Opinie o DROBIMAX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DROBIMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DROBIMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBIMAX w Bydgoszcz

Były

W Inowrocławiu także tragedia bardzo dobrzy pracownicy uciekają z tego (usunięte przez administratora) co chwilę ogłoszenia o pracę a atrakcyjne zarobki to żart,cały czas zapierdal i wiecznie zabierane z wypłaty za byle co.Praca dla desperatów lub idiotów.

Ktos
@Były

Jak jestes nierobem to tak jest

Były
@Ktos

Lepiej być nierobem niż idiotą lub desperatem

real
@Ktos

TY PATOLU...Jesteś robotem czy masz 0,99% mózgu.?

adam

Stanowisko Kierownika Magazynu znów aktualne! Ciekawe jak długo zejdzie znalezienie magazynierów???

Maska

Witam tak kierownik wyzywa na pracowników sam by wziął nóż i zabrał się za pracę odrazu by wiedział co to praca (usunięte przez administratora) by mu siadła odradzam

bob

obecnie szukają kierownika magazynu .jakieś opinie na ten tema? ktoś podpowie?

Sprzedawca

rozmowa żart, nie wiadomo z kim, nie ma określonych funkcji, robisz wszystko , dziwne zmiany od 4,00-12.00 lub 14,00-22,00. A kasa ? najniższa krajowa i nic więc. nie polecam!!!!!!

Czy p. Sadowski szanuje ludzi czy traktuje ich jak służbę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
boczek

Firma ciągle zamieszcza ogłoszenia na stanowisko magazyniera a nawet już na kierownika magazynu się ukazało także na sprzątaczkę. Praca ciężka warunki dużo można pisać lepiej samemu zobaczyć i POCZUĆ !!!!!. Rekrutują nawet przez agencję pracy która jest nie opodal. Niestety nikt tam długo miejsca nie zazna praca po 12 godz i najlepiej non stop .

Dziś dzwoniłem z ogłoszenia na kierowcę. 8 zł na godzinę godziny nocne itp gość chyba j.bniety jest że takich jeleni szuka.

MATEUSZ

prawda to co opisuję zadumany i Tomasz ! Inspekcja powinna wpaść w ten zakład .

Rozbieracz

Tomasz po pierwsze to zastanow sie nad swoja płcią , bo jestes Tomasz a piszesz PRACOWAŁAM. Druga sprawa jest taka, ze ja tez tam pracowalem i nigdy nikt nie narzekal, ze zostal okradziony wrecz przeciwnie na zarobki to nie mozna narzekac no chyba ze 2 razy w miesiacu byles na chorobowym . wydaje mi sie ze piszesz ta sterte bzdur bo cierpi Twoja urazona duma i zzera Cie zazdrosc. Kto jest na tyle ogarniety to wie jaka jest prawda. A ze kierownik kogos upomina bo jest niemyslacy to trudno, prawda boli a poza tym taka jest jego rola.

Fela
@Rozbieracz

wyzywanie i ponizanie to nic innego jak mobbing z tym do Sądu sie idzie

zadumany

Tak to cała prawda pracowałem tam i Tomasz ma racje uwazam że inspekcja pracy powinna się zając tym jak traktowani są pracownicy mobbing wyzywanie osmieszanie i jak pisza na umowie ze pracuje się 40 godz tyg nie ma opcji patologia w biurze i zatrudniania byle kogo z róznych środowisk mowi za siebie kierowniczka ,ktora pije i to jest chore alkoholiczka

Tomasz

Witam , Pracowałam w firmie Yani Szubin. Nie polecam tego obozu Pracy !! Jest tutaj wyzysk przychodzi się na godz 12 :00 i wychodzi się w nocy , ludzie którzy pracują na Nastrzyku przychodzą prędzej do pracy nieraz od 9 , 10 i wychodzą i tak w nocy . Totalny Syf ! wiecznie duża ilość tonażu wszędzie brud , smrud, bo innaczej nie da się tego innaczej nazwać . Nie wspomnę , że rękawiczki dostaje się 1 na tydzień , a kierownik Harry każe mówić przy lekarzu , że codziennie się nowe dostaje banda oszustów ..... Interesujące jest to , że Pani z biura jak kierownik kończył raną zmianę to potrafiła pić wódkę w biurze , szatni i nawet w stołówce tam gdzie popadło z pracownikami nawet w soboty nie było by jakiej soboty to i tak była uwalona wódką .Nie polecam tego obozu unikajcie to dalekim łukiem , brudnymi rękawiczkami z tygodnia dotykają mięso i nawet grzebią w śmieciach . Czy to jest waszym zdaniem normalne !!!! No nie wspomnę , że jak przyjedzie lekarz to jest mówiono Lekarz idzie i trzeba szybko kłaść brudne pojemniki na paletę żeby nie dostać kary .Oni oszukują na wszystkim wlewają jakieś stare solanki do Baniaka i strzykują to w mięso totalny syf nie idzcie tam .Ludzie mają po 200 parę godzin to jeszcze Pani z biura przekłada koperty i pisze w nowych kopertach sumę i resztę bierze dla siebie totalna Oszustka ! wiecznie nie zgadza się ludzią wypłata , a co do kierownika to totalny Arab krzyczy na ludzi i wyzywa od Gambetów i od niemyślących (usunięte przez administratora) On nadawał by się do jakieś Armi Wojskowej Nie polecam tej firmy !! Szatnia brudna ,ubikacja brudna ,kapie z klimy na stół No po prostu TOTALNY SYF !!! Nie dziwcie się , że ludzie odchodzą jeżeli tak się tam dzieję .Pozdrawiam

Dietetyk
@Tomasz

Ta firma to wielkie Gówno ! Pracowałem tutaj i to co opisuje Tomasz to cała prawda.!!! ZŁODZIEJE !!! szukają siłę roboczą.

Tomasz

bom

Najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do polwierzanych obowiązków, a jak sa odpowiednie premie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ciekawe tylko czy wypłat jest na czas

a

Praca po godzinach oczywiscie za darmo

e ta firma jeszcze funkcjonuje?? szok...stary drób wysyłany do Szubina, tam dostaje już 3 życie i do wędzarni. Sprzedawany pod marką Yani. Ludzie już do końca życia nie kupię nic wędzonego z drobiu. fuj!!! Do tego w Inowrocławiu syf , syf i jeszcze raz syf. Brak wc dla personelu, muszą biegać 200m dalej do wspólnego szaletu z nie wiadomo kim. Gdzie jest Sanepid!!!! Hallo!!!!może w końcu ktoś tam zajrzy!!!

on

MASAKRA

BYŁY

Ta firma to k..wa tragedia syf totalny pompowane mięso w szubinie, firma Yani to marka własna która przerabia stare mięso i drób na wędliny.Pracownicy fizyczni dla nich nie ma żadnego szacunku,wypłaty 1300 na umowie o pracę+premia 300 na umowie zlecenie,warunki pracy trudno je opisać to trzeba zobaczyć normalnie horror!!! Za każdy błąd upierdolone z premii.Dziwię się że to jeszcze funkcjonuje pewnie sanepid ustawiony i tak to wygląda. Ludzie jak tam chcecie pracować naprawdę zastanówcie się 100 razy. Mam nadzieje że kogoś tym wpisem uratuje i w to (usunięte przez administratora) nie wpadnie.pozdrawiam

magazynier

Witam Na wstępie - Drobimax, sarpol i yani to to samo. Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat i wszystkie powyższe wypowiedzi są zgodne z prawdą. Z roku na rok jest tam coraz gorzej, a nawet z miesiąca na miesiąc. Słyszałem, że na rozmowie wstępnej mówią całkowicie co innego niż jest w rzeczywistości. Prawda jest taka, na magazynie masz max.9,0-10 zł na rękę ze wszystkimi dodatkami po paru miesiącach, ale praca na same nocki od 10h do 13h/doba 6 dni w tygodniu i marne szanse na jakieś wolne. Jeszcze co miesiąc oszukują na godzinach. Masz dwie umowy, jedna na najniższą krajową i na resztę co miesiąc umowa zlecenie. Co noc trzeba przerzucić ręcznie parę ton. Wszędzie mokro, syf,smród. Szatnie i ubikacje syfiaste i jak pracownicy sami nie posprzątają to strach tam wejść. Ludzie ciągle przychodzą i odchodzą. Starzy pracownicy też już tego nie wytrzymują i się zwalniają. Praca w biurze nie lepsza. Dziewczyny mówiły że mają od 1500 do 1800 na rękę, ale też prawie same nocki po 10-11h / 6 dni w tygodniu i raz dwa razy w miesiącu wolne za sobotę. Znalazłem pracę za takie same pieniądze na dniówkach i mniej godzin nie wiele szukając. Ogólnie nie polecam, strata czasu i zdrowia. Także radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

koles

Pracodawca... jesli chcecie pracować za tak zwane marne pieniądze zapraszamy ;] hmm 1300 na umowie 300 umowa zlecenie i ewentualna premia tez zlecenie ;] i teraz nadgodziny nigdy jeszcze nigdy nie zapłacone !! szefunio duzo mowi mało robi ;] brak pojemników euro na magazunie ... kazdy musi dać od siebie zeby zapłacic ;] inwentury rozkładane na wszystkich pracowników ;] atmo. w pracy tragiczna .. od momentu przyjazdu szefunia... ogolnie oddział do zamkniecia. toaleta w innym miejscu niz miejsce pracy. Drób i wieprzowina pompowana woda i solanka w szubinie !! oszukiwanie klienta na wage ;]

xxxx

zawsze sa negatywne opinie, a dla mnie firma jest ok

klient

Teraz szukają jelenia na "kierownika" w Inowrocławiu . Niech najpierw nauczą się szacunku do już ZATRUDNIONYCH

exxxx
@klient

dlaczego jelenia????

janek
@exxxx

Dowiedz się jak traktują pracowników lub przeczytaj wszystkie opinie ( ze zrozumieniem!!!)a później pytaj o jelenia - ł...u

Zostaw merytoryczną opinię o DROBIMAX - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROBIMAX?

Kandydaci do pracy w DROBIMAX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROBIMAX