Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Meset

Jak wam obcinają kasę to piszcie odwołania najlepiej do samej Pani dyrektor. Jak ją zasypiecie odwołaniami to może się zastanowią nad bezpodstawnymi karami. A jak nie pomoże to może trzeba uderzyć jeszcze wyżej.

Przyjaciel

Drobnica leży Makro leży Same sukcesy Czynsz na Mszczonów obniżony, to i wynik się pojawił. Sukces.

Hotyn

No to wysłał Cukier MP do Brazylii. Tak się pozbywa konkurencji. Ale cienki jest bo GV nie może się pozbyć.

przewoznik

nikomu nie polecam tej firmy OSZUKUJA na kazdym kroku i za wszystko obcinaja wstawilem ciagnik za caly mieciac wyszlo mi 1100 zl na minusie zajebiscie torba kij i w bieszczady

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
waldziu

ile zarabia dyspozytor krajowy i jaki jest system pracy zmianowej?

Stary wyjadacz

Oj oj Kient najważniejszy nie chce pracować z Panią M. Ot po roku prawda wychodzi. Jeszcze tylko GV został do odstrzału. Też nie długo.

jaa19

Czy jest u Was wakat w kontroli jakości?

Stary wyjadacz

Jak u MP to ok. Normalny gość. Uważaj tylko żebyś się firmy zewnętrznej z Wręczy nie czepiał bo ten drugi młodszy szybko Cię załatwi. To firma pod specjalnym nadzorem Pana K.

mlody spedi

czyli tylko po znajomosci do spedycji? chciałbym zrobić międzynarodową kariere

młody spedi

jak wygląda praca spedytora międzynarodowego? ile się zarabia na start i po jakim czasie można liczyć na podwyżkę no i jak atmosfera ? dziękuje za odpowiedz

robot
@młody spedi

milion dolców kanadyjskich i raz w roku inflacyjne 30%

młody spedi
@robot

to ja tam chce iść. Powiedz słówko przełożonemu że przyjaciel szuka pracy :)

robot
@młody spedi

Rano szepnąłem słówko! Czekamy na Ciebie!

bonzo

Ja dostałem propozycję pracy właśnie w FM LOGISTIC,w Mszczonowie na stanowisku mechanika -głównie naczep. Ktoś może się wypowiedzieć jak sprawa wygląda na stanowisku mechanika w tej firmie? pzdr.

Rabin

Kapitalizm jako taki nie jest zły, jeśli jest mądrze prowadzony. Mam na myśli jeśli pieniądze są sprawiedliwie i równo przydzielane. W końcu to ludzie tworzą korporacje a nie zarząd. Ale polityka cwaniactwa i lewactwa nie znam granic. Chciwości owego zarządu. Więc kierują się polityką korporacjonizmu kolonialnego. Taniej za więcej. Czyli mało dam pracownikowi a sprzedam za więcej coś co nie jest wykonane moimi rękoma. Czyli 20% zainwestuję dostanę 80% zysku. Pamiętajmy że korporacjoniści nie tylko oni mają dostęp do internetu. Też czytają to zwykli ludzie. Powinno być proporcjonalnie tak 50% na 50&. 50% zysków odpalamy firmie i zarządowi. 2 50% procent zysków dajemy ludziom. Dzielimy te 50% zysków sprawiedliwie na ilość naszych pracowników. A nie 80% dla lewaka a 20% dla pracownika. To jest nie uczciwe. Dlatego przewiduję tylko syndyka firmie FM Logistic:) Jeszcze fajne jaja są w ZUS. Prezes ZUS zamiast dać godziwą płacę pracownikom nowym i starym odpala tylko pupilkom a sam buja się na wczasy do JAPONI. Dodatkowo bezczelnie kłamie że firmy nie stać na nic. Do tego dochodzą oszołomy pokroju Kamila Cebulskiego i Fjora. Namawiający młodych ludzi do zakładania firm przekrętów. Że zamiast płacić pracownikom pieniądze dają referencje wpis do CV. Do tego naiwna młodzież tym oszołomom wieży i płaci nie małe sumy za pseułdoszkolenia Biznesowe. Przykładem takiej działalności jest firma zajmująca się szkoleniami i certyfikacją IT. Wyłudza pieniądze od UE. Tak samo działa jak firmy i egzaminatorzy prawa Jazdy. Zapiszesz się na kurs lecz nigdy nie zdasz testów wiedzy bo nie wiadomo jakie pytanie padnie na teście i czy jest zgodne z kluczem odpowiedzi.

W. Lenin

Nie zagonicie wolnych jednostek ludzkości do Koloni. PRECZ Z NWO I CWANIACTWEM KAPITALISTÓW!

W. Lenin

Możecie drodzy ludzi winić za ten (usunięte przez administratora) kapitalistów i jedynie tylko kapitalistów. Wszytko zaczeło się od pewnego osła zwanego Al Capone. On opracował i dał początki polityki kapitalistów. Opowiem wam jak to jest na przykładzie szkół i edukacji państwowej. Pewien pan dużej firmy daje panu ministrowi edukacji walizkę pełną kasy. Pan minister oczywiście nie odmówi jej przyjęcia. Pan kapitalista mówi teraz. Bolek masz zaniżyć poziom edukacji a zawyżyć wymagania na egzaminach do przyjęcia na studia. Daje ci na to 25-30 lat czasu. Bolek uradowany więc wykonuje polecenia swojego pana. Teraz po 25 latach młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy ani po studiach ani bez nich. Musisz się sprzedać jak jakiś produkt żeby mieć pracę. Jeśli to osiągniesz będziesz dymany do 67 roku życia aż w końcu się skończysz. Polska jest sprzedana kapitalistą bez wojen bez przelewu krwi. Bolek wykonał zadanie więc uciekł przed konsekwencjami jakie płyną za ten karygodny czyn. Po 20 latach od tego zdarzenia wszystko zostało sprywatyzowane i należy do wąskiej grupy mafiozów cwaniaków. Kapitalizm to gorsza odmiana komuny. Człowiek obecnie jest produktem. Bo dla kapitalisty wszystko ma wartość w pieniądzach. Puki mamy możliwość kochani rodacy otwierajmy własne biznesy i solidaryzujmy się ale nie twórzmy kapitalistycznych monopoli. Pieniądze Fenicjanie wymyślili w celu wymiany usług, handlu i obdarowywania nimi innych tych co tych pieniędzy nie mają. A nie w celu gromadzenia jak jakiś kolekcji. Ludzie z grona kapitalistów cierpią na schorzenia psychiczne. Po wini być leczeni psychiatrycznie lub zesłani przymusowych robót w koloniach karnych. Obecna gospodarka opiera się na wyzysku małych, oparta na modelu myślenia Al Capone. Z takim myśleniem ludzkość nie zajedzie nigdzie daleko. Bo piramida układów się rozsypie. Jak ludzie się domyślą o co chodzi. A panowie kapitaliści uciekną do swoich tajnych baz po ukrywanych na całej ziemi i w układzie słonecznym:) Umowy śmieciowe były kiedyś stosowane w czach kolonializmu. Jeśli ci się nie podoba to rozwiązujemy konflikt za porozumieniem stron lub za pomocą innych metod przymusu. Obecnie mamy czasy kolonizacji tyle że w gorszej i bardziej ochydniejszej formie. Dobrze kolonizowanie jest ważne lecz niech cwane mafie finansowe płacą należycie kolonistą za ich prace. A nie oferują oszukańcze kredyty.

GoWrok daje minusy za prawdę. Więc można się domyślić kim jest założyciel tego portalu.

Powiem panu tak. Słyszałem taką historię. Że firma kiedy powstawała. Brała ogromne kredyty na start w celu jak najszybszego otwarcia oddziału w Polsce. Zadłużyła się. Teraz proszę sobie wyobrazić. Co jest skutkiem tych małych płac. Zamiast płacić pracownikowi tyle ile się należy. Te pieniądze idą na spłatę owych kredytów pobranych z baków w Polsce. Tak robią każde wielkie firmy korporacyjne i nie tylko chcące się szybko i tanio rozwijać. Tylko w siedzibie głównej takiej firmy jest rezerwa kapitałowa. Właśnie na takiej polityce zarabiają: USA, Niemcy, Francja i inne potęgi gospodarcze. Wywożą kapitał za granice. Jeśli chcemy żeby unia się utrzymała i nie rozpadła. Musimy wrócić do tradycji z przed 30 lat. Wtedy unia będzie uratowana. Ale nie będzie już monopolu korporacyjnego lecz monopol państwowy. Czyli socializm. Dla mnie konkurowanie jest bez sensu. Wolę zdrową współpracę między ludzką. Jak wile małych firm ma swoją solidarność w kraju będzie lepiej. Proszę poczytać z kąt się wywodzi kapitalizm. Proponuję poczytać o koloniach. Opowiem teraz 2 historię związaną z FM Logistic. Kiedy mój kolega odbywał staż w jednym z sklepów Carffura a drugi kolega pracował w magazynie FM Logistic. Ten na magazynie co pracował mówił że tam nie dba się o pracownika i towar. Towar ma być zapakowany byle jak byle tylko wyszedł z magazynu jak najszybciej aby firma zarobiła. Potem 2 kolega w sklepie zaczynał rozładowywać tira. Towar najczęściej wychodził z tej firmy w kawałkach. A Cerffur musiał płacić ogromne pieniądze tej firmie nawet jeśli byle jak pakowała tiry. Firma ma taką politykę że zawszo dostanie to czego chce. Jeśli cerffur nie zapłaci firma straszy sankcjami z niewywiązania się z umowy. Mają swoich prawników i statut fundacji czyli własna osobowość prawną. Tam się robi tak jak w Apple. Oszczędza się na elementarnych sprawach. Ale na kolesiostwie się nie oszczędza. Po tym zdarzeniu. Careffur woli mieć swoje magazyny i małe magazyny 2 tygodniowe niż zatrudniać lichą firmę transportową. Ewentualnie podpisuje umowy z małymi firmami transportowymi. Jeśli się firma nie sprawdzi daje im należytą odprawę i dziękuje jej za pracę. Obaj koledzy już tam nie pracują bo jednemu wymówiono umowę 2 skończył się staż z urzędu. Firma najlepiej by zatrudniła za darmo. A jako zapłatę da panu referencję i dobrą opinię że pan u nich pracował. Pomijając zapłatę za pracę. Firma szuka ale naiwnych i wiernych pracowników w wieku 18-50 lat. Powiedział bym więcej o tej firmie ale za gadanie można mieć problemy prawne lub mafijne. Obecnie korporacje bazują na modelu myślenia Al Capone.

McK

Właśnie byłem na rozmowie jakiś miesiąc temu i miałem zaproponowane stanowisko o którym pisał Łukasz miałem otrzymać wszystko co napisał wyżej wymieniony i 1900zł pensji. Lecz zrezygnowałem i chyba dobrze zrobiłem bynajmniej tak mi sie wydaje że szukają młodych osób po szkole bez doświadczenia próbują im wmówić jacy to nie są wspaniali a potem gdy człowiek by sie spróbował upomnieć o swoje to sądzę ze jedyne na co mógł by liczyć to kopniak w 4 literki

Dodam że w obecnych czasach nikt nie pójdzie na kompromisy.

toja
@33

Prawda.

Fabryka Marzeń
@toja

Dokładnie tak jest, obiecują minimum 8 tysięcy miesięcznie, dają zrobić 7 tyś i to z tarczką za okno, bo spedytorzy lepszą robote dają przydupnikom,a chłam rozdają pozostałym i to jeszcze z łaską. Kilometry płacą według mapy LOT co daje miesięcznie cięcie około 1 tyś. Jak policzymy to na chłodni wyjdzie z 2,4 zł/km. Żenada.... omijać dużym łukiem

Cała załoga w FM Logistic to szambo po układach. Składająca się z cwanych Polaków. Gdyby pracowała w niej rodowita kadra z Francji było by inaczej. Daj polakowi palec, urwie ci rękę.

Redukcja i jeszcze raz redukcja. Szukają frajera dyspozycyjnego 24/7/365. I zgodzeniu się na zarobki 2050 ale tylko na papierze są takie wysokie. W realu dadzą panu 1000-1300 zł max nie ważne czy na stanowisku biurowym czy OWW. Tak samo jest w każdej innej korporacji. A to skutki demokracji wrzut na "4 narodu" Kapitalizm. Zabierz biednym oddaj Bogatym. Jeśli ktoś nie będzie spełniać wymogów wywalają go bez słowa. A kobiety w ciąży i osoby chore traktują jak Szmaty. Teraz szukają frajerów ze Wschodu. Są święcie przekonani że ludzie ze wschodu będą chcieli robić za darmo.

McK

Witam wiadomo coś wam o ostatnim zwolnieniu całej zmiany? co bylo powodem?

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic