Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

były klient

Niestety moja opinia nie będzie należała do zbyt miłych kiedy przekraczam próg sklepu nr 19 w Piekarach i widzę dwie panie w ciemnych włosach to mam ochotę opuścić ten sklep jak najszybciej. Ich miny zostawiają wiele do życzenia brak kultury osobistej ani dziękuje ani do widzenia pomijam fakt że przy obsłudze potrafią szeptać coś do siebie brak kultury i taktu :/jest jeszcze trzecia pani z jasnymi włosami której nie można nic zarzucić zawsze miła uśmiechnięta bodajże jest to kierownik sklepu odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu RESZTA DO ZWOLNIENIA !!!

basia
@były klient

pani kierownik sklepu 19 znow kogos napuscila zeby opisac kolezanki znam to ona to tak potrafi falszywa a w dodatku zezowate szczescie niejedne ekspedientki zostaly przeznia zwolnione a ona nadal pracuje .......

Hamsie

Drogi Panie Prezesie!! Wszyscy już tu wszytko piszą i wszyscy mają racje...a pan poprostu udaje że o niczym nie wie i nic się nie dzieje...Wykorzystuje Pani wszystkich wraz z Panią (usunięte przez administratora)ona ino siedzi za biurkiem i pisze beznadziejne meile...Ham już pomału upadają i mają marną rekomendacje...Ham nie docenia pracowników i wykorzystuje wszysto i wszystkich...(usunięte przez administratora)

Obserwator

Boisz się czyjejś opini? (usunięte przez administratora)

Obserwator

Słyszę, że Pan prezes poczytał co miał poczytać. Tylko tak dalej a opinie będą pozytywne, bez ściemy.Zaczynasz Pan pozytywnie działać. Poczekamy zobaczymy, byle by nie skończyło się znowu na zwalnianiu pracownic lub niewygodnych ludzi. Wykazuje Pan pozytywną reakcję. To się liczy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Dziękuję, że to zauważyłaś

@Obserwator

Masz straszne dziwny nick, adekwatny do traktowania przez szefów? Opamiętaj się.

powietrze

Obserwator czytaj uważnie wszystkie wypowiedzi,bo jak na razie to masło maślane,gdyż ja to samo stwierdziłam ,że każdy broni siebie i mi chodzi o to,że w pracy sami ludzie robią klimat.:)

@powietrze

To miało być do Ciebie a napisałem sam do siebie

Obserwator

Każdy krytykowany broni się tak samo. To nie ja , to oni. Miej odrobinę honoru. Człowieku, nie jesteś rolnikiem, nie orz,słuchaj, obserwuj..Kurde, te "baby" dają z siebie wszystko, a Ty? Widziałem wczoraj. Jakby tam pracowała moja żona, to masz w r..Tak prosto z liścia chamie.Żeby praca była przyjemnością, to musisz człowieku odpowiednią atmosferę stworzyć. Ty tylko ganisz.Wczoraj to była businesowa masakra. Nie umisz dać sobie rady???? To do Armii Zbawienia idź. Że też ten szef Cę trzymie. Czy Polska nieudacznikami stoi? A propos dalej....wypociny.....istoto marna, ciesz się, że szef Cię nie czyta...Naszej współpracy byłby koniec.A jeżeli to Ty "szefie"...wstydź się człowieku.Powodzenia życzę i takich głupich, zbyt uczciwych pracownic jak na Wolności.

powietrze

Każdy orze jak może i wiem z autopsji,że każdy broni swojej (usunięte przez administratora)i najlepiej zganić na innych że to oni zawinili, a nie ja.Prosiła bym zająć się najpierw własną osobą,a dopiero później oceniać innych bo jeżeli wszyscy sumiennie wezmą się za swoje obowiązki to na pewno da się naprawić to co do tej pory inni zepsuli i praca w tym zakładzie będzie przyjemnością,a nie przykrym obowiązkiem,żeby utrzymać rodzinę,albo siebie.Więc przestańcie obmawiać jeden drugiego,więcej życzliwości i zaufania do siebie.Nie bawcie się w dziecinadę,jesteście dorosłymi ludźmi.Czytam te Wasze wypociny i czuję w nich zawiść,a to o stanowisko,a to o zarabiane pieniądze albo o znajomości.Nie chcę być mądralą,ale to tak wygląda,a poza tym wszędzie lepiej gdzie nas nie ma

asia

przeprzaszam bardzo my pracownicy sklepów zamawiamy bardzo dużo towaru a dział marketingowy nie wywiązał sie z swojej pracy my drogi kliencie dbamy o was chcemy jak najlepiej także pretensje do działu handlowego.....

niezadowolony

Nim przeczyta to jakiś(usunięte przez administratora)myślę tu o administrator-programista-informatyk/niech zgodnie z klauzulą zawartą poniżej UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" chciałbym aby ta informacja dotarła do Prezesa czy Dyrektora Firmy gdyż czasy się zmieniły sklepy nie powinny już świecić pustkami na towar nie powinno się zapisywać czy prosić o ewentualne pozostawienie towaru bo za niedługo wrócą kolejki sprzed sklepów. To co się dzieje w trakcie świąt i w okresie poświątecznym a szczególnie mi chodzi o dzień dzisiejszy gdzie chcąc dokupić nie myślcie że kupić ale dokupić 3-4 udka względnie drób/kurczak/a ekspedientka o godż 9.15 informuje mnie że nie ma to po co ten sklep ma być otwarty do godzin późniejszych. Kolejna sprawa nie powiem, że jakość może trochę się pogorszyła poprawił się asortyment, przeceny, gazetki ale ilość pozostawia naprawdę dużo do życzenia. Kiedyś ta Firma kojarzyła się z mięso wędliny a obecnie wszystko co na topie ale podstawą mają być wędliny i nie powinno ich brakować już rano oraz niech nikt nie próbuje wykorzystywać słów bo to okres zwiększonego popytu bo są sklepy w których towarów aż nadto i nie chciałbym zmieniać sklepu. Czasy gdzie się latało od sklepu do sklepu minęły może pomyślcie nad innym rozwiązaniem bo chyba zaplecze logistyczno marketingowe z tego co się dowiaduję z innych opinii to macie i to w nadmiarze. Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku oraz samych sukcesów dla wszystkich z Firmy HAM. I jeszcze jedna sprawa naprawcie te swoje urządzenie do pakowania próżniowego bo są w opłakanym stanie /to info z 2 sklepów/ gdzie po 3 godzinach folia się otwiera.

kasandra

Firma H.A.M. zrobiła fajną rzecz.To były punkty za każdy zakupiony towar.No i znowu...nadzieja matką głupich, firma zawiesiła (wycofała) tą formę promocji. Co jest grane? Jako klientka zbierałam, ciułałam te punkciki nabijając kasę tej firmie...a teraz co? Robią nas w balona? Szanowne szefowstwo tej firmy....nie bierzcie się za coś na co was nie stać. Mniejsze firmy wywiązują się z obietnic,tam ten program działa a tu??? Jeszcze poczekam, zobaczymy co weźmie górę, pazerność czy logika?

klientka

Witam Ja jestem klientką sklepu w ożarowicach, jeśli chodzi o obsługę to rewelacja, nic nie można im zarzucić natomiast jeśli wpadnie tam Prezes...porażka czepia się o wszystko zresztą nie słusznie jak można być takim (usunięte przez administratora)i tak odnosić się do kobiet.Zatrudnij pracownika do pomocy a nie oczerniasz ludzi za Twoje wymysły

Jak tam wypłaty?. Tak się właśnie kończą imprezy sponsorowane przez pracowników Hama. A potem się dziwi że mu ludzie towar wynoszą z zakładu. To przez ten "dobrobyt" jaki nam funduje każdego 10-tego.

mąż

Aha..i coś jeszcze. Macie straszne dyletantki w biurach, normalnie masakra.

justa

Prawda w oczy kole. Ma Pan Panie Prezesie pod sobą ludzi którzy robią Pana w wałka mało dyscypliny szczególnie u pań z kadr i handlowego. Dziewczyny się obijają a Pan na to pozwala. Składa się zamówienia to nawet pani(usunięte przez administratora)nie chce się odebrać telefonu. Widzę że sami Prezesi są w tej firmie . Pani z zarządu też nie kwapi się do roboty lepiej przesiedzieć godziny w kasie. I to jest firma BRAK SŁÓW.

Mąż pracownicy

zibi patrz bo o sobie chyba piszesz Nie pogrążaj się Każdy po sobie to wie

Mąż pracownicy

GDYBY NIE TO ŻE MOJA ŻONA W TEJ FIRMIE PRACUJE, PODAŁBYM SWOJE NAZWISKO BO SIĘ GO NIE WSTYDZĘ, ALE TYM WYZYSKIEM PRACOWNIC KTOŚ POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ I TO DOSŁOWNIE. JA POMAŁU MAM DOŚĆ POWROTU DO DOMU UMĘCZONEJ ZDENERWOWANEJ ŻONY, KTÓRA PO PRACY NIE MA SIŁY NAWET POROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI!!!

zibi
@Mąż pracownicy

Pewnie po pracy ktoś ci przyprawia rogi dlatego taka słaba

kasandra
@Mąż pracownicy

Nie mów pierdoł> Jak na razie wyroby są superowskie...Tylko obsługa smutna, smutne sklepy...Tyle jest wesołych masarniczych po drodze...po pracy mam się odprężyć a nie patrzeć na czyjś smutek

Było mineło...

Panie Prezesie wyroby smakują coraz gorzej, sklepy prezentują się zazwyczaj kiepsko, panie z marketingu wyjazd w teren traktują jak spacer po mieście, a były dobre czasy w tej firmie... Nie jest panu żal, że jest coraz gorzej??? Że ciężka praca wielu ludzi idzie na marne bo klienci od Was odchodzą??? Ile jeszcze czasu minie nim się Pan obudzi i przypomni sobie lepsze czasy zakładu??? Zgrany zespół w biurze, panie w sklepie uśmiechnięte, bo nikt ich nie gnębi i nie poniża? Wypłata, która cieszy, bo prawda jest taka, że trochę dobrej woli z Pana strony i pojawiłyby się dobre komentarze na tej stronce... Może redukcja etatów w biurze lub zaniżenie im wypłat by pomogło, bo wieść niesie o tysiącach dla Pani A. za co? za napisanie błędnych informacji na plakacie? Nawet Riding Club zmienił nazwę na RAIDING CLUB (ulotka na andrzejki):))) takie panie w jednym z pokojów mają pojęcie o tym co robią, pozdrawiam,

klientka

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami ale teraz jest nowa Pani ktora jest bardzo sympatyczna i zawsze miła:0 oby tak dalej...

@klientka

może i miła obsługa ale ruchy to mają straszne ruszają się jak muchy w smole ja chodzę na ul.Dworcową i też jestem zadowolona

klientka

ja też kupowałam często na 3ego maja,ale teraz kupuję tylko w szyneczce na wolności, obsługa zawsze miła i sympatyczna szczególnie przez panią kierownik.szkoda tylko że teraz mam dalej ale cóż warto.

żyła
@klientka

(usunięte przez administratora)ja na forum wchodzę rzadko poczytać ale nigdy nie pomyślałbym żeby pisać takie rzeczy.Robimy z żoną w każdym z tych sklepów zakupy i wszędzie jest prawie tak samo jedynym wyjątkiem jest fakt że na 3 maja mają największy wybór i stoi się najkrócej mimo dużych kolejek.Ale po co te obczernianie się wzajemnie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"