Opinie o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pakfol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pakfol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakfol Sp. z o.o. w Karczew

gosc

Firma jako firma nie jest zła, jest miła atmosfera między pracownikami, ale szefostwo rzeczywiscie robi sobie z ludzi co chcą, nie obchodzi ich to ze ludzie pieniedzy nie mają i na chleb do domu, co dopiero tu mowic o utrzymaniu rodziny jak sie ją ma. MIalo byc lepiej, i tak pracownicy co miesiac slysza to samo [usunięte przez moderatora] . [usunięte przez moderatora] Trzymajmy sie.

obcy

Troche się przeraziłem czytając te posty ,bo właśnie miałem dzwonić czy nie potrzebują mech. maszyn.Ale jak mam czekać na kase to sobie daruje Widze że to to samo co mpack.Pozdro ludziska trzymajcie sie dzięki za ostrzeżenie szukam dalej

Teodor

Pracujcie dalej w tej firemce, kasy nie zobaczycie i nie odzyskacie. Kolejny komornik już siedzi. Jakieś złudzenia?? Tylko zmiana pracy, chyba że lubicie charytatywnie pracować :)

GD

Po ile godzin się pracuje? mówią że po 8 i 12-cie godzin kwestia stanowiska. Czy to prawda?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pakfol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
czesc

co ty też nabrałeśsie na dostarczanie za darmo? idź do e-sądu, a potem do komornika - pzdr

Bożena

Jaką umowe ta firma proponuje?

DD

Czy może ktoś szczerze napisać ile się tam zarabia netto? dziękuje za odpowiedz

ina

jaki lider, ciągle są jakieś reklamacje. całe partie towaru do firmy wracały, bo albo ktoś napłuł, albo dał słabe kartony na opakowanie, albo dziurawa folia była, zły nadruk. wad mogę wymieniać mnóstwo

z

Witajcie, Chciałbym się tam starać o prace na produkcji ale te wszystkie wpisy trochę studzą mój zapał. Naprawdę jest tam źle ? Nic nie da rady zrobić żeby to wszystko "naprawić"?. Pracowałem w wielu firmach i na prawdę nie wiele trzeba aby personel (przepraszam za określenie jeśli kogoś urażę) z "niskiego" poziomu był zadowolony. Jak wszyscy wiemy nie tylko kasa się liczy ale i atmosfera pracy. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi a nie w stylu wszystko jest do [usunięte przez moderatora]

abc

Pracowałem tam rok i było w miare ok po za marną wypłatą, jak by mi [usunięte przez moderatora] dał tyle ile mam teraz to bym tam wrócił. Nie wiem w czym macie problem, nikt na siłe tam was nie trzyma, jak sie komuś nie podoba to niech tam nie pracuje i tyle !

ja też pracuje w tym pekinie i jeszcze ani razu nie miałem wypłaty na czas jest zawsze (usunięte przez administratora)

plastek

Wszystkie opisywane tu opinie krytyczne o zakładzie (celowo omijam słowo "firma") Pakfol...niestety, mają prawdziwe odbicie w rzeczywistości. Dodam od siebie - Dno i 46 metrów mułu...lub jak kto woli (za fragm. tekstu pewnej piosenki żeglarskiej) "...dziewięć sążni wody i sześć błota stóp..."

Witam, muszę przyznać że pracownik firmy Pakfol traktowany jest jak wróg, jak zło konieczne, potrzebny tylko do tego żeby napełnić kieszenie Państwu [usunięte przez moderatora] Nie ma co marzyć o podwyżkach, na każdym działe jest osoba za niego odpowiedzialna która ma więcej od [usunięte przez moderatora] roboli. A poza tym jest jeszcze pani tzw. kierowniczka [usunięte przez moderatora] która wypisuje bzdurne wyssane z palce opinie o pracownikach, a sama nie ma o niczym zielonego pojęcia. Jest to osoba mająca problem sama z sobą.Jest arogancka, chamska, wyniosła i uważa się za lepszą od innych. Nie wiem jak taką osobę można zatrudnić na kierowniczym stanowisku, skoro nie dawała sobie rady na innych mniej odpowiedzialnych stanowiskach w tej firmie. Jedyne co potrafi to kazać sprzątać, zbierać papierki i drzeć [usunięte przez moderatora] Może gdyby została kierowniczką sprzątaczek lepiej by sobie radziła??? Gdyby nie jej siostra p. [usunięte przez moderatora] musiałaby sama [usunięte przez moderatora] fizycznie, bo nikt w szanującej się firmie nie dałby takiej ofermie żadnego odpowiedzialnego stanowiska.

GENIO jakiś farmazon

30-40 latki mają problem z praca bo pozwalają sobie na takie zachowanie.Ja tresuje szefów a jak coś nie tak to idę dalej. I radzę wziąć przykałd .Jak wszyscy byśmy się tak postawili to w mig nauczyli by się szacunku. [usunięte przez moderatora] .Nie był wporządku i się pożgnałem.Nie dziękuje [usunięte przez moderatora] .I każdy jeden z hali tak powinien zrobić.

dasda

zauwaz ze akurat w Polsce ludzie majacy ok 40-50 lat maja problem ze znalezieniem pracy, wspolczuje tym co w Fakpolu pracuja.

Łukasz

Zastanawiam się nad tym od dawna.Niektórzy tam po kilka lat zasuwają i wytrzymują.Ja byłem dwa miesięce.Jak bardzo trzeba być zdesperowanym aby przepracować tam rok, dwa a nawet jedenaście lat.Bo nie powiecie mi że praca jest fajna szefostwo w miarę ,mam dobry dojazd albo wynagrodzenie.Kim są ci ludzie? Czy sa tak samo bezduszni jak (usunięte przez administratora) i maszyny?

len i pijak

Lenie i pijaki sa wszedzie:-) Pracuja po kilkanaście lat i co z tego maja? znam kilka przykładów;-) a ludzie rozumni ktorzy cos potrafia tez odchodza bo nie widza sensu pracy w tym syfie;-D

Łukasz

Każdy mówi za siebie.Zdanie obiektywne i subiektywne.Pracowałem tam niecałe dwa miesięce .Znalazłem lepszą pracę i odszedłem.To tyle co do filozofi w tym zakładzie.Nie da się tam normalnie zachować ponieważ od samego początku spotkałem się z chamstwem ze strony przełożonych.I to oni powinni się cieszyć że nie wyciągnęłem konsekwencji.(usunięte przez administratora)

ktoś

No cóż, z reguły najbardziej niezadowoleni pracownicy to Ci, którzy wylecieli z pracy, bo : pili po kątach, palili papierosy przy maszynach, opieprzali się równo i wyczekiwali na moment żeby poudawać, że cokolwiek robią...itd. Niestety żaden pracodawca nie lubi płacić leniom i nic w tym dziwnego. Z tego co wiem, to większość pracowników w tej Firmie przepracowała w niej po kilkanaście lat, a to o czymś świadczy. Skoro jest tak źle, to dlaczego tak długo wytrzymali? Szanowni Państwo, prawda jest brutalna! Większość z Was zwyczajnie wyleciała na pysk, bo pracodawca nie mógł patrzeć na wasze lenistwo, syfiarstwo i jak każdy pracodawca tak samo i tu od pracownika wymaga się myślenia. Głąby za bramę, a pozostają zawsze Ci, którzy posiadają rozum. Po samych postach widać jaką wartość dodaną dla tej, czy jakiejkolwiek innej Firmy stanowi każdy z Was:). A tak zupełnie na koniec: "Psu wolno i na Pana Boga szczekać"

klinsman

to fakt ale czlowiek gorszy od swini bo do wszystkiego sie przyzwyczai. teraz w sumie nie jest tak zle. kiedys mozna bylo wziac dwie wyplaty w jednym mjesiacu np w lipcu za maj i czerwiec:D ale mozna sie ustawic i wcale sie nie narobic i nawet walnac klina za maszyna:d no byle nie przesadzic. to ze jest duza rotacja troche irytuje bo ledwo czegos nowego pracownika nauczysz a za chwile go nie ma i tak w kolko. jak sobie sam nie zrobisz to nie bedzie zrobione. czasem nikt nic nie wie a masz zrobic zeby bylo dobrze. wiadomo bywaja lepsze firmy ale sa i gorsze. jak ktos juz napisal potrzeba samozaparcia i wytrwalosci w walce z systemem pana [usunięte przez moderatora] albo wybrac inne podejscie czyli miec wywalone:d I co mozna?? pozdrawiam pakfo-murzynów

Zostaw merytoryczną opinię o Pakfol Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Pakfol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pakfol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pakfol Sp. z o.o.