Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

besternado

Mam do sprzedania OPEL Corsa C 1.0 Klima+alufelgi. Bardzo atrakcyjna cena. Prosze o kontakt besternado@o2.pl

Nadmanganian
@besternado

przyjacielu po ile ten opel ?

Lisa
@Nadmanganian

Nie zaśmiecajcie forum. DObrze by było aby dyskusja tutaj koncentrowała się na wymianie doświadczeń związanych z pracodawcą a nie bzdetach.

Primadonna

i znowu się ten sam syf przelewa pisany przez tych samych hejterów.

DAF777

Stawki , płatności i rozliczenia - witam mam pytanie jak obecnie wygląda sytuacja w FM , ostatni raz przymierzałem sie do współpracy w nimi w zeszłym roku ,ale mieli fatalna opinie na rynku z powodu obcinania kilometrów , zaniżania stawek , niewywiązywania sie z wcześniejszych obietnic i ustaleń , naliczania kar oraz opóźnień w płatnościach . Czy coś sie zmieniło , jak wygląda obecnie współpraca ?

Przewiznij
@DAF777

Cześć Nic sie nie zmieniło , jest jak było , kilometry zaniżają , z obietnic sie nie wywiązują , jeśli masz dodatkowa działalność , lub chcesz mieć to w kosztach uwzględnione , możesz iść do FM jak w dym,jest może dwóch prowadzących , którzy z racji ilości lat i wypracowania w FM dobrze prowadzą , pozostali dopiero sie uczą , kosztem przewoźnika , dziurę latają ucietymi kilometrami , a tak to może być , są mili aż do przesady , w tłumaczeniu problemów związanych z organizacja , i koniunktura na rynku ,

Matrioszka
@DAF777

Ja doradzę tak, sprawdź i sie dowiedz. Jeśli liczysz na jakkolwiek obiektywna opinię na goworku to jesteś w grubym bedzie. CI sami kolesie co tu cisną od roku będą ci odradzać i mówić, że jest w firmie masakra. A inni będą ci doradzać że jest zupełnie inaczej. WIęc ja odpowiem tak: NIe wiem o czym mówisz bo ja nie miałem takich problemów jak te o których piszesz, więc nie wiem czy się coś zmieniło.

@Matrioszka

Dobrze mówisz , niech wstawi ze 3 samochody , nie , ze 3 zestawy chłodnie , a jak nie będzie na tym wychodził to zamknie interes , a komornik wypunktuje , Ty Matrioszka jakie zioło palisz bo dobrze zlasowalo ci rozum , ten po 50 płn za gram ?

Kiero
@Matrioszka

Faktycznie odleciales , i to juz o 11.30 , kierownik pozwala jarac w czasie pracy?

Optymista
@DAF777

Odradzam współprace z FM , prędzej czy później będziesz żałował , gdy zgłosisz chęć rezygnacji ze współpracy , zaczną się prawdziwe problemy , blokowanie pieniędzy , wysuwanie dziwnych roszczeń . Moja firma przez blisko dwa lata współpracowała z FM , potem ze względów ekonomicznych - niskie stawki i braku kultury z kontaktach z moimi pracownikami podziękowałem im za współprace . W akcie zemsty FM zablokował mi wszystkie płatności , przy wydłużonych terminach i opóźnieniach jakie stosowała ta firma , nazbierało się tego ponad 80 tyś zł . Złożyłem papiery w Sądzie i dostałem nakaz sadowy nakaz zapłaty na FM z odsetkami i kosztami sądowymi było już tego ponad 100 tyś zł . FM dalej nie ustępował , nagle zginęły wszystkie dokumenty przewozowe potwierdzające wykonanie przewozów , pojawiły się nierozliczone palety , roszczenia wzajemne itd. Kilka razy Sprawa w Sądzie trwała 2-lata , w efekcie tego wygrałem w dwóch instancjach w sumie FM wypłaciło mi , z wynagrodzeniem dla mojego prawnika , prawie 110 tyś zł . Jak dolicza obsługę prawną po swojej stronie pewnie wyjdzie grubo ponad 120 tyś . Przy okazji kilka razy managerowie i średni personel zaliczył przymusowa wycieczkę do Gdańska . O dziwo większość z nich cierpiała na totalna amnezję , pewnie morskie powietrze im zaszkodziło , można by nakręcić komedię z tych wypowiedzi . Gratuluje , może Zarząd ich rozliczy , za szastanie firmową kasa w imię realizacji swoich ambicji i chęci udowodnienia – a raczej wymuszenia na przewoźnikach pracy poniżej granicy opłacalności. Wszyscy obecnie i przyszli poszkodowani przez FM powinni wynająć wspólnie dobra kancelarię prawną , aby reprezentowała Wasze interesy i tylko przez nią się z kontaktować z FM . Ja nigdy nie podpisałem podsuwanej i ciągle modyfikowanej przez dwa lata umowy , w świetle której chłop pańszczyźniany w XV wieku miał większe prawa , niż przewoźnik pracujący dla tej firmy . Zachęcam wszystkie firmy do walki o swoje należności .

@Optymista

Wielki szacun dla ciebie , wygrałeś z korporacja, ja sam chce to zrobić ale brak funduszy jest przeszkoda , sami widzicie jak działają sady które bronią korporacji w pierwszej instancji . W Polsce teraz chcą aby takie patologie nie miały miejsca , myśle ,ze pójdzie w dobrym kierunku . Mała świadomość menadżerów i pracownikow niższego szczebla łasych na robienie kariery wbrew zdrowemu rozsądkowi rodzi patologie , A odnośnie blokowania prawnie zarobionych pieniędzy , Jest dużo firm windykacyjnych oferujące swoje usługi , 8%od odzyskanej sumy w tym wchodzi usługa prawna . Jeśli wstrzymali pieniądze po okresie zawartym w umowie każdy ma prawo do odzyskania swoich należnych pieniędzy , Nie dajcie sie zastraszyć , więcej świadomości przysługujących praw .

Pimpek

Hohoho , wrócili chłopcy z wakacji, dawno was tu nie było. Drodzy Państwo, oto jak buduje się czarny PR pisząc wyssane z palca hejterskie opowiastki. Śledzę to forum już od dawna i muszę przyznać, że koledzy wkładają dużo czasu i determinacji żeby budować negatywny przekaz na temat firmy. Pytanie czy za darmo ?

Złośliwy

NIck, ty to jesteś prze-facet. Jak to jest że twoje komentarze sie tu przewijają od 2 lat ? Albo ... a. Siedzisz w FM cały ten czas i psioczysz na własne koryto b. Wywalili cię z FM i psioczysz na byłą firmę. W dodatku pod wieloma nickami z tego co widzę. Więc jeśli a. to weź się do roboty . A jeśli b. to weź znajdź sobie inne hobby.

@Optymista

NIe ma co przyjacielu Success Story :). CIekaw jestem historia wyglada z drugiej strony :).

Volf...
@Optymista

Ja szanowni panstwo stracilem zdrowie i samochody bo mialem w leasingach. Fm to przyklad nieuczciwej konkurencji z uwagi na fakt po jakich stawkach biora robote, a potem wymuszaja na kierowcach jazde na magnesie a na przewoznikach dyspozycyjnosc auta 7 dni w tygodniu. Nie daj boże wkrecic sie naganiaczom na ich naczepy, obciagna z kasy karami za brak pseudoprzegladu( bo to co robia na ich serwisie, to smiech, nie ma to nic wspolnego z mechanika), za nieutrzymywanie wlasciwej temp. Na czujnikach ( sami namawiaja zeby przelozyc czujniki w jedno miejsce, żeby przeklamywac temp. 90 proc ich naczep tak ma), kary za pieczatki bo nie w tym miejscu na liscie, kary za wydruki bo 10min za krotki. I tak mozna wymieniac i wymieniac, a teraz nawet kary za to że kierowca nie wytrzymal i przeklnal. Chory system i złodziejska spedycja. Uważajcie !!!!!!

@Volf...

Kolego, ja nie rozumiem. On cie te kary tak na bierząco dowalali? Bo nie kumam, na czarno tam pracowałeś czy podpisywali jakąś umowę? FM nie pozwoliła by sobie żeby nie podpisywać umowy z swoimi podwykonawcami. Jeśli zatem podpisali z tobą umowę to zakładam, że tam było wszystko wypisane. Ludzie czytajcie co jest napisane

DobraDusza
@Optymista

Z tym blokowaniem to nie jest tak do końca jak piszą.... Dlaczego tylu przewoźników wciąż pracuje z FM i nie narzeka? Jest jasno skonstruowana umowa - gdy obie strony jej przestrzegają rozstania są szybko i w miłej atmosferze. Nie tylko przewoźnik się liczy , firma też musi zadbać o swoje.

Midas
@DobraDusza

Zgadam się z Tobą. WIększość ludzi tu piszących to frustraci którzy albo pracują dalej z FM i sobie lubią pocisnąć żeby upuścić trochę pary albo kilka osób które odeszły ze złością lub zostały zwolnione z jakiegoś powodu i się teraz wyżywają jak za przeproszeniem "baby" bo nie potrafią dać sobie spokoju i iść dalej.

@Midas

U was w spedycji te "baby" też wyzywaja się na was "facetach", strach przed utratą pakietu socjalnego,z powodu niewystarczający efektów własnej pracy, no chyba, że ci zadowoleni przewoźnicy przymkna oczy na uciete kilometry, to bilans wyjdzie Ci dodatni, wez los we własne ręce, a nie slizgaj Się na czyjejs pracy,

Te wpisy są spedytorow eFMu, zobacz na czas przeglądania, zamiast pracować czytają, kółko wzajemnej. Adoracji niczym obrońcy demokracji w wydaniu Kodu, Zobaczysz w poniedziałek jak przyjdą do pracy, zaczną ukarać, żeby było tak jak bylo

Midas

Cz was do reszty powaliło czy wam już mózg wyprało kompletnie z nienawiści. Próbujecie wmówić ludzią, że umowy sa podpisytwane z ludzmi i potem nie daje się ich do przeczytania ani wcześniej ani później? Normalny jesteś człowieku. Przecież twoje durne oskarżenia nie wytrzymują logicznej krytyki. Ja nie wiem czemu z taką pasją piszesz pod kilkoma nickami na temat tej firmy, chyba naprawde cie z niej wywali li na zbity pysk bo zamiast pracowac to siedziałeś na goworku i pisałeś komentarze. Brawo, masz teraz więcej czasu na to gratuluje.

Malwina

żenadą można nazwać takie wypowiedzi. Śledzę to forum juz od dawna i musze przyznać, że faktycznie jest tu grupa przewijających się ludzi którzy za wszelką cenę próbują wprowadzić ludzi w błąd wmawiając im, że ludzie nie są zadowolenie z pracy, że firma jakoś niecnie ich traktuję. Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie. Niewątpliwie jest grupa ludzi która pożegnała się z firmą w kiepskim stylu, sama byłam świadkiem, krzyki i trzaskanie za sobą drzwiami. To, że były takie incydenty nie oznacza że wszystkim w tej firmie pracuje się źle, więcej, większość mi znanych ludzi chwali sobie współpracę. Niestety obawiam sie że ci malkontenci zawsze będą wtrącać swoje trzy groszę i sabotować najmniejsze próby opisywania firmy w superlatywach. Smutne.

0101010ww

Hahahahah, prze gościu jesteś. Rzeczywiście, nikt miło nie wspomina, a w firmie jeżdzą zombie i roboty bo nikt w firmie nie chce dla nich jezdzic i wszyscy juz odeszl a ci co nie odeszli to sa nienormali. Ładnie sie najarałes

Rastaman
@Malwina

Ludzie, opanujcie się troche. Straszny syf tu robicie. WIadomka że część ludzi bedzie zawsze narzekać, a część ludzi zawsze be∂zie chwalić. Dajcie spokój, po co drzeć tak koty.

Zniesmaczony
@Pimpek

Pimpek idź lepiej się wysusiac pod drzewo ale w sumie chwała ci za to ze chociaż ksywy nie ukrywa szczęśliwego jesteś takim piaskiem fmu

Złośliwy

Kurde a widziałeś "windows 98", to był dopiero system :)

Zed
@Zniesmaczony

"Wysiusiać" dobre, infantylizacja byłych rozżalonych pracowników fmu postępuję

Złośliwy

Człowieku, no własne jak widać jesteś bardzo odrealniony, bo rozżalonych to tu jest 1-2 osoby które ciągle piszą te same komentarze, czasem pod różnymi nickami. Obudź się wreszcie i przestań ludziom wmawiać nieprawdę.

Roksana

Hej, znalazłam ogłoszenie na księgową. Czy ktoś z tego działu może podzielić się swoim doświadczeniem jak się pracuje w FM Polska?

Źyczliwy
@Złośliwy

Wszystkich przewoźników przestrzegam przed ta firma

jak wyjsc z fm
@Optymista

Optymista, możesz się ze mną skontaktować na maila jakwyjsczfm@gmail.com Mam taki sam problem i nie wiem jak to załatwić - możliwie z najmniejszym skutkami.

kierowca

Hej, ja generalnie chciałem podzielić się opinią o FM Logistic bo dużo szumu tu się zrobiło ostatnimi czasy. Generalnie współpraca się układa i naprawdę nie mam nic do zarzucenia firmie pod kątem umów i stawek, ale ja mam kilka samochodów więc to się po prostu opłaca. Jest grupa osób która niestety ma jedno-dwa auta i nie jest zadowolona z zarobków i też ich rozumiem. Ja generalnie polecam.

@kierowca

No no wielki szacun dla Ciebie Spojrzałes na sprawę tak jak wyglada w przeciwności osób które maja zmielone umysły przez korporacyjne pranie fabryki marzeń . Więcej takich , może zrobimy im szkolenie

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
B.M.C

Firma kozak płacą grosze wymagają wszystkiego wymyśla Ci normę nie możliwa do zrobienia więc premia się nie zobaczy , a na dodatek jak nie ma pracy na magazynie bo są takie okresy jest notoryczne odylanie do domu więc albo i zrobisz to lub oddasz urlop bo oni tak chcą, nadgodziny tylko i wyłącznie do odbioru bo nie zapłacą za nie

Mendez
@B.M.C

co to znaczy firma "kozak"? tak z semantycznej ciekawości się pytam, bo spotkałem się z firmą "krzakiem", firmą "warzywem" ale z "kozakiem" jeszcze nie ?

Cobra
@Mendez

No kozak, jak to, nie wiesz co to kozak? Taki z wąsami i łysą głową. Jak zostajesz zatrudniony to musisz wychodować sumiastego wąsa i golą ci głowę.

Szczepko

Mam pytanie i prośbę jednocześnie o kilka informacji. Chcę aplikować na stanowisko specjalisty ds. analiz logistycznych, czy coś podpowiecie ? Czy można tu godziwie zarobić? Jaka jest atmosfera w pracy?

Peter
@Szczepko

Kolego, doradzę to co mogę doradzić każdej racjonalnej osobie. Zaaplikuj i sam sprawdź. Jedni będą chwalić, inni odwrotnie. Nigdy do końca sam nie wiesz. Ja ci mogę powiedzieć że pracuję 2,5 roku i jestem generalnie zadowolony. Atmosfera jest ok, w mirę młody zespół. CO do kasy to już zależy od ciebie jakie masz doświadczenie. Powodzenia tak czy siak

Szczepek
@Peter

"Co do kasy to już zależy od ciebie jakie masz doświadczenie." W takim razie ile można realnie wytargować na początek, bez doświadczenia, a ile po 2,5 roku?

QWERTY

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytać.

Wojtek95

Polecam pracę w FM Logistic.

Włodzimierz

Wilki Szacun dla firmy za skuteczne pozbywanie sie pracowników którzy przyszli tu dla ciepłej posadki i jak to się mawia- pierdzenia w stołek.

Maciek_666

Hej, dojeżdza kto do Mszczonowa od strony Grodziska i ma miejsce w aucie, jestem zainteresownay wpsolnymi dojazdami, prosze o info.

Tadek
@Maciek_666

ja dojeżdżam, mamy kilka osób na pokładzie. Pisz na priv. sebedel998@o2.pl

Pistacja

Firma to takie korpo po Polsku, co jednym pasuje a innym nie. Nie zawężają tak specjalizacji co jest dobre po przy wachaniach rynkowych, zmianie cen usług czy utracie klienta ludzie nie wylatują z firmy jak liście z drzew. Mnie odpowiada, że nie jestem jakimś tam trybikiem w wielkiej organizacji, chociaż kierownik ci odpowie po ludzku "dzień dobry" na korytarzu.

Agnieszka

@Princessa to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w FM Logistic. Co mogłabyś napisać więcej o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Co przede wszystkim cenisz sobie w pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Princessa
@Agnieszka

Dla mnie przede wszystkim jest ważne wynagrodzenie. Jestem młodą osobą bez dużego doświadczenie więc co tu dużo gadać, liczy się kasa. Miałam już kilka staży więc wiem jak firmy żerują na młodych ludziach którzy próbują złapać jakąś robotę. Tutaj raz, że jestem traktowana jak człowiek a nie jak siódmej kategorii stworzenie które nic nie potrafi i ma tylko pożyć kawę ale jeszcze dostałam przyzwoite wynagrodzenie na start. Po drugie, firma naprawdę liczy sie na rynku i to tez jest super że nie pracuję w jakimś krzaku.

spider85
@Princessa

Dobre, to mi sie podoba :)

@Princessa

Skoro kasa jest najważniejsza to po co w FM , poszukują hostess w Egipcie , spróbuj tam ,albo jedz na wycieczek do Bolowii, przewieziesz trochę proszku(pamiątek), kasa jest tutaj najlepsza .

Cobra

Dobre. Ja widziałem kiedyś takie ogłoszenie na "młodszego fuksiarza", robota polegała na wożeniu hostess busikiem i dbanie o to żeby miały wszystkie wygody potrzebne do pracy. :)))) Polecam wszystkim sfrustrowanym pracą

Princessa

Nie jest tak źle z tą firmą, ludzie są w porządku (pomagają). Wymagania są dość wysokie bo firma chce mieć wysoki poziom, więc jak się nie wyrabiasz z kolejnych zadań to rozwiązują umowę i widziałam to kilka razy na oczy i uważam że w każdym przypadku to była dobra decyzja.

Mendelejev

Czy są jakieś nowe przyjęcie w Mszczonowie? Ktoś tu pisał coś o magazynie

Gosc

Jakie sa zarobki i warunki w fm mszczonow jako magazynier

Kanalia
@Gosc

Gosciu idz na spotkanie to sie dowiesz ;)

Agnieszka

@PanPatyk, dlaczego uważasz, że powyższe opinie nie dotyczą firmy FM Logistic? Uargumentuj swoją wypowiedź.

PanPatyk
@Agnieszka

Jak tylko oddacie mój komentarz Agnieszko

Krzysiek

Hej, chciałem się dowiedzieć czegoś na temat pracodawcy. Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat benefitów w przypadku pracy biurowej ?

Macross

Ładnie się znowu robi syf na goworku. Ludzie opanujcie się z tymi wyzwiskami bo sam hejt tu się przelewa a chyba nie o to chodzi tylko o rzetelną wymianę doświadczeń.

Ooooo zmasowany atak KOD eFemu`, chwala Wam za to .ze bronicie wlasnej firmy, Logistyk67, Maciek, TRSTransPro, bongo, MaX,Piong, WłodekZ, ale mala uwaga,te propagandowe teksty zamiencie w czyny.

bubu

WIdzę, że koleszka ma grubo na pieńku z firmą. Co ci zrobili że tak ciśniesz? Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi. Skoro to forum to podziel się

Agnieszka

@Maciek, a jakie stanowisko Cię głównie interesuje? Na stronie internetowej FM Logistic możesz znaleźć aktualne oferty pracy w Polsce: https://www.join-us.fmlogistic.com/job/list-of-jobs.aspx#ancrecontenu

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic