Opinie o Spółdzielnia Spożywców Mokpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Spożywców Mokpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spółdzielnia Spożywców Mokpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Spożywców Mokpol w Warszawa

Wiecie może, czy w Spółdzielnia Spożywców Mokpol szukają chętnych na staż?

@Dno

Kolego opóźnienia w płatnościach za faktury to nie tylko problem Mokpolu. Wiele mniejszych i większych sieci i ogólnie firm ma dzisiaj ten problem. Nie byłbym taki pewny, że większe sklepy utrzymują te mniejsze. Kiedyś owszem tak było. Masz rację - szkoda, że nie ma już komputerowców. Jednak prawda jest taka, że komputerowiec na wielu sklepach nie miał aż tyle własnej pracy by "pracować" całe osiem godzin. Wśród komputerowców były osoby takie, które po "obrobieniu" swojej działki wychodziły na sklep i pomagały czy to kierownikowi, czy to sprzedawcom. Niestety były też "damy" które szybko zrobiły swoje - często bardzo niedokładnie - i potem siedziały i czytały gazety :-) Obecne rozwiązanie wcale nie jest takie złe. Jasne, że są miejsca pracy gdzie lepiej płacą itp. Sam wiesz, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :-)

Jak dużo osób pracuje w Spółdzielnia Spożywców Mokpol?

Absolwent

Mogę wypowiedzieć się tylko w swoim imieniu. Moje odejście było spowodowane przede wszystkim brakiem możliwości rozwoju i natłokiem obowiązków które w ostatnim czasie były dokładane.

Witold Nowy wpis

3 miesiące się spóźniłem, by odezwać się w związku z pracą kasjera - sprzedawcy. A szukano wielu osób. Prócz umowy o pracę miało być również miło. Czy to zatem prawda, że ludzie dobrze się tu nawzajem traktują?

Jak dużo osób pracuje w Spółdzielnia Spożywców Mokpol?

Dlaczego pracuje coraz mniej? Jest cięcie jakichś etatów? Czy z jakiegos powodu ludzie samo odchodzą z firmy? Ile osób ostatnio odeszło?

Absolwent Nowy wpis

Etatów to już nie ma z czego ciąć, a ludzie sami odchodzą,a ile? Ciężko ocenić. W trakcie mojej rezygnacji ok. 4 osoby odeszły. Wieloletni pracownicy zostawiają firmę.

@Absolwent

No dobra ale powiesz dlaczego? Za mało płacą czy brak rozwoju? Ktoś pisał wcześniej ze forma ma długi i zamyka swoje sklepy. To przez to taki masowy exodus? Ty czemu zrezygnowałeś?

Absolwent Nowy wpis

Wiktoria

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko Sprzedawcy/Kasjera. Orientujecie się, czy trzeba mieć doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej? Czy jest to do nauczenia w pracy? Poza tym, czy w tym sklepie pracuje się na zmiany, czy każdy ma swoje stałe godziny pracy? :-) Ciekawe czy mam szansę się tu dostać .

@Wiktoria

Wiktoria obsługi kasy będziesz musiała się w zasadzie nauczyć sama. Oczywiście na początku ktoś Ci pokaże co i jak. Nie jest to trudne. System na jakim pracuje Mokpol jest dość prosty w obsłudze. Praca jest zmianowa jak to w handlu. Zanim się zatrudnisz dobrze się zastanów czy to praca, której szukasz.

@Gość

To ile jest zmian w takim razie? I jak godzinowo to wygląda? Czy osoba układająca grafik robi to w miarę ok? Da radę coś w nim zmienić, jeśli komuś coś wypadnie?

Absolwent

Zmiany są zazwyczaj dwie (pierwsza i druga zmiana) w niektórych sklepach są trzy zmiany tzw środki. Co do osoby układającej grafik (czyli kierownik) to zależy na jaki sklep trafisz, ale zawsze grafiki są sporządzane zgodnie z kodeksem pracy. Co do nagłych zdarzeń myślę że kierownicy nie robią pod górkę zawsze można się dogadać.

Wiecie może, czy w Spółdzielnia Spożywców Mokpol szukają chętnych na staż?

Jolka

Sklepy zamykaja .Jak zarobisz 2600 na reke to sukces ..

Ryszard
@Jolka

Jak to zamykają? W ogóle likwidują tą sieć? Wiesz kiedy i co z pracownikami?

Jolka.Teraz
@Ryszard

Zamykaja walbrzyska w kwietniu ...pracownikow umecza i rozsueja w inne sklepy.Poten zaczna sprzedawc nieruchomosci ..akurat na dlugi.

@Jolka.Teraz

Co Ty piszesz? To pewne jest? Z biura informacja? Przecież Mokpol ze stołecznych spółdzielni radził sobie najlepiej... A dziewczyny mogą jakoś wybierać do jakiego sklepu przejdą czy tam, gdzie spółdzielnia każe? :0

@Jolka.Teraz

Zadzwon do biura I dopytaj a nie bzdury piszesz

Roman
@Dd

Pracownicy mogą być spokojni? Praca dalej będzie? Bo tak niepokojąco to zabrzmiało. Wiesz coś o tym? Jak możesz to rozwiń co wiesz o pracy tam. Ja myślałem na kasjera tu się załapać ale teraz już sam nie wiem

Dno
@Roman

Z mokpolu pracownicy odchodza.Mokpol nie ma na zaplacenie faktur.Wieksze sklepy utrzymuja te mniejsze Firma idzie na dno.Likwidowane sa stanowiska Osoby ktore wprowadzaly dane na komputerach sa teraz zwyklymi sprzedawcami Brak dla nich kasy .a firma ciezko przedzie .Sa miejsca i sklepy gdzie mozna znaleźć bezpieczniejsza i dobrze platna prace a nie czekac az firma padnie

@Dno

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spółdzielnia Spożywców Mokpol? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Czy pracodawca Spółdzielnia Spożywców Mokpol motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ktoś

Zacznę od pozytywów. Jałmużna zwana wynagrodzeniem jest zawsze terminowo na koncie. Koniec pozytywów. Praktycznie zero motywacji. Obecnie Ci, którzy się angażują i Ci, którzy tylko "pracują" zarabiają tak samo. Dotyczy to zarówno sprzedawców jak i kierowników. Podwyżki płac od bardzo dawna polegają na tym, że: sprzedawcy mają podnoszone wynagrodzenie do "płacy minimalnej" co w połączeniu z zabraniem jakiegoś składnika pensji powoduje, że podwyżki realnie nie widać. Kierownicy nie dostają nic. Ludzie z doświadczeniem odchodzą z firmy. Nikt ich nie zatrzymuje. Można przypuszczać, że firmie to nawet na rękę. W końcu mniej personelu to mniejsze koszta. Kiedyś to była firma godna polecenia. Dzisiaj no cóż...

Ktoś

Tak pensja sprzedawców rośnie tylko wtedy gdy urzędowo jest podnoszona płaca minimalna. Wynagrodzenie kierowników nie rośnie bowiem nadal przekracza ustawowe minimum. Kierownicy w tej firmie są osobami dosłownie od wszystkiego. Nadal w tej firmie funkcjonuje twór zwany odpowiedzialnością materialną. Nie twierdzę, że jest to zła firma. Kiedyś było dużo lepiej gdy w biurze były inne osoby. Dzisiaj jest jak jest.

@Ktoś

No ale wypłata sprzedawcy nie składa się z podstawy i premii sprzedażowej? No bo jeśli tak, to może ta ich pensja wcale tak źle nie wygląda? Fajnie by było gdybyś właśnie powiedział ile na miesiąc ma sprzedawca i czy ma jakieś dodatki poza podstawą. Akurat myślałem by jako sprzedawca się u nich zatrudnić.

Czy w Spółdzielnia Spożywców Mokpol wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

????

Kto może wiedzieć jak jest tylko osoba pracująca z tym kierownictwem może się wypowiedzieć a jest ok Edyta jest za dobrą dla pracowników i wyrozumiała straty są jak wszędzie gdzie w handlu ich nie ma

panna

Witam chciałam podzielić się negatywną opinią na temat firmy Mokpol a konkretnie ludzi pracujących w zarządzie firmy. Jest to totalna żenada, że tacy ludzie siedzący i (usunięte przez administratora) w stołki biorą grube pieniądze za (usunięte przez administratora)pracowników. Osobiście znam osobę której została zabrana cała premia było to ok .700 zł. za to że musiała wyjść na biopsję guzka tarczycy. Tą osobą jest (usunięte przez administratora) Działu Handlowego która uznała to za konieczność. Dla mnie jest to niedopuszczalne coś takiego. Wiadomo że są różne sytuacje losowe i wyjście z pracy na godzinę a nie branie całego dnia wolnego jest dla mnie jak najbardziej w porządku. Proszę aby Pan Prezes Mokpolu zastanowił się kogo zatrudnia na takim stanowisku.

@panna

Ojej, a za jaki okres to była premia? No i napisałaś z imienia i nazwiska, a czy ta poszkodowana Pani się na to zgodziła?

Czy Spółdzielnia Spożywców Mokpol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Miśka

Spółdzielnia mokpol poszła w stronę zatrudniania Ukraińców z firm zewnętrznych.

@Miśka

Czyli co, jak wisi na ich stronie ogłoszenie z pracą dla sprzedawcy-kasjera, to nie dostaniesz jej, jak nie jesteś Ukrainką? Coś wątpię.

Moi znajomi chcieli zatrudni sie w mokpolu.Firma wysyla fikcyjne zapotrzebowanie dla polakow a ma miejsca tylko dla ukraincow.Dajcie sobie spokój dopomi rząd nie zaproponuje ustawy o wiekszej liczbie zatrudnionych polakow niz ukraincow .bedzie 90% ukraincow Bo tak im sie oplaca ..

Elżbieta
@Marek

Wiesz co, bo pisałeś o tym w lutym a do maja trochę się u nas w kraju pozmieniało. Może rząd jednak z obawy o to jednak da taka ustawę? Ilu tak właściwie Ukraińców na dzień dzisiejszy tutaj w firmie pracuje? Więcej niż w lutym?

Praca na Walbrzyskiej to kołchoz.Brak fizycznego,ciezki towar kobiety same musza ciagnac i wykladac z wozkow..praca czesto gdzie lamane jest prawo bez 11 h przerwy odpoczynku miedzy zmianami.Kierownik za donoszenie patrzenie na rece placi wieksza premie swoim ulubiencom.Karaluchy laza i jest bardzo brudno .na sklepie i zapleczu.Bardzo dobrze ze odchodzi kierownik nikt nie bedzie tu za nia tesknic.Chyba ze ukraincy

@Izabela

To idz .a przekonasz sie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Spółdzielnia Spożywców Mokpol? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dd

Głupszego pytania nie było? Tak jak w każdej firmie jest ustalony data. U nas jest 10 każdego mies I przelew jest zawsze na czas. Jeżeli 10 wypada w weekend to przelew jest już w piątek

Elżbieta
@Dd

nie wiem czy jakie głupie, różnie właśnie to bywa, ale dobrze mieć pewność, że kasa na czas będzie. zastanawiam się tylko czy jest możliwość brania tu zaliczek albo rozbijania wynagrodzenia na dwie transze?

@Elżbieta

Droga Pani, zaliczkę ??? Najpierw trzeba zapracować żeby dostać zapłatę Myślę że jeżeli jest się pracownikiem długo letnim to można się z firmą dogadać bo różnie bywa w życiu . To skoro chce Pani takie rzeczy wiedzieć to proponuję udać się na rozmowę do firmy Wypłaty są na czas to może być Pani pewna

Jakie narzędzia pracy zapewnia Spółdzielnia Spożywców Mokpol? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

A po co Ci telefon ? Masz pracować a nie gapić się w telefon.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Spółdzielnia Spożywców Mokpol? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Odp.

Wigilia to normalny dzień pracy ,dziwne pytanie .

dni wolne

Brak oddania dnia wolnego za pracującą sobotę lub niedziele jest co do zasady wykroczeniem,Pracodawca powinien taki dzien wolny oddac do konca okresu rozliczeniowego,a dni wolne nie moga sie sumowac i byc oddane w innym czasie.Czy za pracę w godzinach nadliczbowych w sobotę pracodawca powinien oddawać dzień wolny czy płacić wynagrodzenie (pracujemy od poniedziałku do piatku.Zgodnie z art. 1513 k.p. pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 k.p. (przyczyny uzasadniające pracę w godzinach nadliczbowych tj. prowadzenie akcji ratowniczej, usuwanie awarii, szczególne potrzeby pracodawcy) wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym. ..Warto nadmienić, że wobec pracodawcy lub osoby działającej w jego imieniu (np. kierownika zakładu pracy), którzy nie stosują się do ustalonego rozkładu czasu pracy, Inspekcja Pracy może wymierzyć sankcję karno-administracyjną w postaci grzywny w wysokości od 1.000,00 zł do 30.000,00 zł.co wiecej w sytuacji, gdy pracodawca złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy, sprawa może zostać skierowana również na drogę sądową – wówczas taki pracodawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.Nie wyrazajcie zgody na oddawanie dni wolnych po czasie okresu rozliczeniowegob bo jest to bezprawne

3miesieczny okres rozliczeniow
@dni wolne

Dłuższe okresy rozliczeniowe. niz 1 mc pracodawca może wprowadzić po porozumieniu z zakładową organizacją związkową. Natomiast jeżeli w zakładzie pracy nie działa zakładowa organizacja związkowa albo organizacja związkowa nie wyraża zgody na zmianę okresów rozliczeniowych, wydłużone okresy rozliczeniowe w systemie równoważnego czasu pracy można zastosować wyłącznie po uprzednim zawiadomieniu właściwego inspektora pracy.Tak wiec jezeli zwiazki sie nie zgodza..tylko inspektorat moze to zmienic.Tak wiec wszystko zalezy od zwiazkow..czy sa za pracownikami..czy przeciw nim.

@3miesieczny okres rozliczeniow

Dobra robota :-)

nie pozwolcie na lamanie prawa

Obecnie nie obowiązuje zarządzenie dotyczące nagród jubileuszowych. Nie oznacza to, że pracodawcy, którzy wprowadzili je do regulaminu wynagradzania, mogą w dowolny sposób ich nie wypłacać. Zasadą jest, że jeżeli pracodawca wprowadzi dodatkowe świadczenie do wewnętrznego systemu w zakładzie pracy, staje się ono z reguły elementem stosunku pracy.Wyeliminowanie konieczności wypłaty nagród jubileuszowych może nastąpić jedynie przez zmianę regulaminu wynagradzania. Może się to odbyć tylko poprzez zastosowanie formuły wypowiedzenia lub porozumienia zmieniającego, bowiem odebranie tego świadczenia będzie dokonane na niekorzyść pracowników.Najczęstszym powodem likwidacji nagród jubileuszowych jest pogorszenie sytuacji finansowej spółki. Jednak gdy do firmy zawita kontrola lub spór będzie rozstrzygał sąd, wówczas na pracodawcy ciąży obowiązek udowodnienia, że takie pogorszenie rzeczywiście miało miejsce.Chociaż taka nagroda jest dodatkowym świadczeniem, to jednak jej likwidację lub zmianę wysokości należy przeprowadzić zgodnie z kodeksem pracy.zmiana wysokości lub zaniechanie wypłaty świadczenia wiąże się dodatkowo z obowiązkiem uzyskania zgody pracownika na jej wprowadzenie. Nie wystarczy sama modyfikacja w regulaminie wynagradzania.Niw moze byc tak ze jedni ja otrzymuja a drudzy nie.Warunki ustalania prawa do nagrody jubileuszowej i jej wypłacania określa Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r.Tak wiec wyciagnijcie paski z lat w ktorych byla Wam przyznana nagroda bo byc moze byla mniejsza jhak Wam sie nalezy

Były Klient

od Kond został Pan Popkiewicz dyrektorem administracji to Sklepy MokPol straciły kentów i zaufanie do tych sieci

@Były Klient

Co to jest? Tragedia!!! Inna sprawa co ma Popkiewicz do Klientów sklepu???

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Spółdzielnia Spożywców Mokpol?

alonzo

Nie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Spółdzielnia Spożywców Mokpol? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jeśli chodzi o nadgodziny to wygląda to mniej więcej tak: sprzedawcy mają możliwość odbioru. Kierownicy najczęściej nie mają możliwości odbioru i nie dostają za to wynagrodzenia.

Smutek

Sieci handlowe działające w Polsce postanowiły nagrodzić pracowników za pracę w czasach rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Biedronka, Lidl, ALDI, Kaufland i Makro poinformowały o premiach dla pracowników, którzy zdecydowali się pracować dalej mimo rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 odpowiedzialnego za chorobę COVID-19. Firmy dziękują w ten sposób pracownikom za lojalność. Sieci handlowe dziękują pracownikom za zaangażowanie w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 Firmy zdecydowały się nagrodzić pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych premiami Poinformowały o tym Biedronka, Lidl, ALDI, Kaufland i Makro.....a w mokpolu co? Nikt nic nam nie daje..zadnych zabezpieczen na kasach....klienci wchodza po ile chca..Przykro ze firma nic w tej kwestii nie robi.Prezydent dziekuje za prace w takich warunkach wszystkim sprzedawcą..a mokpol nikogo nie docenia patrzac tylko na zyski..

Praca
@Smutek

Tu się nie zgodzę z Tobą , Nie wiem na którym jesteś sklepie ale przychodzą meile z podziękowaniem zostały skrócone godziny pracy , ograniczenie klientów na sklepie , przyszły gotowe informacje dla nas i klientów mamy rękawiczki , maja byc pleksy montowane , jesteśmy informowani na bierząco ale co przekazuje wasz kierownik to nie wiem ... ??? U nas przeplyw informacji jest na bierzaco , ktore uzyskuje z biura. Nie pisz bzdur a skoro obawiasz sie mozesz isc na zwolnienie , porozmawiaj z kierownictwem . Nie bronie firmy ale teraz uwazam ze jest w porzadku Pozdrawiam

wesołych świat
@Praca

Na bieżąco nie.. przez rz ...to przeczytaj co napisałaś i odczytaj ostatniego "meila " , na temat skróconych godzin na bieżąco .....

...
@wesołych świat

To tylko literówka, nikt w tej sytuacji nie zmusza Cię do pracy. Możesz iść na zwolnienie,urlop. Najlepiej brać kasę i nic nie robić. @Praca -w moim sklepie też przepływ informacji jest dobry Pozdrawiam

Smutek
@Praca

Godziny pracy nie zostaly skrócone..bo pracujemy nadal po 8h.Sklepy sa otwarte krócej a to roznica.Co do montażu pleks wchodzą -z duzym opóźnieniem i powinny byc montowane wszędzie..nie tylko na kasach..ale i na serwisach..bo same zarazki i wirusy przemieszczaja się lotnie nawet do 4m.Co do doceniania finansowego pracownikow firma nic nie zrobila tak jak Lidl Biedronka i inne marki..Dostalismy tylko podziekowania na pismie..trudno.

Bunia 666

niestety ,firma z polskim kapitalem to po prostu firma krzak,przekrety,oszukiwanie i wyzysk ludzi,za to co proponuja to niech dalej zatrudniaja ukraincow lub biora stazystow czy uczennice przez PUP-bo dostaja za nich okolo 5 tys zlotych miesiecznie na czysto za to ze wogole ich zatrudniaja.nawet w hurtowni gdzie zatrudnia zagraniczna firma i tak samo trzeba sie ciezko napracowac przysluguja duze profity,wynagrodzenie minimum 800 zlotych netto wyzsze,dobre ubezpieczenie,premia dp 500 zlotych miesiecznie,karnety roznego rodzaju-bezplatne,posilki za darmo lub za symboliczne 1 zloty plus dodatkowa placa za weekendy jesli wyrazi sie zgode ale to nie przymus i praca takze po 8 godzin, wiec o czym mowa?bez porownania.

Edyta
@Bunia 666

Zarzucasz Spółdzielnia Spożywców wyzysk, a to spory zarzut. Możesz napisać, co masz na myśli? Zachowują się nie fair względem pracowników?

MarcelinaKostecka

Witam , chciałabym pochwalić obsługe sklepu przy ul.Kamiennej 1 w Warszawie na Pradze. Ku mojemu zdziwieniu po wcześniejszym rozczarowaniu w tym o to sklepie zaszły ogromne zmiany. Obsługa zdecydowanie jest największym plusem , Panie i Panowie pracujący w tym sklepie są bardzo pomocni, mili i chętni do rozmowy z klientem. Sklep jest czysty i dobrze zatowarowany. Stał się moim ulubionym sklepem , wszystkie produkty które są mi potrzebne znajdę tutaj do tego z obsługą mogę pozartowac co daje niezwykle miła atmosfere i wychodzę zawsze stamtąd zadowolona i uśmiechnięta. Takich pracowników mieć to ogromny szacunek dla firmy. Pozdrawiam Marcelina Kostecka.

Pati

Zgadza się coraz więcej Ukrainy już nie ma tak jak było. A co będzie z kierownictwem? Większość odchodzi na emerytury. Byla to dobra polska firma Co się dzieje?????

@Pati

Co będzie z kierownictwem? Napewno nie będzie pracowało tak jak "stara wiara" - czyli bez patrzenia na zegarek, bez odbierania i zapłaty za nadgodziny, bez odbierania dni wolnych za soboty i niedziele. Niestety kiedyś z innymi ludźmi to byłą fajna firma. Ciekawe na podstawie czego tak stawiają na Ukrainę? Czy nie zdają sobie sprawy, że takiemu pracownikowi najczęściej absolutnie nie zależy na firmie? Dlaczego? Bo taka Pani z Ukrainy doskonale wie, że jest tu tylko na chwile. Inna sprawa to idiotyczna sytuacja, że pracownicy z Ukrainy mają swoją "ochronę" z agencji pracy. Natomiast praw polskiego personelu nie ma kto chronić.

Gosc
@Ktosiek

Nie ma sie co dziwic ze nie chca pracowac dla nich zarzad nie przewidzial podwyzek wiec uciekaja i maja racje. Za te pieniadze a nawet wyzsze i bez odpowiedzialnosci materialnej kierownik znajdzie prace w handlu. Panie z biura dziwia sie ze nikt nie chce awansu na zastepce lub kierownika czemu same nie wezma sie za taka prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Spożywców Mokpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Spożywców Mokpol?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Spożywców Mokpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Spółdzielnia Spożywców Mokpol