Opinie o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony TFK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony TFK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Pracownik Tesco Tarnowskie Góry TFK -WZP

Taki Kierownik jaki był R. Przypaliński to szukać ze świecą w ręku. Bo teraz jest [usunięte przez moderatora] który nic nie potrafi tylko wszystko robią Zmianowi i na nich donosi. Żeby swoje konto zachować za 1900zł. Sprzedał nawet [usunięte przez moderatora] który był przed nim. Chciał go nawet usunąć J[usunięte przez moderatora] obecny 01 ale nadal jest. To co jest tam grane . Sami sobie na to odpowiedzcie. Ktoś komus [usunięte przez moderatora] liże.[usunięte przez moderatora] to krętacz ino swoimi dziećmi się zasłania. A jego żona pracuje na serwisie to wiecie co tam idzie dom kompaktora.

marcin

Roman - 2013-04-27 13:57:04 To znaczy ile dokładnie dostałeś? Co z nadgodzinami i jaka stawka za godzinę? Może ktoś dodać opinię, jak dziś wygląda sytuacja z szefem? Co z jakimiś benefitami, dają tą kartę na wszystkie siłownie?dzis10wypłata powinna z etatu byc 10a na konto nie wpłyneła pewnie dostane po terminie13maja dzwoniłem pani mowi ze dopiero dzis wysłana wiec rece opadaja tym bardziej ze zwolnili po bez podania przyczyny jedna umowa na miesiąc kolejna tak samo i nastepnej nie dosałem mimo ze obiecywali wniosek wykorzystanie pracownika a jak przychodzi do przedluzenia umowy o prace to wola zwolnic niz dac bo lepiej komus zlecenie i pozbawic kogorg urlopu i reszty przywilejów

Krzyś

Mam umowe o prace pierwsza wypłata i mniej dostałem niż na umowie chyba bedzie trzeba zadzwonić i wyjaśnić sprawe skoro jest podana stawka jaka powinna wpływać na konto to tyle powinno być tylko zawiadomić pip i nic wiecej

PRZEDSIĘBIORCA

Nowy przedsiębiorca nie może się równać z takimi sępani jak ta firma czy np. następna BOMAG , ZPCH której to szefa już ściga sąd za nie płacenie ludzim kasy za fałszerstwa ściga już sąd któremu grozi więzienie niech mi ktoś powie gdzie są władze naszego rządu no gdzie prawnicy i inni dlaczego nowy przedsiębiorca na pod górę a (usunięte przez administratora) funkcjonują bezkarnie KTO MI ODPOWIE

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Ochrony TFK? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORCA

NO I JESZCZE JEDNO ZATRUDNIAJĄ NA ŚMIECIOWE UMOWY PRACA 12 NA 24 BEZ PRAWA DO URLOPU BEZ PRAWA DO DNIA WOLNEGO GDZIE PRAWA PRAW CZŁOWIEKA GDZIE ONE SA SIĘ PYTAM.

PRZEDSIĘBIORCA

Więc pytanie moje jest takie dlaczego odpowiednie organy Państwowe nie biorą się za takie firmy , które za psie pieniądze ludziom każą pracować płacą nie płacą podpisują umowy śmieciowe które idą potem do kosza w kraj płacze że bida w kraju jak ma być lepiej jak uczciwy przedsiębiorca nie może alni wygrać z nimi rywalizacji jak chce na godziwych warunkach przyjąć ludzi o co chodzi czy w kraj bezprawia nie ma kompetentnych ludzi którzy choć by na podstaweie waszych opinii powinni takie firmy kontrolować PYTAM GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ GDZIE

Jarek

firma amatorska,warunki pracy nie są najgorsze tylko śmieszne jest to że w kadrach panuje (usunięte przez administratora) a największy cyrk to jest z wypłatami jeżeli ktoś liczy na to aby pieniądze były wypłacane w terminie i się zgadzaly co do obliczeń to może zapomnieć.Robia w ch*#@ jak się da na kase.Tylko patrzec jak ktoś wbije z bejsbolem na tą całą siedzibe na huculskiej.

PRACOWNIK AO TFK

TO CO PISZECIE WCALE NIE PRAWDA JA JUZ ROBIE 6 LAT I DOTEJ PORY ZGADA MI SIE WSZYSTKO Z WYPŁATAMI

sebastian

pracowałem w niejednej firmie, ale w tej właśnie pierwszy raz próbowano mnie oszukać na wypłacie (niecałe 100zł), sytuacja taka powtórzyła się jeszcze raz parę miesięcy później (nieco ponad 100zł), na szczęście udało się sprawę wyjaśnić, ale za pierwszym razem musiałem czekać miesiąc na wyrównanie, JEŻELI PRACUJESZ W TEJ FIRMIE ZAPISUJ SOBIE CODZIENNIE GODZINY PRACY I SPRAWDZAJ WYPŁATY (są dwie bo firma miga się przed skarbówką - agencja i towarzystwo ochrony pod jednym adresem), zdarza się poniżanie przez szefa i ogólnie zachowania nie na poziomie, grafik bywał zmieniany z godziny na godzinę a za przyjście do pracy w zastępstwie w dniu wolnym (telefon o 6 nad ranem) jedynym "podziękowaniem" była krótsza przerwa, koszul firmowych nie potrafią załatwić przez pół roku, lepiej mieć własny garnitur i koszule, inaczej obciążają słonymi opłatami, szef potrafi bluzgać pracownikowi przez telefon, na szczęście mam już normalną pracę

Dostałem pierwszą wypłatę :-( Wniosek: zostałem oskubany na stówę. Nie dość, że \"Zaświadczenie o niekaralności\" musiałem \"wykupić\" za swoje to jeszcze mnie skubią na calutką stówę !! To ja się pytam: po co mamy pilnować, żeby nikt niczego nie wynosił z marketu, skoro mój przełożony okrada mnie na sto złotych ?? Chyba, że na umowie będę mieć stawkę 5,5 zł zamiast 6 zł jak było mówione na początku (bo umowy nie mam po dziś dzień).

Czesław

Co do wypowiedzi Faceta o niku JA to myślę ze jesteś facet stuknięty bo piszesz ze pracujesz w tej ochronie i taka to super praca i takie fajne warunki pracy. A to nie prawda, ja jestem osoba wykształcona i pracuje właśnie w tej firmie i nie jest tak kolorowo jak twierdzisz.Jestem osobą przed 40 i bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie jestem osoba leniwa i nie stoję tylko w tej pracy i sram pod siebie jak piszesz i nic nie robię.Po prostu kłamiesz. Za godziwą pracę należy się godziwe wynagrodzenie. I poszanowanie człowieka. A firma TFK wykorzystuje ludzi potrzebujących pracy.A co do ludzi to może zdarzają się leniwi ale to może jest mała część pracowników. W tej firmie jest odgórne przyzwolenie na oszukiwanie pracowników.

JA!

PRACUJĘ W FIRMIE TFK co prawda od niedawna , praca jest ciężka jak każda inna! ale wiem za co pracuję!!! jest żle to dostanę naganę albo upomnienie!(i tylko tyle! nie potrącają z wypłaty!) dobrze! to jest premia! nie mam nic do zarzucenia! Wypłaty są w terminie!(jeśli jest coś nie tak to uprzedzają, i nie ma problemu! opóźnienia w wypłacie miałam tylko raz na dwa dni,ale o tym wiedziałam) Praca w tej firmie jest dobra,warunki także! Myślę że ludzie dający poniższe komentarze są ludźmi tzw.\\\"NIEROBAMI\\\" którzy chcieliby mieć kasę za nicnierobienie bo myślą że w ochronie można tylko stać i \\\" POD SIEBIE [usunięte przez moderatora]\\\"!!!! WIELKIE CAŁUSY DLA \\\"FANTASTÓW\\\" i NIEROBÓW (bez ubliżania takim grupom jak EMERYCI,RENCIŚCI!) ale reszta młodych ludzi którzy zdecydowali się na pracę w ochronie i myślą że będą \\\"Bodyguardami! bez wykształcenia i pojęciu na czyn polega praca w ochronie w hipermarkecie SĄ LUDŹMI BEZMYŚLNYMI!!!! I TO BARDZOOOOO!!!

secretus

Wielka Akcja – Weryfikacja !!! Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie! Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy ! Pytasz po co ? Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie. Budujemy Prawdę. Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję. Kliknij >>> www.ochronaforum.eu

Detergent

TFK na początku wszystko ładnie pięknie a z biegiem czasu coraz gorzej praca niby na cały etat ja to pięknie przedstawiono na rozmowie kwalifikacyjnej a potem jak sie okazuje to wyplata za przepracowany czas na obiekcie nie wynosi nawet najniższej krajowej i tak ma wyglądać praca na pełen ?? Tak własnie wygląda gadka pana [usunięte przez moderatora].który dużo gada a mało robi nie wspominając o całej szajce regionalnych. Jak przychodzi jakiś konkretny temat to umywają ręce od wszystkiego i zwalają winę na pracownika. System godzinowy pracy jest [usunięte przez moderatora] oraz wynagrodzenie. Nie wspominając o obiekcie w rejonach krakowa gdzie mają samych ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia a muszę sie także zgodzić z jednym postem który zauważyłem odnośnie robienia pracowników tessco w złodziei jakieś kontrole przy wychodzeniu z obiektu oraz obklejanie towaru tak jak by pracownicy nie mieli swojego sumienia i nie mogli mieć trochę więcej prywatności. Komuś kto pracuje w TFK życzę aby ja najszybciej [usunięte przez moderatora] z tej firmy jak nie chcą być okradani ani oszukiwani. A tym co odeszli od tej firmy życze jak najszybszego znalezienia dobrej pracy oraz gratuluje że nie dali sie oszukiwać. Pozdrawiam

memens

Wszystkie osoby pracujące w tym miejscu, które chcą utrzymać stanowisko lecz nie są zadowolone z warunków pracy i zachowania wobec pracowników, proszę o kontakt. Jestem w stanie pomóc, zachowując anonimowość osób które zechcą ze mną współpracować. memens@vp.pl

mateo

UWAGA NA TFK OBIEKT TARNOWSKIE GÓRY KIEROWNIKIEM JEST [usunięte przez moderatora] MIAŁEM SZKOŁE I KAZALI MI CO DRUGĄ SOB LUB NIEDZ NA ZEBRANIE ZA KTÓRE ANI CENTA NIE PŁACILI! JAK NIE TO DO ZWOLNIENIA CO JAKIŚ CZAS CIĄGLE PRZYJMUJE I ZWALNIA LUDZI JAK KTOŚ PO ŁAPIE CO TAM SIĘ WYPRAWIA TO UCIEKA UWAŹAJCIE NA TESCO TARNOWSKIE GÓRY LEPIEJ ROBOTY BEZ STRESU BO TAM JEST MASAKRA!!UWAGA KIEROWNIK CO RUSZ SWYCH NOWYCH PRACOWNIKÓW SZTORCUJE!!WYŚMIEWA SIĘ Z NICH MOŹE WRESZCIE KTOŚ SIĘ ZAJMNIE Z TFK SZEFOSTWA TARNOWSKIE GÓRY JAKIŚ ZMIAN TRZEBA!!BO CHYBA NIE WSZYSCY TACY SĄ CHYBA ŹE SZEFOSTWO AKCEPTUJE TAKIE DEWIACYJNE ZACHOWANIA PANA KIEROWNIKA

Oto przestroga przed firmą TFK, poczytajcie ludzie i nie dajcie sie nabic w butelke tak jak i ja sie dłem nabic-naszczescie juz tam nie paracuje-wole prace za granica, Pozdrowienia dla wszystkoch normalnych. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Ochroniarze-w-Tesco-traktuja-klientow-jak-zlodziei,wid,10614778,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1c2cb http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,415410,0,0,99999http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,61855,0,0,99999

U W A G A !!!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ W AGENCJI OCHRONY OSÓB I MIENIA TFK !!!! PRACOWALEM NA TESCO W LUBACZOWIE W TEJ WSZAWEJ FIRMIE-PROPONOWALI MI ETAT JAK ONI TO ŁADNIE NAZYWAJĄ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"OBIEKTOWEGO\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" CZYLI POSPOLICIE MÓWIAC KIEROWNIKA OCHRONY NA OBIEKCIE, GDY IM ODMÓWIŁEM TO ZAPROPONOWALI TO SAMO KOLEDZE KTÓRY TEZ ODMÓWIŁ JEDYNIE MY DWAJ MIELISMY PAROLETNIE DOSWIADCZENIE W PRACY JAKO PRACOWNIK OCHRONY OSÓB I MIENIA - Z BRAKU LAKU ZŁAPALI PIERWSZEGO LEPSZEGO CO SZEDŁ KORYTARZEM NA SZKOLENIU I ZAPROPONOWALI MU TO STANOWISKO-CHŁOP BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA ALE SIE PODNIECIŁ I ZGODZIŁ NA ICH WARUNKI, NAJPIERW PRZED TA ROZMOWA BYŁ PRZESTRASZONY I NIE WIEDZIAŁ CO I JAK SIE W TEJ PRACY ROBI ALE JAK DOSTAŁ OBIEKTOWEGO NAGLE POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY, CZŁOWIEK TZN GÓWNIARZ 20-STO PARO LETNI TAK SIE PUSZYŁ ZE CHO CHO, PRACOWNICY TESCO SIE NABIJALI Z NIEGO, PISZAŁ NOTATKI NA KAZDEGO, INNYCH MIAŁ ZA SMIECI NIE ZA LUDZI PO MIESIACU PRZYSZŁA KOLEJ NA JAKIES DZIWNE ZEBRANIE W SIEDZIBIE FIRMY, POJECHAŁ OKAZAŁO SIE ZE JUZ NIE JEST OBIEKTOWYM TYLKO ZWYKŁUM OCHRONIARZEM A WIELKIE SZEFOSTWO CHCIAŁO KILKU Z NAS ZWOLNIC BO NIE BYLISMY NADGORLIWI JAK TEGO OCZEKIWALI, ALE TO MY ZWOLNILISMY SIE SAMI NIE DAJAC IM TAKIEJ SATYSFAKCJI CHCIELI BYSMY GNOILI LUDZI Z TESCO I MIELI ICH ZA NIC-JAK TO POWIEDZIAL JEDEN Z PANÓW PREZESÓW-\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ONI MAJA SIE WAS BAĆ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" I OCZYWISCIE PRACA CO DZIENNIE PO 12-14 GODZIN A PIENIADZE KTORE BYŁY OBIECANE NA POCZATKU TO PO WYPŁACIE OKAZAŁY SIE O 40% NIŻSZE..... ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE (usunięte przez administratora)

eugeniusz0909

witam ja pracuje w tej firmie 3 lata,na początku było super 7zł/h,teraz 5,50,przy 240 godzinach miesięcznie na 1/4 etatu,ludzie w jakim my kraju żyjemu,oczywiście większość wynagrodzenia na umowe zlecenie,już miejsca mi brakuje na makulature.Przy pytaniu o podwyżke,odpowiedż brzmi trwają rozmowy,chyba głuchego ze ślepym.bo już 2lata zleciało.

salazar

ludzie robiacy z siebie idiotow za 8 zl????????????tak to tfk mamy dwoch kierownikow zmiany ktorym sie poje w glowie po podstawowce na ochronie to sie wogole nie znaa lepiej jak dobrze wypelniaja rp 111 czy tez 45678 smiech na sali wiem sam jestem sobie winien ze tam pracuje ale juz niedlugo pozdrawiam wszystkich porzadnych pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony TFK - Częstochowa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony TFK?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony TFK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Ochrony TFK