Opinie o sizeer.pl - Marketing Investment Group S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sizeer (praca w salonie). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sizeer (praca w salonie) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sizeer (praca w salonie) w Polska

Jacek

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt nie pisze ?

x

Skoro praca po 12h można liczyć na jakieś normalne rozłożenie dni wolnych w tygodniu, czy praca po kilka dni pod rząd po te 12 bez respektowania czegokolwiek?

Joanna

@Zainteresowany, jeżeli jesteś zainteresowany pracą jako sprzedawca w Sizeer, to możesz spróbować pójść do wybranego przez Ciebie salonu tej firmy i osobiście zapytać o możliwość zatrudnienia i ewentualnie zostawić swoje CV. Jeżeli zostaniesz zatrudniony w Sizeer, to proszę Cię o kilka słów na temat warunków zatrudnienia zaproponowanych Ci na rozmowie kwalifikacyjnej.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników. Jaka atmosfera, czy macie dodatki socjalne?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sizeer (praca w salonie)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak wyglądają aktualności firmy Sizeer? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

MIG

Jest nas tutaj sporo. Praca w MIG jest ok - ogólnie rzecz biorąc. Dużo zależy, na jakim stanowisku jesteś, perspektywa specjalisty logistycznego, zapewniającego transport oraz kierownika marki diametralnie się różni.

Lajkonik

Bardzo zastanawiajace.... . Otóż centrala od dobrych 2 lat poszukuje kierownika sklepu internetowego - wymagania generalnie spełniam - choć oczekiwania dotyczące tego stanowiska są wysokie, ale wisienka na torcie jest to, że ostatnie ogłoszenie zamieścili incognito. - wniosek kanał lepszy niż u Wajdy....

Joanna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do Sizeer? Chętnie dowiemy się czego mogą spodziewać się aplikujący. Jak długo musieliście czekać od momentu przesłania CV do rozpoczęcia pracy?

Obk

To jest chyba zależne od kierownika. Nasz nas nie obciąża.

pawelec

Hej, pracuje w Sizeer od 2 lat. Powiedzcie mi, dalczego oni nas obciążają podatkiem VAT? Gdzie to jest zapisane? Przecież do faktury błędnie wystawionej można zrobić korektę.. Czy ktoś ma jakiś aneks podpisany, czy tylko ja tego nie rozumiem?

Cooper
@pawelec

W tej firmie jest wiele rzeczy których normalnie nie można wyjaśnić.. Zaczynając od sprytnie skonstruowanych umów o pracę, kończąc na błędach księgowych za które bezprawnie jesteśmy obciążani. Cwaniacto nie zna granic, a to wszystko za aż 1450 zł miesięcznie :-D

kok
@pawelec

weź swoją umowę, idź do PIPu i się dowiedz, nie wydaje mi się żeby to było w porządku....

wiem...
@kok

To jest kontrakt, stąd taka kwota...

chętnie się dowiem....
@kok

A jak atmosfera w pracy? Regionalni, kierownictwo?

rft

Ja to też bym się chętnie załapał @danka, ale nie wydaje mi się żeby teraz w przemyśle gazowym kogoś szukali. Choć najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio w firmie, ale wiadomo coś o zarobkach teraz? Podobno w tej kwestii jest jeszcze lepiej. Pozdrawiam

obiektywizm

A nie zastanowiło Was dlaczego Ci kierownicy tak kurczowo trzymają się tych swoich stanowisk ( jak pisze ktoś wyżej), może dlatego, że wcale nie jest tak źle jak piszą? Szkoda, że na tym forum wypowiadają się tylko ludzie którzy mają negatywne odczucia bo firma zatrudnia bardzo dużo ludzi i gdyby każdy się tu wypowiedział a nie tylko hejterzy, to byłoby obiektywne. Jeśli wyznacznikiem dobrej firmy jest pakiet socjalny to zawsze można szukać pracy waśnie z takim pakietem. Rotacja pracowników jest jak w każdym sklepie w galerii. Dla mnie ważna jest dobra atmosfera, możliwość rozwoju i mój region mi to zapewnia. Nie wypowiadam się na temat śląska. Nie wiem kto jest tam regionalną ale opinie od dawna są bardzo negatywne wiec pewnie coś jest na rzeczy. Niesprawiedliwe jednak jest to, że ocenia się całą firmę przez pryzmat jednego regionu. MIG to cała Polska, nie tylko śląsk. Mój region to Poznań. Bardzo wymagający ale inteligentny i szanujący ludzi regionalny. Jeśli zastanawiacie się nad pracą w tym regionie to polecam z czystym sumieniem.

Ciekawa
@obiektywizm

Byłam na rozmowie o pracę we wtorek i w piątek zadzwonili do mnie że przeszłam 1 etap pozytywnie. Zaprosili mnie na spotkanie informacyjne czy to znaczy że chcą mnie już zatrudnić czy będzie jakiś 2 etap? Pan mówił że jest regionalnym kierownikiem i ma po sobą jeszcze sklep w Poznaniu, czyli atmosfera nie będzie tragiczna?

PPK

Czy ktoś miał do czynienia z Arturem Mięsopustem? Czy do wszystkich ma takie straszne podejście?

wawiak

Po dłuższym okresie czasu pracy postanowiłem się wypowiedzieć. Lekko nie jest, ileż to musiałem się napodlizywać, ile znieść, aby zostać zastępcą kierownika. Obiecywali mi to od dłuższego czasu, czyli koło 1,5 roku. Wytrzymałem i wreszcie dostałem zasłużony awans. Musiałem wiele znieść. Starałem się, przymilałem. Jeśli dobrze żyjesz z tzw. ”górą” lub „kilką” wyjdziesz na swoje. Niestety nie dostajesz awansu za to, że jesteś punktualny, lojalny, można na ciebie liczyć, robisz co chcą, handlujesz.

Gerald

To jak jest z godzinami pracy po 8h czy więcej?

kiedyś pracująca

Masakra... W ciągu 6 godzinnej zmiany, gdzie na sklepie było tylko dwóch pracowników, z czego jeden musiał być cały czas na sklepie i gdy chciał szukać butów dla klientów, to wołał tego drugiego z magazynu na sklep,do zrobienia było: przyjąć towar, rozłożyć dostawę, posprzątać magazyn, wystawić nowe modele butów, dotowarować ściany na sklepie, pościerać kurze i wyrobić jeszcze dwa tysiące utargu...Dodam, że metraż sklepu nie był mały a dostawy duże i częste... Dodatkowo trzeba było odwalać robotę za kierownika, bo lubił sobie wychodzić wcześniej do domu...człowiek tyrał jak głupi a oni tak mu podziękowali, że nie przedłużyli mu umowy i zatrudnili na jego miejsce studentów, żeby tylko zusu nie płacić...

alojz722

Praca w sizeerze generalnie szału nie robi. Przeglądając opinie, wiele rzeczy i u mnie się powtarza. Ciągłe zmiany grafików, na weekendy wszystkie pracujące, atmosfera mocno przeciętna, bo jest ogromna rywalizacja o klienta. Duży nacisk na sztuki na paragonie. Dziwna wypłata, bo przy pełnym etacie nawet z premią wychodzi mniej niż najniższa krajowa, a przy tym zero jakichkolwiek profitów - ani multisport, ani jakieś zniżki na produkty, bo 20% od ceny katalogowej pobije dobra promocja, która będzie dotyczyć także cen obniżonych. Wypłatę można sobie poprawić, jeśli zrobi się cel, ale często jest on ciężki do spełnienia.

nikita

A jak Palec Analec :)

i tutaj wypowiedziała sie osoba, która pracowała lub pracuje w sizeer... klient nie wie, nie ma wiedzy na temat sprzedazy, na temat wartosci na paragon, sztuk na paragon....temat rzeka....

bimber
@ja

Chyba że pracuje w centrali gdzie dostał ten po... bezwartościowy bon na -20% -40% od ceny katalogowej ...

dżidżuridżu

A jak podobają się wam nowy system płacowy i ośmiogodzinny tryb pracy?

Marysia

WIELKA ŻENADA!!! Byłam w sklepie w Pile w Galerii Kasztanowej, na początku atak ze strony pracownic- wręcz nachalne namawianie na kupno. Potem chodząc po sklepie czułam się jak (usunięte przez administratora) nie mogłam nic obejrzeć bo ciągle ktoś za mną stał. Zdecydowałam się na buty Lacoste - i teraz najlepsze - miałam kupon rabatowy na buty, sprzedawczyni gdy to usłyszała od razu straciła zapał do sprzedaży. Potraktowała mnie jak niechcianego gościa. Była niemiła a wręcz zasugerowała mi, że spadnie jej wartość na paragonie. LUDZIE OMIJAJCIE TEN SKLEP!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sizeer (praca w salonie) - Polska

• Jak się pracuje w Sizeer (praca w salonie)?

Zobacz opinie na temat firmy Sizeer (praca w salonie) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sizeer (praca w salonie)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sizeer (praca w salonie)