Opinie o DROBIMAX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DROBIMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DROBIMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBIMAX w Bydgoszcz

Marci

Się zastanów co mówisz ja zarabam 2100 netto 2950 brutto pracuje od 6 do 14 i od 14 do 21 a tam nocki same po 10 godzin i facet powiedział, że u nich tyle nie zarobie. Poszedłem z ciekawości myślałem, że jak praca w takich godzinach to z 2500 netto gdzieś zarobie mam do nich bardzo blisko spacerkiem i to był powód dla którego poszedłem na rozmowe nie polecam tej firmy.

Byłem dzisiaj na rozmowie stanowisko magazynier absolutnie nie polecam tej firmy praca w godzinach nocnych od 20 do 6 rano ogolnie plac firmowy i otoczenie strasznie zaniedbane bałagan i smród. Zarobki żenada jak za taka prace jakieś 8 zł na ręke czyli ta najniższa krajowa.

hieronim

To ile w nowym roku dają na reke dla magazyniera? czy znów ta sama śpiewka 7,20 na ręke !

MAG

Jeśli ktoś ma takie zobowiazania ze potrzebuje psie pieniadze to zapraszam do tej firmy tylko żeby nie było że nikt nie ostrzegał. Idealne miejsce dla tych ktorych sciga komornik albo inni wierzyciele ....

Sprzedawca

rozmowa żart, nie wiadomo z kim, nie ma określonych funkcji, robisz wszystko , dziwne zmiany od 4,00-12.00 lub 14,00-22,00. A kasa ? najniższa krajowa i nic więc. nie polecam!!!!!!

Czy p. Sadowski szanuje ludzi czy traktuje ich jak służbę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Daro

A jak wyglada sprawa wypłat którego płacą ? jesli umowa zlecenie

Adolf

Mnie facet proponował 7,20 na reke praca magazyniera od 18 do 6, po tych opiniach mysle czy isc? pomozcie:)

RADZIU
@Adolf

...jezeli potrzebujesz kasy jestes desperatem i nie masz innego wyjscia IDZ . Jezeli masz na razie za co zyc SZUKAJ INNEJ PRACY

Yani

CZY FIRMA "Zakład Rozbioru Mięsa Yani s.c. " to to samo co Drobimax i Sarpol ? bo ukazało sie ogloszennie o pracy(usunięte przez administratora)

stróż
@Yani

Tak -to to samo Przy okazji polecam wszystkim obejrzeć to (usunięte przez administratora)chociaż tu chodzi o restaurację, ale idealnie pasuje ten odcinek do DROBIMAXu

Driv
@stróż

ten sam jeden syf.

pracowity

Witam wszystkich nie radze isc do tej firmy, brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, kobiet czy kogokolwiem, traktuja ludzi jak smieci, trzeba wyklucac sie o wyplate mimo tego, ze jest ona smieszna do tego ile czlowiek wypracowal godzin. Naprawde jezeli ktos sie zastanawia czy tam isc odradzam i mam nadzieje,ze choc jedna osoba sie zastanowi i zrezygnuje oszczedzajac sobie masy nerwow.

KOLEGA KURCZAKA

....teraz ukazało się ogłoszenie w/s pracy ale nie Drobimax'u ,Sarpol'u TYLKO PRZEZ AGENCJE PRACY "GP PEOPLE" ( http://pl.indeed.com/cmp/GP-People/jobs/Magazynier-25ad35ecdfe70f98) Widocznie pracodawca stracil cierpliwosc na CASTINGACH O "PRACE"

WC
@KOLEGA KURCZAKA

DOBRE . HA,HA,HA W ofercie jest:•Praca w godzinach nocnych 20.00 - 4.00 (możliwość pracy w nadgodzinach)a Powinno być "Praca w godzinach nocnych 20.00 - 4.00 (możliwość pracy w nadgodzinach)-GRATIS

KOGUT

OGŁOSZENIE O PRACY W MAGAZYNIE W NOCY BYLO BARDZO DLUGO W UP , ALE JAK WIDAC NIE MA CHETNYCH DO TEJ PRACY , ZA WYJATKIEM DESPERATÓW ,

indyk

a wiecie jak jest w telemarketingu,szukaja tam kogos, jak atmosfera?

kurczak

Szczerze Ci radzę, nie idź tam. To praca dla masochistów i desperatów. Przyjmują kogo się da. Ja bez jakiegokolwiek doświadczenia i wykształcenia w tym zakresie dostałem pracę "od zaraz", na magazynie. Tam nie ma czegoś takiego, że biorą Cię tylko do sprzątania. Dostaniesz pracę jako magazynier, czyli najmniej znaczący "śmieć" za tak naprawdę kij wie jakie pieniądze. Mi facet na rozmowie mówił o najniższej krajowej i że niby same nocki. Jak na razie cały tydzień robię na rannej zmianie i to w nienormowanych godzinach. Można robić od 6 do 14 a można i od 6 do 17. Syf i smród jaki tam panuje jest nie do opisania. "Szatnia" to zwykła melina gdzie faceci muszą dzielić ją z kobietami. Ubrania roboczego też nie dostaniesz, a bez gumiaków nie ma co tam iść, bo wszędzie jest woda. Poza tym po tym czego się tam napatrzysz już nigdy nie tkniesz mięsa. Nie dość, że w jednych rękawiczkach zbierasz śmieci i nakładasz surowe mięso to jeszcze jak mięso zaczyna się psuć to wysyłasz je do przetwórni na kiełbasy. Dlatego szczerze Ci odradzam tą robotę. Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby tam pracować. A ogłoszenie wciąż "wisi" w gazecie bo ludzie tam non stop przychodzą i odchodzą. Nikt nie chce pracować za takie pieniądze w takich warunkach. To nie są warunki do pracy. Pierwsza lepsza wizyta sanepidu i zakład przestaje istnieć. Ale patrząc na to, że jest tam więcej "dyrektorów i kierowników" niż szarych pracowników (i mówię to całkiem poważnie) to pewnie i w sanepidzie mają układy, bo ten syf już dawno powinien zostać zlikwidowany.

FANKA KURCZAKA
@kurczak

KURCZAK jestes BOSKI pieknie to opisales nic dodac nic ujac. WSZYSTKO SIE ZGADZA.

obcy
@kurczak

Dzięki za info. chciałem iść ale se odpuszcze, a Ty kurczak jeszcze robisz ????

KURCZAK
@obcy

...nie już nie robię:-( wzieli mnie z ostatnim transportem do RZEŹNI :-)

DROBIMAX=SARPOL

..pytanie czy SARPOL i DROBIMAX maja COS wspolnego. OD 4 m-cy ukazuje sie ogloszenie o naborze na stanowisko magazyniera do Drobimaxu teraz wyskakuje Sarpol z tym samym.CO SIE DZIEJE ZE NIE MOGA ZNALEZC MAGAZYNIEROW NIE WIERZE ZE WSZYSCY KANDYDACI SA DO D... ????????????????

BP

Obserwując te opinie,stwierdzam że nikt nie czyta ze zrozumieniem.Każdy wychwytuje to,co dla niego jest dobre-reszta w .....IE A FAKTY... NIE DBAJĄ O ZWYKŁEGO PRACOWNIKA,CHOCIAŻ TO WŁAŚNIE DZIĘKI NIEMU FIRMA ISTNIEJE-SZEF ZADOWOLONY BO INTERES SIĘ KRĘCI,"pracownicy"biura też zadowoleni bo zarabiają a zwykły pracownik niech ....la Podejrzewam jakby wziąć pracowników z biura do TEJ PRACY to by WYMIĘKLI...i firmy dawno już by nie było

piotras

a do telemarketingu ogloszenie aktualne? wiecie moze jak tam atmosfera i warunki?

Maagaazynier

...ukazało się ogłoszenie o naborze na stanowisko magazyniera praca w godzinach nocnych Ogłoszenie ukazuje się mniej więcej od czerwca i stąd moje pytanie : kandydaci na magazynierów są do D... czy praca ? Byłbym też wdzięczny o info co na tych nockach robią magazynierzy i jak wyglądają zarobki ?

GAL
@Maagaazynier

PRACA TYLKO W NOCY ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ MOŻESZ STARTOWAĆ JAK CHCESZ

@Maagaazynier

PRZEMYŚL DWA RAZY SWOJĄ DECYZJĘ O PODJĘCIU PRACY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW W TEJ "FIRMIE"

zyczliwy
@GAL

praca jest od niedzieli do soboty w godzinach 18 - 6 a zarobki 7.20 na reke i oczywiscie umowa zlecenie

BP

Daj sobie spokój z tą "firmą". Nie szanują pracowników.Jeszcze się nie nauczyli,że to dzięki zwykłym pracownikom i tym którym na pracy zależy firma się rozwija(jeszcze,bo konkurencja nie śpi)-ale góra ma widocznie inne zdanie.....

szok

Ta firma ma jeden jedyny problem Złe zarządzanie przez właściciela i Generała(on wykonuje polecenia właściciela). Jestem ciekaw czy były kierownik się za niego wziął czy weźmie bo pewnie właściciel za kratkami skończy jak mu się język rozwiąże... Faktycznie zawodowy kierowca za 6 na godzinę podziękowałem bardzo szybko....

driver
@szok

Slusznie slusznie po nocach jezdzic za mniej niz minimum u cwaniakow nie ma sensu.

bagno

taaa firma to wielkie bagno oszukuja i robia z ludzi idiotow nie dziwie sie ze ludzie z tamtad sie zwalniaja

ona

Marketingowo to oni zawsze dobrze czarować umieli

Antek
@ona

tak magicy niesłychani chętnie przyjmują do pracy na zlecenie osoby które maja długi lub inne zobowiązania bo wiedzą że nie będą się czepiać o oszustwa przy wypłacie.

Zostaw merytoryczną opinię o DROBIMAX - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROBIMAX?

Kandydaci do pracy w DROBIMAX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROBIMAX