Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Upadek firmy

Jest coraz gorzej liczy sie ilość nie człowiek dadzą Ci człowieka nowego nic nie potrafi ale jest osobą więc trzeba.... normalny burd....

Władca pierścienia
@Upadek firmy

Cała prawda

Johny

Co to za firma która kierują nowi ludzie nie mający pojęcia o specyfikacji produkcji .Nowe maszyny które miały usprawnić proces produkcji typu zgrzewarka ,linia taśmowa to wielka żenada na starej zgrzewarce i bez lini potrafiliśmy zrobić więcej teraz to jest wielki burdel .żal słyszeć słowa że firma się automatykuje skoro to do niczego dobrego nie dąży .No i nowy kolejny kierownik produkcji chyba kolega zarządu

Lidia
@Johny

To te nowe maszyny gorzej pracują? Czy może trzeba je jakoś poustawiać po prostu i pracownicy muszą nabrać na nich wprawy, żeby było tak jak na starych? :) Czy co tam jest z nimi nie tak???

W mieście Łódź można podjąć prację jako Pracownik Produkcji. Średnie zarobki na tym stanowisku to 3700 . Co sądzicie o pracy w firmie UNITOP-Optima S.A?

Administrator 007

Dobre brednie piszesz 3700 to miesiąc musiałby liczyć 30 dni roboczych.

Lidia
@Administrator 007

To ile można tu zarobić skoro sugerujesz że do takiej kwoty to daleko jest ? XD

Czy w firmie UNITOP-Optima S.A praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Raczek

Premie są tylko dla ziomeczków lidera

Wypowiedzenie

Tak Premie dostają tylko Liderzy i ludzie postawieni na wyższym stołku.Zwykłemu pracownikowi produkcji jedynie co mogą to zabrać premie i obiecywać podwyżki ale normy produkcji... Jak ktoś chcę pracować za kare i marne grosze nieadekwatne do wykonywanej ciężkiej pracy to niech tu aplikuje....

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jola

Najlepiej by było gdyby ta firma niby korporacja padła jak najszybciej. Może wtedy ludzie by zmobilizowali się i szukali nowej pracy bo za takie nędzne pieniądze pracę można znaleźć przy odrobinie chęci. Tu jest bagno opcząwszy od najwyżej siedzących do pracowników produkcji którzy żywią się plotkami o innych

@Jola

Wiele osób tu pracuje długie lata. Niektórzy całe życie. Ciężko byłoby takim osobom przestawić się na inny rodzaj pracy. Młody szybciej się przestawi niż ktoś starszy. A co do pieniędzy to sami powinniście wymagać. A jak pracujecie i nic się nie odzywacie to znaczy że Wam odpowiada.

@Jola

upadek to kwestia czasu. ludzie nie zmieniaja pracy bo czekaja do emerytury. tu nie ma mlodej zalogi. nikt tu nie przyjdzie za takie pieniadze.

@pracownik

Ciągle przychodzą....... Ukraińcy ????????????

Jak większość.

Bolo
@pracownik

Stawki bliskie niszej krajowej. Wymagania nie adekwatne do zarobków

Wypowiedzenie
@Bolo

Dokładnie to jest (usunięte przez administratora) za marne grosze!!! Premie są tylko dla Liderów....

Jest coraz gorzej, ludzie którzy nami kierują nie mają pojęcia o produkcji . Liczy się tylko ilość produktu , pracownicy nie mają dla nich żadnej wartości. To powolny upadek tej firmy.

Ernesto

Taka prawda nic dodać nic ująć żal patrzeć

niestety to prawda. zmiana zarządu, potem czołowych ludzi w brygadach i wprowadzenie swojej kadry nieznającej specyfiki Unitopu powoli doprowadza do upadku zakładu. A szkoda. Zakład z historią. A prezes? Tylko udziela wywiadów jak jest świetnie. szkoda gadać.

Maja

A co się zmieniło w Unitopie na przestrzeni czasu skoro jak piszesz, jest coraz gorzej? Mogłabym poznać więcej szczegółów na ten temat?

H

Szkoda że tak się pogorszyło..fajna praca.. złą atmosferę psują ludzie którzy nie mają szacunek u dla siebie.....

Dawid
@H

Zgadzam się z tobą. Jak atmosfera jest kiepska to nawet chodzić się nie chce do pracy, a co tu mówić o wynikach. Kierownicy tak cisną na zyski, czy między pracownikami się nie układa? Napiszesz więcej?

Angelika

Zadajcie się jeszcze z małżeństwem Lech Piotr i Renata szybko wylecieć można

Szymon

Czy pracują tu jacyś mili, fajni, młodzi i sympatyczni ludzie, z którymi można normalnie pracować albo dogadać się z kierownikami?

Władca pierścienia
@Szymon

Są można policzyć na palcach u jednej reki

robi

A jak wygląda praca na magazynie,czy to jest tam takie eldorado że nikt nie narzeka?

Dorota
@robi

A o co konkretnie pytasz?

Abc

Chopy to są na roli (usunięte przez administratora) A swoją drogą to srogie piguły bierzesz. Żal poświęcać Ci czasu na odpowiedź

Krzysiek2

Kłamać trzeba umieć i oczerniać innych ludzi a sam pewnie nie lepszy .... może zajmij się praca a nie pisaniem pomówień...

Woda

To jest taka firma że pracownicy muszą myć się w zimnej wodzie po pracy juz rok czasu . Nikt nie przejmuje się jakie są warunki pracy .

,,,
@Woda

Tak dbają o pracowników.

@,,,

A powiesz coś o zarobkach w Unitop-Optimie? Można tu liczyć na dobry poziom wynagrodzeń? Ile realnie się tu zgarnie na rękę w miesiąc pracy bez nadgodzin? Daj znać!

@Grzegorz

A ile to jest dobry poziom wynagrodzenia według Ciebie?

Wynagrodzenie w unitop

2600zł.

John

Praca dość ciężka wykorzystywanie człowieka do maksimum .Podwyższone normy że nie jesteśmy w stanie wyrobić .zarobki no cóż na poziomie???????? zero podwyżek zero socjalna oprócz wczasów pod grusza ogólnie nie polecam

Karol

Ostatnio pojawiło się trochę ogłoszeń, między innymi do DUR. Jak wygląda wsparcie z DUR,czy jest odpowiednie zaplecze? Ile ludzi jest na zmianie gotowych pomoc na produkcji. Były wpisy o awariach, czy DUR reaguje czy musimy radzić sobie sami?

i co? produkujemy, ale nie ma inwestycji. stary park maszynowy i ludzie czekaja do emerytury.

Żart
@pracownik

W artykule napisano że na chalwie robi się 500 kg produktu. Hahaha. Ale brednie.........

@Żart

To ile się robi w takim razie? Bo tylko wyśmiałeś tę informację, a nie napisałeś jak to wygląda z Twojej perspektywy. I przy okazji - czy uważasz że w Unitop-Optima można się wiele nauczyć? To dobre miejsce do rozwoju zawodowego?

Mikolaj
@Grzegorz

To dobre miejsce by się nauczyć jak wykorzystywać ludzi i zabierać to co kiedyś się dało jak ludzie doszli (wyrobili)do nowych norm to trzeba zabrać im premie

@Grzegorz

Robi się dziennie kilka ton. Na jednej zmianie około 4 ton produktu. Czasem więcej, czasem mniej. Są dwie zmiany. Robi się ponad 8 ton na dzień. Często 9 ton na dzień. Zapierdziel taki że podrapać się nie zdążysz. Masz tu porównanie do tych 500 kg na dzień. Czyli 250 kg na zmianę... Czy warto tu przyjść? To nie mnie oceniać. Ciężko tu nowym osobom.

@Abc

A czy takie nowe osoby są odpowiednio przygotowywane do pracy w Unitop-Optima, są jakieś szkolenia i kursy, jak ogólnie wygląda wdrożenie? No i jak oceniasz adekwatność wynagrodzenia do zarobków?

@Grzegorz

Nowe osoby szkolą pracownicy produkcji. Mając tyle obowiązków to szkolenie wygląda słabo, ponieważ ludzie nie mają czasu stać i komuś tłumaczyć bo muszą szybko wykonywać swoją pracę. Przychodzi też dużo Ukraińców, którzy po polsku nic nie rozumieją. Wtedy nauka jest jeszcze bardziej utrudniona. Moim zdaniem powinniśmy zarabiać więcej biorąc pod uwagę fakt, że ta praca jest bardzo ciężka. System premiowy jest zbyt wysoko ustawiony. Ciężko osiągnąć cel. Gdy jest awaria maszyny my również nie osiągniemy celu premiowego. Nikogo nie interesuje to, że maszyna nie działa nie z naszej winy. My wtedy tracimy.Nowe osoby szkolą pracownicy produkcji. Mając tyle obowiązków to szkolenie wygląda słabo, ponieważ ludzie nie mają czasu stać i komuś tłumaczyć bo muszą szybko wykonywać swoją pracę. Przychodzi też dużo Ukraińców, którzy po polsku nic nie rozumieją. Wtedy nauka jest jeszcze bardziej utrudniona. Moim zdaniem powinniśmy zarabiać więcej biorąc pod uwagę fakt, że ta praca jest bardzo ciężka. System premiowy jest zbyt wysoko ustawiony. Ciężko osiągnąć cel. Gdy jest awaria maszyny my również nie osiągniemy celu premiowego. Nikogo nie interesuje to, że maszyna nie działa nie z naszej winy. My wtedy tracimy. To nieuczciwe.

Jak wygląda ścieżka awansu w UNITOP-Optima S.A?

.,.,.,.,

Zależy czy jesteś kobietą czy mężczyzną?

Bed
@.,.,.,.,

A jeżeli i to i to?

Lopez

Zależy jak liżesz (usunięte przez administratora) Spróbuj na chałwie będziesz number one, tutaj lubią newsy z Twojego życia.

@Lopez

Piszesz to z własnego doświadczenia? Jesteś częstym gościem w kantorku? Opowiadasz o rodzinie, wakacjach, swoich posiłkach i stolcach?

Ciężko

Ciężko jest tu pracować. Duchota. Gonitwa. W dodatku nie ma ciepłej wody o kilku dni. Mycie drobnego sprzętu to jest śmiech na sali. Dzieje się tu coraz gorzej. Warunki robią się takie jakby zaraz mięli zlikwidować ten zakład.

Kaśka
@Ciężko

jest cięzko i lepiej nie będzie. masz rację, jeżeli nie znajdą kupca to upadek bliski. Wczesniej był inny prezes i organizacja lepsza, ale to sie skonczyło 2 lata temu. Ludki czekają na emeryturę.

Pozytywny
@Kaśka

Dwa lata temu to był prezes który się znał na wszystkim a teraz to ludzie z przypadku .sebix pakuj mandżur juz czas .

What?
@Pozytywny

Kiedyś każdy narzekał na Pana G.G. Teraz ludzie zaczynają dostrzegać różnicę w rządzeniu. Teraz to jest korporacja ale taka z kiepskiej strony zarządzania.

Prawda
@Pozytywny

To prawda kierują tym ludzie którzy nie mają pojęcia o specyfikacji tej pracy, ludzie którzy widzą tylko tabelki ,procenty.Jest tyle osób na różnych stanowiskach kierowniczych że nie wiadomo kto to jest i czym się zajmuje .Gonitwa że pot się leje po (usunięte przez administratora) temperatury na sali i na kuchni nie do zniesienia a nowa maszyna no cóż chybił trafił chyba nie zadziała a sebix no cóż szuka oszczędności w kolejności ucięte premie,podwyższone normy produkcji których nie jest w stanie się wyrobić a zarobki na poziomie 2600 zal

Jakie godziny pracy obowiązują w UNITOP-Optima S.A?

.,.,.,

W okolicach 6-14,14-22,22-6. Napisałem, że w okolicach, ponieważ z powodu Covida są lekkie rozbieżności na różnych działach, aby ludzie jak najmniej widywali się na korytarzach, klatce schodowej i w szatniach. Różnice są do 30 minut pomiędzy działami.

Maja
@.,.,.,

Czyli godziny pracy są pilnowane i nadgodziny w UNITOP-Optimie się nie zdarzają? :) Mogłabym wiedzieć jak jest w takim razie z wszelkimi zmianami w grafiku? Czy są one dopuszczalne? Gdy pasuje nam akurat danego dnia bardziej ranna zmiana to można z kimś się zamienić po wcześniejszym ustaleniu tego z przełożonym?

Agnesss
@Maja

Przed pandemią nie było problemu z zamianami. Teraz bardziej trzymają się schematu żeby pozostawać na zmianie przydzielonej przez przełożonych.

Osa

Praca jak praca, ludzie okropni szczególnie typowe wieśniaczki interesujące się tylko cudzymi tyłkami, panie są świecie przekonane ze są niezastąpione i zbyt mocno nastawione na pewność siebie. Jeśli ktoś mi powie ze jestem desperatem albo robić mi się nie chce dlatego mi nie pasuje zachowanie innych czy jeszcze milion innych wymówek to niestety ale pomyłka. Pracuje jak większość czyli w tym zakładzie to po prostu za (usunięte przez administratora)A ludzie nadal podli do granic, podchodzi pod mobbing i mam nadzieję że kierownictwo w końcu coś z tym zrobi bo sprawa została już niejednokrotnie zgłoszona i nadal cisza...

Keaton
@Osa

Cała prawda o tym (usunięte przez administratora) W większości to (usunięte przez administratora) ze wsi i buraki Tylko szybciej szybciej nie umiesz tego a p kierownik to po prostu poezja buractwa

Oooo
@Keaton

Przesada...

tajemniczy
@Osa

Jak można się z Tobą skontaktować mam pytanie .

?
@tajemniczy

Obstawiasz że ta osoba przyzna się kim jest? Powodzenia. Ja osobiście obstawiam że to jedna z tych osób co nie chcą aby poznać ich tożsamość...

chałwa
@Osa

Osa mas całkowitą rację co do pań.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w UNITOP-Optima S.A?

Tak.

PANCIO

WITAM. MAM PYTANKO. CZY SĄ U WAS PRZYJĘCIA ???? JAKIE SĄ ZAROBKI???? PRACA NA 3 ZMIANY???? JAKA JEST UMOWA ???? I CZY WYPLATA MIESIĘCZNA CZY TYGODNIOWA???

Witaj
@PANCIO

Są przyjęcia. Zapraszamy. Zarobki są różne. Zależy na jaki dział i na jakie stanowisko trafisz. Praca jest na 2 i 3 zmiany. To jest zależne od ilości zamówień. Umowa jest o pracę. Pierwsza na okres próbny 3 miesięczny. Wypłata 10 dnia każdego miesiąca.

Marek W

Witam. A jak z zarobkami na produkcji (pracownik, lider......moze inne stanowiska), w biurze? Może pytanie było ale proszę o aktualne dane. Dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A