Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

ewelina

witam, mamy ten sam problem chcemy zerwać umowę może ktoś poradzi jak to najlepiej zrobić? Moze namiar na osobę ktora się takimi rzeczami zajmuje???

@ewelina

Zerwać umowy nie możesz bo wiąże się to z dużymi kosztami przeczytaj umowę o ile dobrze pamiętam kara 50% obrotu. A rozstanie się to wypowiedzenie trzy miesiące, za dwa ostatnie kasy nie dostaniesz bo jak masz ich naczepy to tak cię policzą że nic nie zostanie. średnio amortyzacja wychodzi 1000zł za miesiąc. Jeżeli byliście w miarę dobrymi przewoźnikami to jak dostaną wypowiedzenie będą namawiać na dalszą pracę i znów obiecywać złote góry. Napisz na email to pogadamy

@s

Jeżeli podczas rekrutacji jedno z tej trójki wzajemnej adoracji z Działu Pozyskiwania Transportu obiecywało ci coś, co po podpisaniu umowy nie zostało dotrzymane to na tej podstawie prawnik może taką umowę podważyć. W polskim prawie umowa ustna jest tak samo ważna jak pisemna, trzeba to tylko taką umowę ustną udowodnić. I moja rada, że im wcześniej to zrobisz tym lepiej. Przy dobrych wiatrach miesięczny koszt amortyzacji to 900zł. Musisz się z tym liczyć że kasy za dwa ostatnie okresy nie dostaniesz.

FM Polska

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.

@FM Polska

Nie pogrążajcie się tymi wpisami.

przewoznik
@FM Polska

moje komentarze sa rozwazne i przemyslane,biore cala odpowiedzialnosc za swoje slowa,jestem zdesperowanym przewoznikiem i czas aby nastala normalnosc, Ojasniam co znaczy slowo wspolpraca. Polega ona na obopolnych korzysciach wynikajacych z dzialania minimum dwoch stron,Współpraca – zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania zadań i wspólnego rozwiązywania problemów. Zdolność tę zalicza się do kompetencji emocjonalnych; umiejętność ta stanowi jeden z wyróżników kompetencji społecznych, które warunkują jakość relacji z innymi ludźmi. Współpraca i współdziałanie prowadzą do tworzenia wewnętrznych więzi wśród członków grupy, jak też rodzą ich poczucie tożsamości z zespołem, co zapewnia trwanie i sprawne funkcjonowanie tego zespołu na rzecz osiągania wspólnych celów jego członków. Dla osoby ,ktora to pisze jest to obce. z wyrazami szacunku

Dobra rada

Przyszły przewoźniku taki jak ty potrzebują , czekja na takich , stawki lepsze ze swoją naczepe ,i nawał roboty ,niedoprzerobienia , fachowa obsługa , Planerzy pierwsza klasa , kadra kierownicza po kursach , nie ma czasu nawet zjeść , kilometry właściwie naliczane, czasami jak planer przyśnie nie ten klawisz wciśnie to policzy od 300 km mniej Biorą udział w konkursie ekologiczna firma i dlatego nie moga wykazywać dużo kilometrów

wycyckany do grosza

KONRADEK ;-)))) NA JAKIM TY ŚWIECIE ŻYJESZ ŻE TAK PIE.... CO TY CPIESZ ŻE TAKIE GŁUPOTY PIEPRZYSZ WIDAĆ ŻE JESTEŚ OD NICH BO ONI TAK ŁADNIE MÓWIĄ A PO ZAKOŃCZENIU GROSZA CI NIE ZOSTAWIĄ ZA 2-3 MC ZAKOSZĄ TWOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY NAWET CI NIE POWIEDZĄ ZA CO KASE WEZNĄ A FAKTURY PO 1 MC LUB 2 ,ZA WSZYSTKO CI POLICZĄ KAŻDA RYSKA MIMO ŻE BYŁA JAK NIE MASZ UDOKUMENTOWANE W PROTOKOLE LUB ZDJĘC TO PŁACISZ ,NAJLEPIEJ SOBIE KAMERĄ NAGRAĆ W JAKIM STANIE JĄ WZIOŁEŚ Z DATĄ I KOPIE PALET COKOLWIEK ZA TELEFON Z DZ,NIE BIERZ BO TEŻ BULISZ... 1 Z NAJGORSZYCH LAT CO WYSZŁEM JAK ZABŁOCKI NA MYDLE ZDŁUGAMI I POMOCĄ CAŁEJ RODZINY ŻEBY MY MIELI CO JEŚĆ NIE WCHODŹCIE TAM Z BUTAMI PROSZE WAS

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

polaczek

No chyba cię pogięło. Co to zakończyliśmy karierę edukacyjną na 3 klasie?:) W czwartej już byś wiedział że jak od 2 odejmiesz 3 to będzie - 1. I tak to właśnie wygląda w rozliczeniu globalnym mój ty mądralo z FM. Chyba że masz jakiś konkret to dawaj.

Przewoznik

Myśle , ze niedługo Urzad Antymonopolowy przyjrzy sie miedzy innymi takiemu molochowi jak FM LOGISTIK działającym na rynku polskim . Napisałem do Urzędu Antymonopolowego pismo z prośba o zbadanie sprawy odnośnie monopolu na transport . Kształtowanie jego ceny by mieć kontrole na rynku. W piśmie miedzy innymi dałem przykład ceny za transporty na przerzutach po unii europejskiej poniżej kosztów transportów . Bo jak ma być mała firma transportowa konkurencyjna na rynku gdy FM Logistic bierze frachty po 0.60€ i wypiera innych .Rząd się zmienił i mam nadzieje , ze to zmieni

Przewoznik

Idź do kierownika transportu on wszysko ci powie , ale zastanawia sie co ci odbiło , czytasz i nic nie rozumiesz

Przyszły podwykonawca

Chciałbym się dowiedzieć, czy dzierżawa ICH izotermy ma wpływ na stawkę i jaka na dzień dzisiejszy jest stawka kilometrowa?

@Przyszły podwykonawca

napisz na podanego e-maila to pogadamy. pozdrawiam

@Przyszły podwykonawca

Stawka na chłodni jednokomorowej to 2, 78 Koszt dzierżawy 1410 netto W grudniu przejechane 13, 1tyś km, dali robotę na zachętę na pierwszy miesiąc. brakujące kilometry 1100 - 3058 Korekta paliwowa - 2600zł Paliwo do agregatu 400zł Koszt przeglądów naczepy 54zł/1mc Abonament Truck and coś tam ( Ich telefon) 76zł Viatoll 1753zł zwrot 1072 ( czyli urwali prawie 700zł) Amortyzacja naczepy według rozliczenia 850zł/1mc Wychodzi 27720/13, 100km Czyli jeździ się za 2, 09zł/1km Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

@Przyszły podwykonawca

Jeszcze musisz sobie odliczyć od tego paliwo. Średnie spalanie 30l/100km Moja kwota za paliwo na miesiąc Grudzień to 13,932zł netto Więc jeszcze raz: 27,720-13,932 = 13,787/13,1tyś Czyli po odtrąceniu wszystkich kosztów łącznie z paliwem zostaje Ci 1,06zł netto. -s Puściłem ci maila na zrujnowani@o2.pl I teraz pomyśl ile z tego jeszcze musisz zapłacić ( ZUS, VAT, PIT5, Leasing, amortyzacja nie nowego już samochodu)zostaje ci na czysto 0,89zł W FM'ie sie nie dorobisz...

s

e-mail zrujnowani@o2.pl przypominam e-maila dla tych którzy nie chcą podarować Fabryce Marzeń jak na razie są dwie firmy zrujnowane gotowe do walki czekam na następne e-maile, chcę to nagłośnić zaczynając od gazet ale wiem że w pojedynkę jest ciężko walczyć z kolosem ale razem możemy więcej musimy powiedzieć stop złodziejst.wu w biały dzień. Zapraszam do kontaktu nie bójcie się nie wolno im tego darować niech się wszyscy dowiedzą jak FM wykorzystuje przewoźników.

Przewoznik

Prywatnie moze tak . Ale służbowo w FM LOGISTIK to NACIĄGACZ czy cos takiego Pytaj w firmie to wszyscy bedą wiedzieli

Przewoźnik

Arek ja powątpiewam czy ty pisząc nie jesteś na głębokim haju , Wejdź do FM LOGISTIK i sprawdz . Wtedy watpliwości rozwiejesz . Wchodzisz na forum i nie wiesz o ci chodzi jak kierownicy FM LOGISTIK co prowadzą spedycję i transport Myśle ze oni tez biorą zioło bo są oderwani od rzeczywistości Pozd Pas Nie bierzcie za dużo żebyście nie odlecieli

utopiony

prosze piście cały czas o tym jak nas dupią a to poto żeby kogoś uchronic od zrujnowania ich i poto żeby ktoś się nie wieszał z powodu nich bo rodziny zostaną i tak z długami, to nie bzdury ludzie sobie sprawy nie zdają w co się ładują itd.................

s

Dla wszystkich tych którzy się nie boją i nie chcą podarować Fabryce Marzeń wykorzystywania i innych rzeczy proszę pisać na e-mail zrujnowani@o2.pl specjalnie założony e-mail do kontaktu z tymi którzy chcą walczyć. Każdy z osobna nic nie zrobi ale razem może damy radę. Jak nikt nic nie zrobi oni będą robić to dalej bez skrupułów to przykre ale prawdziwe. Ja w dniu zdania naczep podjełem decyzję że nie odpuszczę a jak dostałem faktury to tym bardziej się nie poddam. Tylko proszę tych z fm nie piszcie do mnie i nie podszywajcie się pod przewoźników to wam nic nie da nie boję się że odkryjecie moją tożsamość mam to głęboko gdzieś, szkoda mi tylko czasu na pisanie z wami.

zrujnowany

usuwają wszystkie posty były wypisane szczeguły ile kierowcy ponoszą kosztów , a ile wtapiają po zakończeniu i zdaniu naczepy za 3 miesiące wam braknie kasy jak słabo dbacie o naczepe praktycznie chcą powymieniać każdą duperele ryski porysowane lampy policzą jak za nową + robocizna czego kolwiek sie dotkną lecą tysiące wypierd...............z tamtąad a najlepiej nie zaczynać z nimi

wyczerpany

tak jak masz coś to podaj e-mail może coś poradzimy ,pozdrawiam bo to złodziejstwo w biały dzień

przewożnik

witam was koledzy tak czytam wasze wszystkie wypowiedzi a nikt o tym nie wspomniał czy paliwo też lezy po strone przewożnika czy oni zwracają pozdr

@przewożnik

o jakie paliwo ci chodzi ??? Jeździsz u nich???

s

jak to się nie boi trzeba było śledzić profil zanim coś tu piszesz dawali kilka ogłoszeń w miesiącu a odkąd nasiliły się opinie ostatnie ogłoszenie jest z listopada więc nie pisz bzdur.

Okres 2 tygodniowy jeszcze raz polecam fm-Faktycznie fabryka MAŻEŃ

WYJEBANY

800 zł korekty za 2000 km naprawdę zajebista firma polecam dla niewtajemniczonych 800 zł odpisują od twojej ciężkiej pracy polecam jeszcze raz -warjatom

S
@WYJEBANY

TO TY 2000KM ZROBIŁEŚ W MIESIĄCU BO NIE WIEM O CO CHODZI?

@WYJEBANY

OCH KAROL NA JAKICH FORACH ty SIEDZISZ CHYBA NA WORACH SYMPATYK fm

s

nie my tak nie myślimy MY TO WIEMY !!!

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic