logo FM Logistic

FM Logistic

Mszczonów

Opinie o FM Logistic

Okradana 2016-04-13 16:11:53
Jestem przewoźnikiem w FM od 3 lat , okradają w białych rękawiczkach z kilometrów oraz paliwa o innych notach nie wspomne, nie ma z nimi żadnej rozmowy. Zastanawiam się nad złożeniem pozwu jeśli są inni przewoźnicy którzy mają dowody na swoją rację skrzyknijmy się i wywalczmy co nasze. Zarabiam aby utrzymać klikr z FM dość kur... Tego!!!
s 2016-04-13 18:00:33
napisz na zrujnowani@o2.pl jest nas już kilkanaście firm
przewoznik 2016-04-19 09:19:23
Jest tyle oszukanych przewozników ze powinna ta sprawa trafić do opini publicznej możemy z nimi wygrać jeżeli nie odzyskamy pieniędzy będziemy mieli przynajmniej słodki smak zemsty piszcie wszyscy na zrujnowani@o2 czym nas będzie więcej tym lepiej skończmy tą żenadę ta firma rujnuje ludzi w świetle prawa . Ja straciłem wszystko miałem myśli samobójcze ale teraz żyje nadzieją że kiedyś wszystkim opowiem jak układa się ,,współpraca'' z tą firmą .
Znudzony 2016-04-20 09:10:34
Przypomniał mi sie film DŁUG Krauzego , kiedy to dwaj normalni ludzie stają sie szantażowani przez nieuczciwego człowieka - tu mozna śmiało wstawić FM
Logistik spedycja
Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu i wyciagnięcia wniosków
byly 2016-04-27 14:25:13
przewoznik mam dla ciebie dobra rade wez sie chlopie za robote
windykator 2016-04-30 00:09:21
Wszystkich poszkodowanych zapraszam do kontaktu, odzyskujemy pieniądze od tej firmy na drodze skutecznej windykacji biuro@skup-dlugow.pl
Znudzony 2016-04-30 15:01:05
Jesli to do mnie to daj mi te prace , obejrzałeś film , lekki dreszczyk
Przewoznik 2016-05-02 10:08:38
W tych czasach kiedy sie rodziles aborcja nie była zakazana , dlaczego cię nie usunęli , jednego głupka byłoby mniej
To sie tyczy do Byłego
s 2016-05-10 13:30:14
czy ten operator wózka widłowego jakoś was specjalnie rajcuje, że ciągle o nim piszecie. To do Was drodzy fm-owcy bo to wy się tu udzielacie. I piszecie te pierdoł. że u was tak dobrze. Napiszcie w końcu prawdę jaka jest u was jaka rotacja przewoźników, i ile przez was bankructw
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FM-OWCÓW I ŻYCZĘ WAM ABY SPOTKAŁO WAS TO CO NAS (O I NAWET SIĘ ZRYMOWAŁO)
cyc 2016-05-13 11:13:21
Jaki FM jest zrypany to sobie nie zdajecie spracy, spedytorzy to gbury i barany. szczególnie Pan Radek Z.

Pozdrawiam
zielony 2016-05-14 22:48:02
jaka zatem jest obecnie przyzwoita firma spedycyjna , logistyczna gdzie warto się podczepić?
zniesmaczony 2016-05-16 16:11:02
Tak jak pisałem wcześniej przewożnicy ogarnijcie się fm to firma ''dobra'' do bankructwa jeżeli chcecie sobie założyć transport i zbankrutować zapraszam do firmy fm logistic Mszczonów -Olszowa Pozdrowienia dla tomka i adama naganiaczy
Przewoznik 2016-05-18 19:46:27
Zniesmaczony
Jesli prawdo to co piszesz to dlaczego nazywasz naganiaczy panami
Aby być panem trzeba godnie sie zachowywać
Załóż im sprawę , albo bierz wzór z bohaterów z filmu Dług Krauzego
Przewoznik 2016-05-19 13:38:52
Masz racje Cycu
Łby to maja zrywane szczególnie ten co zakupił te naczepy ekologiczne z silnikiem od komarka
Wiozę kolejny raz towar na -25 temp otoczenia plus 27 agregat nie stygnie na wysokich obrotach
A ci umysłowi rozpisują sie w gazetach o ekologicznej firmie FM
Ekologiczni to oni są w myśleniu , głowa zimna nie przegrzewa sie . I nie ma efektu cieplarnianego.
Gdzie nie popatrzysz tam jakas niedołęga
Ja 2016-05-29 15:37:18
Nie polecam tej firmy przyszłym kandydatom do pracy. Niepoważne traktowanie kandydatów do pracy, absolutnie to w jaki sposób mnie potraktowano nie licuje z wizerunkiem firmy jaki lansują wszędzie. Zdecydowanie odradzam. Rekrutowałam na początku roku na stanowisko managerskie - rozmawiałam z dyrektorem i przedstawicielką tej firmy z W-wy. Po długiej rozmowie rekrutacyjnej przekazano mi, że zostanę poinformowana czy zakwalifikowałam się do następnego etapu rekrutacji. Niestety przedstawiciele firmy FM Logistic Mszczonów-Olszowa nie wywiązali się z umowy. Próbowałam się dodzwonić na nr z którego do mnie telefonowano,zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną, ale niestety bezskutecznie. UWAŻAM, ŻE TAK NIEPROFESJONALNE TRAKTOWANIE KANDYDATÓW DO PRACY JEST NIE DO ZAAKCEPTOWANIA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY i nie dziwię się przewoźnikom, że są tak rozgoryczeni, bo standardy jakie ta firma sobą prezentuje to na pewno nie są standardy europejskie.
Przewoznik 2016-05-29 17:15:50
Cześć Ja
Długo czekałem na tok wyczerpujący bez wrogosci do FM Logistic a jedynie wskazujący na brak profesjonalizmu kadry FM WPIS .
Od dawna próbuje zwrócić na to uwagę , wiem , ze te wpisy kontroluje FM ,
Nic nie robią aby być profesjonalnym
Myśle , ze to jest za trudne dla Nich
Dziwie sie , ze osoba która jest odpowiedzialna za FM nie bierze tych uwag za mogące poprawić wizerunek FM
Jesli góra czyli Głowni zarzadzający FM na Polskę nic nie robią to jaka ma buc kadra zarządzająca na niższym szczeblu
Prowadzić firmy FM za unijne pieniadze nie da sie w nieskończoność a latanie słabych wyników finansowych spowodowanych nieudolnością kierowników spedycji i transportu , zaniżaniem stawek przewoźnikom nie jest wyjściem z sytuacji .
Kadra wzajemnej adoracji nic w tym złego nie widzi.
Sprawiedliwy 2016-06-01 00:27:17
Koledzy Przewoznicy taka firma jak fm nie powinna istnieć!!! Czego się boicie że nie dadzą Wam jezdzić po Polsce ? Nie jest to jedyna firma i powoli tracą grunt pod nogami . Już naganiacze proponują wyższe stawki dla Przewozników ciekawe dlaczego ?
Zniszczony 2016-06-15 09:43:09
Szanowni panstwo. Przestrzegam przed wyzyskiwaczami z Fm. Najwiekszym oszustem jest Adam ktory powiada bajki zeby tylko namowic na naczepe i podpisanie umowy, kolejna szmata jest klaudusia ktora czeka na daniny bo inaczej to sie robi kondony. Jej lizydupy maja dobre trasy bo od makro w mszczonowie jada na magnesie przez pol polski albo wyscielaja rowy tarczkami. Kilometry jakie mozna zrobic wystarcza tylko na pokrycie czynszu za naczepe i moze paliwo. Ludzie ostrzegam przed tym gównem
Zniszczony 2016-06-15 09:43:26
Przewoznik 2016-06-15 22:57:01
Co ty opowiadasz fgvb
Po jakich studiach chyba ze po ekologii
No chyba ze ,po psychologii rynku o kierunku zaniżenie kosztów transportu droga do unikania podatków
a 2016-07-07 09:12:50
Witam nawiązałem kontakt z dziennikarzem, który zajmie się sprawą przewoźników "oszukany.." przez FM. Wszystkich chętnych którzy nie chcą podarować swojej krzywdy proszę pisać na e-mail zrujnowani@o2.pl.
Jest już tu nas trochę ale czym więcej tym lepiej, jeżeli nie dla siebie zróbcie do dla tych którzy dopiero mają zacząć tą chorą współpracę, albo po prostu z czystej zemsty tak jak ja.
a 2016-07-07 10:49:31
Nie jestem żadnym hejterem droga Pani tylko byłym przewoźnikiem tej firmy. A jak już się Pani zatrudni to niech się Pani zainteresuje tematem przewoźników tej firmy.
Przewoznik 2016-07-24 15:50:54
Hoho poszli na całość
Ale z konkurencja trochę przesadzili
Kto z nimi wytrzyma jak po Europie jeżdżą po 0.60€
naiwny nowy przewoźnik 2016-07-24 16:51:11
Panowie wiele prawdy Adam i Tomki naganiają jak tylko splace naczepę to spierd.... Bo żyć się nie da co miesiąc kradną pomiędzy 500 a 1100 km.Korekta paliwowa jak Ci by wytłumaczyli co to dokladnie przed podpisaniem umowy to byś nie podpisał bo stawka idzie w dół o 30gr a korekta po 2tys czy 1500 na korzyść Fm. Zatrudniają nowych i z tego żyją na chłodni obciążenia za palety kosmos! Nie polecam drugi raz w ŻYCIU bym tam nie poszedl
Olo 2016-07-24 17:23:47
Prosze tez pamietać o płacy minimalnej we Francji , która juz weszła
Rozumiem ze chcecie być konkurencyjni ale stawkami po Europie zachodniej za 0.60€ wiodąca firma na rynku logistycznym nie będziecie
No chyba ze macie pokusy na monopol
Przewoznik 2016-07-24 17:27:58
Naiwny napisz do dyr Oraczewskiego
Widać porządny chłop
Mówi ze pomoże przewoźnikom
Znudzony 2016-07-24 17:33:56
Panie dyrektorze
To w Polsce juz nie ma interesu i trzeba szukać pieniedzy w Indiach
Obciąć stawki przewoźnikom a interes bedzie sue kręcił
Znudzony 2016-07-24 21:43:13
Mireczek
Nie idź do administarcji idź na kierownika spedycji dasz rade , pomożesz w łańcuchu dostaw i pozyskiwania klientów , tylko do odważnych świat należy
Pieniadze tez sie znajda z obciętych kilometrów
FM 2016-07-26 11:13:33
Jestem za ale nie zamiar pieniadze
Nick 2016-07-26 20:08:06
Zaradny to ty nie jesteś
Także tej pracy nie będziesz miał
Nie , możesz przed wjazdem na magazyny
Tak gdzie wisi płachta z zaproszeniem przewoźników , rozdawać kawę , jako reklama
Skierniewice 2016-08-25 18:15:58
A ja chcialem zapytać czy są juz ciepłe posiłki które mialy być na 100% od drugiej polowy 2014 roku
Krzysiek 2016-09-02 12:22:25
jezdzisz dalej u nich?
Nick 2016-09-05 19:22:54
Bystry to ty nie jesteś
Czyli zostaje ci renta inwalidzka,
Kod choroby 1347 analfabetyzm wtórny ,
Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
Nick 2016-09-05 19:29:10
Serio ciepłe posiłki A na przerwie kierowniczka łaskę robiła
Nick 2016-09-15 16:36:32
Kris , serdeńko, zrypany umyśle ,to nie tu szukaj tylko w temacie dla kierowników FM
Nick 2016-09-19 10:17:23
Jesli czytając poprzednie posty nie dowiedziałaś sie nic o firmie to nie mam za co przepraszać , myślenie słabe
FM tez nie rozumie wielu podstawowych rzeczy
Nic 2016-09-19 19:33:46
Mateusz
Jak jesteś obrotny facet to dasz rade , wiele osób tam pracujących nie jest błyskotliwych a pracują tam bo musza
A osoby rekrutujące wyuczone schematu korporacyjnego powtarzają jak papugi bez zrozumienia rzeczywistości , są trybami maszyny i tylko nimi pozostaną , niewolnikami czyichś poleceń
Jak czujesz sie wolny to nie idź tam ,po jakimś. Czasie mózg ci sie zlasuje
kamera 2016-09-19 20:43:16
bardzo ciekawe sądząc po ogłoszeniu zapowiada się płatna praktyka absolwencka w transporcie międzynarodowym u was, ciekawe jednak ile ona jest płatna.
Broy 2016-11-14 18:10:54
A ile mozna zarobic na produkcji jako pracownik? Obiecali mi 1750 na poczatek. To osiagalna kwota ?
Niezdecydowany 2016-12-04 12:34:52
Serio jest tam aż tak źle? Czego mógłbym się spodziewać, po pracy na magazynie? Znam jednego gościa, który pracuje w magazynie tej firmy w Lućmierzu i mocno chwalił te pracę, mówił o zarobkach rzędu 3-4 tysiące netto i możliwości wyboru zmian (w jego przypadku głównie nocki). Pytam, bo nie wiem czy do końca mogę ufać, a wpaść w robotę w ciemno to też nic dobrego.
s 2016-12-09 14:42:02
Nie wiem czy ktoś to już zauważył ale jak tylko pojawi się wpis na temat fm dotyczący oszustw na przewoźnikach wpis natychmiast znika.
FM 2016-12-09 16:04:56
Nasz kierownik nad wszystkim czuwa , nie poZwoni aby stała sie krzywda dojnej krowie za unijne pieniadze .
Suma sumarum. dobrze wykonuje prace bo nie jak on to kto?
Zwróć uwagę ze tych wpisów jest mało , wszyscy zadowoleni , co maja robić , jedni przeinwestowali i musza spłacać leasingi drudzy latają dziurę z piaskarni czy sieci sklepów a inni z pola
piloty 2016-12-14 20:15:28
w fm w fabryce marzeń rządzi spedytor a na czele jest KLAUDUSIA
piloty 2016-12-15 13:58:12
witam przewoznikow trzeba cos dzialac zeby ich w k....c robia co chca oni twierdza ze mamy dobrze mamy ich naczepy i robote czy ktos dostal kare za nie zdane papiery na czas bo ja tak chory system naczepy mialy robic 85% makro a reszte spedycyjne zeby zjechac na mzsczonow i ladowac makro AAAAAAAAAAAAA jedzemy 85%spedycje a15% makro spedytor ne ma pojeca gdzie jest samochod jezeli ktos chce z nimi pracowac to odradzam obiecanki cacanki aaaaaaaaaaaaa ....... co ...... pozdrawiam wszystkich w k........ przewoznikow
bankructwo 2016-12-15 15:42:32
panowie naganiacze dlaczego na spotkaniach mowice takie klamstwa tyczy sie to do ADAMA i RESZTY same klamstwa a potem nie odbiera telefo.
bankructwo 2016-12-15 17:10:18
nina nina jestes jeszcz na fm odezwij sie trzeba zrobic strajk zbiorowy bo jest kilka chetnych osob kto jest chetny niechaj pisze
Kik 2016-12-15 22:07:54
przewoźnik powiem ci krótko : Tomasz ma na ciebie i innych podobnych dziadów transportowych co ładują pod rampami na magnesach kompletnie wywalone. On nie bedzie zniżał sie do twojego poziomu. On ma za zadanie jak najwięcej zarobić dla FM czyli jeszcze bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich dziadów jak ty.
s 2016-12-16 08:49:12
jestem obiecałam sobie, że nie odpuszczę i tak będzie nie jestem przewoźnikiem już z rok ale zemsta będzie, kto ma ochotę się dołączyć zapraszam piszcie zrujnowani@o2.pl
i od razu zaznaczam
TO SIĘ TYCZY FM-OWCÓW
NIE PISZCIE DO MNIE I NIE PODSZYWAJCIE SIĘ POD PRZEWOŹNIKÓW NIC WAM TO NIE DA !!!!!!
oszukany 2017-01-09 01:47:39
Uwaga 99% tego co tu piszą to prawda chcesz do fm lepiej do kasyna większe szanse na zarobek. W tym roku jak napisałem rezygnację to robią ze mną co chcą brak roboty tylko ci co magnes kładą to jadą ja spadam rok przeżyłem w fm 10 lat z życia stracone przez nerwy
a 2017-01-13 20:15:09
Zachęcam do pisania na e-mail zrujnowani @o2.pl jest nas już dużo czym więcej tym lepiej.
Zostaw swoją opinię o FM Logistic - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic