Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Przewoznik

No skąd , a co maja odpisać , szef FM nie zawraca są tym głowy , ma od tego ludzi , którym płaci . Dopóki dostaje wyniki dodatnie spedycji to jest ok. A spedycja dwoi sie i troi aby utrzymać prace kosztem niezaprzyjaznionych przewoźników Prowadzi auta jakby grała w lotka , moze cos się wygra . Robią dobra minę do złej gry. Ubezpieczenia za naczepy można porównać do armaty na komary , a wozi sie badziewie. Kompletna ignorancja i brak zdrowego rozsądku .

a

i co otrzymałeś odpowiedź???

Przewoznik

Na etransport na forum , tam jeszcze widnieje wpis zastraszający ,widocznie ta strona jest jest cześciej wyświetlana gdy wpiszesz opinie o pracodawcy , tutaj możesz zadać pytania prezesowi FM Polska , ja To zrobiłem tylko nie wiem na ile z zapowiedzią gowork bedzie odpowiedz i gdzie i czy wogole bedzie przeczytana . - dlaczego FM nie wywiązuje sie z umowy - -dlaczego wyróżnia niektórych przewoźników -kiedy poprawi sie planowanie pracy spedycji aby przewoznik mógł utrzymać firmę -kiedy chęć pracy przewoźnika nie bedzie ciężarem dla spedycji - dlaczego uwagi dotyczące planowania tras nie brane są pod uwagę Magnesu nie używam - -

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Przewoznik

czesc a zobacz ty czy mnie oczy nie myla,ten wpis o karaniu przez FM ZNIKNAL. Dobrze mowiles prawda sama sie obroni.

@Przewoznik

szkoda tylko że nie zdążyłem zrzutu z ekranu zrobić, biedni ci ludzie z FM już nie wiedzą chyba co mają robić. Uważali że wpisem o pomówieniach nagle ktoś przestanie pisać. A na mnie podziałało to wręcz odwrotnie. Może się przestraszyli i dlatego usunęli wpis i nie będą dolewać oliwy do ognia. A poza tym co to za firma, że wchodzą na forum i czytają opinie o sobie czyżby aż tak źle było. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu jak w firmie zrobi się naprawdę gorąco. Jak długo będą robić wynik dla francusa kosztem przewoźników. Tylko jeszcze jedno jest ważne tam pracują polacy i każdy chroni swoją pracę jak tylko może, wiedzą doskonale co tam się dzieje, każdy z osobna mówi to otwarcie, ale jak są już razem to cisza na ten temat. Tylko po to aby chronić siebie ich interesują tylko liczby jakie muszą przekazać dalej ale już przewoźnik to się nie liczy. Biorą tych naczep od chol-ry a przewoźnik robi po 5-6 tys. kilometrów bo tacy też tam są. Ale polityka jest taka wziąć jak najwięcej przewoźników najlepiej z ich naczepami wysłać w trasę 200km i niech kierowca stoi po kilkanaście godzin i czeka na ładunek powrotny bo na pusto szkoda mu zapłacić. stąd przewoźnicy się wykładają. Ale mają Adama i Tomka od tego aby znaleźli następnych naiwnych i kółko się kręci ale ciekawe jak długo. Za dużo kasy utopiłem u nich aby tak to zostawić. I nie piszę tylko po to aby ostrzec.

Przewoznik

Cześć a Widzę ze jest nas dwóch , a inni albo sie boja mowić prawdę albo są zadowoleni . Rozmawiając z przewoźnikami mówią ze są niezadowoleni ale nie wierzą aby cos zmienić , drudzy maja dotacje unijne ,inni maja dodatkowa działalność , jeszcze inni maja układ w FM, inni maja to w dupie. Takie życie , nie jest łatwo nie mając takich instrumentów jak FM , mnie oszukali. Pozdr

@Przewoznik

no jest nas dwóch ale to kwestia czasu będzie więcej, ja z miłą chęcią chciałbym aby mnie pozwali za pomówienia zwłaszcza te dotyczące ucinanych kilometrów nie miałbym kosztów mecenasa aby im udowodnić wszystko by poszło na ich koszt. Dlatego tylko straszą bo wiedzą że z góry przegrają prawda sama się broni zawsze jakąś część trasy u nich kierowca powinien się wspiąć w górę i kilkanaście km przelecieć aby km się zgadzały. Także drodzy FM z miłą chęcią chcę pozwijcie mnie za pomówienia a będę miał darmowe dowody przeciwko wam.

a

DROGA FIRMO FM POLSKA jest mi niezmiernie miło jak wpisem powyższym pokazaliście że czytacie opinie na temat swojej firmy. I właśnie do WAS piszę. Pomówienia to są słowa które nie mówią prawdy a większość 90% wpisów to prawda, którą bez problemu udowodnimy w sądzie. Zamiast pisać tutaj i straszyć ludzi zróbcie w końcu porządek w swojej firmie od tego zacznijcie a uwierzcie mi że wpisów nie będzie. Zacznijcie od tego aby przestać oszukiwać przewoźników (zacznijcie od płacenia realnych km , pierwsza najważniejsza sprawa). Powiedzcie swoim pracownikom zatrudnionym do pozyskiwania podwykonawców aby od razu mówili prawdę przed podpisaniem z Wami umowy. DOBRE IMIĘ WASZEJ FIRMY WÓWCZAS NA PEWNO NIE BĘDZIE NARUSZANE. ALE MUSI BYĆ U WAS ŹLE SKORO JUŻ NAWET NA FORUMUM SIĘ WPISUJECIE I STRASZYCIE. NIE MA CZYM PRAWDA SAMA SIĘ OBRONI SZKODA MI TYLKO PRZEWOŹNIKÓW KTÓRYCH NIE SŁUCHACIE I NIE SZANUJECIE. STĄD NIE DZIWCIE SIĘ ŻE PISZĄ TUTAJ PRAWDĘ, MOŻE POWINNO DAĆ TO WAM DO MYŚLENIA ABY ZABRAĆ SIĘ ZA ROBOTĘ I ZMIENIĆ COŚ W SWOJEJ FIRMIE A NIE MARNUJECIE CZAS CZYTAJĄC FORUM O SOBIE. WSZYSTKO W TYM TEMACIE.

przewoznik

Dobrze się stało ,ze ten wpis został zamieszczony ,szkoda ,ze tak pozno. Widać, ze dbacie o zachowanie dobrego imienia FM POLSKA. Nie może byc tak,ze wiele osób złe wypowiada się o Waszej firmie. Firma z tradycjami i długoletnia pozycja w Polsce,dająca zatrudnienie wielu osobom. Mimo to w tych wpisach jest wiele prawdy. Niektóre z nich są niewlasciwe, bez pokrycia, ale wiele z nich można potwierdzić faktami. Zamiast straszyć proszę uważniej przyjrzeć się tej sytuacji i z czystym sumieniem powiedzieć co za nieudacznicy plamią dobra opinie FM POLSKA. Zarząd FM POLSKA nad dobrym wizerunkiem firmy współpracując z firmami np,przewozowymi, którym tez zależny aby FM rósł w sile,ale nie zawsze dobra organizacja pracy w FM. przekłada sie na kondycje firmy transportowej.Te wpisy sa spostrzeżeniami aby te sytuacje zmieni. pozdrowienia

Karol

Nie z mafii fm-owskiej odpisałem juz na meila pozdr

Michas mimo wszystko idź do FM , jeśli masz mało doświadczenia to praca dla ciebie , będziesz robił dobre wrażenie , jeśli masz doświadczenie , działaj sam

a

hej Karol czy ty z mafii fm-owskiej jesteś , wysłany e-mail do ciebie i co nagle żadnych pytań nie masz.

Karol

witam czy mogłbym jakiś kontakt do pana mam ich naczępe i nie jest ciekawie tom95@interia.pl chce cos podpytac do pana A

Karol

witam czy mogłbym jakiś kontakt do pana mam ich naczępe i nie jest ciekawie tom95@interia.pl chce cos podpytac pozdr

s

Najlepiej jak rozliczają viatola zawsze spora rozbieżność czasami mam wrażenie że według fm moi kierowcy wznoszą się nad ziemię i omijają bramki górą. Albo na autostradzie dostają gratisowe wjazdy. Zawsze ok 200zł różnicy na każdym aucie. A jak pytam skąd ta różnica to oni nie wiedzą po prostu tak im wyszło i tyle. Żenada oszukują na wszystkim a tym którzy chcą rezygnować proponuję odkładać co miesiąc kasę bo jak dojdzie do oddania naczepy to z butów wyrywa trzeba się modlić by ostatnia faktura starczyła na pokrycie ich amortyzacji. Bo jak mówią o kosztach amortyzacji to tylko klocki , tarcze opony. A jak przyjdzie co do czego to tu ryska tam ryska, tu brak czegoś i sumka się uzbiera.

NOWY

tak trzymaj,masz mozliwosc , rob to. w FM chca aby ich traktowac powaznie ale oni nie traktuja innych powaznie. kiedy dzielisz sie z FM logistic swoimi spostrzezeniami traktuja cie jak wroga gdyz burzysz im system pracy,jest jaki jest ale przynosi im profity. Nie mam zalu do pracy spedytorow, ktorzy nie maja swiedomosci iz takie planowanie prowadzi do powolnego upadku firm przewozowych.a chec wladzy i byciem decyzyjnym co do przewoznikow zabiera im zdrowe spojrzenie na rzeczywistosc. Nigdy nie starali sie postawic w roli przewoznika, jesli sa odwazni i pewni swoich decyzji niech zaproponuja prace w FM swoim bliskim.Jestem pewny,ze nie chcieliby usiasc z nimi przy stole. Daja prace przewoznikom z wlaznymi naczepami za 0.90euro ,robia po 14-15tys ,mieszaja powietrze, ogolny cynizm i chec dominowania wlasnymi malo przemyslanymi decyzjami,chodzi mi o SPEDYCJE,PRACUJA WIERZAC ,ZE ROBIA DOBRA ROBOTE. Mysle ,ze nie maja cywilnej odwagi aby przyznac, ze takie planowanie,przy takiej cenie,przy tej ilosci pracy,nie daje dobrych efektow.

a

Witam czy są chętni powalczyć z fm o obcięte kilometry, szukam tylko tych którzy zakończyli już współpracę z fabryką marzeń. Sprawa jest do wygrania mam mecenasa który zajmie się tym za prowizję od wygranej kwoty, noty obciążeniowe też można odzyskać. Jak ktoś chętny proszę pisać jako odpowiedź do postu. W NIEDŁUGIM CZASIE PODAM OFICJALNIE TELEFON DO MNIE I DANE E-MAIL. Nie można im podarować zostawiają przewoźników tak wydymanych że nie mają już pieniędzy na sprawy sądowe. Ale ja mam na nich sposób nie będą się ślizgać na przewoźnikach za długo to trwa. Proszę śledzić wpisy na tym portalu bo to jedyny portal gdzie nie usuwają opinii o sobie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY JESZCZE TAM JEŻDŻĄ I CIESZĘ SIĘ NIEZMIERNIE ŻE JA MAM JUŻ TO ZA SOBĄ.

Wiem ze maja układ z kierownikiem spedycji i transportu , my co dzierżawimy mamy gorzej oszczędzają własne FM naczepy ,

Pisz ja wiem ze ci ci maja własne naczepy jeżdżą pi 14/15 tys

a

niedługo koniec z fm zostawiam naczepy i czuję się z tym super tylko szkoda mi następnych naiwnych którzy je przejmą. Niedługo opiszę dokładnie ze szczegółami jak działa fm. dla wiadomości tych co jeżdżą i nowych aby wiedzieli jakie zasady tam panują. m.in o stawkach km które nie są takie same u wszystkich itp. mi nie zależy czas aby prawda wyszła na jaw.

przewoznik

ja tylko jeden , nue ma ci budować na niestabilnym gruncie , jak masz 5 w FM i dodatkowa działalność to ok Rizmawialem z kierownikiem mowię mu ze mogę podstawić 2/4/610 Ale nie aby samochody z kierowcami stały , nie podjął gość wyzwania

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic