Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

efvb

dokładnie brak wyobraźni bo liczy się tylko ciecie kosztów dosłownie na wszystkim folia zmniejszenie premii na fresu wprowadzenie wózków bez podestów to kolejne ciecie kosztów jeszcze pewnie norma zostanie bez zmian bo niby co maja wspólnego te wózki z wyrabianiem normy smiech co jeszcze nas czeka w tym roku i to wszystko przy takiej super wypłacie dobra karty na stół robimy zakłady wózki bez podestów wejda jeszcze przed swietami

slave

A dyrektor jak jest taki pracowity i wywozi palety to powinien porobić dwa dni na produkcji po 8h (nie raz robi się po 12h), przerzucić z tysiąc kartonów, przejść parę dobrych kilometrów i dopiero zastanowić się nad wprowadzeniem wózków bez podestów (z takich to korzysta się w sklepach), kiedy trzeba będzie przejść kolejne kilometry a ludzie po robocie będą mieć siłę położyć się tylko w łóżku. A kto będzie robił nadgodziny jak będzie więcej pracy. Może niezmęczona chodzeniem administracja po wyższej stawce. Brak wyobraźni.

smycze dziada

ja wiem wszystko i wiem też że już jutro będziesz miał chodzone wózki :D takim oto sposobem od pytania na które nikt z pracowników oraz administracji nie zna odpowiedzi rodzą się kolejne plotki tak czy inaczej nie martw się musisz się z tym liczyć że będziesz musiał robić na tych wózkach pozdrawiam kumatych

azzz

kiedy będą wózki chodzone na crossie mówic

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
GIDEK ADAM

ludzie dyrektor powiedział że jak ten zaczapkowany dziad odda dobrowolnie smycze to cross zostaje wiec wszystko w jego rekach jeśli odda smycze to bedzie praca a jesli nie odda to lipa, ja tak kocham ID co ja zrobie bez tej cudownej pracy dorobiłem sie tutaj mercedesa, kończe budowe domu z 3-ma basenami a to wszystko za wypłaty z ID , inni biorą kredyty a ja żyje jak panisko za pensje zID LOGISTIC !!!!!! DZIADU OODAJ SMYCZE DZIADU OODAJ SMYCZE DZIADU OODAJ SMYCZE

gbxv

no właśnie to kiedy te wózki na crossie wkoncu będą ile to ludzie się wtedy nachodzą

gadka szmatka

Stock raczej nie będzie rozbudowany. Trzeba było by wstawić regały i znowu robić remodeling, czyli poprzestawiać towar żeby szedł od najcięższych kartonów z alkoholem. To jest zwykłe trollowanie jednej osoby (może dwóch) pod kilkoma nickami. Nawet poprawnie pisać nie potrafią. Jeszcze gadka, że fresh będzie rozbudowany, niby gdzie i jaki towar miał by tam dojść. Żaden nie dojdzie bo może być tylko taki jaki jest w Carrefour. I wózki bez podestów nie mają tu nic do rzeczy. Oczywiście jest to głupia inwestycja dyrektora. Wózki może i tańsze o te 25%-30% ale też trzeba się liczyć z tym że o tyle wydajność spadnie a robole się więcej nachodzą niż do tej pory, szczególnie na crossie (na paletach często po kilka, kilkanaście kartonów). O chodzeniu z tymi wózkami na ładownie nie wspominam. Wszystko za te same pieniądze. I jeszcze pewnie będą chcieli żeby nadgodziny robić jak będzie więcej roboty. Jak mają zamiar zlikwidować crossa to niech znika. Mało komu zależy na pracy za 1900, może poza administracją która zarabia trochę więcej i tyle się nie narobią.

dzolo

ludzie to jest prawda crossa bedą likwidowac . produkcje z crossa wrzuca w stosck na hali cross zostanie rozbudowany stock, nie opłaca sie trzymac caly cross po utracie bazaru, to co jest produkowane na crosie smiało da sie zrobić rozbudowując stock przy duzo mniejszej liczbie ludzi czyli koszty bedą bardzo obniżone a oto własnie chodzi.Ludzi rozbiją na stock i fresh bo z kolei fresh bedzie rozbudowany , PYTACIE KIEDY TO NASTĄPI TO POWOLI JUZ JEST WDRAŻANE ZOSTAŁY ZAKUPIONE NOWE WÓZKI BEZ PODESTU DLACZEGO BEZ PODESTU PYTACIE ? ANO DLATEGO ŻE Z FRESA DO ŁADOWNI JEST I BEDZIE JESZCZE BLIZEJ PO ROZBUDOWIE FRESA WIEC PODESTY SA NIEPOTRZEBNE I TAKIE WOZKI SA OWIELE TANSZE. WIĘC NIE PYTAJCIE KIEDY TO NASTĄPI TO JUŻ JEST POZDRO DLA KUMATYCH A DLA GAMONI PROBET !!!!

pan z crossa

kazdy mowi o likwidacji, a to nieprawda wedlug mnie, jakby mieli go zlikwidować to by postawili regały od razu do końca hali i tyle

maja

Crossa likwidują ? ha,ha To ja się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie jesteś na L-4 twój nick wiele mówi o tobie i twojej osobowości hi,hi info to chyba masz z firmy PROBET :) choc kto wie może przyszłej twojej firmy po likwidacji krosa he, he

zamykajacy

a skad ma to ifo kolego tylko chciałbym wiedzieć mniej więcej za ile nas w dupe kopna

smycze dziada

Zlikwidują szukaj już pracy albo siedz w domu na l4 nie wracaj tam !!!!!!! zwolnią cię i pamiętaj już nigdy nie znajdziesz tak dobrej pracy jak w id !!! :)

zamykajacy

jak to crosa maja zlikwidować a co z ludzmi czemu nie zostaną wcześniej poinformowani żeby jakas inna robote pochytac

smycze dziada

juz nie moge się doczekać :D ale będzie śmiesznie :D i zabawnie

dzolo

!!!!!!!!!!!! CROSSA MAJĄ ZAMKNĄĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Rekin

A ja powiem to tak każdy narzeka bo taki to już jest człowiek,po co narzekać skoro tak jest źle niema tego tego itp... to zmienić prace jest wyjście problem polega na tym że człowiek się boi bo.?. bo w tej firmie pracują ludzie którzy maja rodziny,czasami są jedynymi żywicielami rodziny,maja kredyty takim jest trudniej po prostu pierdzielnąć robota i pozwolić sobie na 2-m-ce bezrobocia niż ci co żyją na garnuszku z rodzicami.. w tej firmie obecnie jest tak że ktos normalny przyjmuje się na max rok a po roku zaczyna szukać nowej roboty jest to firma gdzie brak jest jakiego kolwiek rozwoju i awansu zawodowego.Ta prace traktuje się jako przemial ludzi robisz do czasu aż czegoś nie znajdziesz fajniejszego lepiej płatnego i tyle.Co do zwiazków hmm to nie huta katowice nie podoba sie droga wolna zbyt maly zakład na takie związki jak by się chciało mieć tutaj ludzie nie sa nauczenie solidaryzowania sie bo?? bo szybko sie tu ludzie rotuja wiec moim zdaniem ciezko bedzie aczkolwiek warto wszystkiego probować jesli ma pomóc ludzia którzy chca tu dlugo pracować. Ja osobiście będę zmieniał pracę ze względów finansowych

smycze dziada

bo cie zwolnia :D calego krosa zwolnia bedzie czego zalowac :D a szukanie nowej roboty w takim samym burdelu jak idl to chwilowe bezrobocie daje sobie gora tydzien czasu wiec nie ma co stekac pelen luzik :D

mlpp
@smycze dziada

To gdzie znacie podobne magazyny ?

@mlpp

tradis,raben,nd logistics,selgros itd itd

Dlaczego?

WujekDobraRada

Do Crossa Lepiej szukajcie sobie nowej roboty :)

xD

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) taś taś zarobiłeś kiedyś moszną przez ucho kurczaczku? hahah boże kocham to miejsce xD

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic