Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Agnieszka

@były przewoźnik FM, tu nie ma, co ingerować, ponieważ nie wybielam w żaden sposób firmy FM Logistic, jedynie zadaje szczegółowe pytania związane z pracą w tej firmie, gdyż wątek tego forum przeglądają osoby, które rozważają pracę w tym miejscu, więc te osoby chętnie dowiedzą się, jak obecnie wygląda praca w firmie FM Logistic oraz warunki, które oferuje pracodawca. Możesz przybliżyć, jak firma rozlicza z kierowcą kilometry, które według Ciebie są odcinane? Wiesz może, dlaczego tak się dzieje?

Agnieszka

Drodzy użytkownicy, Wasze ostatnie komentarze dotyczą przede wszystkim stanowiska przewoźnika w firmie FM Logistic. Jednak, często w swoich komentarzach wspominacie o spedytorach zatrudnionych w tej firmie. Czy ktoś z Was posiada doświadczenia związane z tym miejscem pracy? Jak ocenicie warunki oferowane przez pracodawcę na stanowisku spedytora? Zachęcam, do przedstawienia swoich informacji na ten temat.

@Agnieszka

Steve co wiem, spedytorzy dostali szlaban na to forum, także nie napiszą. Z tego co pisali przed szlaban to podstawa +premia w zależności od zaangażowania. Jedni zarabiają więcej drudzy mniej. Jeśli premia zależy ile spedytor zarobi z pomocą przewoźnika to zależy na tym aby jak najmniej zapłacić przewoznikiwi. Mając pod Saba 10i więcej samochód, ucinajac kilometry przewoźnikowi średnio 200/300km to na 10autach jest 2000/3000km miesięcznie +nieopłacalne przestoje. To chyba mają ok?

Agnieszka

@Przewoznik, w firmie FM Logistic w najbliższym czasie nie zapowiadają się podwyżki wynagrodzeń? Zaciekawiło mnie to, że według Ciebie atmosfera w tym miejscu pracy zaczyna się pogarszać. Co według Ciebie jest powodem takiego stanu rzeczy? Opisz swoje wrażenia z tym związane.

@Agnieszka

Korporacyjne myślenie jest powodem Agnieszko, jakbyś nie wiedziała, ale też pracujesz w korpo, to dlatego, Jeśli FM proponuje przewoźnikm to co samemu by się nie chciało. To jak to można nazwać, podpowiem, kapitalizm finansowy za pieniądze planktonu internetowego, pseudo karierowiczow w postaci spedytoriw, managerów, kierowników, czyli prościej, FM zarabia pieniądze dzięki zmieleniu niektórych umysłów w tej firmie. Jak myślisz Agnieszko, co by było gdyby proponowali coś takiego we Francji, w FM? Nie jestem za związkami zawodowymi, ale tu i w tym się zgadzam, nie mieliby wesoło

Agnieszka

@12345, mimo, że Twój komentarz jest negatywny, jeżeli chodzi o pracę w firmie FM Logistic to, czy możesz napisać, jak długo trwały Twoje doświadczenia związane z tą firmą? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Napisałeś, że trudno dogadać się pracownikami oraz kierownikami, jednak może mimo problemów komunikacyjnych dostrzegłeś, że pracownicy są dla siebie mili i pomocni? Jeżeli możesz przedstaw również, jak wyglądają warunki, które oferuje pracodawca? Można liczyć na umowę o pracę? Odpowiedz, proszę, w tym temacie.

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Agnieszka

@Nowy, możesz uzasadnić swoją wypowiedź na temat atmosfery pracy w firmie FM Logistic w dziale "copacingu"? Jakie konkretnie czynniki wpływają na to, iż wytworzyła się zła atmosfera w tym dziale?

@Agnieszka

Nie polecam pracy na copakingu. Daja po 2 -3 linie do prowadzenia a pieniadze smieszne. Jeszcze wymagaja Bóg wie czego. Kierowniczki zmiany zarozumiale nie potrafiace dogadac sie z pracownikami. Nie dajcie sie wciagnac w ten (usunięte przez administratora)

20018

Witam, mam pytanie czy ktoś pracował na copacingu? Jaka atmosfera?

@20018

Atmosfera? - Zła!

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Kuba

Zastanawiam się co napisac: Jakby nie patrzył : -w terminie nie placa -ucinaja kilometry -jak pilnujesz kilometrów to nie dadzą spedytor y zarobic -na początku współpracy są cynicznie mili, potem jak domagasz się pracy, bo za stanie nie masz płacone są spedytorzy bardzo niegrzeczni -za przestoje nie płacą, bo jak mówi spedytor, im też nie płacą -nie ma woli porozumienia, spedytorzy maja głos tylko i wylacznie -narażają na koszty złym pkanowaniem Kuba Nie wiem co napisac A może to jak mówił kierow ok spedycji, zaletą FM logistic. Ze płacą, bo inni nie płacą itp, itd.....

Agnieszka

@1peter Kiedy rozpoczynasz pracę w FM Logistic? A może właśnie już rozpocząłeś? Dziel się zatem z innymi użytkownikami forum na bieżąco aktualnym informacjami o tym pracodawcy. @były przewoźnik FM Jak długo pracowałeś w FM Logistic? Może zbyt krótko, by można byłoby rozpocząć rozmowy o podwyżce? Co jeszcze mógłbyś nam powiedzieć o specyfice pracy w tej firmie?

@Agnieszka

Widzę agnieszka, że nie czytasz uważnie, napiszę jeszcze raz, podzielę się uwagami z innymi przewoźnika ; Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam pretensji bo kazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie źle czuje , nie mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Ucinaja kilometry, średnio 200/300km miesięcznie, młodzi spedytorzy planują tak jak sami by nie chcieli, ale pracę trzeba szanować a przewoźnik da sobie radę. Z moich wyliczeń, biorąc pod uwagę słowa kierownika spedycji, że traktują wszystkich jednakowo, zarabiają na przewoźnik ach lekko ręką ponad 32000€ MIESIECZNIE, NIC DODAĆ, Agnieszko, czy dalej chcesz reklamować Fm logistic Mszczonów? Pytania Pytań jaki takich nie było bo po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.50€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

Agnieszka

Czy ktoś z Was orientuje się, jak obecnie przedstawia się sytuacja w FM Logistic? Widziałam na ich stronie internetowej, że prowadzą teraz rekrutację http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy Ktoś może był zatem na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby się podzielić z innymi użytkownikami, jak ona przebiegała? Zachęcam Was do wzięcia udziału w dyskusji na temat tego pracodawcy.

trybun

Mnie dziwi jedna rzecz? Czemu pracownicy FM nie założą związku zawodowego? FM ma cały czas problem z niedoborem pracowników a mimo to chłopki roztropki z żyrardowa i rawy pracują za pół darmo na magazynie, spedycji i innych działach?????!!! Ludzie ogarnijcie się i walczcie o swoje prawa i godną płacę! Francuzów for i marsze stać na to. Nie bądzcie jeleniami

@trybun

Zwiazki zawodowe sa dla, złych pracowników dobrzy ich nie potrzebują. W korporacji takiej jak FM i nie tylko, wypalenie zawodowe jest na porządku dziennym, flustracje, czy robić to co każą niezgodnie z własnym rozsądkiem za cenę niskiej stałej pralacy z pakietem socjalnym. Dam ci przyklad; Wstawiam do spedycji zestaw, zgodnie z rozsądkiem ani jedna ani druga nie chce pójść z torbami. Co robi sfrustrowany spedytor, prowadzi tak jak sam by nie chciał prowadzony. Korporacja nakłada na niego wymóg przynoszenia dochodu z samochodu a gdy mu nie wychodzi z różnych od niego i nie jego też niezależnych Tnie przewoźnika na kilometrach z w tabelce wychodzi mu na plus, itp, itd. Czy chcesz aby tacy pracownicy korpo. Zakładali zwiazki?

Jacek
@trybun

Witam jeśli nie możecie odzyskać not obciążeniowych napiszcie pod przewoznikfm@interia . pl to powiem co i jak. Ja swoje odzyskałem po zakończeniu współpracy. Nie polecam współpracy, szkoda nerw.

@trybun

Jak za pół darmo, spedycja ma pod sobą podobno 200aut, miesięcznie ucinaja +-200km,to daje przy stawce średniej ++0.80€ +-32000€ za free dla spedycji miesięcznie, +pensja i pakiet socjalny, a ty im radzisz zakładać zwiazki zawodowe, to ile oni chce zarabiać w tej spedycji FM

Maria

Witam! Od dłuższego czasu widzę że FM Logistic poszukuje spedytora krajowego (Mszczonów) i zastanawia mnie czy: 1. Nie moga znaleźć dobrego spedytora 2. Warunki pracy są beznadziejne i ludzie odchodzą Z góry dziękuję za odpowiedź

Rafał
@Maria

Warunki pracy. np. Dziewczyny odbijają się, że wychodzą do domu, a później wracają do biura bo nie mogą robić nadgodzin.

Przewoźnik

Witam Pracowałem w tej firmie parę lat jako przewoźnik, owocem pseudo współpracy obcięte kilomety - ponad 6tys,nie mówiąc do dojazd ach na załadunek po 400/500km za free, tak pasowało spedytorowi, O jakich szkoleniach piszesz, nic mi nie wiadomo. Trudno o ustalenia? Jaki problem? Dobra wola że strony FM. Odnośnie umowy, jest jednostronna. Komórka propagandy i manipulacji FM wmówili spedytorom, że to ich kierowcy i samochody, działając w wirtualnej rzeczywistości z uporem maniaka powtarzają moi kierowcy, moje samochody nie zastanawiając się, że gdyby tak było to przy ich zaangażowaniu już dawno komornik słaby u ich prywatnych drzwi, a tak FM płaci. Dział prawny od czasu do czasu coś baknie na forum o kartach o szarganiu dobrego imienia FM i nic nie robi, wie, że to jest trzal we własną stopę, Założył bym sprawę FM ale dobry prawnik kosztuje fortunę, o czy FM dobrze wie i przewoźnika nie jest stać, a sprawa jest do wygrania, Można dużo jeszcze pisać, ale każda uwaga nawet dająca pozytywy jest traktowana przez FM jako potwarz. Ciekawe jak długo ten wpis będzie bo admin usuwa kłopotliwe wpisy na wniosek FM Pozdrawiam

1996

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Jeszcze powinni głównego aktora francuskiego odesłać dalej do ojczyzny. Z Rosji go pogonili w 2011 i w parę lat w Polsce jego chore wizje doprowadziły do katastrofy w handlingu. Pozdrowienia z Mazur.

2014
@1996

Aktor z Francji jeszcze trochę pograć.

@2014

Już niedługo

Darek_PP

Zacytuję jednego z kolegów i powiem tak, firma jak firma. Każdy ma swoją opinie, zresztą nawet więcej bo jak mówią gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Są w fmie lepsze i gorsze działy. W jednych nie narzeka się wcale, w innych sporo. Pytanie czy jest to zależna od firmy czy od osób które tam pracują, ktoś inny powie pewnie jeszcze, że od kadry zarządzającej albo standardów pracy itp. Generalnie w firmie pracuje się dobrze, wynagrodzenie na rynkowym i ponadrynkowym poziomie, standardy w porządku (na tyle sztywne żeby nie było jakiś karygodnych uchybień ale też na tyle e swobodne żeby nie było biurokracji) . Z tego co widzę po forum to narzekają głównie spedytorzy i teraz zagadka- pokażcie mi firmę na goworku w której nie narzekają :D. Osobiście polecam wspołpracę

@Darek_PP

Nie w IT bo w przeciągu 1,5 roku około 10 osób odeszło, a na ich miejsce przyszli bez doświadczenia.

jaga2014

Witam. Napisze jeszcze raz ponieważ admin chyba usunął moją opinię. Pracowałem kilka lat w FM. Poznałem tą firmę bardzo dobrze zarówno w magazynie jak i w transporcie. Piszecie takie, ,cuda,, że to się w głowie nie mieści. Nie będę się rozpisywał ponieważ nie ma to sensu. Krótko i na temat. Jeżeli komuś nie pasuje praca na magazynie bądź współpraca jako przewoźnik to niech nie pracuje dla FM i nie wypisuje głupot. Zawsze można zmienić pracę bądź spedycje lub inne rzeczy. Pozdrawiam

@jaga2014

Zawsze możesz zmienić swoje myślenie,. Ale to zatrudne, śmiecisz forum nie znając faktów, ogarnij się, myślenie jak i głupota nie boli, Jeśli wypowiedzi ci nie pasują, nie czytaj albo zmień firmę Pracuj jak Bóg przykazal a będzie wszystko ok PS Na magazynie może i pracowałeś ale nie w transporcie

jaga2014

Witam ponownie. Kolego może ty zmień swoje myślenie. Ja nie zasmiecam forum tylko pisze jak jest. Jeżeli mi nie pasuje jakakolwiek praca to ja zmieniam. Może to być transport , magazyn albo jeszcze wiele innych rzeczy(nie pasuje zmiana) Trochę przepracowalem w FM i dużo widziałem oraz doświadczyłem. Jeżeli piszesz ze nie pracowałem w transporcie tylko w magazynie to jest twoja opinia koniec kropka (ja wiem swoje ) Widziałem, rozmawiałem z wieloma kierowcami . Większość je.... FM a po chwili wracała i jeździła lub jeździ nadal. Pozdrawiam wszystkich kierowców z okolic Tomaszowa i Skierniewic. Dobranoc.

jaga2014

Polecam wszystkim FM . Firma gdzie można dużo zdobyć doświadczenia na magazynie oraz w transporcie. Nick 2017 pozdrawiam i życzę jeszcze większych sukcesów we wspolpracy z FM oraz innymi spedycjami

I mądrości na drogę

@jaga2014

Mało życia przed tobą, mało widziałeś mało wiesz, A brak kompetencji nadrabia stwierdzeniem_kropka... I inne farmazony, Śpij dobrze, może przyśni się inny świat

Anty- Hejt

"Mało życia przed tobą" fju fju, kolega Nick przeszedł z regularnego narzekania na firmę do grożenia innym użytkownikom. CO na to Gowork?

@Anty- Hejt

Gdybyś włączył myślenie i pracował jak Bóg przykazal, nie musialbys bronić dobrego imienia FM poprzez. Anty hejterskie nierealne myślenie, Wiem że Ta praca jest ok dla ciebie, wypłata na czas, mili ludzie, brak dużych wymagań, brak odpowiedzialności za osoby i ich rodziny, które jakbyś nie patrzył pośrednio dają Ci tak miła pracę, ale, żeby to wiedząc trzeba zamienić się rolami, myślę że z twoim myśleniem, po pierwszym miesiącu pisałaś to co ja,a nie pisze nic co nie miałoby miejsca, z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia WŁĄCZ MYŚLENIE ANTYHEJTERKU

Anty- Hejt

gościu, z tego co widzę to masz tu juz sporo komentarzy i większość to właśnie hejt. Piszesz o mądrości, myśleniu itp. Sam natomiast od kilku miesięcy piszesz negatywy dot. firmy. Może byś się już ogarnął jak już tu ktoś wczesnej pisał i poszukał nowej pracy a nie pouczał wszystkich którzy mają coś pozytywnego do powiedzenia.

Nicj
@Anty- Hejt

Ty Gosciu Czy przypadkiem nie po to siedzisz aby pracować, szukaj zleceń bo ja cały czas czekam, co na to twój kierownik, on też tu zagląda, a jak nie pracujesz to poszukaj sobie innej pracy, może w gazetce FM

Przewoznik
@Anty- Hejt

czytam wypowiedzi jednej jak i drugiej strony, zgadzam sie ze nie mozna mowic zle o firmie ,w ktorej sie pracuje, ale nie mozna zgadzac sie z tym ,ze nie przestrzega sie regul. Wypowiedzi jednej strony nazwane hejtem przez osoby zatrudnione w FM jest troche przesadzone. Wytykaja nieumiejetnosc czytania podpisanej umowy i niezrozumiale pretensje przewoznika ,proponuja przewoznikowi sie zwalaniac aby miec spokoj .Zakladam ,ze Wy inieczytaliscie umowy,dlaczago? wyjasniam, Pare lat temu swiadomie podpisalem umowe wspolpracy z FM , nikt o zdrowych zmyslach nie podpisuje niekorzystnej umowy, z uplywem czasu sytuacja zwiazana z kosztami w transporcie wzrosla,oplaty w Angli,Begii, nieplacenie za przestoje, nieprzestrzeganie terminow zjazdow, niedostateczna kompetencja spedytow,, placa minimalna kierowcy, paliwo, ucinanie kilometrow. A stawka taka sama,pracy coraz mniej a rozmowy z Wami nic nie daja. Jakby nie patrzyc to jest niedotrzymanie umowy i brak woli porozumienia, Kazde zwocenie uwagi na problem brany jest za atak na spedytorow, czy FM i traktowanie chcacego pracowac przewoznika za zlo konieczne. Troche nie tak. taka sytuacja prowadzi do takich wpisow , ktore czyta cale FM, Dzial Prawny,ktory ma stac na strazy prawa ale czyjego?To jest informowanie innych aby wiedzieli jaka naprawdę jest sytuacja w FM Antyhejterzy ,Szatan i inni podobni wezcie to pod uwage ,czy to faktycznie jest hejt.

@jaga2014

A co robiłeś na magazynie i w transporcie? Dobre wrażenie?

Jeszcze byś się zdziwił .

@jaga2014

Admin usunął twoj wpis bo pisałeś orzeczenia. W głowie ci się nie mieści bo masz mała i wszystkiego nie przyjmuje, nie pisz bo nie ma sensu, nie pal tego zioła bo tracisz rzeczywistość Pozdrawiam bo zdrowie ci potrzebne

jaga2014

No patrz jakoś widzę wszystkie swoje wpisy. Może ty przestań palić zioło albo zmień dostawcę bo Ci chyba zły towar dostarcza. Pozdrawiam

@jaga2014

No ale musisz przyznać, że pisząc przedostatni post odleciałes i nie widziałeś wszystkiego, odnośnie towaru, jest przedni, polecam Krótko i na temat Pozdrowienia

banda nierobow

@anonymous

Może tak nie do końca, ale to fakt, w pracy nie błyszczą, co niektórzy. A zauważyłeś jaki tu spokój na forum jak spedytorzy dostali szlaban na to forum, aż nie ma z kimś pogadać, spedytorzy byli Trzonem tego portalu

Logistyk67

Jak tak czytam te smuty, które tu niektórzy opisują to naprawdę mi się słabo robi. Jeździłem już dla kilku firm więc pozwólcie, że wypowiem się z pozycji kogoś kto ma już swoje lata i przejeżdżone kilometry. Jak Wam tak bardzo FM Logistic nie pasuje to popróbujcie pojeździć dla konkurencji i powiedzcie mi gdzie jest lepiej? Wszystkie duże firmy dają takie same albo porównywalne możliwości, wieszanie psów na jednej jest tak samo bezpodmiotowe, jak wieszanie psów na całej branży.

Meg
@Logistyk67

Masz racje, duda, fm,lkv jada na jednej taczce.

@Logistyk67

Tak masz rację, z racji wieku i orzejezdzinych kilometrów może ci się robić niedobrze, dodatkowo stres, niska samoocena i chęć ciepłego kąta w FM, takie są objawy. Gdybyś był przewoźnikiem nie pisał byś takich farmazonow chyba, ze Masz układ w FM, dodatkowa działalność, żeby unikać wyższych podatków idziesz na przeczekanie, lub nie chcesz stracić pracy w FM. Wybieram to drugie, bo ty pracujesz tam jako spedytor albo jako inny korpoludek.

ciekawy

Witam, Co możecie powiedziec o stanowisku Pracownik Administracyjny? zakres: Obowiązki stanowiska pracy: Wykonywanie prac związanych z administrowaniem danymi w formie elektronicznej, Rejestracja pojazdów w wewnętrznym systemie awizacji, Praca z monitoringiem zakładu pracy, Praca z elektronicznym systemem kontroli dostępu, Rejestracja i reprezentowanie firmy wobec gości, Nadzór nad obiegiem kluczy do pomieszczeń na terenie zakładu pracy, Uzupełnianie elektronicznego raportu zdarzeń. i na jakie zmiany? na dwie czy trzy?

Pracownik PolakoŻabojadów
@ciekawy

Praca 3 zmiany za śmieszne pieniądze.

ND

witam, dostałem oferte pracy w FMie jako dyspozytor transportu krajowego. Oprócz podstawy wynagrodzenia zaproponowano również premię 22% (15% zależne od wyniku działu, 7% premii uzależnionej, jak to okreslono, od mojego zaangazowania). Pani rekrutująca powiedziała mi, że premia, z tego co wie, praktycznie co miesiac jest rowna 22%. Moje pytanie do osob juz pracujacych w dziale transportu: Czy faktycznie tak jest?

spedytor
@ND

I faktycznie tak jest ?

Dyspo FM
@ND

Kończy się tak, że 2 miesiące z rzędu marża na kliencie nie została wyrobiona ze względu na ogromne braki taboru i wahania aktywności klientów.Brak marży = brak premii. Odpowiedz sobie czy warto ?

cytat z gazety bankier Przerażające jest też to, ile jest osób w korporacjach, które nie wiedzą, co robią na danym stanowisku. I nawet nie wiadomo, jak taki człowiek dostał tę pracę. Czy ta osoba po prostu ma „plecy”, czy jest na tym stanowisku przez przypadek. Pracować z taką osobą to jest koszmar. Jest przeważnie niekompetentna i jeżeli ma wyższe stanowisko, to może nam bardzo zaszkodzić. Jeżeli zaś pracuje z nami, to jej błędy mogą iść na nasze konto. „Spycholog” zaś to cwaniak, który będzie tak manipulował, żeby zepchnąć całą swoją pracę na nas.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic