Opinie o JORDAN matcon Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JORDAN matcon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JORDAN matcon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JORDAN matcon Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Super firma. Nie myśl o przerwie przy pracy na komputerze. Jak odejdziesz na chwilę , nawet jeśli co godzinę taka przerwa ci przysługuje to już pani z otwartych drzwi robi dziwne miny i uwagi.

Elżbieta

No i co, że je robi skoro podobno normalnie przerwa przysługuje? To nikt tu jednak z niej nie korzysta?

Mały
@Elżbieta

Ale przy ciągłej pracy na kompie nie przysługuje 5 minut przerwy, tylko pięć minut przerwy od patrzenia w monitor, czyli na te pięć minut możesz iść sobie znaleźć inne zajęcie czyli poukładać coś w segregatorach, pozamiatać, iść do kibla ewentualnie. A każde wstanie po dokumenty, spacer na magazyn/produkcje itd. powoduje, że nie jest to praca ciągła.

Wielka
@Mały

Komentarz na poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i obyczajowym. Jakbym słyszała ....

DAF

Firmy zawsze powinny być budowane na ludziach , bo oni są najważniejsi. Tutaj mamy wzorcowy przykład budowy i fundamentów "firmy" wyłącznie na tabelkach bez żadnych uczuć i empatii. Przez ostatnie 3 lata skład osobowy zmienił się w 50procentach i to na pewno nie koniec.

@DAF

No jeśli połowa się wymieniła to faktycznie nie za ciekawie to wygląda. A co takiego wydarzyło się te trzy lata temu, że teraz taki efekt się ciągnie?

@
@Elżbieta

No i od czerwca znowu dwie osoby mniej

@@

Mniej? Wciąż ten sam powód? I czy ktoś ewentualnie wskoczył już na te miejsca?

Z ciekawości pytam, czy firma organizuje jakieś ciekawe szkolenia dla pracowników ? Czy można się tam czegoś nauczyć ? Zastanawiam się przyszłościowo z chęcią aplikacji

Atmosfera u nas w biurze jest fatalna,czujemy się jak zaszczute zwierzęta bo pracować gdzieś trzeba , jesteśmy podsłuchiwani nonstop w biurze przez otwarte drzwi kierownictwa,kiedy ktoś coś powie źle jest odrazu przez szefostwo upominany, ale jak kierowniczki mają urlop pracujemy z uśmiechem

Elżbieta

Kurcze jesli to prawda to słaba atmosfera, zwłaszcza po ostatnim zdaniu dziwnie się robi, bo jak widać sami zlokalizowaliście wiodący problem. Nie zastanawialiście się może co z tym fantem zrobić? Może szczera rozmowa z kimś z góry załatwiłaby sprawę?

@
@Elżbieta

@Elżbieta nie ma możliwości rozmowy z kimś z góry, bo to rozmowa z nimi. Nie ma nikogo wyżej poza tymi osobami. A nawet jakby doszło do rozmowy to one się są szczere , (usunięte przez administratora) pracowników od rozmów kwalifikacyjnych zaczynając , nie mówią wszystkiego poprzez codzienną pracę i nieszczery usmiech

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JORDAN matcon Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Szczery

Po prostu brak słów, szkoda nerwów i czasu na taką pseudo firmę

Nikt w tej firmie nie chce brać odpowiedzialności za decyzje. Szefowa sprzedaży nic nie da na piśmie , a jak się coś zdarzy to wyprze się wszystkiego co wcześniej powiedziała. Ludzi mają za nic. Pseudo atmosfera , gęsta że nic się nie chce

Prezes

Zgrywają nie wiadomo kogo. Wszystko wiedzą najlepiej, nic z tą firmą nie wynegocjujesz.

Marecki

Dobrze, że już mnie nie ma w tej firmie.

Zuzanna

Jestem zainteresowana stanowiskiem Przedstawiciela Techniczno-Handlowego w Jordan matcon, opowiecie mi coś więcej o zakresie obowiązków na tym stanowisku? Jeżeli znacie firmę, że tak powiem "od środka"- poradźcie jakie widełki można podać na rozmowie kwalifikacyjnej?

abc
@Zuzanna

byłem na rozmowie, to raczej najniższa krajowa a reszta prowizja

jax

ta firma to totalne nieporozumienie, zapomnij o L4, są łamane prawa pracownika, szefowa sprzedaży totalnie bez autorytetu, itd...

jay
@jax

Potwierdzam powyższą opinię...praca w tej firmie to porażka....

@jay

Rozwiń proszę myśl i na jakim stanowisku pracowałeś ?

@jay

Rozwiń proszę myśl i na jakim stanowisku pracowałeś

Jan
@jay

Też jestem ciekaw dlaczego masz tak złą opinię na temat JORDAN matcon, co konkretnie sprawiło że tak oceniasz firmę? Liczę że niedługo mi odpowiesz, takie informacje na pewno przydadzą się innym użytkownikom.

Zuzanna
@jax

Cześć @Jax, piszesz o łamaniu praw człowieka w Jordanie - podaj proszę opis konkretnych sytuacji, wyjaśnij szczegółowo. Twoja opinia może być bardzo pomocna, jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, aby móc ją brać pod uwagę jako wiarygodną.

Luka

@Abc Można powiedzieć, że dobry pracodawca a w kwestii zarobków przedstawiciela to już nie bo to praca w której sami wypracowujemy swoje zarobki.

@Luka

@luka a na jaka podstaawe moze liczyc przedstawiciel, oraz jakimi autami jeżdza handlowcy

Abc

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o warunkach pracy przedstawiciela handlowego w firmie jordan matcon warunki finansowe, atmosfera pracy

peter

Grażyna
@peter

A szukają w ogóle teraz w Jordan kogoś na to stanowisko? Ja tam niestety nie pracuję, więc nie wiem. Ale jeśli rzeczywiście szukają PH to też chętnie się dowiem o warunkach pracy.

Jordan

Witam Czy ktoś może więcej powiedzieć na temat pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie? Oferta pracy wisi zastanawiam się nad aplikacją...

Joanna
@Jordan

Według danych na stronie internetowej pracodawca oferuje: - stabilne zatrudnienie, - bardzo dobre warunki pracy, - niezbędne narzędzia do pracy,(samochód służbowy także do użytku prywatnego, laptop, telefon, internet), - możliwość rozwoju zawodowego, - miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, - pakiet prywatnej opieki medycznej. Czy pracownicy firmy JORDAN matcon mogą potwierdzić te informacje?

Były doświadczony
@Jordan

Omijaj szerokim łukiem!

Mieczysław
@Były doświadczony

Dlaczego sugerujesz, aby omijać pracę w firmie JORDAN matcon? Dysponujesz argumentami, które potwierdzą Twoją wypowiedź? Chciałbym otrzymać rzetelne informacje związane z tym pracodawcą, dlatego chciałbym, abyś uargumentował swój komentarz.

Bartosz

Jeśli ktoś ma zdolności w pracy handlowca to z pewnością warto.

Ona
@Bartosz

Ok. A co firma oferuje i jaki jest klimat?

Queen

Witam. Warto aplikować na przedstawicieli handlowych?

Feliks

Dobrze się pracuje i nie ma powodów do pisania.

Henryk

Siedziba to raczej Środa Wlkp. a nie Toruń ? Z tego co piszą na swojej stronie. Może ktoś byłby łaskaw opisać co się dzieje wewnątrz tej firmy , atmosfera , warunki , itd.

jozek

Witam. Chciałbym dowiedzieć się o pracy handlowców- PH. Jakie warunki ,wynagrodzenie itp. Będę wdzięczny za info.

Zostaw merytoryczną opinię o JORDAN matcon Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w JORDAN matcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JORDAN matcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JORDAN matcon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JORDAN matcon Sp. z o.o.

JORDAN matcon Sp. z o.o.