Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Kula Nowy wpis

Niedawno zaczęłam prace. Po pierwszym dniu jestem wykończona. Ręce poobdzierane, rany i bolący nadgarstek plus ekstremalnie bolące nogi. Nie polecam nikomu. Jeżeli masz słaba psychikę to płacz gwarantowany. Byłam pozytywnie nastawiona ale myliłam się.

Asddd Nowy wpis
@Kula

Czy mozesz opowiedziec cos wiecej na temat tej firmy?

U.K and the rest of word Nowy wpis

hello Czy ten niedorozwój Duda opuścił już zakład ?

ypalal Nowy wpis

hej noo zalezy pewnie od stanowiska na jakim sie pracuje np widze ze jest oferrta tez dla kierownika salonu w Pile i tu zapewne sa inne zaarobki niz na stanowisku sprzedawcy ale tez nie ma co porownywac bo tutaj jest na prawde duzo obowiazkow prawda??

fan_muzyki

Były Robol ja pracuje tam już przez pół roku bez przerwy i jestem zatrudniony przez Worka. Masz chyba nieco stare info o pracy tutaj. Teraz pracownicy Worka przechodzą na pracowników Gomma (a dokładniej DTR VMS POLSKA). Ja wciąż jestem zatrudniony przez Worka. Fakt co do pracy warunki Ciężkie i kierownictwo też chcę z nas zrobić woły robocze ale najważniejsze to robić swoje dobrze bez odpadów i robić tyle ile się powinno robić a nie ile oni chcą. A i jeszcze dodam że z 3 sobotami zarabiam 2,2 tyś. Nie jest to szał, zwłaszcza ze od 2017 roku najniższa krajowa wyniesie 2 tyś.

Brałeś udział w rekrutacji do Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
byly robol

OPISZE WSZYSTKIM NOWYM JAK WYGLADA PRACA W TEJ FIRMIE. A WIEC PRZYCHODZISZ ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJE PIERWSZE 2 GODZ SZKOLENIE LUB DZIEN WCZESNIEJ, OCZYWISCIE PIEPRZA ZE SZKOLENIE NA PRASACH TRWA TYDZIEN A PO 3-4 GODZ ROBISZ JUZ SAM. SMROD ZE ZYGAC SIE CHCE. ZAPOMNIJ ZE CIE WEZMA POD SWOJE SKRZYDLA BO ZATRUDNIAJA TYLKO JAK JEST WIECEJ ROBOTY I PO MIESIACU CIE I TAK WYWALA (MOZESZ IM LASKE ROBIC A I TAK NIC Z TEGO). PRACA NIBY OD PON-DO-PIATKU,ALE OCZYWISCIE JAK WAS PRZYJMUJA TO WIADOMO ZE MAJA WIECEJ ZAMOWIEN I ROBISZ JESZCZE W SOBOTY. JA NA SZCZESCIE ZATRYBILEM BARDZO SZYBKO JAK TO WYGLADA I PO 5 DNIACH ZACHOROWALEM. A KUMPEL Z KTORYM SIE PRZYJOLEM MYSLAL ZE COS Z TEGO BEDZIE ALE SIE ZDZIWIL DOPIERO PO MIESIACU ZE JUZ JEST BEZROBOTNY, A BYLI JESZCZE LEPSI OD NIEGO BO NAWET NA PRZERWE NIE SCHODZILI ZEBY ZROBIC NORME I SIE WYKAZAC (ALE OCZYWISCIE 30 DNIA TEZ SIE ZDZIWILI. WIEC LUDZIE PRZEMYSLCIE 2 RAZY ZANIM TAM PUJDZIECIE. JESLI KTOS CHCE SPROBOWAC SWOICH SIL W TEJ FIRMIE TO PRZYJMUJA NA POCZATKU ROKU I JAK JEST SEZON URLOPOWY CZYLI LIPIEC. DZIEKUJE ZA UWAGE.

....

kumpel tam robił lipa totalna nie polecał nikomu

Macgiver

(usunięte przez administratora)to tu robił ? Co to za pacjent ? Proszę o info ? Bo borykam się z tym przypadkiem

tkj

Wiram, czy są może osoby które pracują w dziale inżynieryjnym i moga powiedzieć coś na ten temay? Jakie warunki pracy, jakie stawki i atmosfera w pracy? Z góry dzięki.

Tylko za tę samą pracę ktoś inny dostaje 1500 eur a Polak 1500zł

sda

Ciekawe jest to ilu ludzi ma pretensje do firmy w której to ONI sami chcą pracować i mieć od nich pieniądze. Nie pasuje to proszę otworzyć sobie swoja firmę, i ciekawe czy dacie wszystkim 2700 na rękę i pozwolisz robić co pracownicy chcą. Zrobicie tak? Wiec jak wam nie pasuje to zamiast oczerniać firmę weźcie się do roboty i za swoje życie. Bo jak na chwilę obecną to wy tam albo chcecie pracować albo pracujecie, A NIE ONI U WAS. BTW. Nie jestem z tej firmy zęby nie było głupich docinek. I tez tam nie pracuje.

maxi

Powiem szczerze że w TRW jest lepie:) a pieniądze są podobne. . . a warunki pracy no lepsze niestety:)

maxi

Witam praca poprzez macrowork praca jest dosyć ciężka przy gorącej prasie trzeba uważać aby się niesparzyć gorące detale niektóre wymagają obrania z gumy pozostałej po wulkanizacji 15 minut przerwy szczerze to za mało na taką prace 11,80 brutto plus jakaś premia 1,5% dodatek za prace w nocy 2zł do godziny w sumie to ok 10zł na ręke czy warto z wypłatą do 10 niewiem weekendy do odbioru, ocencie sami...

stary pracownik

Nie do Gommy tylko do worka

zła
@stary pracownik

Wyzysk pracowników przez pracodawcę , a raczej przez jego dyrektora który myśl że jest właścicielem .Worki myślą że dostaną pracę ,trochę w tygodniu, soboty i niedziele później do zwolnienia.

korki
@zła

przyjecia sa przez marcowork biora wszystkich jak leci, dymasz do konca kwietnia-moze maja,a dalej znow na bruk. najlepiej jak bedziesz robil w wekendy a odbior w sr-czw. wekendy oczywiscie za free. lizac d... niema co bo i tak polecisz. dobranoc>

nowy

Właśnie są przyjęcia do Gommy

miki

A wiecie może gdzie sprawdzić czy są przyjęcia bo zależy mi na pracy, jaka jest atmosfera w firmie, zarobki, jaki system zmian itp...

lulu

o nazwiskach sie nie pisze forum nie jest od tego, mozna napisac jakie sa zarobki albo warunki pracy a nie o osoby na mnie nie licz

stary pracownik

Pisz pisz HR Gomma ma możliwość sprawdzenia kim jesteś. Mają otwartą furtkę i moderator podaje im Ip komputera albo z jakiego działasz telefonu. Potem adresik i nazwisko.

Lulu2

Mam pytania na temat 2 osób,ale moderator usuwa nazwiska.

lulu

tu ci na wszystko odpowiem i moze inni sie dołacza

zz

Czy może ktoś podać adres do mr. KIM.

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o. - Częstochowa

Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • J.A. Morsztyna 7/9
    42-200 Częstochowa
  • NIP: 9490307287 REGON: 150199933 KRS: 0000189710

Związek Zawodowy Pracowników Przy CF Gomma Polska Sp. z o.o.