Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

brak zapłaty

oszukują pracowników zatrudniających się . Umawiają się na inną kwotę a w umowie 1700 brutto plus premia czyli gwarancja tylko najniższej krajowej, Umowy wręczają pracownikowi dopiero jak się upomina. Kolezance dali umowę po 3 tygodniach pracy. Mnie nie zapłacili za przepracowane dni , wstyd że ktoś kto funduje sobie stadninę kioni jest w stanie okraść drugiego człowieka każąc mu pracować bez umowy i bez zapłaty. Pracownicy tam zatrudnieni twierdzą że nigdy nie wiedzą jakie dostaną wynagrodzenie bo trudno się doliczyć, za urlopu i święta dostają mniejsze wynagrodzenia. Niech się tą firmą zajmnie PIP.

Natalia

@Byly pracownij Bardzo Ci dziękuję za tę cenną radę. Jeśli wiesz coś konkretnego o warunkach pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M", to proszę, żebyś podzielił się tym z nami. W dalszym ciągu na tym wątku panuje cisza. Czy naprawdę nikt z obecnych na forum użytkowników nie jest pracownikiem tej firmy?

Natalia

@Tatiana, jak rozumiem pracujesz w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w tym miejscu? Jak wyglądają możliwości rozwoju w tej firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Byly pracownij
@Natalia

Lepij zrob prawko c+e i na tiry

Natalia

Ostatnie Wasze wpisy ukazują firmę Zakłady Mięsne "H.A.M" w kontekście świadczonych przez nich usług. Może znajdzie się na forum osoba, która posiada aktualną wiedzę na temat tej firmy jako pracodawcy? Warto tam aplikować? Bardzo serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Klara

Jak widać niektórym najbardziej odpowiada narzekanie. Szkoda, że pracownicy nie piszą jak się pracuje?

Ola ola

Witam chciałabym poinformować iż w (usunięte przez administratora) szyneczka przy ul Wróblewskiego 10 w Chorzowie mają dużo rzeczy przeterminowane personel nie wie jak odpowiedzieć i do tego panie co po niektóre pod wpływem alkoholu! Aż z za lady czuć woń alkoholu. Może się tym ktoś zainteresuje.

Natalia

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy Zakłady Mięsne "H.A.M"? Mogłabyś/Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Jaka atmosfera panuje w Zakładzie Mięsnym "H.A.M"? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu.

rozczarowany

W Bytomiu na zolnie polsk sprzedaja przeterminowane produkty .panie niemile i nic nie pokaza, ledwo odpowiedza na pytanie. Sa niegrzeczne. Wszystko robia z niechecia i krzywa mina. Jak za czasów komuny. Najbardziej jednak Bezczelne jest sprzedawanie przeterminowanych produktow. Za kazdym razem trzeba kontrolowac date waznosci. Kupuje tam tylko z powodu wlasnego wygodnictwa.

@rozczarowany

TO PO CO TAM CHODZISZ ZMIEŃ SKLEP

klientka

Chciałam bym aby pracownicy sklepu zwracali na produkty z terminem ważności ,i je wycofali . W sklepie Radzionków co drugi produkt jest z nie ważnością datą , nawet rok po terminie np; kosmetyki . proszek do pieczenia , różne puszki , ważność skończyły się 2016 r , Jak zaraz się się zauważy w sklepie to potem sprzedawczyni mów że trzeba patrzeć co się bierze i nie uwzględniają reklamacji .A co to pracowników sklepu, to są bardzo niemiłe dla klientów , za ladą stoją choćby mieli jakąś karę .

@klientka

OD CZEGO JEST SANEPID ZGŁOŚ TO

JIMI

NIESAMOWITE !!!!!!! JAK MOŻNA TAK KŁAMAĆ I OSZUKIWĆ PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW !!!! UKAZAŁ SIĘ NOWY PLAKAT NA ZAKŁADZIE " DOŁĄCZ DO NAS " A W TREŚCI CIEKAWOSTKI -PREMIA MIESIĘCZNA ZA BRAK L4- CIEKAWE KIEDY I GDZIE -OSZUSTWO!!!!!!!! -BEZPŁATNY DOSTĘP DO LEKARZA TAK TAK A POTEM KOMPUTER OD KADROWEJ ODLICZY OD WYPŁATY -WYJAZDY SPORTOWO- REKREACYJNE DLA KOGO? DLA KADR I ADMINISTRACJI NAPEWNO !! A CO Z RESZTĄ? RESZTA JEDZIE I MA ZARAZ MNIEJSZĄ WYPŁATĘ !! Z CZEGOŚ TRZEBA POKRYĆ'' DARMOWY" WYJAZD Z PENSJI PRACOWNIKA - MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA NIEOPROCENTOWANEJ POŻYCZKI ? CIEKAWE W JAKIEJ KASIE JAK ZAWSZE BRAK FINANSÓW -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU TOWARU PO NIŻSZYCH CENACH SUPER ZAKŁAD TYLKO PRACOWAĆ I SIĘ ZATRUDNIAĆ A CO MIESIĄC NA PASKU KOSMICZNE WYNAGRODZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RÓŻNICE TAKIE ZE SZOK CHYBA SYSTEM PŁAĆ MUSZĄ WYMIENIĆ

Tatiana
@JIMI

Chyba roczna za brak l4 i zero bumelek. Teraz bylo 400 zl. Tak czy siak komuś utną wypłatę żeby inni dostali premię. No i gdzie ta polityka?!! Tak, dokladnie a wyplaty na pasku nie da sie nigdy doliczyc, bo zawsze wychodzi wiecej jak sie samemu liczy niz oni liczą.

Natalia

@DIDO, jesteś zainteresowany takim stanowiskiem w Zakłady Mięsne "H.A.M". Jeżeli nikt w dalszym ciągu nie zareaguje na Twoje pytanie, to warto, żebyś w tej sprawie skontaktował się bezpośrednio z pracodawcą.

DIDO

Czy w zakładach mięsnych H.A.M. jest Dyrektor Handlowy?

Natalia

@Pola, na forum wypowiedziałaś się jako konsument korzystający z produktów Zakłady Mięsne "H.A.M". Jednak tutaj powinni wypowiadać się głównie pracownicy tej firmy, ponieważ celem tego forum jest gromadzenie merytorycznych opinii o Zakłady Mięsne "H.A.M" jako pracodawcy. Osoby zainteresowane współpracą z tą firmą chętnie dowiedzą się czegoś więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia.

DIDO

Czy w Z.M. (usunięte przez administratora) jest Dyrektor Handlowy?

Pola

Jaka płaca taka praca. Żadnych parówek już nie kupię w tym sklepie. Wszystkiego się tu dowiedziałam. Dobranoc Państwu.

Natalia

@JIMI rozumiem, że ogłoszenie, na które się natknąłeś poruszyło Cię. Czy w takim razie mógłbyś opisać na jakich warunkach opiera się Twoje zatrudnienie w Zakłady Mięsne "H.A.M"? Każda Twoja uwaga będzie istotna dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

witusia

i co z ta nową hurtownią w w Radzionowie - działa już? bo roboty szukam. jako klientka chciałabym pochwalić ich karmy dla psów z lnem, rzeczywiście mojemu Dzikusowi wpłynęło to dobrze na sierść a problemy miał?

JJ

hej, czy to prawda, że wędliny sprzedawane w sieci ŚWIEŻYZNA są produkowane wszystko u Was w zakładzie?

mała

W sieci Szyneczka HAM praca jest beznadziejna ponieważ panie są zmuszane pracować po 12 godz i sprzedawania starych towarów (po terminie ) bo zakład nie zabiera zwrotów pierwszy raz się z tym spotkałam . człowiek nawet nie może dysponować swoim urlopem bo pomiomo zaplanowania i tak im znieniają i nawet jak już jedna dostanie urlop to pozostałe panie pracują dzień w dzień po 12 godzin . chodzę do sklepu szyneczka już długo i nie jedno widziałam . najgorsze jest to że ciągle zmieniają obsady jak już człowiek się przyzwyczai do sprzedawczyń to albo je daja na inny sklep albo same odchodzą . Nie dziwię się bo sama bym tyle nie wytrzymała wolałabym żyć w biedzie niż tam pracować . nawet przestałam sama już w jednym sklepie kupować na Bytomiu bo panie są nie sympatyczne .

Panie z działu handlowego tępe jak ołówki boją się prezesa i kupują na siebie ale żenada Magda to taki nieudacznik pancia z wsi ta firma kiedyś padnie zbyt dużo krzywdy zrobionej ludziom ucciwym

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"