Opinie o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony TFK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony TFK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Grazyna

Masz racje chlopie, spieprzaj stamtad, bo tam nie ma miejsca dla inteligentnych i kompetentnych ludzi.Nie marnuj sie (usunięte przez administratora) Zycze powodzenia.Napewno znajdziesz lepsza prace.

Grazyna

Ja akurat pracowalam w Krakowie(kapelanka) ponad trzy lata. Tez sie zwolnilam. Gorzej (usunięte przez administratora)prostackiej firmy nie znam! Jedno wielkie bagno. Kto pracowal lub pracuje tam wie o co chodzi - oszustwa przy wyplacie, podwojny grafik, opoznienia wyplat (zwykle 15 lub po 15-tym),brak kasy za godziny nocne, za pranie,chociaz to bylo na pasku, mordercza praca po 12, 16, 18 , a nawet 24h na dobe(na nogach!),ciagle problemy z radiami, odzieza sluzbowa,ciagle telefony lub nagabywania w pracy- " a nie przyszedlbys dzis do pracy? a nie zostal bys jeszcze w pracy?a nie wzialbys dodatkowej sluzby?,potrafili dzwonic o 5:30 rano na domowy tel.,budzic rodzine,zero szacunku do czlowieka,przelozeni to masa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i lizusow, ktorzy w strachu o wlasne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gotowi sa swoich pracownikow sprzedac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ochronie wewnetrznej.Prawie wszyscy Kierownicy Ochrony i Kierownicy Zmianowi,ktorych znalam okazali sie zlodziejami,takze sprawy zaszly na policje! Prostackie i debilskie metody pracy,ludzie przyjmowani do pracy jak leci,bez wymagan fizycznych i intelektualnych,amatorszczyzna i nieporadnosc...Mozna tak wiele pisac.... Ludzie unikajcie tego bagna!W ciezkiej sytuacji lepiej zatrudnijcie sie w markecie lub firmie sprzatajacej,bo bedziecie miec czas na szukanie innej roboty.Wlasnie dlatego tak dlugo tam pracowalam-nie mialam czasu i sily na nic innego! Gdy wpadniecie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trudno wam bedzie wyjsc,nie bedziecie miec czasu i sily na szukanie innej pracy i tak powoli sie wykonczycie! Strata czasu dla takich nierobow(usunięte przez administratora) /> Apeluje tez do potencjalnych klientow tej firmy - to zadna ochrona, kupa sciemy i amatorszczyzny! Nie podtrzymujcie na rynku firmy, ktora okrada swoich ludzi! Pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracownikow TFK :)

xxx

Wiutam Pracuje w TFK prawie dwa lata i zamierzam sie zwolnic. Po pierwszze na stanowsikach siedza ludzie nie kompetentni ktorzy zostali przyjeci z lapanki a awansowali bo umieli sie"ustawic" tzn poznac zwyczaje itp panujace danym sklepie, wkrasc sie w laski i dzieki temu dostali stanowisko dowodcy miany czy kierownika obiektu. Od dwoch miesiecy jestem posiadaczem licencji drugiego stopnia pracownika ochrony fizycznej i nadal stoje na linii kas. Nikt tego nawet nie zauwazyl ze jestem wykwalifikowanym pracownikiem i powiniem byc co najmniej kierownikiem obiektu. A kierownikiem obiektu jest gosc ktory nie posiada zadnej licencji jedynie kilka lat pracy w ochronie. Nastepnie ostatnio odbyl sie test sprawdzajacy wiedze pracownikow ochrony. A czy ja jestem k....a w szkole? bo poczulem sie jak na klasowce. Gdy wczesniej zapowiedzialem ze nie przyjde to straszyli mnie naganami i dla swietego spokoju poszedlem na ten test . Popzatym wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi DBIZS. tzn kierownikowi ochrony wenwetrznej. Ludzie uciekajcie stamtad!!!!

Dobrze,że się zwolniłem

Bardzo dobrze,że się zwolniłem. Dzięki temu mam czas dla rodziny,nie jestem już oszukiwany na wypłatach.Nie podpisuje szkoleń ,których nie było.Nie potrącają mi pieniędzy z wypłaty za nie wypracowany etat ,mimo 200 godz. przepracowanych w miesiącu.I mam święty spokój z panem prezesem firmy,który udaje,że sam pracuje na 1/4 etatu. Jeśli za kilka miesięcy usłyszycie o burdach w Częstochowie na ul. Huculskiej. To na pewno pracownicy po swoje wypłaty wrócili.Nieciekawa sytuacja i status firmy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Ochrony TFK? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony TFK - Częstochowa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony TFK?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony TFK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Ochrony TFK