Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

max

Hej, Powiedzcie mi Proszę jakie wynagrodzenie jest na poszczególnych szczeblach, hmm bo nie wiem na co aplikować. A i jeśli mam ponad 45 km to mam możliwość dostania dodatku do pensji???

DZIADEK

DZOLO GWIAZDO ID , WÓJEK TRYNKI JUZ CZEKA MIEDZY PALETAMI NA CIEBIE, WCIAGNIE CIE NA STOKU MIEDZY NALECZOWIANKE , DZOLO TY BYKU NIEDOJONY

DZOLO

a ja sie chciałem zapytać czy ten zaczapkowany dziad oddał te smycze wkoncu ?

do ID-birkenau

do Id-birkenau pewnie teraz robisz gdzie indziej jako tania siła robocza ;) i nie kłam ani się nie tłumacz że jest inaczej :) klamczuchu zapewne cie zwolnili bo kiepski byłeś niewolnik pewnie nic innego nie chciałeś robić tylko chodzić do WC cale 10-12 h nadal niczego się nie nauczyłeś :D

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
ID-Birkenau

Jak tam tanio siło robocza?dalej WC na kluczyk i chodzenie przez 8h jak robociki ,aaa sory tam się nie robi 8h tylko 10-12h :D Te wasze związki ehh...xD Widać ludzie niczego się w tym syfie nie nauczyli i dalej marzą im się złote gruszki na wierzbie :D

jamądry

generalnie chodzi o to, że rzeczywiście kupujesz coś dużo taniej. Ale od kuchni wygląda to tak, że musisz najpierw doładować konto. Załóżmy, że jedno przebicie ceny kosztuje 10 gr. X osób licytuje - każdemu zabiera kasę z konta. Tobie uda się po 100 kliknięciach - 10 PLN + cena za którą wylicytowałeś. Pamiętajmy, że w aukcji brało np 1000 osób. W efekcie okazuje się, że organizator Zarabia na pojedynczej rzeczy w (usunięte przez administratora) dużo, bo 100 naiwniaków wierzyło, że wylicytuje coś taniej i każdy z nich traci po dyszce a zwycięzca cieszy się, ze kupił TV za 350 PLN + dyszka za kliknięcia. Także ja również życzę powodzenia i nawołuję do zachowania porządku - to forum ID L! ! ! ! ! Nagana.

członek

Ania frajera na te aukcje to ty sobie szukaj we własnej rodzinie a nie na forum ID LOGISTIC trzeba być skończonym idiotą żeby w to wierzyć

Bot

A i jeszcze jedno. Jak by ktoś był na tyle głupi (w id nie jeden by się znalazł). Z regulaminu tej strony dowiemy się że firma jest zarejestrowana na Cyprze. To już wiadomo o co chodzi. Można nawet przeczytać na końcu. 6.Wszelkie spory wynikające z łączącej strony umowy rozstrzyga właściwy cypryjski sąd powszechny. Powodzenia.

Bot

Nie zaśmiecaj forum. Szukaj naiwnych gdzie indziej. Żadna z ciebie Ania tylko cwaniaczek któremu płacą niewielkie pieniądze za spamowanie różnych forum. Tam wygrywają - boty. Jak by mądra Ania tam wygrała to nie piała by innym o tym. Na stronie Tanie aukcje.com na fb właściciele napisali "Korzystajcie póki ta strona jest nowa i jest większa szansa kupić coś na prawdę wartościowego za parę złoty". Jak Ania by dalej chciała wygrywać, to nie pisała by o tym innym. Także wypad z stąd.

Ania Piotruś:)
@Bot

super za reprymendę :)ja akurat jestem Ania ale ta pracująca w id i aż mnie ruszyło jak zobaczyłam ten spam bo reklamować głupot nie mam zamiaru mimo że raz w tej aukcji wzięłam udział!

ex

mnie juz tam od ponad pol roku nie ma :) siedze sobie na kopalni pracujac "uczciwie" polowe tego co wy i zarabiajac tyle co wy tylko ze x2 :) a zmeczony wychodze tak samo, ok bardziej brudny i o dziwo zwiazki walcza o swych ludzi bo warto. Warto bo kazda skladka jest minimum 2x wyzsza niz zapewne w ID czy podobnych magazynach a kazda procentowa podwyzka dla nich jest duzo wieksza niz jestesmy to sobie wyobrazic. Oni sie nie sprzedaja za drobne. Bez urazy ex koledzy ale ci z najnizszym wynagrodzeniem? na to miejsce przyjda inni by chociaz doswiadczenie w papierach dostac

taki jeden

EX więc bierz los we własne ręce a nie narzekaj na 70% niedoinformowanych w tym zakładzie rób nadal za 100 zł podwyżki :D Związki to słuszna sprawa owszem kto będzie chciał wiedzieć czym są związki z pewnością się doinformują w czym rzecz. Jesteś kolejnym który potrafi tylko narzekać niż działać. Nadal uważam że ludzie powinni się solidaryzować jeśli chcą jakiś zmian.

ex

zalozycielami zwiazkow i ich najwiekszymi oredownikami od zawsze byly osoby zadowolone ze swych cieplych stanowisk bojace sie o to by tego nie stracic i by swoj byt polepszyc. Mimo ze uwazam ze zwiazki to sluszna sprawa to nie w tym zakladzie? gdzie 70% nie wie co zwiazki moga? w firmie gdzie 90% ma gdzies kiedy i ich zwolnia? za 100zl podwyzki? nieznanego systemu premiowania? zmian organizacji pracy by nowy dyrektor mial sie czym wykazac w przyszlym CV? Wiele osob mowi ze chca by ich zwolnic ale same robia wszystko by do tego nie doszlo. Ale Polak zawsze bedzie plakac nad swym losem zamiast wziasc los we wlasne rece

przewodnicząca

witam,koledzy i koleżanki jeśli chcecie zmienić warunki pracy na lepsze to przestańcie tylko wypisywać na forum jak to Wam jest źle, zapiszcie się do Związków Zawodowych i dajcie im mocną kartę przetargową w negocjacjach, bo w grupie siła. Zapisać można się na dwa sposoby :1.Osobiście zgłosić się do przewodniczącej Związków Zawodowych , która pracuje na Recepcji Cross i jest to Danuta Zwoźniak lub ściągnąć deklarację ze strony Solidarności i wysłać na E-mail: idl.solidarni@onet.pl Osoby , które przystąpią do związków nie muszą się obawiać, że dowie się o tym ktoś z zarządu (obawa przed zwolnieniem z pracy), ponieważ o tym kto jest członkiem Związków wie tylko przewodnicząca. Czekam na wasze Deklaracja ,a tym samym na Wasze poparcie moich działaj , bo Związki to Wy. Ze związkowym pozdrowieniem Przewodnicząca ZOZ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ID LOGISTICS POLSKA S.A. w Będzinie

Franciszek

Jęczycie jak małe dzieci :D zamiast działać. Na co liczycie że wszystko się samo zmieni z tego co tu piszecie tak można wywnioskować chcecie lepiej zsolidaryzujcie się i zawalczcie o coś wspólnie razem !!!! aż mi się kosa w kieszeni otwiera jak czytam te wypociny w robocie gęby nie potraficie otwierać a tu co 2 ma tyle do powiedzenia żenada

xxx. ...

TO JET GŁUPIE I GŁUPIEGO PODEJŚCIE BY BYŁO LEPIEJ LUDZIOM. CZY TU WAM JEST TAK DORZE ZE WAS WYKORZYSTUJĄ PRZERZUCAJA NA INNE DZIAŁY OBIECUJĄ I NIE DOTRZYMUJA SŁOWA. ....TO TAK JEST SUPER???

Franciszek

Eechhhhhh :D życzę powodzenia wraz z waszymi związkami

jakiś

Co zmiana pracy? Zapisz my się LUDZIE SA ZWIĄZKI ZAWODOWE niech się rozwiną na większą skale bo są i działają bo co oni na gorze z nami wyrabiają ten dyrektor za dużo sobie pozwala trochę szacunku dla ludzi. Tych POMARANCZOWYCH JEST ZA DUŻO NIE ROBI LIDERZY ASYSTENCI TYLKO SOBIE CHODZĄ guwno robią a do roboty !!!!!!!!!!!!!!

Franciszek

Zawsze uważałem że najlepszym rozwiązaniem na kiepskie warunki pracy oraz marną płacę to zwyczajnie ZMIANA PRACY nie ma się co gniewać ale taka jest prawda

jakiś

Tu jest strasznie robie tu juz 8 lat czy tu się w końcu ccoś zmieni? Dyrektor to piórek nic na dobre nie robi za A hold było lepiej kultura!!!

Witam. A co powiecie na temat IDL Mszczonów ? Chce się tam zatrudnić ale nie jestem pewny, jak wygląda temat liderów kierowników, managerów i ogólnie ludzie z biura. Lubie pracować na stocku, jak wygląda tam sytuacja z pracą, jest jej dużo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic