Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

loko

Jeśli chodzi o administracje to prawda że trzeba zrobić dobrze komuś żeby się tam dostać. Nowy dyr lubi doświadczone (usunięte przez administratora)

taki jeden

do ktoś: wypowiadam się bo jako gimbaza też mam prawo do własnych argumentów nic nie szkodzi że już tu nie pracuje moja firma nie musi posiadać forum bo nie ma takiej potrzeby,pozatym to nie moje posty są moderowane przez admina drogi kolego tylko twoje więc zanim zaczniesz mnie atakować zastanów się co masz zamiar napisać pozdrawiam GIMBAZA :D

FreshMen

yooo witajcie. Jestem pracownikiem Idelowskiego obozu. Co sądzę o konkursie? To nie jest konkurs. To ponowny sprawdzony sposób pana Zbigniewa B. na podniesienie norm pracowniczych oraz przerobu magazynu. Jest z tego nie tylko znany ale również za to opłacany. Niestety to co nam obiecał okazało się stekiem bzdur. Pozatym całkowicie i świadomie blokuje dostęp związków Zawodowych do pracowników. Zakaz kontaktów w godzinach pracy i kolportażu jakichkolwiek ulotek związkowych. Związki gwarantują całkowitą anonimowość członków. Ludzie kura belle czym nas więcej tym lepiej.

miszcz

A co sądzicie o konkursie, "Bony dla najlepszych". Po 100 zł (niecałe 80 po odliczeniu podatków) dla 18 najlepszych na całym magazynie. Dawniej były premie powyżej 1000 zł. A Teraz dyrektor proponuje łącznie wszystkim tyle co kiedyś mogła dorobić jedna osoba. Chodził po wszystkich działach ogłaszając zasady konkursu, a na końcu mówił że możemy już się ścigać, tylko żeby kartony nie spadały.

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
beka

skisłę xD

ktos

po pierwsze, żal to Ciebie skoro się wypowiadasz jak jakaś gimbaza używając tych śmiesznych emotek, po drugie jak Ci coś nie pasuje to na (usunięte przez administratora)się wypowiadasz, po trzecie skoro tutaj nie pracujesz to wypad na forum swojej firmy.

taki jeden

drogi kolego liderzy pracują dla siebie i dyrektorka a nie dla was mają z was wyciskać jak najwięcej :D na konto firmy.Liderzy nie są od tego aby wam ułatwiać życie i organizować wam lepszą kase ZROZUMCIE TO WRESZCIE!!!! Lider jest (zaganiaczem) i musi pouzupełniać swoje komputerowe dokumenty :D wasze problemy mają głęboko w upie.Jeśli uważacie że liderzy że się czegoś boją to pokażcie że wy sie nie boicie cwaniaki!!! :D i nikogo tu nie bronie nie jestem żadnym liderem najlatwiej jest wyć jak male dziecko zamiast działać a macie gdzie ZWIĄZKI ZAWODOWE są ale nie nadal lepiej narzekać a co dadza mi zwiazki zawodowe a bo to sramto siamto jak czytam te bzdury i wasze puste wypociny to mi was żal echhhhhh :D

ktos

hajs tu już się nie zgadza od dobry paru miesięcy, każdy ma to gdzieś, liderzy najbardziej boją się dyrektorka jak diabeł święconej wody, po co się odezwać skoro można podkulić ogon i grzecznie przytakiwać. lizusy

dzolunio

ja powiem wam tak NORMA NA CROSIE MUSI SIE ZGADZAC A HAJS JUZ NIE

pracownik cross

DYREKTOR, MANAGER, GDZIE K.U/R//W/A JEST TA ODCZUWALNA PODWYŻKA?! JAK WAM NIE WSTYD ROBIĆ TYCH ŚMIESZNYCH PRZELEWÓW! SAMI SIĘ NACHAPIECIE A LUDZIOM JAKIEŚ ŚCIEPY DAJECIE, (usunięte przez administratora)

dzolo

JESTEM DZOLO I MAM WAS W NOSIE, ZA MIESIAC BEDE W ADM I WAS DOJADE GAMONIE, JESTEM DZOLO GIAZDA ID NIE MA LIPY

tom2417

Pracuję juz na hucie Katowice - ArcelorMittal ale pracowałem w tym obozie łagiszowskim,pamiętam te kontrole na wejście I wyjście , wzrokowe wpatrywania czy nie kradniesz , jak pracujesz -brak możliwości pójścia do łazienki , normalnego śniadania podczas przerwy i te NORMYYY..ech..za jedyne 10.50 za godzinę z PARTNER BIZNES-jakoś tak,ZŁODZIEJSKA NAZWA...partner to ONI na których robią interes...(znaczy MY) NA WAS...hehehe..wspólczuję tam tym co pracują...ale cóz..może niektóży lubią sami siebie się poniżać...ja wolałem zostać bezrobotnym na niecałe dwa miesiące ale w nagrodę dostałem pracę na hucie...zupełnie inna bajka pracy...nie ma co porównywać..pracować muszę ale dziekuję Bogu że już nie w obozie takim jak ID

podwyzka

Witam! Wyplata po podwyzce 1496 zl jest moc.. poddaje sie

Ziomek IDL

Uderz w stół a nożyce się odezwą :) Jakbyś był w miarę inteligentny Panie Dzolo to byś przeczytał ze zrozumieniem że nie wszyscy tak robią, widocznie jesteś w tych 70% procentach co mnie bardzo bawi. A historię ze swojego nędznego życia za dzieciństwa możesz opisywać gdzie indziej nie wszystkich interesuje co robił Twój ojciec i matka. Na koniec dodam że polecam brać coś na gardełko żeby się czasem za bardzo nie "przytarło" i wylewać swoje gorzkie żale na innym forum. Pozdrawiam.

ex

max odpusc sobie pytania jak to jest w IDL :) ostatnio rozmawialem z kumplami ktorzy jeszcze tam pracuja i smiech/placz mnie ogarnia bo poprostu tam z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej nie zdziwie sie gdy stock przejmie crossa a ukraincy (bez urazy) przejma fresha ;) za te pieniadze i dodatki kazdy szanujacy sie pracownik powinien zmienic magazyn, chyba na kazdym innym zyska przynajmniej te 200zl

Ziomek IDL

Oj tam głodowa, jebniesz 40 setek to w porywach 2tys na łapę weźmiesz, o ile będą nadgodziny. Uparłeś się na te stanowiska wyższe, żeby się tam dostać trzeba w idl-u trochę porobić. Do tego popodpierdalać kolegów, zrobić odpowiednim osobom po lodziku (nie mówię o wszystkich co siedzą za biurkiem ale jakieś 70%) i może Cię wcisną, ale nie wiem czy warto za 300-400 brutto więcej :P Oczywiście żeby nie było Ci za dobrze, nadgodzin do tego nie dorobisz już.

@Ziomek IDL

lody pajacu to swojemu ojcu robisz jak obok na sofie sasiad twoja matke wali

dzolo

ty max ale co cie to wogole baranie obchodzi jak nigdy nie bedziesz adm , ty sie lepiej zapytaj jaka jest norma zebys(usunięte przez administratora) a nie o adm sie pytasz , wez sie ogarnij czlowieku

max
@dzolo

Dlaczego uważasz mnie za barania ?? Po prostu nie chce zapieprzać fizycznie za 1800 brutto... I stąd moje pytanie, ile mają wyższe szczeble. Rozumiem że 2100 brutto ma administracja.

max

To przecież pensja głodowa!!! A administracja, bądź lider ??? jakie są na tych stanowiskach pieniądze ???

Ziomek IDL

Na start 1800 brutto, nie licz na stanowisko jakieś wyższe, nawet jak masz aspiracje, doświadczenie itd to i tak zrobią z Ciebie ostatniego robola i będziesz dymał za podstawę bez premii bo premii w tym magazynie nie ma tylko nagroda o którą nie możesz się przecież upominać. Dodatek do pensji rozśmieszyłeś mnie, możesz pomarzyć.

dzolo

na co aplikować? hahaha, nie osłabiaj mnie, nie licz nawet na stanowisko sztaplarza

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic