Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

5 a ty

Przewoznik

jaki dyzy w najgorszym wypadku 1500€ netto za naczepe za 3 miesiące Więcej wiary Jak tak będziesz pisał tu , przecież kierownik FM to kontroluje to jyz wie jak podejść di ciebie , prawda kierowniku spedycji FM , on jest niewolnikiem , jakby był wolny wziąłby sprawy w swoje ręce , mając takie wejścia , wziął 100 aut i działał , ake mu odradzili , po ci będziesz sie męczył jak zbiorowa przestraszonych przewoźników zrobi swoje a ty kierowniku dostaniesz jeszcze premie Ile masz aut?

N

A JA UWAŻAM SIEBIE ZA NIEWOLNIKA BO TAK ŁATWO ZREZYGNOWAĆ NIE MOŻNA PO PIERWSZE JESTEM NA ŁASCE SPEDYTORÓW ABY DALI DOBRE TRASY PO DRUGIE UMOWA TAK PODPISANA ŻE NIE MOGĘ TAK ŁATWO ZREZYGNOWAĆ PO TRZECIE TO ONI MAJĄ MNIE W GARŚCI COŚ IM SIĘ NIE PODOBA TO MAJĄ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA TYPU NOTY, I INNE A JAK WYPOWIESZ UMOWĘ MUSISZ MIEĆ DUŻY ZAPAS GOTÓWKI BO ZATRZYMUJĄ KASĘ DLA SIEBIE NA DŁUGO

Orzewiznik

Do a O niewolnikach pisząc miałem na myśli spedycję FM , cześć jest szeregowych , cześć kończy lub skończyła transport i logistykę ale ake za pieniadze zmieniła główne zasady w transporcie , nie mając odwagi zatrudnić sie jako przewoznik w FM Logistik bo wiedza , ze cieżko jest utrzymać tak rządząc , Ty i ja nie jesteśmy niewolnikami bo możemy decydować oni nie ,

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
a

a ty jeździsz jeszcze u nich czy się uwolniłeś, bo ja niestety nadal niewolnik chorej umowy transportowej mam ich nowe naczepy.

Przewoznik

Do a Nie wiem czy czytałeś ten post , jak mysz pisze ze FM uratował mu życie zawodowe bi na osobiste było juz za późno Przeczytaj , dobre ,pare wierszy wcześniej

przewoznik

A widzisz to tak jest i dlatego myszy harcują po stodole bo im kot pozwolił ,rad nie rad trzeba poczekać aż myszom FM ktoś ogony przytnie Tak prawdę mówiąc żal mi tych niewolników , gdyby byli fachowcami wiedzieliby ze tak pracując w swojej firmie dawno poszliby z torbami a jak sie jest niewolnikiem to Pan Kot za nich odpowiada i z uciętych kilometrów myszom doda i dla Korta cos zostanie

a

Tak się składa że ja miałem przyjemność rozmawiać z dyrektorem ale to nic nie dało, według nich jest wszystko super i nie widzą problemu. Pozew zbiorowy dobry pomysł ale nie wykonalny NIE W POLSCE. 5 pójdzie a reszta jak hieny będzie chciała się podlizać i wykorzysta okazję. Tak to niestety wygląda, ludzie są jak sępy nie potrafią działać razem ale masz rację tylko zbiorowo przewoźnicy mają jakąś szansę coś zmienić. Bo mi powiedziała tak zwana góra że tylko ja mam problem inni jeżdżą i nie narzekają że tylko mi się nie podoba i każdemu z osobna powtarzają to samo. A jakby tak kilku przewoźników razem to argumentów by im brakowało.

ania12magda@znajomi.pl

moze ktos sie podzielic opinią jak jest z płatnościamibo słyszałem że często przesuwają termin płatności

przwoznik

moze jakis pozew zbiorowy, moze spotkanie z dyrektorem

fm -szkoda kasy

Najlepsi w tej firmie są dyspozytorzy miesiąc w aucie w domu raz na dwa tygodnie i 8-9 tys km. przy pełnej dyspozycyjności a czasami nawet magnes użyty i takie kilometry, kierowcy uciekają bo rozładują się i 24 godz czekają na ładunek powrotny, bo na pusto 100km do bazy nie można zjechać.

g

Nie ważne czy na Rumunię czy do Iraku czy Honolulu z firmą FM nie warto współpracować to mafia , oszuści itp Wulgaryzmów nie można tu używać niestety, ale to one najlepiej by opisały wyżej wymienioną firmę. Piszę to bo doświadczyłem to na własnej skórze zanim rozpoczełem z nimi współpracę czytałem tu opinie i nie uwierzyłem im i mam co mam. Sam sobie jestem winien że utopiłem kupę kasy jak ktoś durny i nie słucha opinii to tak już jest. Byłem kolejnym naiwniakiem i wierzyłem w cuda, które zapewniał Adam i Tomek a teraz płacę za naiwność co miesiąc dokładając do biznesu z nimi. Uwalają kilometry ok 8% to dużo. Noty, ciągłe korekty paliwowe i mam tak jak mam. Ale na szczęście już niedługo tylko szkoda mi tej kasy którą utopiłem.

ania12magda@znajomi.pl

witam mam pytanie jeżdzi ktos pod FM na Romunię mógłby ktoś się podzielić opinią jak tam jest?

przewoznik

CZESC jestes jednym z niewielu ,ktorym udalo sie w zyciu zawodowym dzieki FM LOGISTIK i jak rozumiem nie udalo ci sie w zyciu prywatnym, pracuje dla FM prawie dwa lata,praktycznie nie wychodze z samochodu,jestem dyspozycyjny caly miesiac i uzyskanie 11000tys kilometrow graniczy z cudem, a platowanie SPEDYCJI FM MSZCZONOW to jak gra w totolotka,moze cos sie trafi, mniemam madralo ,ze jestes pupilkiem kierownika, lub jestes pracownikiem FM I PISZESZ BZDETY,BO GDYBY sPEDYCJA RZADZILA TAK NA SWOIM PODWORKU DAWNO POSZLABY Z TORBAMI. Madralo moze dostales dofinansowanie do pola i kupiles skladaka lub masz dodatkowa dzialalnosc,

NieMaDżemuBezFMu

Te i inne ogłoszenia tego typu to próba wyłudzenia danych osobowych. Wrzucają ogłoszenia na olx.pl na jakiś czas aż zbierze sie pula chętnych do wysłania swojego dowodu, a później usuwają ogłoszenie (potwierdzone info). FM nigdy nie korzystał z takiego adresu: "krakow@fm-logistic.com", ani z "biuro@fm-logistic.com." Podawany przez ogłaszającego adres poczty jest łudząco podobny do tych używanych przez FM ale ma w środku myślnik. FM ma nazwę bez myślnika w środku - "fmlogistic", a nie "fm-logistic". Zachęcam do porównania stron internetowych http://fm-logistic.com/ ( z myślnikiem w nazwie) i http://www.fmlogistic.pl, zwłaszcza tego jak stronki zostały wykonane. Zgadnijcie która z nich to próba podszywania się, a która jest prawdziwa ;) Żerują na ludzkiej naiwności i renomie firmy...

s

Ten komentarz bardzo ale to bardzo mi się podoba i jaki on prawdziwy !!!!!!!

s

ściema nie ma opcji aby to fm się w ten sposób kontaktował to jakiś oszust który chce twoje dane osobowe nigdy w życiu nie wysyłaj mu dokumentów

Łukasz

Mam pytanie czy to prawda w FM LOGITSIC Pilnie zatrudnię kierowcę kat B do zaopatrzenia. Praca polega na odbiorze i dostawie towaru z magazynu do sieci kiosków Ruchu na terenie Krakowa. -Praca od pon-pt 7-15 8h -umowa o pracę od 1 dnia zatrudnienia -stałe wynagrodzenie 4000zł netto -samochód służbowy Wymagania: - prawo jazdy kat B - wiek minimum 21lat Proszę o wysyłanie CV oraz zamieszczenie w wiadomości olx numer telefonu + adresu email BO DOSTAŁEM odpowiedź Witam serdecznie dziękujemy za nadesłane CV jesteśmy zainteresowani twoją kandydaturą. chciałbym się umówić na spotkanie 25-Września najlepiej w godzinach 9-11 jak panu odpowiada? Ze względu iż w ostatnim czasie zatrudniliśmy osobę która miała 22 pkt karne (a z takimi osobami nie chcemy współpracować) proszę o wysłanie mi mailem skanu (bądź zdjęcia) dowodu osobistego 2 stron i numeru prawa jazdy do sprawdzenia ilości punktów karnych jeśli będzie pan miał mniej niż 15 to możemy zawrzeć współpracę. Ze względu żeby się nie kołować proszę o wysyłkę na mail krakow@fm-logistic.com sprawdzę ilość pkt i wtedy zapraszam na spotkanie jeśli będzie więcej lub pan wie że ma pan więcej nie będziemy mogli podpisać umowy. ​Proszę jak będzie pan przesyłał skan dowodu i numer prawa jazdy o numer telefonu najlepiej wpisać w tytule maila ułatwi to kontakt po wysłaniu skanu z numerem będę się z panem kontaktował więc proszę być pod numerem telefonu ​w Tytule proszę koniecznie podać numer telefonu ! CZY TAKIE ZAROBKI REALNE W TEJ FIRMIE CZY TO ŚCIEMA I CZY PRÓBWAĆ CZY NIE ? DZIĘKI Z GÓRY

ninka

witam proszę o kontakt telefoniczny interesuję mnie jeszcze zwrot za cięcia kilometrowe w granicach 8 % to całkiem spora sumka się uzbiera przez rok, a z miłą chęcią bym się odegrała na oszustach i odebrała co mi się nalezy

Przewoznik

Jesli możecie to piszcie swoje opinie tez na etransporcie, tam wiecej osób czyta ,niech opinia dotrze do jak największej liczby osób aby wiedzieli jak jest i porównaniu rożne spostrzeżenia

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic