Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Szampanellka

Witam,chcę aplikować na stanowisko w dziale księgowości i mam pytanie o język angielski bo w kazdej z tych ofert pracy jest wymagana komunikatywna znajomość angielskiego,prosze o informacje czy tak na pewno jest czy jesli ktoś uczył sie angielskiego ale w ostatnich 10 nie używał angielskiego w rozmowach to czy jest sens w ogóle aplikować ?

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowach rekrutacyjnych obiecują gruszki na wierzbie, przez co zachęcają i warunkami, jak również kwestią finansową. Niestety po podpisaniu umowy nie wywiązują się z niczego co obiecywali. Przerzucają pracownika na różne działy bez żadnego porozumienia. Robią to, co dla nich wygodne. Przerzucają pracowników na system zmianowy bez żadnej konsultacji- dodam ze aplikowalam na jedną zmianę ! A w z HR otrzymano odpowiedź, że jak mi nie odpowiada to mam wypowiedzieć umowę. FM to najgorszy pracodawca z jakim miałam styczność do chwili obecnej. Ludzie nie polecam współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora)

wozkowy

Bylem pracownikiem magazynu. Na plus: socjal atmosfera na minus: nadgodziny cisnienie ze strony szefostwa 3/5

@wozkowy

Znalazłeś całkiem sporo plusów, jeśli chodzi o pracodawcę, jakim jest FM Logistic. Ale po kolei - nadmieniłeś o fajnym socjalu. A czy mógłbyś napisać, co konkretnie wchodzi w jego skład? Na pewno wiele osób szuka właśnie takich informacji.

Twój przedmówca pisał, że jego rozmowa rekrutacyjna w firmie FM Logistic odbyła się przez wideokonferencję. Czy tak było też w Twoim przypadku, czy odbyłeś klasyczną rozmowę? Co poza tym, że nie uzyskałeś interesujących Cię informacji na temat pracy, wpłynęło na Twoją negatywną opinię?

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Bartosz

Ja tak się zastanawiam,dlaczego na forum każdej firmy która zatrudnia przewoźników wszyscy odradzają, że (usunięte przez administratora) że nic nie zostaje, a samochodów tylko przybywa. Fm zły, Raben zły, fresh zły itd. Chyba te wszystkie samochody co widzimy na drogach to mają pracę z pierwszej ręki.

@Bartosz

A czy Ty jesteś jakoś związany z FM Logistic? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do pracy i rozwoju, zastanawia mnie też kwestia wynagrodzenia. Napisz proszę coś więcej na ten temat jeśli posiadasz takie informacje, byłbym wdzięczny.

Jacek

Ludzie, jak macie noty obciążeniowe to idźcie z tym do sądu. W Skierniewicach FM nie jest lubiany. Większość zapisów w umowie na usługi przewozowe jest wymysłem pani dyrektor i nie ma zastosowania w normalnym życiu. Jak ktoś może Ciebie ukarać, że nie wziąłeś ładunku jak Ci auto się rozwaliło. Taki transport. Nie dajcie siebie oszukiwać. Macie problem to napiszcie na przewoznikfm@interia.pl tylko konkretnie kto i jaki problem ma bo ten Adaś z działu łapaczy FM ciągle się pod kogoś podszywa.

@Jacek

Drodzy przewoźnicy, w sytuacji, kiedy dostajecie notę obciążeniową za niepodjęcie zlecenia a spowodowane jest to awarią ciągnika siodłowego lub naczepy, wystarczy napisać odwołanie na podane w dolnej części noty adresy mailowe. Moje odwołania zawsze są pozytywnie rozpatrywane przez Dział Prawny ponieważ przedstawiam mocne argumenty w postaci dokumentacji serwisowej w przypadku awarii. Mobilki pozdrawiam serdecznie!

@Przewoźnik

Fajnie że Twoim zdaniem firma pozytywnie rozpatruje Twoje odwołania, to dobry znak, choć jest to zupełnie inna opinia od tej napisanej przez Mariana i zastanawiam się skąd takie różnice zdań. Jako osoba dobrze znająca firmę mógłbyś mi jeszcze powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z niezbyt dużym doświadczeniem, oraz czy firma organizuje jakieś dodatkowe kursy i szkolenia?

@Przewoźnik

Jasne... Urlop kierowcy też dokumentujesz? Coś za bardzo mi ta opinia pracownika Fm jest podszyta.

@Tomek

Tomek, ja pisałem o nocie za awarię a nie urlop. Kiedy kierowca idzie na urlop, zgłaszam to bezpośrednio do kierownika Działu Relacji z Podwykonawcami. Każdy ma prawo do urlopu i firma nigdy nie robi problemu, jeśli oczywiście wcześniej ich o tym poinformuję.

@Przewoźnik

A ja dostałem notę mimo że wszyscy byli o tym informowani i otrzymałem informację (po wysłaniu reklamacji), że jesteśmy przedsiębiorcami i nikogo sprawy kadrowe nie interesują. Mam wstawić innego kierowcę. Dlatego już zakończyłem z nimi współpracę... Dobrze, że naczepy nie wziąłem w dzierżawę, przynajmniej kosztów naprawy za nią nie było. A podobno są wielkie po wypowiedzeniu umowy. Ale na notach za palety też sporo straciłem...

Kk

Dzień dobry. Czy firma zapewnia transport pracowników mieszkających np. w Warszawie do zakładu pracy?

@Kk

Którego dokładnie stanowiska dotyczy Twoje pytanie? Czy może zadałeś je ogólnie? Wszedłem w ofertę pracy na stanowisko pracownika produkcji i pracodawca nie napisał nic o tym, aby zapewniał transport pracownikom do zakładu pracy. Ciekawe, czy organizacja transportu byłaby opłacalna dla pracodawcy.

Anonimek

Witam, ile teraz na start zarabia rektrakowiec? Dzięki za info

@Anonimek

Widzę, że interesujesz się podjęciem zatrudnienia w FM Logistic. Pytasz o konkretne stanowisko w tej firmie - a czy bierzesz pod uwagę również inne? Ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu - jeśli to zrobisz, koniecznie daj później znać na forum!

Wojciech

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie wolno nikogo obrażać. Zabrania tego regulamin https:/www.gowork.pl/regulamin. Pisząc swoją opinię powinieneś go przestrzegać. Czy możesz liczyć na pakiet socjalny lub inne bonusy? Często takie dodatki rekompensują brak premii. Obecnie FM Logistic na stronie http://www.fmlogistic.pl/Kariera szuka pracowników. Czy ktoś z Was będzie aplikował?

1peter

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda naliczanie kilometrówki na busa do transportu leków, oraz kiedy można liczyć na ewentualną podwyżkę od chwili rozpoczęcia pracy w Firmie FM Logistic???

były przewoźnik FM
@1peter

Ucinają kilometry, średnio 10%. A na podwyżkę to się możesz nie doczekać, paliwo jeszcze do góry poleciało. Not parę za uszkodzenie towaru dostaniesz to kredytem będziesz musiał zamknąć tą współpracę. Odradzam.

Przewoznik
@1peter

Nie licz kolego na podwyżki.... prędzej co może cię spotkać to brakujące kilometry i coraz gorsza atmosfera

@1peter

Tną kilometry jak się patrzy, nie wchodź w to

@1peter

Miałem auta na lekach przez 5 lat podwyżek 0 Ale obniżki były 3. Nie wstawiaj tam auta bo będziesz żałował szkoda zdrowia

Matias

Witam. Chciałbym wstawić ciągnik do firmy FM. Interesują mnie opinie na temat aktuanych relacji (usunięte przez administratora)Dziękuję za wskazówki

Matias

Witam. Chciałbym wstawiać swój ciągnik do firmy FM. Interesują mnie opinie na temat aktualnych relacji FM - Przewoźnik. Dziękuję za wskazówki.

G

Bardzo dobra firma dla ludzi, którzy mają potencjał i chcą się rozwijać oraz nauczyć czegoś nowego ( zaznaczam, że samemu trzeba się trochę wykazać aby coś osiągnąć ale jest to możliwe). Mają trochę problemów z którymi boryka się zapewne większość firm logistycznych, jednak atmosfera jak dla mnie do tej pory niepowtarzalna ( na plus oczywiście - warto sobie pomóc i też na nią zapracować - nie oczekujmy wszystkiego w zamian za NIC).

@G

Dodam tylko, że moja opinia dotyczy pracy biurowej.

@G

Firma zapewniła Cię, że będąc pracownikiem zaangażowanym i chętnym do rozwoju swoich umiejętności możesz z upływem czasu otrzymać awans na wyższe stanowisko? Mógłbyś napisać, jak firma podchodzi do ewentualnych awansów? Ciekawi mnie, czy są takie możliwości, o których napisałem. Odpowiedz proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

@Wojciech

Napisał bym raczej trochę odwrotnie, tzn. wykazując się zaangażowaniem oraz chęcią do rozwoju ( oczywiście poparte jakimiś sukcesami, itp. ) otrzymywałem kilka propozycji awansu, z których zawsze skorzystałem. Nie potrzebowałem zapewnienia firmy o awansie, jeśli będę spełniał określone warunki - zapewnienie takie nie było moim motywatorem i go nie potrzebowałem.

@G

Rozumiem - czyli z tego, co napisałeś w swoim komentarzu, można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy oraz awans na wyższe stanowisko będąc pracownikiem zaangażowanym i chętnym do rozwoju. Zastanawia mnie, jak wygląda stabilność zatrudnienia w tej firmie? Często zdarzają się sytuacje, że pracodawca zwalnia pracowników, którzy nie są zaangażowani i niekoniecznie sumiennie wykonują swoje obowiązki? Będę wdzięczny za opis, jak to wygląda.

Duduś

Jako były przewoźnik tej firmy świadczący usługi transportowe na busach przy rozwozeniu leków. Nawet największemu wrogowi nie życzę współpracy z tą firmą!!! Przy omawianiu warunków współpracy nikt nie wspomina o korekcie za paliwo, (usunięte przez administratora) Ucinają kilometry. Próbują co miesiąc obciążać za palety mimo potwierdzeń zdania dokumentów. Jednego miesiąca zrobisz niecałe 15 tysięcy km to w kolejnym musisz się prosić o dłuższe trasy bo dają same krótkie trasy żeby przypadkiem za dużo nie zarobić. Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą!!! Chyba,że ktoś ma za dużo kasy i za mało problemów na głowie.

Agnieszka

@Marek1234, czy mógłbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie FM Logistic? Każda nowa opinia może dawać nowe wskazówki osobom, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie, dlatego przedstaw swoje doświadczenia na ten temat.

Marek1234
@Agnieszka

Pani Agnieszko czy Fm płaci Pani za dyskusje na temat tej Firmy ? Powiem szczerze jestem przewożnikiem właśnie złożyłem wymówienie na kilka naczep dopiero teraz ludzie z tej śmiesznej Firmy pokazują jacy naprawdę są . Idziemy do Sądu i chcemy odzyskać pieniądze które FM Logistic nam ukra,,,,, w Obciążeniach w notach i w Kilometrach których brakuję powyżej 10 % !!! Ja tego nie po puszczę sprawę oddałem do Kancelarii Prawnej która jest w stanie podważyć każdą śmieszną notę od tej Firmy i zapewne odzyskamy zapłatę za kilometry które nam giną według rozliczenia FM . Jeżeli trzeba będzie sprawę nagłośnimy na skalę Kraju w mediach Dość Wyzysku !!! Jeżeli ktoś chce się przyłączyć proszę o kontakt czym nas więcej tym więcej zdziałamy razem odstawić im naczepy z dnia na dzień i wtedy może Szefostwo tej Firmy skończy z wyzyskiem .

@Marek1234

Czemu uważasz, że ktoś komuś płaci za dyskusję na temat firmy FM Logistic? Ja widzę, że zadawane pytania są pomocne i dzięki nim można dużo dowiedzieć się o tym, jak wygląda praca w tej firmie. W Twoim przypadku, jakie dokładnie niezgodności zauważyłeś w wypłacie wynagrodzeń przez firmę FM Logistic? Możesz szczegółowo to przedstawić?

Oleg
@Marek1234

Możesz kolego coś więcej powiedzieć na temat FM bo właśnie za zamierzam wstawić do nich ciągnik..

@Oleg

Zamierzasz rozpocząć współpracę z firmą FM Logistic? Jeżeli tak to przedstaw, proszę, co wpłynęło na to, że akurat z tą firmą rozważasz podjęcie współpracy? Polecił Ci ją znajomy, czy może trafiłeś na nią w innych okolicznościach? Chętnie dowiem się, jak to wyglądało.

@Oleg

Nie rób tego! Chyba że masz za dużo kasy i czasu.szkoda zdrowia. Fm to porażka. A odejść nie jest łatwo, zwłaszcza jeśli masz ich naczepą.

@Przewoźnik

Dlaczego sugerujesz, że lepiej mieć "dużo kasy i czasu", aby myśleć o zatrudnieniu w firmie FM Logistic? Co do kwestii czasu mogę się domyślać, co miałeś na myśli, lecz w żaden sposób nie rozumiem, dlaczego wspomniałeś o pieniądzach? Pracownik ponosi z tytułu zatrudnienia w tym miejscu jakieś opłaty? Proszę, abyś sprecyzował swoją poprzednią wypowiedź w tym zakresie.

Marek1234

Witam szukam Firmy która rozstawała się z firmą FM Logi potrzebuję kilku rad bo też jestem zmuszony odstawić ich naczepy

Agnieszka

@Przewoźnik, nie prawda, ponieważ nie jestem osobą w żaden sposób powiązana z pracą w firmie FM Logistic. Pomagam czytelnikom tego wątku, którzy rozważają podjęcie pracy w tej firmie. Poruszam kwestie, które są ściśle związane z pracą w tej firmie, dlatego moje pytania są tak wnikliwe i szczegółowe i nie widzę potrzeby, aby doszukiwać się w nich drugiego dna.

Agnieszka

@Transportowiec, dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami w związku z pracą w firmie FM Logistic. Zastanawia mnie, czy poza stawkami wynagrodzenia, które przedstawiłeś w swoim komentarzu, firma oferuje pracownikom cykliczne premie bądź nagrody? Podane stawki są już najwyższymi, które można otrzymać pracując w firmie FM Logistic? Z czasem aktywni i rzetelni pracownicy mają szansę na awans? Opisz, proszę, jak to wygląda. @Przewoźnik, dziękuję za sprecyzowanie. Wiesz może, czy w ostatnim czasie firma zatrudniła jakieś nowe osoby do pracy?

@Agnieszka

Agnieszko Czy nasze spostrzeżenia przekazalas kierownictwu lub Działowi prawnemu, nie widzę ich aktywności.

Agnieszka

@Przewoźnik, zgłaszałeś może swoje uwagi kierownictwu firmy FM Logistic? Jeżeli tak to interesuje mnie, jaka była reakcja i odpowiedź szefostwa na uwagi, które zawarłeś w swoim poście? Jeżeli możesz to przedstaw również, które dokładnie punkty umowy pomiędzy Tobą, a firmą FM Logistic nie są zachowane.

Agnieszka

@Przewoźnik, czemu uważasz, że pracuję w "korpo"? Zresztą nie ma to żadnego związku z tematem, który jest tematem głównym tego forum mianowicie opinie o pracy w firmie FM Logistic. Odpowiedziałeś jednemu z użytkowników, że firma FM Logistic tnie kilometrówki, czy możesz wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje? Są to jakieś kary, które są realizowane według wewnętrznego regulaminu? W ogóle, jeżeli możesz to napisz, jak rozliczane są kilometry z kierowcami? Spisywany jest stan licznika, czy może samochody mają zamontowane urządzenie, które liczy dzienną ilość kilometrów? Zapraszam do sprecyzowania tej kwestii.

były przewoźnik FM
@Agnieszka

(usunięte przez administratora) Ja jako były przewoźni muszę zabrać głos. Współpraca: Kilometry odcinane co najmniej 10 %. Odradzam współpracy! Noty obciążeniowe za wszystko i na wszystko. Odradzam współpracy! A nie daj Bóg pobrać od nich w dzierżawę naczepę, zapłacicie nawet za naprawę, którą producent zrobił jak ją składał. W każdym razie też są na nich sposoby, w sprawie not zapraszam na przewoznikfm@interia.pl wytłumaczę jak nie pójść z torbami po tej współpracy, noty można anulować dość szybko.

@Agnieszka

Agnieszko, nie czytasz i mało rozumiesz. Według mnie Dział Prawny FM Logistic powinien zamieścić tutaj i na innych forach takie sprostowanie. Szanowni Przewoźnicy Wsłuchujac się w Wasze wypowiedzi dokonaliśmy kontroli w spedycji międzynarodowej i krajowej. Z przykrością stwierdzamy, że doszło do uchybień że strony spedycji i kierownictwa. To prawda, że zanizano kilometry, nie płacono za przestoje, nie trzymano się umowy jaka FM podpisał z Wami. Spedycja wypłaci z własnej kieszeni należności nieprawnie zabrane przewoznikom i pokryje koszty przestój ów i straty z braku niezapewninia pracy. Wobec spedytorow i kierownictwa zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne. Jeszcze raz przepraszamy Przewoźników i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy do współpracy. Z wyrazami szacunku DZIAŁ PRAWNY FM LOGISTIC MSZCZONÓW

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic