Opinie o DROBIMAX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DROBIMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DROBIMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBIMAX w Bydgoszcz

Krzyś

kto tam teraz za...a n aiveco? i ten samochód jeszcze żyje?

Driver

fundusze unijne pozyskuja i to tyle a jesli o dobre traktowanie pracownika to bym sie klócił płacic minimalna zawoowemu kierowcy to lekka przesada i w dodatku "kierownik" transportu nie zna sie na podstawach dotyczących czasu pracy....

Romek

No dobra, ja tez się ciesze z małych rzeczy, ale czy aby te kursy to nie jest wynagrodzenie za inne niedociągnięcia w drobimax?

franciszek

To fajnie, że drobimax ma takie programy i dba o rozwój pracowników, jak dla mnie to super sprawa, bo takie kursy bywają bardzo kosztowne.

Sprzedawca

rozmowa żart, nie wiadomo z kim, nie ma określonych funkcji, robisz wszystko , dziwne zmiany od 4,00-12.00 lub 14,00-22,00. A kasa ? najniższa krajowa i nic więc. nie polecam!!!!!!

Czy p. Sadowski szanuje ludzi czy traktuje ich jak służbę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Nowy 19Z46

Witam . Co do firmy Drobimax , pracuje tam 4 dzień i pracuje mi sie ok ( co do współpracownikoów , właściciele tez są ok przynajmniej na pierwszy rzut oka. ) Słyszałem dużo złego o tej firmie . chciałbym sie dowiedziec czy są wypłacalni i czy nie oszukuja ? ( np. pod względem godzin i czy przy wypłacie sie zgadza tyle ile faktycznie wynika z godzin) . [usunięte przez administratora]

Drobimax

A jak admin będzie wycinał posty to znajdziemy inne źródło kontaktów, z serii \"wiadomości z rynku\".

Zimny Drań

Cisza przed burzą

Przemysław

Jestem byłym pracownikiem DROBIMAX. Przyjmował mnie do pracy (usunięte przez administratora) Dużo czasu zajęło mi poznanie zasad pracy w firmie i co mogłem zrobić dobrego to starałem się osiągnąć. Myślę, że(usunięte przez administratora)z nie miał tyle czasu by ogarniać samodzielnie wszystko to co dzieje się w firmie. Wiele złego się działo więc sam przyczyniałem się do szukania (usunięte przez administratora) Rzetelni pracownicy z racji pracy w zespole zatajali fakty przegięć innych osób. To doprowadzało do trudnych sytuacji gdzie pracownicy dobrzy byli źle oceniani z racji swej postawy. (usunięte przez administratora)

bezrobotny

kiedy beda pensje???????????????????/

syla

(usunięte przez administratora) Pamiętajcie tylko o jednej rzeczy: w dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest zidentyfikować każdego, kto dokona jakiegokolwiek wpisu. A to z kolei grozi sądem :) Pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora)

Pracowałam w tej firmie dobrych kilka lat temu, słyszałam, że wiele się od tego czasu zmieniło i to na plus, ale jak czytam Wasze posty to widzę, że nadal jest nie za dobrze według większości, która tu się wypowiedziała. W mojej opinii warto zabawić nieco w tej firmie, łatwiej będzie docenić każdą następną;). Ja mam miłe wspomnienia, ale głównie za sprawą współpracowników.

zaneta

Wiadomo życie kiedyś było lepsze ale wszystko się zmienia to na pewno nie wina szefa.Jeżeli ucinają ci wypłatę to na pewno mają powód za nic nie biorą ci z wypłat.Ja mam do nich szacunek i bardzo dobrze mi się z nimi pracowało i pracuje choć jestem w innej firmie ale ten sam szef.A prace trzeba wykonywać

normalny - 2010-11-22 10:24:20 co narzekacie przeciez tylko dlatego tam pracujecie bo to ze macie (usunięte przez administratora)k Ale co narzekasz wszędzie tak płacą praca jest pracą jak nie musisz to nie pracuj a nie wypisujesz bzdury,a do szefa to akurat znam go bo dość długo pracowałam teraz jestem w innej firmie ale też przez tego samego szefa i ja nic złego nie mogę powiedzieć o nim.Trzeba było się uczyć bo byś lepiej zarabiał

dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje hahahahahhaha, ale to kwestia czasu, i rzetelności urzędników.(usunięte przez administratora)a szukam innej pracy a poki co zbieram info nt drobimaxu;)

kieras

a ja tam nie narzekam, wystarczy robić swoje

samo zło

(usunięte przez administratora) jednak ludzie tam pracują i niektórzy sobie chwalą więc znajdzie lepszą robotę

sobie taki

Może jeszcze nazwy firm ?

sobie taki

pracowałyśmy razem i potwierdzam...i tak mało napisałyśmy

jarecky

potwierdzam w 100%, uciekłem po kilku m-cach, miałem dość!

Agata

Firma fatalna! właściciel traktuje ludzi jak śmieci! Zero praw dla pracowników! Obiecują dużo, a człowiek zostaje z niczym!NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o DROBIMAX - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROBIMAX?

Kandydaci do pracy w DROBIMAX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROBIMAX