie rozwija!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Blue Shadow? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zofia

@Suzi, mogłabyś przybliżyć na czym polegają Twoje obowiązki w pracy? Piszesz, że pracujesz z klientkami. Czy doradzasz im w wyborze ubrań? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Możesz liczyć na premie od ilości sprzedanego towaru? Czy pracownicy mają zniżki na asortyment dostępny w sklepie? Jeśli jesteście pracownikami firmy dodawajcie swoje opinie. Każda informacja będzie cenna dla przyszłych pracowników.

Zofia

Witam, pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Blue Shadow na stanowisko sprzedawca odzieży w Chorzowie, obsługa magazynu 1/2 etatu w Tychach. Link do strony z ogłoszeniami: https://blueshadow.pl/praca. @456, nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc swoją opinię, możesz rozwinąć tę kwestię? Każda konstruktywna uwaga dotycząca pracy i pracodawcy, pomoże innym znaleźć pracę.

przeczytaj opinie xxx 16.05.2016

Zuza

Konkurencja inspiruje do pisania?

Zuza

Niestety sami sobie robimy takie małe piekiełko!!

Ciekawska

Na facebook firmy pełno zdjęć uśmiechniętych pracownic, wszyscy wyglądają jak jedna wielka kochająca się rodzina - to ustawki pod publiczkę czy rzeczywiście praca tam jest przepełniona radością?

bs

pod publiczkę,radości brak

trombka
@Ciekawska

Na funpage to szefowe regionalne, a nie zwykli sprzedawcy. Poznalam kiedys jedna i byla spoko :) wszystkie ja lubilysmy, ale ona juz chyba nie pracuje. Mi sie w Blueshadow fajnie pracowało. To byla moja pierwsza praca. Szkoda tylko, ze tak krotko bo moim szefom sie nie oplacalo.

...
@Ciekawska

Regionalne jeżdżą po sklepach każą nam się uśmiechać do zdjęć

Wiktor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Cieszmy się dobrą pracą

cba
@Wiktor

hahaha !!!

Mo

No daj spokój z wypłatą na czas to w ogóle nie ma problemów, nie wiem kto może powiedzieć cokolwiek innego, jeslijest tutaj ktoś kto nie dostał kasy niech powie

kk
@Mo

wypłaty na czas nie ma bardzo często!!!

my

franczyza już zakończona,obietnice są nieziemskie a dostajemy ubrania ,które są starymi modelami,nowości jak na lekarstwo a po zakończeniu współpracy problem z odzyskaniem kaucjii!!!NIE POLECAM

aaaa

nie polecam jesli chodzi o wspolprace franczyzowa...Obiecuja gory a potem sie wycofuja i robia swoje i twierdza ze to biznes...Nie wchodzcie z ta firma tam pracuja ludzie co chca osiagnac cel po trupach ...

abc
@aaaa

oszukują i manipulują perfekcyjnie myśląc,że wszyscy inni to debile ,zero profesjonalizmu !!!

Czy ktos mi moze powiedziec ale tak szczerze o tej firmie ? Bo pracy sie nie boje ale chodzi mi firma jest uczciwa wobec pracownikow , czy wyplaca na czas , jaki socjal i w ogole ....? Byla juz na kilkunastu rozmowach w roznych firmach, to w kazdej co jest nie halo . Albo nie placone nadgodziny , albo placone nadgodziny ale tzw pod ladą,czyli nieudokumentowane , albo place slabe ze 1500 zl robisz i za kierownika, VM, zastepce i sprzedawce . Naprawde ciezko znaleźć solidna firme ktora nie kantowala by swoich pracownikow.

socjalu nie ma ale gratis jest nerwica i zgrzytanie zębów .

nocoty

no nie wierzę! myslalam, ze tylko w detalu jest taki dramat

vvv
@nocoty

dramat to jest całe to blue shadow i właściciele tej firemki!!!

???
@vvv

a coś więcej? Chciałam wyslac cv, wlaścicielki wydają się sympatyczne. Widziałam na facebooku

cdn
@???

wyślij i jak przyjdziesz na rozmowę kwalifikacyjną i na dzień próbny obserwuj co się dzieje a następnie napisz jak wrażenia.

veni,vidi....

Byłam na próbę w ptaku,zobaczyłam i nie zdecydowałam się na pracę,widać po pracownikach że mają dosyć,atmosfera tragiczna a pani menager dno!!!

żenada

Nie starajcie się tam o pracę,to jest firma nieporozumienie a miłe i humorystyczne ogłoszenie o pracę to zagrywka pod publiczkę!!!

abc
@żenada

A na jakim stanowisku pracowałaś?

hahahaha
@abc

a co to zmienia?

Było minęło

Witam! Praca w Blue Shadow jest rzeczywiście ciężka. Nie chodzi tu o pracodawców, bo każdy z nich jest inny, chodzi o obowiązki jakie są związane z pracą w tej sieciówce. Wynagrodzenie zależy od franczyzobiorcy a nie od firmy Blue Shadow. Jednak praca polegała głównie na pilnowaniu maili, ciągłych inwentaryzacji, kontroli i wiecznych zmianach aranżacji. Tak naprawdę to praca skupia się głównie na tym i zdarza się że nie ma czasu dla klientki a przecież to one są naszym priorytetem. Często trzeba było robić dobrą minę do złej gry ale tak już jest. Ani nie polecam ani nie odradzam.

też minęło
@Było minęło

Trafione w samo sedno ,zmienianie aranżacji co tydzień to bezsens, lepiej ten czas by poświecić klientkom masz rację!!! Ale właścicielki blue shadow myślą,że przerzucanie ciuchów z miejsca w miejsce to jest najważniejsze i wpłynie na sprzedaż moim zdaniem błędne myślenie ale panie vm i właścicielki wiedzą lepiej.

takjest
@też minęło

Te zmiany w wystroju są dlatego bo nie ma ubrań w sklepach. Nie ma czym handlować dlatego robia takie sztuczne zmiany. A towaru jak nie bylo tak nie ma. Jak już jest to albo coś co już było albo za jakieś kosmiczne pieniądze!!!!!!!!!!!

@takjest

tam tylko jest to co było bo nie potrafią wymyślić nic nowego.

beeka

u prywatnego przcodawcy socjal?! ,umowa na najniższą krajową i obyś wypłatę dostał na czas.

demolka

nie wiem jak wygąda praca na magazynie czy innych działach, ja pracowałam w sklepie prawie rok i niedługo odchodzę ale ze względów osobisto zdrowotnych a nie przez warunki pracy osobiście jestem bardzo zadowolona, bo bardzo dużo się nauczyłam a nie miałam żadnego doświadczenia i można powiedzieć, ze dali mi szansę na początku przez 3 miesiące rzeczywiście zarobki były słabe, ale byłam o tym poinformowana, że jest to okres próbny i że tak będzie po tym czasie stawka wzrosła, doszły premie i bylam naprawde zadowolona i po pewnym czasie nawet jeszcze premia została podniesiona odgórnie za wyniki naszego sklepu a nawet się nie upominałyśmy o więcej to było bardzo pozytywne zaskoczenie, bo jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby pracodawca dał sam od siebie coś więcej, choć w branży odzieżowej wcześniej nie pracowałam premie były od obrotów, więc nie wiem jak to wygląda w innych sklepach, ale my na zarobki naprawdę nie mogłyśmy narzekać co do grafiku ustalałyśmy go same z naszą kierowniczką i rzadko w ogóle ktokolwiek w niego zaglądał w porównaniu z moimi wcześniejszymi stanowiskami to ogólnie naprawdę duży spokój, bo nikt nie stoi nad Tobą z batem, nie obserwuje cie na monitoringu ani nie wylicza ze byłas na przerwie 30 a nie 20 minut itd. także atmosfera na plus. dla mnie praca OK i szczerze odchodzę trochę z zalem wiec mogę polecić jeśli ktoś rzeczywiście chce się zaangazowac w ta prace, bo bez tego się długo nie ujedzie. jeśli ktoś lubi prace z ludzmi i ciuchy to jak najbardziej na tak

nick
@demolka

a w jakim salonie?

hahahaha
@nick

pewnie jakaś menadżerka ;) dlaczego nie napiszesz gdzie niby pracowalas??????????

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Shadow - Katowice

Blue Shadow