Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Ależ się pozmieniało gdy czytam co piszecie. Ja tam pracowałem jakieś 4 lata temu na freshu i nie było źle. Bajka to też nie była ale dało się wytrzymać. Choć kiedyś wrzucili mnie na ten dział na samym końcu gdzie są koce, szklanki itp. to była masakra (ciasno, bałagan). Na dry też różowo nie było. Najlepsze mięso, spokój, fajne pudełka, dało się elegancko ułożyć. Ale jak na Syberii . Pozdrawiam pracowników.

Jeśli komuś jest tak bardzo źle zawsze może zmienić firmę i po kłopocie!!!

Maja

@Puri, co masz na myśli pisząc, a jak nie dasz się wykorzystać to wyrzucają? Możesz napisać nam na jakim stanowisku pracujesz? Na stronie Id Logistic jest kilka ofert pracy na różne stanowiska. Rzetelne opinie osób, które pracują, bądź pracowały w firmie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie. Myślę, że nie do każdego stanowiska opinie będą takie same. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych i atrakcyjny system nagród. Brzmi to zachęcająco. Napiszcie co sądzicie na ten temat!

ogarnij się Majo
@Maja

Zapłacili Ci za ten komentarz czy naprawdę udajesz naiwną? Już parę osób napisało szczerze, jakie tam jest dziadostwo a Ty piszesz stabilne zatrudnienie i adekwatne wynagrodzenie?? Zobaczymy ile ten komentarz wytrzyma po tym jak go przeczytasz.

Maja

Dzień dobry, widzę, że zamieszczacie tutaj wiele opinii dotyczących tego jak wygląda praca w Id Logistic. Dużo jest skarg na wynagrodzenie oraz liczbę obcokrajowców jaka tam pracuje. Myślę, że dla większości osób nie stwarza to aż tak dużego problemu dlatego proszę o opinie innych osób, które tam pracują. Czy wypowiedzą się tu na forum osoby, które obejmują inne stanowiska niż magazyn? Ze swojej strony odwiedziłam stronę główną Id i widzę, że jest spore zapotrzebowanie na nowych pracowników -->https://www.id-logistics.com/pl/kariera/oferty-pracy-2/ . Czy polecacie wysłać tam CV?

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Украинец

Привет, работаю сейчас здесь, тяжеловато но не всем, смотря куда попадёш, зп 2000 , пыль, холод, жара, но если ничего не умееш то пойдёт для первого раза, украинцы как мафия гнут свои порядки, второй раз сюда не поеду...

SZ.P

Cześć,czy ktoś może napisać jakie są obecne progi wynagrodzeń? Jak wygląda socjal? Bo nie wiem czy warto iśc na rozmowę...

stary
@SZ.P

A po co ci to wiedzieć. Tam tylko Ukraińców zatrudniają. Chociaż oni nawet za bardzo nie chcą tam robić.

@stary

Po to jest forum żeby się dowiedzieć. A że Ty jesteś ukraincem to nie nasz problem.

stary
@Paweł

Nasz czyli kogo. Kim jesteś że tak piszesz. Jak forum jest od tego to napisz szanownemu Panowi jakie są progi a nie pisz głupot, że osoba pisząca po polsku jest Ukraińcem. Bycie Ukraińcem to nie jest problem. To tacy ludzie jak my.

ex
@SZ.P

finanse poszly w gore ale wiele (wszystkie) centrow logistycznych placi duzo lepiej. Social slaby, opieki medycznej brak. Do stawki ktora prponuja dolicz 100-200 brutto premii a potem sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto :) 3 zmiany, weekendy i lepiej znac rosyjski :) "dziewczeta" co pisaly ponizej chodza i placza bo stawek im nie podniesli a ukraina pewnie blokuje nadgodziny pracujac po 12h za drobne ale przeciez lepiej chodzic i narzekac :) to taka polska tradycja :D

Prezes

Jak tam Ukraińcy? Pracują tam jeszcze?

X
@Prezes

Więcej i więcej.

pracownik emo
@Prezes

Brudasy są jeszcze i te panieniki co daja tez może by w końcu polaków przyjmowali w Bydzi?

Jak tam Ukraińcy? Pracują tam jeszcze?

Rek

Bydgoszcz hehe pozwalniali tylu ludzi a najgorszych złodziei zostawili teraz na nockach beda rządzić hehe łosie

dotyk motyla ))

Zarząd firmy IDL przyznał pracownikom podwyżkę,która rekompensuje dostanie życie.Dyrektor wraz z kierownictwem jest zadowolony bo będą napływać osoby do pracy.Po podwyżce Dyrektor wzmocni siłę rażenia choć wkład w podwyżkę oceniam za trzecioplanową rolę w miniówce.

rek

zamiast te ich imprezy integracyjne z babami w hotelach...... i lokalach o czym zony nie wiedza daliby nam talony oprócz kart paczki dla dzieci itp. na cholere nam jakiejsc wyscia integracyjne i chlanie i baby wole byc z rodzina w domu i z nimi wyjsc do kina itp.i po co tam tyle ukrainców ?Baby (usunięte przez administratora) daja w kiblu i tylko syfa złapac

nowy

jak wygląda sprawa z rozładunkiem/załadunkiem kierowcy do marketów carefour?

rewik

w Bydgoszczy dali tylko kartę nabitą a nie bony da magazynierów masakra gdzie indziej daja i paczki dla dzieci itp.

dotyk motyla ))

Dyrektor magazynu znów ma powody do radości.Zwierzchnictwo dyrektora wyraziło zgodę na wręczenie bonów dla pracowników na święta.Magazynierzy mogą dumnie ruszyć na zakupy po serek topiony,mydło i papier toaletowy z promocji.Wartość bonów jest niezmienna ,ale Dyrektor i tak może się poczuć jak ''ZUCH W KRÓTKICH MAJTKACH''

POLAK

Sama Ukraina po 12 h za 10 na godz.

cross

Zarobki muszą wzrosnąć bo w Psarach magazyny otwierają proste

Jacuś

Czy będą podwyżki po nowym roku ? bo jak podwyżek nie będzie to dużo ludzi odejdzie z pracy i wtedy zostanę sam z dyrektorem.

Maja

@Nemo wspominasz, że zakres obowiązków jaki został Ci przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie zgadzał się z rzeczywistością. Ktoś jeszcze miał takie doświadczenia? Czy coś jeszcze się różniło? Piszesz też o bardzo dużej rotacji. Czy dotyczy ona któregoś z działów w firmie szczególnie?

Maja

Czy na forum jest ktoś pracujący w dziale spedycji? Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Spedytora krajowego. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Merytoryczne wpisy będą dla nich najbardziej pomocne.

Jacuś

Co racja to racja wypłaty powinny być większe.Na taką harówkę należy się podwyżka przynajmniej dla mnie i dla mojego stryjka , bo przecież bez nas magazyn by nie funkcjonował .

@Jacuś

ciakawe jak bys sam był zginą,,, bys jak , andzia w czechach masakra jakas

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic