Opinie o Elektrobudowa S.A w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elektrobudowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrobudowa S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrobudowa S.A w Katowice

Księgowa

Jakie warunki pracy i płacy w Katowicach w pionie księgowym ?

elektryk

Witam czy ktoś coś może napisać o stanowisku Młodszy Inżynier Pomiarów i Rozruchu? Kierunki rozwoju, widełki płacowe?

@elektryk

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Elektrobudowa na tym konkretnym stanowisku. Czy próbowałeś już swoich sił i wysłałeś swoje CV do pracy w tym miejscu, czy na razie po prostu się rozglądasz i próbujesz rozeznać się w sytuacji? Daj znać, jak to u Ciebie wygląda.

Mateo
@elektryk

Praca jak praca niby inżynier A praca fizyczna i czasami po 14 h i każdy kontrakt inaczej płaci

@Mateo

14 godzin to już zdecydowanie wydłużony czas pracy. I teraz rodzi się pytanie: czy pracownicy firmy Elektrobudowa dostają za te godziny ponad normę jakieś specjalne dodatki do wypłaty? Byłoby dobrze, jakbyś dokładnie wyjaśnił nam, jak w ogóle przedstawia się tam system wynagradzania oraz premiowania pracowników. Możesz to dla nas zrobić?

Mateo
@Karolina

Nagroda jest to że przechodzi się na zadaniowy czas pracy i tyle

@elektryk

Płacą 2500 a potem to tylko od kierownika zależy po dwóch latach możesz liczyć na 3000 BRUTTO więc szału nie ma . Rozwój jak na stanowisku chodzenie z miernikiem po budowie i pomiar kabli, szkoleń brak A stanowisko bardziej robotnicze niż inżynierskie.

@Marek

Mógłbyś dodać jeszcze, czy poza podstawową stawką, którą przedstawiłeś, występują może jeszcze innego rodzaju dodatki do pensji? Mam tu na myśli ewentualne premie, nagrody bądź bony świąteczne, które automatycznie zwiększają poziom wynagrodzenia? Przedstaw, proszę, czy coś takiego występuje.

@Kazimierz

Wszystko zależy od kierownika wacha się od 200 do 2000 i do tego praca w delegacji za którą nie masz zwrotu za powroty do domu która może trwać rok a masz płacone tylko w jedną stronę.

@Marek

Często zdarza się praca w delegacji za pośrednictwem firmy Elektrobudowa? Ciekawi mnie jeszcze, czy osoba oddelegowana ma zapewnione zakwaterowanie ze strony pracodawcy. Skoro o tym wspomniałeś, to myślę, że możesz mieć rzetelne informacje.

@Kazimierz

Jeśli chodzi o kwaterę i ma się BARDZO MALE WYMAGANIA to jest zapewniona oprócz ludzka to niema nic więcej

@Marek

A w przypadku kiedy osoba miałaby większe wymagania, to musi szukać sobie kwatery na własną rękę? W takim wypadku pojawia się kolejne pytanie. Mianowicie, czy wtedy można liczyć na zwrot poniesionych opłat z tego tytułu od firmy Elektrobudowa?

@Kazimierz

Nie ma możliwości zmiany kwatery to co znahda to masz nieszkac i nie przez jaki czas tylko do konca ko traktu który jest ciągle przedłużamy z 3 miesięcy robi się rok .A z roku robi się 3 lata A pociotki i ulubieńcy kierowników siedzą na swoich kontraktach chociaż nie maja co robić A reszta musi jeździć bo jest w odnowie ładnie napisanie tylko szkoda że to nie obejmuje wszystkich.

Jak jest z pakietem medycznym w Elektrobudowa S.A? Można dołączyć rodzinę?

Tak za dopłatą.

yoozek

Biorąc pod uwagę zarządzanie przez obecna kadrę zarządzającą, oraz sytuację finansową firmy, nie wiem czy to dla Ciebie ma sens.

Margo

Tragiczna obsługa. Firma wyobraża że jest "pępkiem świata" i pozwala sobie olewać klientów i traktować jak śmieci. Brawo, straciliście mnie jako klienta. Nie skorzystamy już nigdy z usług firmy i nie zachęcam innych!

Czy rekrutacja na stanowisko SPAWACZ MIEDZI w firmie Elektrobudowa S.A odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Leszcz

Co tam w fabryce?? Sprzedali was już, czy jeszcze się targują.

nick1

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się informacją na temat warunków pracy w dziale księgowym lub finansowym? Jakie wynagrodzenie jest oferowane na stanowisko specjalisty lub księgowego, czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity np. premię ?

qe2
@nick1

cześć, Szczerze powiem jeśli jesteś początkujący to ok, ale jeśli z doświadczeniem to zastanów się . Praca pod presją czasu i w ciągłym stresie . Możesz spróbować, i powodzenia życzę . Co do premii to możesz sobie pomarzyć . a gdzie chcesz pracować w jakim mieście , katowice i konin sobie daruj :-)

@qe2

Cześć , interesują mnie Katowice, doświadczenie mam bardziej w finansach niż w księgowości.

Tom
@nick1

A gdzie ty chcesz iść jak nie przyjmują na takie stanowisko

Pracownik który wiele widzial

....i po elbidzie.Co tu się rozpisywać.Kto pracowało wie jaki to gigant-rowniez placowy..list do prezesa buhahahaha.

HH Tomasz
@Pracownik który wiele widzial

Dzień dobry, możemy zamienić kilka słów na temat Elektrobudowy, chciałbym usłyszeć Pana opinie jako pracownika. Pozdrawiam i czekam na kontakt, Tomasz. email: tomasz.szlay@onet.pl

Podwykonawca
@Pracownik który wiele widzial

W życiu nie dostałem płatności po terminie. Zawsze puszczali przelewy tak, że wpadał na konto pierwszą sesją ostatniego dnia. Do terminowości płatności ELB można zawsze było stroić zegarek. Więc chyba w życiu z nimi nie współpracowałeś ;) Albo za młody jesteś, aby kojarzyć pewne fakty, albo nie widzisz/na rękę Ci działania konkurencji... Działania kolesi kręcących biznes na Spółkach Skarbu Państwa, kontraktach przyznawanych przez prezesów i dyrektorów molochów państwowych, których później u siebie zatrudniają lub nawet dają udziały w biznesie :D Kolesi, którzy właśnie rękami zaprzyjaźnionych prezesów Spółek Skarbu Państwa próbują przejąć dokładnie w ten sam sposób kolejna firmę z branży. Więc młody nie pitol tylko do łopaty. Branża widzi, branża nie zapomina. https://www.wnp.pl/budownictwo/zarmen-chce-przejac-elektrobudowe,347444_1_0_0.html

Czesław
@Podwykonawca

Zaniepokoiła mnie Twoja informacja, co do rzekomego braku terminowości płatności przez firmę Elektrobudowa. Próbowałeś może dowiadywać się, dlaczego mają miejsce opóźnienia? Nie lepiej by było, aby pracodawca umawiał się na inny dzień realizacji przelewu, żeby takie sytuacje nie miały miejsca? Odpowiedz, proszę, co wiesz więcej w tej sprawie.

bob
@Czesław

niestety ale także potwierdzam, że są opóźnienia w płatnościach dla podwykonawców...zapewne wynika to ze sporu z Orlenem?

Lolokolo

Dla zainteresowanych atmosfera bardzl dobra moze lekka dezorganziacjs pracy ale socjal bardzo dibrze rozbudowany co do calej reszty, zawsze mozna trafic o wiele gorzej. Stawka w zaleznsocibod doswiadczenia i uprawnień. Generalnie jedna z lepszych firm polecam serdecznie

gooool
@Lolokolo

hahaha atmosfera dobra? Widać, że u nas nie pracujesz ;]

Czesław
@gooool

Masz inne zdanie o tym, jak wygląda obecnie atmosfera w firmie Elektrobudowa? Pamiętaj, że każdy z pracowników może inaczej odczuwać to, jak wyglądają relacje pomiędzy pracownikami w tej firmie. Być może osoba ta dobrze dogaduje się z pracownikami i ocenia ten aspekt pozytywnie. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz swoją opinię na ten temat?

Jankes

ale to że podwykonawca nie wypłacił ci wypłaty nie oznacza od razu że to Elektrobudowa jest wina. Ja jestem podwykonawcą Elektrobudowy i w 100% potwierdzam iż ja dostaję zawsze pieniądze zgodnie z terminem płatności na fakturze. I nie ma żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolony.

nik znik
@Jankes

Też nie miałem uwag do czasu odbioru przez PSE - płatności szły bez problemu. Robota była w trybie ekspresowym w związku z opóźnieniami na budowie i sztywnym terminem odbioru. A teraz 4 miesiące czekam na płatności. Monity już były.

@nik znik

Takie uwagi również cenimy sobie na bieżącym wątku. Czy wyjaśniałeś już opóźnienie w płatności z jakimś Przedstawicielem firmy Elektrobudowa? Przypominam, że Elektrobudowa w związku z ciągłym rozwojem poszukuje nowych pracowników. Wszystkie dostępne oferty pracy widnieją na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.elektrobudowa.pl/pl/kariera/oferty-pracy Jak możecie zauważyć, dostępnych jest wiele rozmaitych stanowisk, o które możecie się starać. I co Wy na to? Widzicie coś dla siebie?

Dominik

ELEKTROBUDOWA FINLANDIA praca jako Inzynier. Dobre warunki mieszkalne, darmowy dojazd do pracy gwarantowany przez firme. Zarobki w formie ryczaltu. Co oznacza, ze w normie jest niedplatna praca nawet po 14 godzin dziennie. Szef projektu raczej slowny i w porzadku do podwladnych, ale zarazem bardzo wulgarny i agresywny w wypowiedziach. Czesto niecenzuralnie obrazajacy swoich pracownikow. Centrala w Katowicach o niczym nie wie.

@Dominik

Masz rację bo mają o niczym nie wiedzieć , tym bardziej Dyrekcja i Ostrowski. Duzo strat finansowych na projekcie a co do szefa lepiej się nie wypowiadać .

Aneta

Bardzo Cię proszę, żebyś na forum nie posługiwał się absolutnie żadnymi danymi personalnymi konkretnych osób. Zabrania tego bowiem regulamin GoWork, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Miesiąc temu firma Elektrobudowa została wyróżniona certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw, uzyskując tytuł PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii Perły Duże. W związku z tym wiele osób być może zechce tam pracować. Może zatem wiesz, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby?

Dziubek

Czy się stoi czy się leży 2.5 tysiąca się należy

Łopserwator

Miałem okazje współpracować z tą firmą na dawnym sej j-biu (obecnie PGNiG), z tego co zauważyłem to roboty były wykonywane starannie (strikte elektryczne), zdarzały się ,,fuszerki" ale mniej istotne dla ogółu- roboty raczej odbierane w terminie, pod koniec zatrudnili podwykonawców z EiP- armia ukrainców do wykładania kabla, czyli szukanie oszczędności i ratowanie budżetu. Płace z tego co wiem to elektromonterzy mieli w granicach 3 tyś z sobotami, ukraincy (EiP) ok 2,5 tyś z nadgodzinami. Ogólnie nie zatrudniłbym się w tej firmie, ale jako inwestor skorzystałbym z usług.

jhgkh

Bardzo dobra praca, można awansować, przejżysta ścieżka kariery. Duże możliwości firmy, dobry socjal, liczne dodakti. Serdecznie polecam

Agata

Na stronie firmy znalazłam sporo ogłoszeń o pracę. Podsyłam Wam link: https://www.elektrobudowa.pl/pl/kariera/oferty-pracy?kategoria=1 Może ktoś z Was zaaplikuje i po jakimś czasie będzie mógł podzielić się opinią. @Dominik, a w jakim mieście konkretnie pracowałeś? @Patryk, napiszesz coś więcej ? Jakie jest Twoje zdanie? Polecasz?

Karol

Praca w centrali niegdys na stanowisku biurowym o okreslonej specjalizacji. Miejsce, w ktorym jest calkiem dobra atmosfera. Ze wspolpracownikami mozna zlapac dobry kontakt. Zarobki, raczej bardzo przecietne. Jako asystent zaczynasz od najnizszej krajowej. Ciekawa firma by nabyc pierwsze zawodowe doswiadczenie, ale nie do konca odpowiednie miejsce na dlugoletni rozwoj chocby ze wzgledu na plaska strukture organizacyjna oraz brak nowoczesnych systemow IT w codziennej pracy.

Patryk

Myślę, że niektóre osoby powinny zacząć porządki od siebie.Można dużo zmienić!!!

Były kandydat

Miałem okazję jakiś czas temu być na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Chodziło o stanowisko w dziale HR, mające związek z procesem zatrudniania obcokrajowców. Rekrutacja została przeprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób - zaczynając od tego, że Szanowne Panie się spóźniły dobre 15 minut, poprzez fakt, że same nie wiedziały, jakiego kandydata szukają (w ogłoszeniu szukały osoby mówiącej w języku rosyjskim lub ukraińskim, jak się później okazało, szukały jednak osoby mówiącej po ukraińsku, co nie przeszkadzało im zaprosić na rozmowy osoby nieznające tego języka i tym samym zmarnować ich cenny czas), kończąc na braku odpowiedzi zwrotnej dotyczącej wyniku rozmowy (mimo iż obiecały, że odzywają się do kandydatów nawet w przypadku niezakwalifikowania kandydata do dalszego etapu). Jednym słowem - żenada. Oceniam je przez pryzmat pracownika działu HR. Brak poszanowania dla kandydata i jego czasu, niezdecydowanie, a sam proces rekrutacji, pytania zadawane na szybko i w nieprzemyślany sposób, pozostawia wiele do życzenia. Na temat innych aspektów się nie wypowiem, mogę się odnieść jedynie do procesu rekrutacji.

Ryzy

Witanko mamy 2018 coś w sprawie buły jak to mawiał Edek wiadomo. Kopa czasu a tu nic nie płacą a powinni ile można jeszcze czekać?

Karol

Teoria , że strach pomyśleć co może się stać. Najpierw trzeba wytrzeźwieć a później praca i taka kolejność jest do przyjęcia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrobudowa S.A - Katowice

• Jak się pracuje w Elektrobudowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrobudowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrobudowa S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektrobudowa S.A