Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

smycze dziada

wy wszyscy jesteście jak legendy :D

dawaj te smycze dziadu

to nie znacie dzola ? to legenda ID LOGISTIC miał romans nawet z TRINKIM taki lovelas z niego !

a kto niby taki piękny?

dziadek

a jak sie ma ten przystojny kolega DZOLO ??? dalej tak dziewczyny zanim szaleją ?

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
zbik

a to powiedzcie jak sie ma tzw DZOLO z crosa, on tam pracuje jeszcze ?

franek kimono

a w czym mają wam pomóc? :D pouciekali :D na zwolnienia lekarskie :D

PRACOWNIK
@franek kimono

NIE UCICHLY DZIALAJA SPOKOJNIE. ZAKLADALEM JUZ GDZIE INDZIEJ ZWIAZKI I WIEM ILE TRZEBA CZASU POSWIECIC ABY DYREKCJA CHCIALA SIE Z SPOTKAC! lUDZI KTORZY ZALOZYLI ZWIAZKI NIE SIEDZA Z ZXALOZONYMI REKAMI UWIERZCIE CIEZKO PRACUJA

jolololo

związki? związki ucichły, tak miały pomóc a tu ludzie wpisali się i cisza, następny niewypał na zakładzie.

heh

Ludzie jak tam związki? Było głośno a tu cicho sza nic nie słychać. Juz wszystko się zakończyło? DAJCIE ZNAĆ !!!!!!

Roman,albo cie nie dojade !!!! :D

tom

Tom ja również mam dobry humor!!!!!

tom

Roman, Dzisiaj Ciebie dojadę na zmianie !!!

roman

Łoj tak :D to prawda :D wszystko dzięki administracji :D

tom

Na Stocku administracja się sprawdza ! Przez To zwiększyła się wydajność roboli !!!

roman

frycek nie sztuką jest wstać zza biurka i stać w leyoucie sztuką jest przedewszystkim organizowac prace i umiec rozmawiać z ludzmi jesli chce się pilnować a to co reprezentuje ten kolega w czapeczce z tymi smyczami echhh nadal uważam ze jest to kolejna z wielu nie na tym stanowisku na ktorym powinna sie znajdowac

fghds

to prawda zawsze się tłumaczą jednym gdybyś był za biurkiem szybko byś zmienił zdanie jedyny ich argument szkoda tylko że ludzie nie są ślepi, 3 ludzi na te wasze ogromne obowiązki żałosne, was jest tam zdecydowanie za dużo widać jak pracujecie

frycek

ale przeca tak jest do kija pana. jeden wystaje zza baru a drugi pajac w czapeczce jak (usunięte przez administratora) pilnuje i puszcza oczka do swojej nowej pani

piker cross

Ja juz jestem za Tadkiem gdyby byl za biurkiem to mysle ze pan dzolo bylby tym bardzo zniesmaczony musialby pracowac niz cala dniowke rozmawiac z kolegami po fachu:D pewnie zaczalby szukac nowej roboty bo w koncu musialby robic :D wy sie bierzecie za prace jak pan kierownik wchodzi na hale nie oszukujmy sie to widac :D

tadek

Posadzić Tadka posadzic za biurkiem ja zająłbym się swoją robotą :) i znalazłbym zajęcie dla pozostałych zza biurka koniec kolesiostwa jeden pilnuje całą zmianę i siedzi w layoucie żeby był porządek całe 8h a 2 pilnuje spraw administracyjnych :) bezdyskusyjnie byłoby to do zrealizowania :D

dzolo

poasadzic tadka na chwile za biurkiem i bardzo szybko zmieni zdanie

tadek

Robota się sama robi administracjo :) a nie wy ją robicie :) czasem moglibyście coś zrobić jeśli chcecie robić dobrą robote!! :D bo jak narazie uważam ze 1900 ty wy powinniście zarabiać za swoją prace a nie pikerzy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic