Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Jak ściągnąć aplikację am kontakt na telefon. Nie mogę tego znalesc.

Jola

Nie polecam, kontakt z biurem tragiczny, 10 razy trzeba wysyłać dokumenty, bo osobom z biura nie chce się szukać w wiadomościach.

Jaro

Pracuje w AM kontakt od czerwca i jak do tej pory dostaje wypłatę na czas. Pracownicy tej firmy ok, bez większych spięć i problemów. Praca jak praca, bez większych wzlotów - ale się robi, i się coś tam zarobi. Ja polecam

Wiku 23

Ja też dostałem. Praca może nie za bardzo rozwojowa, ale dobra żeby jakiś pieniądz zarobić. Na plus, jak dla mnie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona w sklepie Dąbrowa Górnicza / stawka od 23 zł netto
Dąbrowa Górnicza
Seris Konsalnet Holding S.A.
Ziom

Tak w skrócie, bo co tu się rozpisywać.... - Dostałem wypłatę, więc nie marudzę Robota jak każda inna - Polecam

Arek

firma ok, godziny ok, płaca ok. Jak na pracę dodatkową, co tu dużo pisać .... OK - da się robić

Darek

Praca - Doskonała dla zdobycia doświadczenia, i umiejętności pracy w zespole . Elastyczny grafik pracy. Wynagrodzenie dobre. Pracuje już 2 lata i Polecam

Ktoś

Czy macie już wupłaty na koncie? Ile będzie trzeba czekać?

Laura 27

Pracodawca jak najbardziej wiarygodny i wypłacalny. Pieniądze mam na czas a pracuje od roku. Uwaga, bo nie wszyscy to widzę ogarniają !!!! DOKUMENTY należny wysyłać do biura na czas !!! Polecam :)

Mojaopinia

Mało zachęcające jest to, że wypłatę za dany miesiąc dostanie się dopiero ostatniego dnia następnego miesiąca. Bo co z tego, że na umowie jest napisane, że wypłata zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca jak ona właśnie w tym ostatnim jest wypłacana. A z tego co widze to niektórym nawet wtedy nie jest wypłacona albo nie zgadza się z tym ile miało być. Ja na swoją jeszcze czekam, mam nadzieję, że będzie tego ostatniego.

Zbych
@Mojaopinia

Jak jest mało zachęcające - to po co pracujesz w tej firmie, i jeszcze ponoć wiesz, że innym nie płacą.

mojaopinia
@Zbych

Właśnie już nie pracuję.

Geralt

Praca dobra. Zlecenia są ok - opisane, wiadomo co robić. Ważne - Trzeba pilnować papierów, umów i na czas wysyłać, Komplet dokumentów w biurze, i wypłata na czas. W razie problemów kontakt z biurem - proste. Pracowałem w Kauflandzie, Makro, Selgros. Kontakt z Koordynatorem bardzo dobry. Kasa dobra jak na takie zlecenia. Polecam

Kazik

Umowa OK. Praca w KL, Makro, Auchan itd. OK. W skrócie - ( dostajesz zlecenie, wchodzisz na halę, robisz, pstrykasz zdjęcie - wysyłasz do pracodawcy. Akceptują -wychodzisz). Na koniec miesiąca wypisujesz kartę z godzinami, którą później wysyłasz do biura z dokumentami. Proste, jasne - kasa na czas. Studiuje - więc po południami korzystam, i dorabiam. Polecam

Do pracy.

Czy szukają koordynatora na Warszawę czy mają stala ekipę ? Ktoś co slyszal. Nie widać w necie ogłoszeń.

Elka

Praca dorywcza, wymarzona dla ludzi uczących się i chcących zarobić własny grosz. Elastyczny wymiar czasu pracy, ludzie pomocni i życzliwi. Wypłata standardowo na czas , tak jak napisane jest to w umowie. Moja kolejna taka praca, i jestem z niej bardzo zadowolona. W skrócie :) - praca ok, godziny ok, płaca ok. POLECAM

Bożena 45

Bardzo dobra dodatkowa praca, rzeczowa i konkretna. Dobry kontakt i pomoc z pracownikami firmy. Wszystko zgodne z umową i z warunkami które zostały ustalone z pracodawcą. Praca Dla młodych i tych ciut starszych. Wypłatę mam zawsze na czas. Polecam

Alex

Pracuje w AM od maja i jak do tej pory dostaje wypłatę na czas. Osoba która mnie zatrudniała jest ze mną w ciągłym kontakcie, i jak czasem zdarza się jakiś problem to jest do kogo zadzwonić. Z biurem też nigdy nie miałam problemów -najważniejsze trzymać się terminów, i na czas wysyłać karty, wtedy nie ma problemu z wypłatami. Czytając co niektóre opinie ma się wrażenie, że nie za bardzo dbacie o swoje wynagrodzenia. Jak można pracować przez kilka miesięcy i nie mieć wypłaty - i nic z tym nie robić, a potem narzekać. Ja bardzo polecam praca mega pozytywna i konkretna. Dla pojętnych :)

Ewelina 19

Moja pierwsza praca w wielkim mieście .Dobra szkoła na zdobycie doświadczenia w pracy. Wielki plus za elastyczny grafik pracy, mogę pogodzić uczelnię i inne zajęcia z pracą. Pieniądze Ok - wypłata na czas. W pierwszych dniach duża pomoc osoby zatrudniającej, i kierownika hali na której najczęściej mam serwis . Polecam osobą które chcę coś robić, i chcą coś zarobić.

Dudek 25

Pracuje 6 miesięcy. Bardzo dobra praca dla chcących dorobić do pracy stałej, lub po prostu dla osób uczących się . Elastyczny czas pracy, często praca w zespole ( u mnie miłym i pomocnym), Trzeba być troszkę komunikatywnym, pozytywnym, i trzeba mieć jakieś doświadczenie w pracy. U mnie wypłata na czas więc JA absolutnie nie narzekam. Jedna dobra rada trzeba mieć dokumenty i karty pracy pod kontrolą, i wysyłać je na czas - a jak jest problem to koordynator( osoba która was zatrudnia), który jest zawsze do pomocy. Wielki plus za aplikację i szybkość przesyłu danych odnośnie zleceń, jak i też uwag co do błędnych ekspozycji - jest możliwość szybkiej reakcji na poprawę zlecenia. Praca dla Młodym, konkretnych,otwartych i ogarniętych technicznie.

Ewa 27

Ja pracuje od 1,5 roku i dostaje pieniądze na czas. Może co niektórzy kart nie potrafią wysłać, albo boją się zadzwonić do biura i zapytać dlaczego nie dostali wypłaty na czas, jeśli tak rzeczywiście jest. Trudno mi w to uwierzyć, bo ja dostaję swoje pieniądze, a już trochę pracuje. Z wypłatą Nie mam żadnego problemu - jest na czas. Polecam - praca pozytywna dla młodych ambitnych i zaradnych.

Pati

(usunięte przez administratora)Dokumenty mieli wysłane na czas bo z dyrektorka Kauflandu wysyłaliśmy a pieniędzy do dziś nie dostałam. Jeśli ktoś ma podobny problem proszę o kontakt na e-mail. (usunięte przez administratora) Nie mogą tak dużo ludzi oszukiwać

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.