Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

szczęśliwa

najlepszym kierownikiem rejonu była pani Żaneta Gadomska dbała o nas ,pomagała jak mogła ,zawsze była do naszej dyspozycji

szczęśliwa

jestem najszczęśliwszą na świecie bo już nie pracuję w tej firmie zgadzam się z tym ze praca w sklepie jest" niezapłacona "a pracownicy nie doceniani ,kierowniczki rejonu tylko czekają na potknięcia swoich podwładnych

deska

Tak, potwierdzam opinię wyżej :) Są najlepszą firmą z branży mięsnej w okolicy,a prezesi są więcej niż wspaniali. A dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta :) Bo zarabiają grubą kasę zatrudniając mega dużą ilość frajerek (w większości są to kobiety), które tyrają na tych h a m ó w, by Ci mogli sobie tyłki wycierać pieniędzmi. Znam wspaniały biznes prezesów, który kręci się głównie na wykorzystywaniu pracowników. Jak to robią? Po prostu na niczym nie tracą - pracownik podpisuje odpowiedzialność materialną, po czym wciskają na sklepy towary z krótkimi datami przydatności bądź już po terminie ważności. A co tam ... ludzie to świnie... wszystko zeżrą, a TY malutki pionku w tej całej grze masz wszystko zrobić, żeby to sprzedać, bo jak nie sprzedasz to za to zapłacisz. Im więcej rzeczy nie sprzedasz to tym większe manko. I tak biznes się kręci. A ty marny człowieczku jak chcesz mieć pracę to siedź cicho i rób wszystko, żeby target wyrobić. Bo to jest najważniejsze. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że towar zostaje wciskany na sklepy,a TY człowieku udawaj przed ludźmi, że jest wszystko w dacie ważności np. sery. Możesz też liczyć na pomoc kierownika rejonu, pomoc z serii "umiesz liczyć licz na siebie". To jest pomoc dla prezesów, jak zrobić, żeby kasy było jak najwięcej. Ich wiedza na temat handlu nie powala człowieka z nóg, a raczej śmieszy. Kierowniczki rejonu są od noszenia protokołów kontroli i rzecz jasna od ich przeprowadzania, ażeby czasem prezes się ich nie czepiał. I jeszcze od przeprowadzania remanentów, bo przecież to główne zadanie by człowieka u d u * i ć najbardziej na pieniądzach i stwierdzić "to Pani wina, że Pani tego nie sprzedała", "nie poleca Pani klientom towarów, dlatego Pani za to teraz zapłaci". Praca u H a M ó W to jak praca plus spłata kredytu, bo zarobi człowiek np. 1500 ale z tego potrącana jest rata na spłatę manka, bo "widocznie jest Pani kiepską sprzedawczynią". Ale to dobrze, bo im więcej takich frajerek tym większa korzyść dla firmy i biznes się kręci. Czas wolny od pracy? Jeśli "grafik dyspozycyjności" pozwoli to owszem. Od niedawna wszedł w życie takowy grafik, który zakłada,iż pracownik w dni wolne od pracy ma przychodzić bądź przyjeżdżać na sklep (jeśli posiada auto) i sprawdzać czy wszystko jest ok. I to wszystko za freeeeee. Bo przecież dlaczego prezesi mają ponosić straty, jeśli towar się zepsuł, bo chłodnia, juka, lodówka się z różnych przyczyn wyłączyła ????? To TY masz DROGI pracowniku znaleźć czas w wekendy, święta itp itd by zadbać o to, aby nie było żadnych strat dla firmy, bo inaczej to TY za to zapłacisz. Długo by można pisać, JA Wam osobiście odradzam zatrudnienia w tej firmie, a przynajmniej w sklepach, bo człowiek jest tylko wykorzystywany i g*ojony na każdym kroku. Człowiek zapomina w pewnym momencie o swojej wartości i o godności drugiego człowieka. Praca opiera się na nie dopracowanych programach, do którego uj wie kto ma dostęp i może dopisywać wartości stanu magazynowego. A zarobki tak śmieszne, że nawet awans na wyższe stanowisko typu zastępca kierownika czy kierownik sklepu, nie daje pracownikowi szans na wiele większe zarobki niż ma zwykły sprzedawca. Radzę wszystkim się zastanowić dwa razy zanim ktokolwiek przyjmie ofertę pracy w tej firmie.

rocco

Witam Zakłady mięsne HAM SĄ NAJLEPSZĄ FIRMĄ Z BRANŻY MIĘSNEJ W OKOLICY.A Prezesi są wspaniali.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
klient2

chciałabym wiedzieć co to jest za coś pakowane pod nazwą "słonina krojona" tego czegoś nie można stopić ohydztwo ....tylko stracone pieniądze zawsze kupuję słoninę mieloną u "Więcka" lub "Wojtachy "i jest super .Nie ma sensu kupować w Szyneczce

szynka

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Nic nikogo nie obchodzi tylko zysk zysk i jeszcze raz zysk. Ma być spełniony wysoki obrót, a jak to się zrobi to już inna sprawa. Byleby nie wkopać czasem firmy przed pewnymi instytucjami i przed klientami. Wszystko dzieje się na pewnych "umowach". Jak o tym myślę to aż mnie głowa zaczyna boleć. Pracownicy są gnojeni jeżeli chodzi o kierownictwo, mają tylko wykonywać swoje zadanie, a reszta się nie liczy. Kierowniczka rejonu p. I-K to jakaś pomyłka, kobieta na nieodpowiednim stanowisku, bez pojęcia o pracy w handlu, o problemach pracowników. Przychodzi do swoich wyznaczonych sklepów z wielkim protokołem i zamiast pomóc w czymś to tylko ją obchodzi to, dlaczego jest nie posprzątane albo dlaczego nie ma danego towaru na półce. O co by człowiek jej nie zapytał to nigdy nic nie wie albo tryska taką wiedzą na dany temat, że aż człowiek musi dzwonić po innych ludziach bo ta wiedza okazuje się dnem. Jestem zszokowana tym co w sklepach się dzieje, firma zbija kasę na pracownikach.

klient2

zgadzam się z wszystkim tym co napisane zostało powyżej przez "apa"

apa

To może ja się wypowiem na temat sklepów szyneczka, mam ogromną styczność z tym sklepem. Jednym słowem prezesi to jedni wielcy (usunięte przez administratora) a kierownicy rejonów i ta cała banda z działu handlowego im w tym pomagają. Nie rozumiem polityki tych sklepów, bo jak można płacić za towar, który się nie sprzeda, albo który się przeterminował i wszystko wchodzi jako manko. To jest chore. W żadnym innym sklepie tak nie ma, poza tym wciskanie na sklepy towarów, których się nie zamawialo to już głęboka przesada. Nie dziwię się, że mnóstwo zmian jest w ekipie sklepów, bo ile można płacić za coś co powinno być albo wywożone na zakład i sami powinni sobie to brać do domu jak mają ochotę. Poza tym praca po kilkanaście godzin bo nie ma odpowiednio dużo ludzi, nawet człowiek boi się iść na L4 bo koleżanki by musiały stać całe dnie na sklepie, już nie wspomnę o urlopie. Ta firma to tragedia jedna wielka

apa

.....

co tu taka cisza? nic sie na sklpach nie dzieje?

klient

Przynajmniej raz tygodniu robię zakupy w sklepie szyneczka w Radzionkowie. To co się tam wyprawia przyprawia o zawrót głowy. Jest tam taka ekspedientka, szczupła szpakowate włosy starsza kobiecinka o imieniu Agnieszka, dobrze, że panie noszą wizytówki przypięte do fartuszków, dzięki temu wiadomo kto jest kim. Otóż pani ta nagminnie przychodzi do pracy w stanie wskazującym na spożycie. Nie wiem, czy kierowniczce Pani Jadzi to nie przeszkadza. Kierowniczka to też nie złe ziółko Stosując mobing wobec swoich podwładnych jednym uprzykrza życie, drugich traktuje z pobłażaniem. Niektóre kobiety ciągle widzę za ladą, ale są też takie które prawie całą dniówkę potrafią przesiedzieć na zapleczu śmiejąc się tak głośno, że na sklepie je słychać mimo zamkniętych drzwi. Nie powiem, są też sympatyczne sprzedawczynie, pani Ewa, Ania, Jola, Irena, Janina, zawsze z uśmiechem jestem przez nie obsłużona. One nigdy nie powiedziały mi złego słowa. Natomiast pani Agnieszka nie raz i nie dwa powiedziała, szczególnie jak przyszłam późno że o tej godzinie już nie obsługujemy. Zresztą to jej stała śpiewka. Mam tylko nadzieję, że coś się zmieni jak z długiego chorobowego wróci druga pani kierownik. Pani Jadzia jak się przeprowadzi to powinna sobie poszukać innej pracy, ze względu na dojazd i dla dobra sklepu i pracowników. Co do pijaństwa pani Agnieszki, następnym razem jak tylko będę widziała ją pod wpływem alkoholu to zadzwonię po policję. Tak być nie powinno, żeby jedna czarna owca psuła opinię pozostałym dziewczynom, które chcą uczciwie pracować.

klient2

mam pytanie czy Wasze pieczywo jest tak samo "SMACZNE" jak wszystkie wędliny ?

klient2

Chciałabym wiedzieć dlaczego wszystkie szynki kupowane w sklepach" Szyneczka " są tak beznadziejnie smakowo sama sól i nic więcej .Szynek dużo ale różnią się tylko ceną i nazwą tak samo jest z wszystkimi kiełbasami.Widać że liczy się ilość wyrobów a nie jakość . .Zauważyłam że w sklepach "Szyneczka" jest co raz mniej klientów i wcale mnie to nie dziwi .

Magda

W SKLEPIE SZYNECZKA W SOBOTĘ KUPIŁAM SZYNKĘ KRUCHĄ,JEST WYŚMIENITA.JUTRO ZNOWU IDĘ JĄ KUPIĆ ZOBACZĘ CZY JEST POWTARZALNA I MA TEN SAM SMAK .ALE JAK NA RAZIE POLECAM JEST PYSZNA.

klientka z bytomia

Witam.Moje pytanie jest następujące : czy ekspedientka ma wgląd do raportu fiskalnego,rozliczającego zmianę i czy jest obecna przy zliczeniu swojej zmiany? Bo chyba sama ekspedientka- kierowniczka nie obsługuje caly dzien calego sklepu.skoro jest funkcja kierowniczki to musi byc zasób personelu którym sie zarzadza.taka jest funkcja kierowniczki m.in.moim zdaniem.

klientka z bytomia

Witam.Czyli generalnie rzecz biorąc ekspedientki do raportów fiskalnych-rozliczenia dniówki nie mają wglądu,tylko "góra",rzecz ujmując.Wszystko jasne dziękuję bardzo za wyjaśnienie.

@klientka z bytomia

niee.. Tak jak napisałam że na każdym sklepie jest kierowniczka-ekspedientka do której należy rozliczenie kasy pod koniec dniówki

klientka z bytomia

chciałabym przeprosić tą młodą blondynkę z sklepu w bytomiu na ulicy dworcowej . (usunięte przez administratora)

pracownica
@klientka z bytomia

to sa kpiny jak mozna kogos obsmarowac a za chwile sprostowac ze to byly zarty napewno masz zle poukladane w glowie

@pracownica

Dokładnie później przez takie "ROBIENIE NA ZŁOŚĆ" ludzie mogą stracić prace bo z tego co wiem to prezesi przeglądają te forum. Niektórzy ludzie nie potrafią się pogodzić z tym że ktoś jest od nich w czymś lepszy!

co tutaj się dzieje?

@.

Jakaś klienta nadaje jakieś oszczerstwa na ekspedientkę a później ją przeprasza że nie chciała że to kłamstwa i chciała jej zrobić na złość przecież to szczyt bezczelności..!

o kurde to nieźle.

klientka z Bytomia
@Koniec_Kropka!

Witam.A jak są rozliczane ekspedientki,gdzie raporty dobowe itd?

@klientka z Bytomia

Na każdym sklepie wytypowania jest kierowniczka do której należy raportowanie kadrom o "utargu" z danej dniówki.Również na każdym sklepie jest wytypowana kierowniczka tzn. rejonu gdzie do obowiązków jej należy sprawdzanie jak prosperuje dany sklep czy wszystko jest w porządku i czy nie ma jakiś niedogodności jeśli takie owe się znajdą wtedy już wszystkim ,,powinien''zajmować się prezes. Ale w tej firmie niestety ale wszyscy odgórni mają wszystkich gdzieś ważne aby utarg był dobry i zyski nie ważne jakimi sposobami go osiągną.

klientka

Ja rowniez jestem klientka ze sklepu na dworcowej. I mam calkiem odmienne zdanie. Panie sa mile, usmiechniete, i panuje tam mila atmosfera!

as

hej były klient, może ty chcesz się przyjąć do 19,

@as

ja wtym sklepie 19 pracowalam i wiem teraz ze pani kierownik lubi donosic na swoj personel zapomniala jak pracowala w tarn-gorach i miala wyleciec z pracy za alkochol niech najpierw dwa razy przemysli ona

agatokles

marketingowiec, handlowiec, analityk, czy masę specjalistów od spraw niepotrzebnych - każdy w tej firmie powinien robić to co do niego należy, bo za to bierze "kapustę" pAnIe pReZeSiE!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"