Opinie o Artur Chmielewski Artex w Zambrów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Artur Chmielewski Artex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Artur Chmielewski Artex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Chmielewski Artex w Zambrów

Wiecie może, czy w Artur Chmielewski Artex szukają chętnych na staż?

Szymon Nowy wpis

Narzekaliście na firmę ale od jakiegoś czasu na forum panuje spokój to pewnie wszystko się wyjaśniło?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Artur Chmielewski Artex?

Czujny Nowy wpis

Jakiej atmosfery ludzie to jest banda (usunięte przez administratora) i naciągaczy. Proszę o odzew ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) nie bójcie się stawić im czoła. Mam dużo dowód wszystkie rozmowy wiadomości zdjęcia itd jeżeli jest jeszcze ktoś kto zawalczyć chce o honor proszę zostawcie coś pod postem. I wyślę wam kontakt do siebie we celu omówienia sytuacji

Renata Nowy wpis

@ja witam, czy sytuacja z wynagrodzeniem już się może wyjaśniła ?

Aplikowałeś do firmy Artur Chmielewski Artex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Witam zostałem (usunięte przez administratora) przes tych ludzi.!! Mieli zapłacić. Do 10. A jest 22. I co najlepsze to ja mam dla nich zapłacić a nie oni....(usunięte przez administratora) rozliczyć nie potrafi

mily

Witam w firmie Artex Artur CHmielewski pracuje 6 lat pracodawca wyplacalny dobre wynagrodzenie wyplacane w terminie polecam kierowcom zachecam do wspolpracy

obiektywny
@mily

pan artur chyba sam sobie tą opinie napisał. Prawda jest taka że nie wypłaca kasy i kazdy powod jest dobry aby znależc pretekst i sie nie rozliczyc. Odradzam

Alekz

Nie zostalem rozliczony do konca - na poczontky bylo 523 zl,remont budy(zahaczylem rog) - mial wyniesc 100-150zl.Mial zalatvic woewodskie zezwolenie na prace - 4 miesency nic,zalatwilem gdzie indzei,jak zadzonilem do Artyra uz nie pometal ilie jest winen - koszt naprawy uz wzrosl do 400zl,utro zadzonilem zeby na moe konto 120 zl(co pozostalo) przerzucil - ppwedzial ze jeszcze WAT zapomnil doliczyc - czyli wyhodzi na zero! Taka moja historia pracy u tego pana!((

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Chmielewski Artex - Zambrów

Artur Chmielewski Artex
  • Marii Konopnickiej 1 lok. 3