Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

konrad

tępe strzały z marnym żartem w id tego pod dostatkiem przykładów jest sporo począwszy od 1 powyżej mojego

bożekisne xD

do butelki i transportem przesyłowym na alaskę. stamtąd pony expressem, tak będzie najszybciej xD lgistyka motzno xD świerzo po stódiah naaaaaaaaah xD

teraz nawet 1400 nie dostaniesz chyba ze są nadgodziny co ostatnimi czasy jest rzadkoscia, nie mowiac juz o premii ktorej nie ma bo zawsze jakis blad znajda chociaz go nie zrobisz

lolek

Witam koledzy i koleżanki.Pracowałem w id jakieś 5 lat temu i gdy się przyjmowałem było naprawdę ok. Nie patrzyli w ogóle na błędy itp liczyła się tylko norma ,czyli wtedy chyba 110 coli.Robiliśmy ją z palcem w d... gdyż towar braliśmy jaki chcieliśmy z ramp zaraz po przyjęciu czyli jakieś knorki z 300 kartoników na palecie a liderzy wklepywali żeby można było rozwozić przy pełnym zadowoleniu kierownika(pewnie wielu z was pamięta Twitiego:))Także na początku było wesoło a przed moim przyjściem jeszcze lepiej.Można było fajnie zarobić za nadgodziny ale nie będę pisał ile bo i tak nikt nie uwierzy.Nikt nie nabijał na skaner 10 pozycji a na palecie miał 15 coli tylko czekało się aż przyjmą coś fajnego a w międzyczasie bajerka:). Potem zaczęli wprowadzać vois-y (spowalniacze) i dali ludzi do wydawania towaru, a za błędy nie było premii- czyli nie było jej już w ogóle bo nawet jak nie zrobiłeś to i tak mówili że zrobiłeś:( i co miesiąc wpływała wypłata 1400zł- śmiech na sali.Normę dźwigli do chyba 150- dzięki kolażom którym zawsze było mało-pewnie do dziś tam pracują. Liderzy też byli w porządku(Robert i Harry pzdr:)I tak skończyła się moja kariera w id , bo wiedziałem że jedyne czego można się tam dorobić to garba. Po id pracowałem w innych magazynach i zawsze było lepiej niż tam bo gorzej być nie może.Także ludzie!! wpiszcie w google oferty pracy i na pewno coś znajdziecie. Jeśli chodzi o związki zawodowe to nad czym wy się w ogóle zastanawiacie? W grupie tkwi siła , macie swojego przedstawiciela a pracodawca bat nad sobą. To co piszę na pewno nie dotrze do starych zatwardziałych idlowców, potomków aholdu ale wy młodzi szukajcie innej, normalnej pracy, albo starajcie się coś zmienić! PZdr i życzę wytrwałości:)

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
damian k

tak robi ale do końca miesiąca wiec już nie długo

binladen

Przeciez ten pajac kowalski co zasrywa kible robi dalej to o co chodzi?!

byku

Macie tam mocne kregosłupy? Bo raczej po kilku latach zaczną wam wysiadać.

kowal

przynajmniej nie sra już w kiblu przez pół dniówki

damian k

no i w końcu nastała wiekopomna chwila Damian k za burta a zabawa toczy się dalej no i dobrze bo tylko ludziom działal na uśmiech

xyz

O Damiana K z crossa

lolek

jakiego wieprza i swiniaka? o kogo chodzi?

xyz

w końcu zwolnili tego wieprza i świniaka grubego

damian k

no i tak skończyła się piekna historia z udziałem pana od paletyzacji co tylko udawał ze poprawia palety a tu nagle dowiedział się ze czeka go zwolnienie no cóz panie Damianie przynajmniej sztaplaze nie będą już musieli na ciebie uwazac gdzie znajdziesz prace ty biedaku i za co sobie kupisz czekolade nie ma tego złego ... w końcu dorobiłeś się wieswagena pozdro dla pana Damiana z crossa

pan z crossa

a potem i tak wszystkich za te związki wyrzucą :)

jestem w związku

Nie macie się czego bać ludzie drodzy trzeba działać na narzekaniu w pracy jak i na forum nic się nie zmieni pozwólcie sobie NA TO CZEGO CHCECIE ! I OCZEKUJECIE W TEJ PRACY zorganizujcie się a zobaczycie sami że jest warto

przewodnicząca

do pana z crossa w momencie gdy było wyrównanie nasza Organizacja dopiero zaczynała się organizować,pragnę zauważyć , że powstaliśmy 3.12.2014,a wyrównanie było od 01.01.2015.A może gdyby pan z Crossa do Nas dołączył, to wzmocniłby naszą Organizację i miał wpływ na to co należy zmienić. Nie od razu Rzym zbudowano.

pan z crossa

a co związki zrobiły jak były podwyżki? pozwoliły dyrektorowi podnieść stawkę o 100zł TYLKO, widać jak jesteście 'dla ludzi'. Chronicie tylko swój tyłek

przewodnicząca

moi drodzy macie narzędzie (Związki Zawodowe) i nie chcecie z niego skorzystać, jak długo będzie jeszcze to znosić, Związki Zawodowe to Wy, wasze problemy ale i Wasze sugestie w rozwiązaniu tych problemów, musicie sobie uświadomić ,że w mocnej grupie siła . To ZOZ ma być informowana przez Was o problemach i w Waszym imieniu rozmawiać z Pracodawcą, więc proszę dołączcie do Nas, bądźmy silni, niech zobaczą że ludzie mają dość, a będzie tak jak osiągniemy większość w Magazynie.

pan z crossa

opanuj troche emocje binladen bo w końcu ktoś nie wytrzyma czy to w pracy czy po pracy :) pozdro!

juzek

nie trzeba nic robic zeby dostac sie do administracji zreszta tan caly idl to chyba podkladka pod czarne interesy

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic