Opinie o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. w Tomaszów Mazowiecki

Z tego co widzę, to cały czas pojawiają się ogłoszenia o rekrutacji, więc albo nie ma chętnych, albo potrzebują pracowników na "chwilę", albo robią sobie w ten sposób reklamę. Z tego co mi wiadomo, często zmieniają pracowników (zwłaszcza w jednym dziale), a to niezbyt dobrze świadczy zarówno o firmie jak i osobach na stanowiskach kierowniczych. Nie pracowałem w tej firmie, ale wykonywałem dla niej usługi i co nieco zaobserwowałem.

wera
@Gość

w jakim dziale są częste zmiany?

@wera

Sprawdź ogłoszenia o pracę, cały czas są te same.

Ziemniak
@Gość

A jak traktują podwykonawców??? Płacą w terminie..???

RahimElSzero
@Ziemniak

hahaha

Sielanka
@wera

e.g. dział zamówień

Toffi

Pracowałem w Rembor. Firmę oceniam pozytywnie. Znalazłem stricte w wykonawstwie i blisko mnie,gdyby nie to pracowałbym dalej. Teraz mam większą swobodę zarządzania grupą. Natomiast w Rembor kasa była przyzwoita,zus pełny. Nie zdążyłem poznać tzw.układów. Poznałem historię firmy. Mam szacunek.

Toffi

Pracowałem w Rembor. O firmie mam zdanie pozytywne. Znalazłem coś bliżej i jestem bardziej samodzielny,mam możliwość swobodniejszego zarządzania grupą osób i profil stricte wykonawczy co mi bardziej pasuje. W Rembor miałem przyzwoitą pensje,kasa mi się zgadzała a Zus był pełny. Nie poznałem zbyt wielu tzw. układów. Stary pracownik opowiedział mi trochę historię firmy. Mam szacun.

Ignac

Mnie interesuje Tomaszow. Jesli ktos by sie orientowal to bylbym wdzieczny

Kierownik Robót

Jestem zaskoczony przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej.Wiedza nt zakresu obowiązków pani z HR jest imponująca.Drugi etap to formalność i rozmowa czysto techniczna.Nie dogadaliśmy się finansowo ale życzę sobie współpracy z ta firma w przyszłości.

O dotychczasowe osiągnięcia. Rozwiązywanie problemów . Cenią sobie BHP.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ignac

Orientuje się ktoś na jakie mniej więcej wynagrodzenie moze liczyc osoba na stanowisku kosztorysanta (wyksztalcenie wyzsze budowlane, rok doswiadczenia)?

Lajebgjsl
@Ignac

Znajomy ( podbna sytuacja jak u Ciebie ) dostał tam śmieszne pieniądze około 2200 netto. Pozdrawiam

maks

Z tego co wiem to w Tomaszowie jest Rembor i Rembor General....a to dwie różne firmy. wiec warto doprecyzowac o którą dokladnie chodzi...?

@maks

no właśnie, byłem na rozmowie i na podwórku są dwie firmy, Rembor General i Rembor Budownictwo, chyba chodzi Wam o Rembor General, to u nich potrzebują kosztorysanta. Oferowali mi kurs angielskiego, fajnie co?

maks

Z tego co wiem, to w Tomaszowie jest Rembor i Rembor General. I są to dwie różne firmy, więc doprecyzujcie o którą chodzi

Feny

to fajnie fajnie

Zbych

Firma rozwojowa,budują strukturę.

klient

Jak dodzwonić sie do Remboru ŻADEN numer nie odpowiada to świadczy o firmie WIĘCEJ nie zadzwonie!!!!!!

zen

też tak myślę że to może i ok być,zależy co kto lubi,jak lubisz kosztorysy to próbuj. Ja nie lubię,nudzi mnie to,natomiast lubię nadzór bezpośredni,organizację na placu budowy,z ludźmi,na gorąco pracę na budowach.

OFI

Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem że atmosfera bardzo miła.Byłem 30 minut wcześniej,sekretariat poczęstował mnie kawą. Panie z działu HR i sekretariatu przemiłe i merytoryczne. Sama rozmowa przebiegała merytorycznie i bez złośliwości. Wiem co mówię bo mam doświadczenie nawet z tymi firmami wielkimi tylko w nazwie. Pracując u nich zorientowałem się że przyjęli bardzo dobry i mądry model rozwoju,według mnie wzorzec skandynawski,bardzo dobry. Widać że ktoś ma głowę w tej firmie. Nie wiem jak się potoczy moje dalej ale szczerze życzę żeby ten dobry kierunek rozwoju firmy miał super efekt. W polskiej mentalności będzie to troszkę trudne(wiadomo polaczki) ale jest możliwe.

Oli

z tego co wiem, sami przeprowadzają rekrutację, standardowo co robiłeś ,gdzie itd. jak rozwiązywałbyś problem albo jak zarządzał zespołem,coś z zagadnień technicznych. mogą poprosić o referencje tlf. od ostatniego kierownika, czasem HR przegląda portale zawodowe i fb w net. Zależy kto na jakie stanowisko się ubiega.

Karol

A ile może zarabiać tam inżynier budowy? Tak na początek.

Kim
@Karol

Zależy czy skończyłeś studia, czy masz uprawnienia etc. Student na ostatnim roku zarobi tam około 3 tysięcy netto. Pozdrawiam

andwer

Nie polecam atmosfera sztywna nie zatrudniają fachowców tylko naganiaczy i myśliwych w postaci BHP aby ukarać 1000 zł za nie manie ka-ka-kasku lub okularów a prace typowo budowlane wykonują operatorzy sprzętu i kierowca nie dajcie się nabrać firma DRUCIK wypłaty nieterminowe

Podwykonawca

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!!! Na każdym kroku próbują podwykonawce oszukać (kara za karą żeby wyciągnąć jak najwięcej, w jednym miesiącu dostałem 4500zł samych mandatów - i za wszystko obciążenia). Żeby wy faktorować wszystko musiałem jeździć jeszcze 2 miesiące, później jeszcze zwrot kaucji masakra. Jeszcze i nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. OSZUŚCI !!!

Bubel

Zastanawiam się dlaczego tak duża firma nie posiada w swoim szeregu pracowników, którzy potrafiliby udzielić celnych porad odnośnie dalszej czy początku kariery w Remborze. Wydają się być firmą dużą, samodzielną z nowymi horyzontami, jednak czy takie same warunki można spotkać będąc już ich pracownikiem?

Pracowałem umysłowo. Nie polecam. BARDZO SŁABE pieniądze. BEZNADZIEJNA atmosfera pracy. WYZYSK. Zatrudniają niedouczonych podwykonawców i kadrę.

mateusz

Nie polecam naprawde tej firmy

[usunięte przez moderatora] niekompetencja brud bałagan na budowach dozór beznadziejny praca po 12 g.za8zł.na godz.chaos (usunięte przez administratora) to nie koniec jeszcze się odezwe

Zostaw merytoryczną opinię o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.