Opinie o Elektrobudowa S.A w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elektrobudowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrobudowa S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrobudowa S.A w Katowice

prada

może i nie narzeka, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wielka odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie robót na nim ciąży. Praca w Elektrobudowie w Katowicach to nie są żarty. Czy to stanowisko kierownicze czy też praca jako zwykły pracownik fizyczny - jest ciężko , ale praca często przynosi satysfakcje

dfsd
@prada

Widziałem tą odpowiedzialność kierowników w Finlandii. Odpowiedzialność? Połowa z nich nawet nie wiedziała o co tam chodzi a francuzi i filipińczycy nawet nie chcieli z nimi rozmawiać.Bo w sumie i o czym a po drugie w jakim języku jak znali tylko język polski i to słabo. Praca fizycznemu pracownikowi przynosi satysfakcje? Buahahahahaha. Idżcie , idżcie robić tam wszyscy na pewno nie będziecie żałować :-)

Były elektryk
@dfsd

Lepszy jeden skacowany, ale doświadczony, znający swój zawód elektryk czy monter, niż dziesięciu zarozumiałych, dyplomowanych "pierdzistołków", znających tylko parę wzorów i martwych zresztą, przepisów.

zosiaa

Fajna firm!!!!

Lulu
@zosiaa

Zocha ty się nie kompromituj.... porażka

nie fikac do zagranicy

dzieki za opinie, bo mialem aplikowac, ale rezygnuje. polskie piekielko jak czytam ma sie nadal bardzo dobrze.

Ta banda tylko kombinuje jak wyrolować swoich pracowników , marne stawki po przeliczeniu to większości najniższa krajowa , obchodzą prawo jak się tylko da żeby przykuć trochę grosza. Teraz sięgają po pracowników z Ukrainy a wcześniej na siłę chcieli wysyłać ludzi w delegacje z bazy w Koninie bez możliwości powrotu i co ciekawe ukraińcy mają więcej płacone niż polscy pracownicy .

pracownik _2
@pracownik

Dziwie się, że jeszcze pracujesz i utrzymujesz "tą bandę kombinatorów" a tak swoją droga skoro zatrudnili pracowników z Ukrainy to widocznie z Ciebie jest marny pożytek. Jak można przypuszczać jesteś nauczony tylko siedzieć kombinować i czekać na tzw. kartę celów

Czy rekrutacja na stanowisko SPAWACZ MIEDZI w firmie Elektrobudowa S.A odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
toony

komu trzeba dać i ile razy żeby na podrzędnej placówce mieć wynagrodzenie 4000 zł. ?

kks

Ktoś moźe napisać coś o pracy na stanowisku ASYSTENT POMIARÓW I ROZRUCHU? Jaka atmosfera, warunki, finanse, szanse na rozwój/awans?

neeman

ktoś dojezdza do Eb na porcelanową z poludnia ktowice ligota- piotrowice ?

Deweloper

Elektrobudowa duża firma, można złapać doświadczenie na początku. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną do innej firmy ludzie zadawali pytania co to jest za"twór" ta Elektrobudowa. Nigdy nie słyszeli o tej firmie. Zmieniając pracę dopiero można dostrzec że Elektrobudowa to jednak jeszcze nie jest szczyt marzen bo naprawdę istnieją firmy o wiele lepsze. Sam się o tym przekonałem. W eletrobudowie co oddział to inna płaca i inne zasady.Najgorszy chyba Bełchatów. Brygadzista widzi tylko swój czubek nosa. Magazynier to samo.Robią co chcą. Błedem w Bełchatowie jest to że kierownictwo w ogóle nie kontroluje co tam się wyprawia. No i najlepszy hit kierownik pomiarów po technikum który przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne z osobami które skończyły studia.

Tempy
@Deweloper

Widocznie praca w pomiarach nie jest dla osób po studiach, skoro tak bardzo ich boli ocena "technika". Sam pracowałem w EB jednak wolę jak pomiary zrobi "technik" niż student.

ona
@Deweloper

Często człowiek po technikum z doświadczeniem ma wiedzę zdecydowanie większą niż student, który budowę zazwyczaj widział jedynie przejeżdżając obok...

Mikoś

@Frodo szkoda, że nie ma już tej oferty na specjalistę ds. kontroli jakości o którym pisałeś. Fajnie to wyglądało. W sumie wcale nie gorzej wygląda to w ofercie specjalisty ds. administracyjno-prawnych, gdzie jest atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, możliwość ubezpieczenia a także szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

ktos

a co tam mozna robic jak nie chlac z radosci, spisz w hlewie w 3-5 osoby w pokoju, idziesz do roboty i musisz zap.. za siebie i pociotka ktory ma 2 razy tyle co ty a nic nie robi a do domu jedziesz raz na 2 tygodnie na 2 dni

Niestety, albo stety miałem do czynienia z EB, ponieważ pracowałem ale po zmianach jest co raz to gorzej, generalnie od 2 lat odkąd byłem w EB, chyliła się ona ku dołowi. Wykiwani za nadgodziny.. człowiek robił w Grudniu nadgodziny aby mieć na święta wypłate i co dzieciakom kupić a tu się okazuje że dostaje od tak nie będzie wypłat nadgodzin za 2 miesiące wstecz już.... Kto miał do czynienia z EB to wie jak wygląda, sami degeneraci i pijacy, są porządni ludzie, ale to wielka rzadkość. Normą jest że w pracy chodzą wypici i to było wyczuwalne i widoczne - chodzi siwy i jeszcze jak coś mówił to seplenił... Kto miał do czynienia to wie jak wyglądają kulisy delegacji> Patrzą aby coś zwędzić by było za co pić i skrobią po barakach... A kierownictwo budowy co robi to nie wiem, ale polecam zatrudnic BHP z zew. i badać wszystkich alkomatem.. Praca przy napięciu rzędu 110-400kV a pracownicy pod %, igrają z tragedią Ktoś się może ze mną zgodzić lub nie ale taka jest prawda. DObrze będzie temu kto będzie miał plecy i będzie wysoko siedział, a nie jako szarak na budowie..

monter

Witam Nie wiecie może czy firma szuka obecnie monterów rurociągów do pracy zagranicą?

michal

Nadgodziny sie robi ale nie am zadnych dodatkow. Ogolnie za nadgodziny otrzymuje sie zazwyczaj podtawe + gratyfikacje jakie widnieja na umowie. Tzn kwota brutoo podzielona jest na te 2 czesci. ogolnie dla zwyklego pracownika w koninie jest duuuuuzo pracy a kasy nie widac za bardzo.

elektryk 2kv

W Kozienicach od lat nie płacą za godziny nadliczbowe, mało tego- nawet nie rejestrują i nie podają do Katowic. Kierownik dzieli gratyfikację jak chce, oczywiście uwzględniając rodzinę i pociotków.Kilku elektryków a reszta to cukiernik, piekarz, robotnik drogowy, masażysta, rolnik, itd...

Z tego co wiem, przesłanie tego serwisu jest takie by każdy mógł wyrażać swoje opinie na temat styczności z daną firmą. Ja to zrobiłam a ktoś zarzuca mi że piszę nieprawdę.

olo

Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu dał jasno do zrozumienia co sądzi na temat uczciwości i "braku machlojek z płatnościami" w głośnej sprawie w Finlandii. To że polskie firmy umiejętnie omijają prawo lub bezczelnie je łamią bo ewentualne kary i tak są zbyt niskie i słabo egzekwowane w stosunku do zysków, które przynosi łamanie przepisów, nie oznacza wcale że są uczciwe i przyjazne pracownikowi.

@olo

@agnes możesz mi nie wierzyć, ja piszę to nie dla Twojej wiary ale dla tych którzy idąc do pracy żeby wiedzieli na co zwrócić uwagę. Skąd wiesz że nigdzie nie zgłosiłam? Podejrzewam że pracujesz w owej firmie. Widząc ogłoszenie o prace to któryś raz z kolei to samo na które ja sama startowałam. Co z tego wynika?

Anomin

Ja miałam okazję pracować w Elektrobudowie ale niestety dostałam umowę niezgodną z umówioną kwotą. Ponadto stawka na umowie była podzielona jeszcze na dwie części - podstawa plus premia co by wynikało że pracodawca kiedy chce może mi tę premię zabrać dając mi podstawę (która w tym wypadku była nieco wyższa niż najniższa krajowa). Wiem, że to takie ominięcie płacenia wyższych składek, ale tak się nie robi, a tym bardziej nie podsuwa się umowy niezgodnej z umówioną, po czym jeszcze wpiera się że tak było umówione. A na koniec padło jeszcze zdanie "przecież my nie wiemy co Pani potrafi". Szkoda że nie zaproponowali jeszcze pracy za darmo w związku z tym. Może praca nie jest zła ale radzę dokładne warunki omówić przed jej podjęciem.

xxx

Dwóch rozgarniętych sobie rozmawia, jeden szuka firm "finlandzkich" a drugi mu odpisuje ze we Włocławku jest super. Nawet języka polskiego nie trzeba super znać.

joi

O co z tą ofertą pracy w elektrowni okiluotto 3 chodzi, od dłuższego czasu szukali kontrolerów jakości a teraz widzę ogłoszenie dla monterów??/ Sam o mało nie zostałem przyjęty do pracy, ale w porę dokopałem się do opinii o multico. Pytanie brzmi czy po zakwalifikowaniu przez multico pracujemy u nich, czy też dla elektrobudowy, czy może dla firmy finlandzkiej/??/ Myślę, jednak, że dla którejś firmy polskiej. Napiszcie, jeszcze ile wychodzi na czysto z tych 88Euro za 8h.?? Jak wygląda praca kontrolera jakości???/

jarosław

W tej firmie dobre zarobki mają tylko pociotki dyrektorów. Szczególnie na oddziale Konin. Na budowie w słupsku,łomży ,skawinie starszyzna kradła kable,sprzedawała na złom, całymi popołudniami za to pili. A na drugi dzień pijani do roboty. Nawet raz to mi jeden gość zrzucił młotek na głowe. A kradną właśnie ci co mają najwyższe stawki.Nie przyjmujcie się do Konina,nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrobudowa S.A - Katowice

• Jak się pracuje w Elektrobudowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrobudowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrobudowa S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektrobudowa S.A