Opinie o Risco Software Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Risco Software Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Risco Software Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Risco Software Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ile jest zmian w Risco Software Sp. z o.o.?

Wiecie może, czy w Risco Software Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Marcin Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie. Tak, czasami organizujemy praktyki dla studentów 3 i 4 roku kierunków IT. Zapraszamy przede wszystkim kandydatów na programistów .NET, Java lub Angular, ale również kandydatów na analityków IT i testerów. Niestety od czasu wybuchu pandemii zawiesiliśmy organizację praktyk, ale nie wykluczamy uruchomienia ich ponownie po wakacjach. Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane praktykami o kontakt mailowy na adres kontakt@riscosoftware.pl. W każdym przypadku odpowiemy jak w danej chwili wygląda sytuacja.

Czy w Risco Software Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Risco Software Nowy wpis

Dzień dobry! Tak, jesteśmy otwarci na pracowników z krajów ościennych, pod warunkiem, że dysponują znajomością języka polskiego w stopniu przynajmniej średnio zaawansowanym. Pozdrawiamy serdecznie!

słabo

Brak jakiegokolwiek feedbacku mimo zapewniania na rozmowie, że takowy otrzymam. Pomijam już sposób prowadzenia rekrutacji/weryfikacji kandydata, która nie wiem w jaki sposób miała zweryfikować wiedzę techniczną kandydata, skoro rozmowa polegała bardziej na pytaniu czy używałem czegoś komercyjnie i w żaden sposób nie było to sprawdzane.

Risco Software
@słabo

Dzień dobry! Jest nam bardzo przykro, że odniósł Pan nienajlepsze wrażenia w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jednym z głównych założeń naszych rozmów z kandydatami jest poprowadzenie ich w dobrej atmosferze, odpowiadającej ogólnemu klimatowi, jaki panuje w naszej firmie. Jednak wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, podlegającymi chwilowym nastrojom. Team liderzy przeprowadzający rozmowy merytoryczne z kandydatami podlegają różnym bieżącym sytuacjom, które czasem mogą, choć oczywiście nie powinny, wpływać na przebieg rozmowy. Dlatego prosimy o zrozumienie i przepraszamy Pana za nienajlepsze odczucia. Brak powiadomienia o rezultacie rekrutacji nas dziwi, gdyż sumiennie staramy się tego przestrzegać. Jeśli wina leży po naszej stronie i z jakiegoś powodu informacja została przeoczona i nie dotarła, również najmocniej przepraszamy. Risco Software jest firmą naprawdę przyjazną pracownikom oraz kandydatom do pracy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego na dalszej drodze zawodowej.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Risco Software Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko .NET Developer
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
?

@słabo czyli generalnie przebieg rozmowy dla Ciebie bez większego sensu... A dawali jakiekolwiek zadanie ?

Bartek

Bardzo dobry pracodawca, świetny pakiet socjalny tylko podjąć pracę w firmie ,a zadowolenie pewne.

Na jakie benefity można liczyć w Risco Software Sp. z o.o.?

Zzz

Opieka medyczna, multisport, wsparcie samokształcenia, dofinansowanie kursów i konferencji, darmowy angielski, elastyczne podejście do pracy zdalnej, a dodatkowo, także w gratisie fajna atmosfera i ludzie

Dostałem zlecenie analizy systemów przetwarzających dane klientowskie. Projekt trwał kilka miesięcy. Praca była OK. Stawki rynkowe. Nie za dużo mogę powiedzieć o samej atmosferze w biurze bo pracowałem prawie wyłącznie zdalnie. Dobry dojazd i super kawa. Podejście szefa projektu też było OK.

Darek

Tak dobrze sie pracuje i dlatego nie ma osoby która podzieliłaby się opinią o pracy?

Jako podwykonawca byłem zaangażowany w projekt dotyczący systemów wewnętrznych Risco. Zlecenie ciekawe, spotkania owocne – projekt opłacalny dla mnie a rozliczenie rzetelne. Atmosfera pracy bardzo jej sprzyjająca. Świetna lokalizacja i wyposażanie. Dobre podejście w relacjach przełożony - podwładny. Polecam.

Weronika

A jak z perspektywy praktykanta @newguy oceniasz pracę zatrudnionych na stałe w Risco Software? Czy opłaca się poświęcać i później za to liczyć na awans czy premie? Czy podejmowaniu pracy dla innych bardzo liczą się takie informacje.

newguy

Niedawno odbywałem 1 miesięczne praktyki w Risco Software i jestem z nich zadowolony. Atmosfera w firmie jest luźna i przyjemna. Nie ma poczucia oddechu przełożonego na karku, a ludzie są pomocni i gotowi wytłumaczyć mi różne zagadnienia. Co prawda praktyki w moim zamyśle miały polegać na programowaniu, a skończyłem na zajęciach okołoprogramistycznych. Dokładnie na tworzeniu zestawień danych do inicjacji marketingowej oraz współtworzeniu dokumentacji użytkowej do jednego z produktów. Z programowania, tylko pytałem programistów o wyjaśnienie tego co akurat robią i o krótki opis używanych technologii. Uznałem to za dość zrozumiałe. Mało komu chciałoby się wprowadzać, w już mocno rozbudowany projekt, kogoś kto jest w firmie jedynie przez miesiąc. Niemniej jednak, brałem udział w spotkaniach zespołu projektowego i poznałem mechanizm działania firmy.

trasssaaa

...

adam89

Risco Software, rozumiem Wasze obawy o rozprzestrzenianie się negatywnych i fałszywych informacji na temat firmy, ale może jednak warto byłoby odblokować możliwość zamieszczania opinii? Ja osobiście w pierwszej kolejności odrzucam oferty od firm, które moderują opinie na GoWorku i innych tego typu stronach. Usuwanie negatywnych opinii świadczy często o tym, że firma nie dba o pracowników, łamie prawo lub ma coś innego do ukrycia.

jhgv

a moze wlaśnie dobry znak @go on! ? nic sie złego nie dzieje

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Risco Software Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Risco Software Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Risco Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Risco Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Risco Software Sp. z o.o.