Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Databroker S.A.?

Vasia

Co to za pytanie? W żadnym Call Center nie ma czegoś takiego jak premia uznaniowa. Jak nie wyrobisz targetu to nie masz premii i wypad z baru.

TooJaa

Hej mam pytanie odnośnie stawki godzinowej. 14,70 brutto więc to prawda, że jest to 9 zł na rękę? Chodzi o osoby nie uczące się i po okresie 26 lat?? Pilne! :)

@TooJaa

Dzień dobry, sugerujemy skierować to pytanie do innego działu ponieważ nie ma ono związku z wątkiem dotyczącym naszej firmy:) Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Rozbawiona
@databroker S.A.

Jak to ? Zapytanie do Firmy Data Broker o stawkę nie ma związku z wątkiem dotyczącym firmy Data Broker ? Przecież właśnie na ten wątek odpowiadacie !!! No gumka w majtkach mi pękła ze śmiechu. Przyjdź do nas, sprzedawaj książki przez miesiąc a później powiemy ci ile zarobiłeś na śmieciówce. Bo my jako zespół databroker nie wiemy jakie są stawki za godz.

Na rozmowie o pracę dostajesz info,że 15 zl za godzinę a na umowie masz 14,70

@Rozbawiona

Nie licz, że zarobisz tam jakieś godziwe pieniądze. Więcej dostaniesz za pracę na kasie w Lidlu. Oni wiedzą co i jak ale ci nie powiedzą

Darren340

Z racji tego, że minęło już naprawdę sporo czasu od mojego pracowania tam, stwierdziłem, że mogę napisać coś od siebie. Pracowałem tam krótko ale wiem jak wygląda to od wewnątrz. 1. Są różne projekty, do których mogą cię przydzielić( nie polecam AXA, tam ludzie głównie się na Ciebie drą i nie mam tu na myśli tylko klientów po drugiej stronie,ale też liderkę zespołu) 2. Dużo ludzi, serio. Jest ich tam masa, połowy nawet nie znasz, innych coś kojarzysz, a z innymi siedzisz po prostu w określonej części sali i może się z nimi dogadasz a może nie. 3. Jest system, który niby liczy ci pieniądze za miesiąc. Problem w tym,że nie liczy ci tylko za jeden miesiąc ale za dwa albo nawet za trzy . Więc masz dwa tysiące coś albo więcej cieszysz się a jak przyjdzie co do czego,to dostajesz ledwo tysiąc. 4. Spóźnienie z wypłatą. Notoryczne. 5. Super liderki grupy, ta u której byłem była świetna i dlatego szkoda mi,że często i gęsto zostawała po godzinach. 6. Bazy źle zrobione. Nie raz dzwoniłem na numer do kogoś do kogo nigdy nie należał. 7. Jedna malutka łazienka na piętrze, z jedną kabina i dwie kolejne malutkie na dole. Bardzo często zajęte więc nie ma co liczyć na szybkie wyjście do łazienki, tak żeby nie stracić za bardzo przerwy. 8. Malutka kuchnia, a tak jak mówiłem sala jest ogromna i od groma tam ludzi pracuje. Gdzie mają niby usiąść albo zostawić jedzenie? 9. Sala z tv. Nie raz jak przychodziłem na przerwę,siedziało tam tyle ludzi, że nie było nawet jak usiąść do stołu z talerzem. Jest po prostu zbyt mała jak na tyle pracowników. 10. Przerwy w dostawie prądu jednego dnia nawet i pół godziny siedzieliśmy nic nie robiąc zanim to naprawili. 11. Całkiem spoko dojazd. Od metra Ratusz Arsenał dziesięć minut piechotą. Ogólnie to oceniam to jako uczącą realiów życia lekcje. Więcej nie zatrudnię się w takiej firmie bo mi to po prostu nie odpowiadało a i nie podoba mi się ich podejście. Jak ktoś chce przeżyć taką nauczkę na życie to polecam. Jak nie to radzę szukać czegoś lepszego. Pozdrawiam serdecznie :-)

Rozbawiony

Byłem na rozmowie i podziękowałem. Pani z kadr przez całą rozmowę klepała formułkę jakby nauczyła się na pamięć skryptu a przecież ona nie pracuje na słuchawce :O. Nie potrafiła powiedzieć na jaki projekt zostanę przydzielony, czy szkolenie jest płatne. Na moje pytanie jak wygląda system premiowy co jest dosyć ważne i jakie są premie stwierdziła że nie wie i to zostanie powiedziane na szkoleniu.

Telemarketer

Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Databroker S.A.?

Odp:

Wisielczo

X

Zostałem zaproszony na szkolenie. Czy jest opcja że go nie przejde i powiedza w trakcie że się nie nadaje?

@X

Dzień dobry, dziękujemy za udział w dyskusji. Szkolenie to czas przede wszystkim na naukę oraz bliższe poznanie zespołu i firmy. Weryfikujemy oczywiście stopień przygotowania do współpracy ale od tego mamy doświadczony zespół trenerski żeby do tej współpracy odpowiednio przygotować. Proszę być dobrej myśli:) Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

HR
@X

Nie ma takiej opcji. Przyjmują z ulicy każdego bo na śmieciówce za najniższą krajową stawkę nikt tam nie chce pracować.

ExPracownik

Kto te posty tu smaruje? Kierownictwo? I samo sobie odpowiada? W DT dają śmieciówkę z najniższą krajową stawką. Targety są tak wyśrubowane że tak jak jedna z SV powiedziała że nie po to się je narzuca aby je osiągnąć. I dzwonisz jak ten jełop po kilka razy dziennie to tego samego klienta z jakąś niepotrzebną książką, prosisz do telefonu kogo kolwiek i na litość żebrzesz aby coś kupiła. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

TooJaa

Mam możliwość przyjścia na szkolenie dlatego pytam szczerze pracowników o stawkę na czysto.. po odcięciu wszystkich składek. A jeśli chodzi o dział nie wiedziałam co mam zaznaczać :) słuchy doszły mnie że po okresie 26 lat przy pełnym wymiarze godzin to 1500 zł :/

@TooJaa

Witamy ponownie, Oferowana przez nas stawka początkowa jest wyższa niż przedstawiona w komentarzu:) W razie dodatkowych pytań proszę śmiało dzwonić pod jeden z numerów rekrutacyjnych: 507-010-426 lub 502-040-877. Jednak nawet w przypadku stawki, o którą padło pytanie tj. 14,70zł brutto wynagrodzenie netto jest wyższe i wynosi blisko 11zł netto. W razie dodatkowych pytań gorąco zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie:) Zespół databroker S.A.

Yvvonne

Witam, - czy Databroket oferuje tylko pracę w godzinach 8-16? Czy w zmniejszonym etacie również? Interesuje Mnie 7/8 etatu bądź 3/4. Czy jest to możliwe? - Jaka kwotę brutto oferuje firma swoim pracownikom na tzw. "dzień dobry" i czy są podwyżki po przepracowaniu jakiegoś czasu? Pozdrawiam

@Yvvonne

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Wymiar współpracy może być do pewnego stopnia negocjowalny a dyspozycyjność podana w wiadomości nastraja nas optymistycznie:) W razie dalszego zainteresowania szczegółami oferty, zachęcamy do kontaktu mailowego: cv@databroker.pl lub telefonicznego: 507-010-426 oraz 502-040-877. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół databroker S.A.

Magda

Tak się zastanawiam ile jest prawdy w tym wszystkim i kto pisze te komentarze. Też tam pracowałam i odczucia mam odmienne. Ten kto się obija albo nie nadaje się do pracy to oczywiście narzeka i doszukuje się wszędzie problemu. Ludzie weźcie się za pracę a nie za pisanie takich głupot. Ja się zwolniłam bo znalazłam coś innego w kierunku mojego wykształcenia, ale doświadczenie zdobyte bezcenne. Naprawdę polecam.

Witam Szczerze odradzam pracę w databroker. Przepracowałam tam dwa dni i z powodów rodzinnych musiałam zrezygnować i złożyłam wypowiedzenie, powinni zapłacić mi za dwa dni pracy plus zwrot kosztów za identyfikator czyli coś około 200zl a w przelewie dzisiaj widniała kwota 2zl. Szczerze odradzam banda oszustów.

@Monika

Szanowna Pani, Jeśli otrzymała Pani wynagrodzenie, które, Pani zdaniem, jest nieadekwatne do czasu spędzonego w databroker SA, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistej wizyty w firmie, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z Pani wiadomości wnioskujemy jednak, że do czasu współpracy błędnie wliczyła Pani czas przeznaczony na szkolenie co zaowocowało powyższym wpisem. Przykładamy dużą wagę do transparentności warunków zatrudnienia, które dokładnie i kilkukrotnie objaśniamy przed podpisaniem stosownych dokumentów, ponawiamy więc zaproszenie do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji łączone ze stanowczą prośbą o nieużywanie obraźliwych, niemerytorycznych sformułowań w toku dyskusji. Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

essa

Byłem na rozmowie, zostałem zaproszony na szkolenie 3-4 dniowe, może się ktoś podzielić opinia jak na tym szkoleniu jest? mogę się już powoli cieszyć ze dostałem prace?

Norbert
@essa

Jak ogarniesz temat ze szkolenia, mozesz sie smialo cieszyc:) Ja na szkoleniu najpierw uczylem sie produktu a pozniej cwiczylem rozmowy z trenerka. Spoko opcja, troche teorii, troche praktyki i mozna zaczynac. Tyle, ze warto przysiasc nad materialami, ktore dostaniesz na szkoleniu i powinno byc ok. Pozdrawiam:)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Databroker S.A.?

databroker S.A.

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wspólnym doświadczeniem niemal całej kadry zarządzającej w databroker S.A. była praca na stanowisku konsultanta telefonicznego. Staramy się budować nasz zespół w oparciu o osoby, które znają tę pracę od podstaw i są nastawione na rozwój kompetencji zawodowych. Rozwijając firmę patrzymy przede wszystkim na nasz zespół i osoby, które są gotowe sprawdzić się w nowej roli. Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Maciej

Cały ciąg komentarzy napisany przez etatowego propagandystę zatrudnionego w databroker. Kto normalny miałby cel i interes wypisywać tak pochlebne komentarze o pracy w call center za 2 tysiaki gdzie wciska się ludziom jakiś niepotrzebny kot przez telefon. Kot który nie jest niczym wyjątkowym i można go sobie załatwić taniej z innych źródeł jak kto bardzo chce. I jeszcze to bezczelne napomnienie o „sloikach” bo wiadomo ze człowiek który przyjeżdża tylko z walizka, która gotówka na pewno wypchana nie jest, niepewny jutra, bez kolegów którzy pomogą znaleźć normalna prace za normalne pieniądze, jest głównym targetem takich pseudofiremek-pseudopracodawcow. Weź się człowieku który to wszystko piszesz za normalna robotę - nie wiem wnoszenie i podłączanie pralek, składanie mebli czy układanie podłogi to zobaczysz co to jest normalnie płatna i produktywna praca a nie płacenie grosza ludziom na słuchawce za wciskanie kitu i zarabianie na tym jakiegoś śmiesznego procentu. Ponizasz się ale twój fart ze przynajmniej anonimowo bo podpisujesz się jako szczęśliwy (usunięte przez administratora) ktoś-nikt kto nigdy nie istniał. Szkoda ze mamy czasy ktore na ten bezkarny internetowy kit pozwalają i dyskutujesz tu komentarz po komentarzu praktycznie z sobą samym pod różnymi imionami i przyznajesz/(cie) sobie racje. Pozdrawiam

@Maciej

Szanowny Panie, dziękujemy za udział w dyskusji. Wszystkie komentarze pisane w imieniu zespołu databroker S.A. są odpowiednio podpisane i jedynie nawiązują do treści komentarzy. Cieszymy się, że są osoby zadowolone ze współpracy z nami i uważnie czytamy opinie osób, które tego entuzjazmu nie podzielają. Uważamy, że warto otworzyć się na opinie osób, które się z nami nie zgadzają choćby dlatego, że możemy nauczyć się innego, być może wartościowego spojrzenia na świat. Pozdrawiamy, Zespół databroker S.A.

Dorota73

Bardzo polecam: zgrany zespół, zdrowa atmosfera i warunki pracy jakich szukałam (poranne godziny, wolne weekendy). Trochę się obawiałam pracy w tak młodym zespole ale zostałam przyjęta bardzo ciepło a i sam zespół okazał się bardziej różnorodny wiekowo niż się spodziewałam.

Lidia
@Dorota73

Dziękuję Ci za tę opinię, warto wiedzieć, że w Databroker cenieni są nie tylko pracownicy w bardzo młodym wieku. Czy mogłabyś napisać więcej, co sądzisz o wysokości zarobków, możliwości zdobycia premii i awansu w tej firmie? Pytam, bo na stronie Databroker znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na pracowników call center: https://databroker.pl/kariera/

Dorota73
@Lidia

Z wynagrodzenia jestem zadowolona. Co prawda wiele zależy od wyników i premie są różne w poszczególnych miesiącach ale podstawę z godzin mam zapewnioną. Co do awansu, jeszcze nie awansowałam ale będę się starała:)

Lidia
@Dorota73

Dobrze zatem, że wysokość premii zależy od wyników - to jeszcze bardziej motywuje danego pracownika do jeszcze większej efektywności. A czy w Databroker macie oferowane jakieś benefity pozapłacowe? Chętnie się tego dowiem.

Benio

To moja pierwsza praca w tego typu firmie. Miałem duże obawy, czy sobie poradzę. Pracuje od kilku dni, wszystko jest dla mnie nowe. Jestem na projekcie sprzedażowym. Wstępnie przeszłem szkolenie z technik sprzedażowych i z samego produktu. Luźna atmosfera, można liczyć na wsparcie kierowników i współpracowników. Pracuje w stałych godzinach, mam wolne weekendy. Firma jest w porządku

pozdrawiam
@Benio

Nigdy nie chwal dnia przed zachodem słońca a pracy przed pierwszą wypłatą.

Aleksander
@pozdrawiam

Dlaczego napisałeś o wypłatach? Czyżby były z nimi jakieś problemy? Nie ukrywam, że zastanowiła mnie woja odpowiedź w tym zakresie, więc może mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Sądzę, że dysponujesz ciekawymi informacjami o pracy w firmie Databroker.

databroker S.A.

Szanowna Pani, Zwracamy się do Pani z uprzejmą prośbą o celowe niewprowadzanie czytelników forum w błąd na temat warunków zatrudnienia w naszej firmie. Przedstawione przez Panią warunki godzą w dobre imię firmy i są na tyle odległe od prawdy, iż sugerują, że nigdy nie przekroczyła Pani progu naszej firmy. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji, databroker S.A.

Adriankkk

Pracuję już drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolony: szybkie szkolenie, opieka trenerki, później supervisora. Przez pierwszych kilka dni przyzwyczajałem się do „słuchawki” (wcześniej pracowałem w zupełnie innej branży) ale później szło już lekkoJ Na koniec pierwszego miesiąca czekała na mnie też miła niespodzianka w postaci kilku stówek prowizji (oprócz podstawy oczywiścieJ) ale najlepszą opcją są chyba godziny pracy: 8-16 bez weekendów. W innych firmach wmuszali we mnie chociaż 2 soboty w miesiącu a tu weekendy mam całe dla siebie

konsultant

hehehehe... wszedłem tu z ciekawości bo wpisałem w google "databroker NIP" ponieważ idę do lekarza i potrzebuje zwolnienie do pracy i tak sobie poczytałem co tu piszecie. Muszę stwierdzić, że wszystkie negatywne komentarze są wypisywane przez osoby którym albo się nie chciało pracować, albo powinny (biorąc pod uwagę swoje doświadczenie i wymogi XD ) aplikować na dyrektorskiego stanowiska :) Piszecie o niskiej kasie? jasne na dzień doby nie dostaniecie 16 zł za godzinę, ale ja pracuję tutaj 5 miesięcy i chce mi się pracować ponieważ jestem słoikiem i za własne utrzymanie w wawie odpowiedzialny jestem ja, a nie moi rodzice. jaką kasę zarabiam? XD 16 zł za godzinę X 7,5/dziennie x średnio 21 dni w miesiącu plus premie tygodniowe ok 100 zł. aaaaa zapomniałbym plus 100 zł za 100% obecności hahahaha.... nygusy!!! :) musi wam się chcieć robić, a nie tylko odwiedzać fora!!!!! ;) pozdro!!!!!!!!!! ps. dodam że zwolnienie L4 mam płatne!!!

@konsultant

jak jesteś z dziury to rób za 6 na godzinę tylko ciekawe na co ci to starcza bo nawet nie na mieszkanie

Eryk Eichmann
@konsultant

do Konsultant pracowalem w Databroker, zaliczylem szkolenie, a jeden z ich treserow czy treserka podczas pracy jeszcze zlosliwie mnie sprawdzala mnie z materialu i odpowiem uczciwie, na wszystkie pytania odpowiedzialem poprawnie i udzielilem wyczerpujacej odpowiedzi, i powiedziala mi zebym poszedl dzisiaj do domu i sie zastanowil czy chce pracowac, i bylem na paru projektach, akurat tego samego dnia zadzwonil mi z rana kiedy mialem isc do pracy Telefon z propozycja pracy w Niemczech nie zastanowilem sie ani chwili pojechalem do Niemiec tego samego dnia o godz. 19.00 juz bylem w drodze i siedze juz 6,5 roku. Na poczatku bylo ciezko, ale z czasem cos udalo sie wykombinowac, nie poddalem sie, WALCZYLEM DO KONCA !!! I przez te 6,5 roku ani razu nie bylem w Polsce. Osobiscie uwazam, ze zycie w Niemczech, Holandi, Niemczech czy Francji jest wiele wiele latwiejsze jak dla normalnego czlowieka. Jak ktos chce to niech siedzi w Polsce, ale w takich firmach jak DataBroker jest po prostu selekcja tylko najsilniejsi przetrwaja, wycisna z Ciebie wszystkie soki i tyle,

@Eryk Eichmann

Dzień dobry Panie Eryku, dziękujemy za wyrażoną opinię, która zdaje się mieć pewną wartość historyczną ponieważ dotyczy wydarzeń sprzed niemal 7 lat:) Cieszymy się, że odnalazł się Pan w nowej rzeczywistości, zwłaszcza, że doświadczenia emigracyjne nie zawsze są łatwe, sam Pan o tym wspomina w swoim poście. Do najlepszych życzeń chcielibyśmy jednak dołączyć uwagę, że nie na miejscu jest stosowanie określeń "treser/treserka" w kontekście pracowników firmy. Poza nieelegancką formą zdradzają one Pański niemerytoryczny i emocjonalny stosunek do wspomnianych osób. Pragniemy również zauważyć, że dyskusja, w którą Pan się włączył dotyczy pracy w Polsce i polskiej firmy więc Pańska opinia dotycząca różnic pomiędzy życiem w Polsce a zagranicą trafiła na nieadekwatny adres. Pozdrawiamy serdecznie i raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego:) Zespół databroker S.A.

Łucja12

Jest to moja pierwsza praca w call center. Do tej pory nie miałam styczności ze sprzedażą telefoniczną, okazuje się, że to nic strasznego. Wszystko jest kwestią przygotowania, odpowiedniego szkolenia. 4 dni szkolenia, podpisanie umowy i zaczynamy pracę. Atmosfera jest fajna. Supervisorzy pomocni, też zaczynali od słuchawki, więc wiedzą o co chodzi. Podstawa i premie które pokazują twój nakład pracy.Łatwe pieniądze dla osób które wiedzą po co przychodzą do pracy. Godziny pracy też ustala się dobrze i korzystnie, a warunki pracy po prostu super! Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Databroker S.A.