REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.

rem 2012-07-05 16:05:01
mój znajomy chwali sobie tam pracę, obecnie pracuje sam na czteroosobową rodzinę, ma ponad 5000 zł rat za nieruchomości i nowy samochód, stać go na coroczne wyjazdy zagraniczne do 5gwiazdkowych hoteli, ma lokaty w bankach ostatnio kupił sobie bilety na inaugurację EURO2012, to musi być firma przez duże F
2013-09-05 15:40:35
To się tam zatrudnij. Pracowałem tam 10 lat Był czas że było bardzo dobrze. Pieniądze niezłe ale atmosfera i kultura pracy beznadzieja.
pracownik 2013-10-10 20:28:16
[usunięte przez moderatora] niekompetencja brud bałagan na budowach dozór beznadziejny praca po 12 g.za8zł.na godz.chaos [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie koniec jeszcze się odezwe
mateusz 2014-02-28 08:41:18
Nie polecam naprawde tej firmy
omega s.c. 2014-09-02 08:06:22
No niestety ,ale się nie zgadzam. Podejrzewam ,iż Pan tam pracuje ,albo ma jakiś cel poprostu ,żeby wychwalać tą pseudo firmę.
anonim 2014-09-07 02:06:02
Pracowałem umysłowo. Nie polecam. BARDZO SŁABE pieniądze. BEZNADZIEJNA atmosfera pracy. WYZYSK. Zatrudniają niedouczonych podwykonawców i kadrę.
Bubel 2015-01-07 10:15:04
Zastanawiam się dlaczego tak duża firma nie posiada w swoim szeregu pracowników, którzy potrafiliby udzielić celnych porad odnośnie dalszej czy początku kariery w Remborze. Wydają się być firmą dużą, samodzielną z nowymi horyzontami, jednak czy takie same warunki można spotkać będąc już ich pracownikiem?
Podwykonawca 2015-01-28 16:28:28
NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!!! Na każdym kroku próbują podwykonawce oszukać (kara za karą żeby wyciągnąć jak najwięcej, w jednym miesiącu dostałem 4500zł samych mandatów - i za wszystko obciążenia). Żeby wy faktorować wszystko musiałem jeździć jeszcze 2 miesiące, później jeszcze zwrot kaucji masakra. Jeszcze i nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. OSZUŚCI !!!
andwer 2015-05-05 18:26:06
Nie polecam atmosfera sztywna nie zatrudniają fachowców tylko naganiaczy i myśliwych w postaci BHP aby ukarać 1000 zł za nie manie ka-ka-kasku lub okularów a prace typowo budowlane wykonują operatorzy sprzętu i kierowca nie dajcie się nabrać firma DRUCIK wypłaty nieterminowe
Karol 2015-09-15 15:27:04
A ile może zarabiać tam inżynier budowy? Tak na początek.
OFI 2016-07-11 12:01:49
Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem że atmosfera bardzo miła.Byłem 30 minut wcześniej,sekretariat poczęstował mnie kawą. Panie z działu HR i sekretariatu przemiłe i merytoryczne. Sama rozmowa przebiegała merytorycznie i bez złośliwości. Wiem co mówię bo mam doświadczenie nawet z tymi firmami wielkimi tylko w nazwie.
Pracując u nich zorientowałem się że przyjęli bardzo dobry i mądry model rozwoju,według mnie wzorzec skandynawski,bardzo dobry. Widać że ktoś ma głowę w tej firmie. Nie wiem jak się potoczy moje dalej ale szczerze życzę żeby ten dobry kierunek rozwoju firmy miał super efekt. W polskiej mentalności będzie to troszkę trudne(wiadomo polaczki) ale jest możliwe.
zen 2016-07-12 14:36:58
też tak myślę że to może i ok być,zależy co kto lubi,jak lubisz kosztorysy to próbuj. Ja nie lubię,nudzi mnie to,natomiast lubię nadzór bezpośredni,organizację na placu budowy,z ludźmi,na gorąco pracę na budowach.
klient 2016-07-13 15:43:42
Jak dodzwonić sie do Remboru ŻADEN numer nie odpowiada to świadczy o firmie WIĘCEJ nie zadzwonie!!!!!!
Zbych 2016-07-15 09:14:45
Firma rozwojowa,budują strukturę.
Feny 2016-07-18 13:09:45
to fajnie fajnie
maks 2016-07-18 13:20:32
Z tego co wiem, to w Tomaszowie jest Rembor i Rembor General. I są to dwie różne firmy, więc doprecyzujcie o którą chodzi
maks 2016-07-19 10:30:26
Z tego co wiem to w Tomaszowie jest Rembor i Rembor General....a to dwie różne firmy. wiec warto doprecyzowac o którą dokladnie chodzi...?
Tomek 2016-07-19 11:16:37
no właśnie, byłem na rozmowie i na podwórku są dwie firmy, Rembor General i Rembor Budownictwo,

chyba chodzi Wam o Rembor General, to u nich potrzebują kosztorysanta. Oferowali mi kurs angielskiego, fajnie co?

Oli 2016-07-20 15:57:36
z tego co wiem, sami przeprowadzają rekrutację, standardowo co robiłeś ,gdzie itd. jak rozwiązywałbyś problem albo jak zarządzał zespołem,coś z zagadnień technicznych.
mogą poprosić o referencje tlf. od ostatniego kierownika, czasem HR przegląda portale zawodowe i fb w net. Zależy kto na jakie stanowisko się ubiega.
Ignac 2016-08-21 00:22:12
Orientuje się ktoś na jakie mniej więcej wynagrodzenie moze liczyc osoba na stanowisku kosztorysanta (wyksztalcenie wyzsze budowlane, rok doswiadczenia)?
Ignac 2016-08-21 20:01:58
Mnie interesuje Tomaszow. Jesli ktos by sie orientowal to bylbym wdzieczny
Toffi 2016-08-22 21:35:26
Pracowałem w Rembor. O firmie mam zdanie pozytywne. Znalazłem coś bliżej i jestem bardziej samodzielny,mam możliwość swobodniejszego zarządzania grupą osób i profil stricte wykonawczy co mi bardziej pasuje. W Rembor miałem przyzwoitą pensje,kasa mi się zgadzała a Zus był pełny. Nie poznałem zbyt wielu tzw. układów. Stary pracownik opowiedział mi trochę historię firmy. Mam szacun.
Toffi 2016-08-22 21:42:05
Pracowałem w Rembor. Firmę oceniam pozytywnie. Znalazłem stricte w wykonawstwie i blisko mnie,gdyby nie to pracowałbym dalej. Teraz mam większą swobodę zarządzania grupą. Natomiast w Rembor kasa była przyzwoita,zus pełny. Nie zdążyłem poznać tzw.układów. Poznałem historię firmy. Mam szacunek.
Gość 2016-09-05 12:08:25
Z tego co widzę, to cały czas pojawiają się ogłoszenia o rekrutacji, więc albo nie ma chętnych, albo potrzebują pracowników na "chwilę", albo robią sobie w ten sposób reklamę.
Z tego co mi wiadomo, często zmieniają pracowników (zwłaszcza w jednym dziale), a to niezbyt dobrze świadczy zarówno o firmie jak i osobach na stanowiskach kierowniczych. Nie pracowałem w tej firmie, ale wykonywałem dla niej usługi i co nieco zaobserwowałem.
wera 2016-09-11 11:28:47
w jakim dziale są częste zmiany?
Ja 2016-09-15 14:22:19
Sprawdź ogłoszenia o pracę, cały czas są te same.
xxx 2016-10-13 08:37:27
Ciekawe jak wygląda u nich praca na stanowiskach kierowniczych. Może ktoś coś napisać?
nick 2016-10-19 15:17:06
jakie stanowiska masz na myśli?
karolek 2016-10-19 16:31:35
Wiesz co nie wiem czy wogole sa jakieś prowizje czy premie jako pracownicy budowlani, co innego kierownicy podejrzewam ze jak wyrobią sie może z wykonywanie, wszystkich umów i budowli to pewnie maja a czy zwykli pracownicy to nie sadze gola podstawa chyba
maggi 2016-10-24 23:29:49
Witam .
Pracowałem jako operator,firma jak najbardziej w porządku.Pełne świadczenia,kasa ok.Chcesz podwyżkę,jeśli na nią zasłużyłeś jak najbardziej dostaniesz.Atmosfera b.dobra,wiadomo nigdzie nie będzie sto procent,nie da się wszystkich lubić,ale w moim to jest 99% pozytywu.
Maxi 2016-11-27 11:26:17
U nas na budowie kierowniczek wpadł na pomysł żeby praktykanta-studenta zrobić takim niby zastępcą i kazał mu rządzić. Młody dostał adrenaliny na ludzi zaczął gadać że chodzą do WC, wymyślał takie idiotyzmy swoje pomysły że tylko się było śmiać albo wk.... Małolat nigdy nie pracował na budowie. Pytał o auto służbowe... Ale jaja !!
Maxi 2016-11-27 11:35:41
U nas na budowie kierowniczek wpadł na pomysł i zrobił studenta-praktykanta swoim niby zastępcą od nadzoru robót. Małolat dostał adrenaliny zaczął wygadywać bzdury na ludzi że chodzą do WC,wprowadzać idiotyczne pomysły bo nigdy nie pracował na budowie. Chciał auto służbowe... Było i śmiesznie i wk... ogólne
Jacek 2016-11-27 12:29:15
Jakie są zarobki dla elektryków?
Zostaw swoją opinię o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.