Opinie o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

tezem

Chciałam zapytać i mam nadzieję zmienić decyzję firmy(konkretnie nie wiem od kogo to zależy) dlaczego zaprzestano i wycofano z asortymentu rogaliki z nadzieniem? Z tego, co wiem sprzedawały się bardzo dobrze? I tak w takich okresach jak wypiekanie chruścików, wycofywano rogaliki , ale potem znowu się pojawiały. Teraz , jak powiedziała mi sprzedawczyni , wycofano rogaliki na dobre?

Klientka

Od ponad tygodnia chleb firmowy znowu się pogorszył. Bywało że gorszy bywał przez 2-3 dni. Teraz kolejny tydzień wyrośnięte paskudztwo. Bez smaku i zapachu wcześniejszego chleba. Jest taki, jaki możemy dostać w każdym marnym sklepie za niecałe 2 zł. Wstyd! Cena rośnie a jakość spada. Chciwość właściciela zwyciężyła.

Norbert

Wszystko w rękach pracownika. Starasz się to będzie zadowolenie z pracy!!

Kamil
@Norbert

Taaaaaa....

Ilona
@Kamil

Nie zgadzasz się z tą opinią? Nie jesteś zadowolony z pracy tutaj? Opisz szerzej warunki pracy i wynagrodzenia. Dzięki.

Kupuje tu pieczywo dość często i bardzo szanuje ten zakład . Często rozmawiam z pani która chyba jest z Ukrainy i zawsze obsługuje mi uczciwie . I nie wiem po co ktoś mówi coś na nią . Może to sami klienci są nie zadowoleni z życia ? I jeżeli ktoś jest nie zadowolony z obsługi to nie myśle ze to jest wina tej pani . Do wszystkich klientów ona odnosi się poważnie ( może i są wyjątki , ale nie widziałem ) . Przyjechała zarobić , płaci tu podatek , jest normalna i w żałości nie konfliktna co jeszcie chcecie ? . Dzięki za pieczywo , w osobliwości Browni )))

Koordynator Sprzedaży

Żenujący

Brak

Klient

Jakość pieczywa Od paru lat kupuje pieczywo tylko w piekarni Mielnik w Straszynie, głównie chleb razowy ze słonecznikiem. W ostatnich 2-3 miesiącach coś się zmieniło, niestety na gorsze. Chleb ze słonecznikiem praktycznie jest bez słonecznika, a cena chleba w tym czasie też wzrosła. W porównaniu z poprzednim chlebem słonecznika jest śladowa ilość, no i smak samego chleba jest nieco gorszy. Wraz ze wzrostem ceny mamy spadek jakości. Niestety zmiana jakości nie dotyczy się tylko chleba - Tartinki tez się pogorszyły. Jak jest z innymi produktami nie wiem, bo nie próbowałem. Prosiłem Panie sprzedawczynie o przekazanie mojej opinii do kierownictwa, ale nic się nie zmieniło. Nie tędy droga, aby zwiększać zyski firmy. I tak właśnie traci się swoich stałych klientów, a to jest początek końca.

Nie polecam

Witam, ostrzegam wszystkich przed pracą u tych (usunięte przez administratora). Nie dość, że zaczynasz pracę koło 4 a sklep od 6 ( bo musisz towar wyłożyć i przyjąć) to masz płacone od 6, ponadto wieczorna zmiana ma tak samo jeżeli chodzi o sprzątanie po całym dniu pracy. Traktują ludzi jak ZwierzETAa!!! Tacy szefowie nie powinni zarządzać ludźmi! Warunki w sklepach to dramat, zero klimy albo chodzi albo nie, ciasno za lada, że się ruszyc nie można, nie wspomnę o przerwach, na które nie ma czasu, a o załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych to zapomnij! Ciągle jesteś sprawdzana pod każdym względem, (usunięte przez administratora). Jak nie ma ludzi do pracy to zapomnij o urlopie czy jakiejs opiece na dziecko czy coś. Jednym słowem nie polecam PRACODAWCY!!!! Obcieli premie, bo szef uznał że za dużo dziewczyny zarabiają... Ale to, że ktoś przychodzi i napiera nadgodziny żeby sklep otworzyć albo zamknąć to już nikt nie mówi!!!!! NIE POLECAM I JAK NAJDALEJ OD NICH!!!!!

Zoya

Pieczywo jest naprawde cudowne takie prawdziwe jest to piekarnia ktora mozna polecic z czystym sumieniem!! Niestety od jakiegos czaszym sklepie zatrudniono Pania z Ukrainu tak bardzo niesympatyczna bardzo chamska i arogancka idac do sklepu modle sie by jej nie bylo na zmianie bo kupujac u niej kosztuje mnie to sporo nerwow...niestety nie jest to tylko moje odczucie jest kilku klientow piekarni ktorym owa Pani takze "umilila"zakupy. Prosze mnie zle nieodbierac w zadnyl razie nie kestem anty nastawiona do obcokrajowcow diceniam ich poseiecenie i doskonale rozumiem co czuja zostawiajac rodziny samo to czulam przez 12 lat. Pozdrawiam i licze na szybkie rozwiazanie dosc niemilej atmosfery e punkcie przy Zwirki i Wigury w pruszczu gdanskim Pozdrawiam

Mieszkanka Brodwina

Produkty godne polecenia jednakże punkt w Sopocie w dzielnicy Brodwino ma jedna ekspedientkę przez którą odechciewa się wchodzić. Taka niska szczupła czarne włosy. W mojej obecności w sposób prześmiewczy i ponizajacy zwracała się do swojej koleżanki, ponadto sama nie potrafi podstawowych słów grzecznosciowych: dzień dobry, proszę, do widzenia. O tak odpychajacą osobę naprawdę ciężko. Polecam popracować nad kulturą obsługi.

Mieszkanaka Brodwina2
@Mieszkanka Brodwina

I wyśmiewają klientów...Nie tylko ona

Ryszard
@Mieszkanka Brodwina

Nie wiem o którą ekspedientkę chodzi lecz w ogóle wszystkie Panie są bardzo miłe i z przyjemnością robię tam zakupu

Witam właśnie byłam na rozmowie w sklepie praca jako sprzedawca no nie stety nie zgodzilam się na takie warunki podstawa 1100 zł to śmieszne plus 3% od utargu dzielone na 2osoby przepraszam ale to jakaś kpina

A.
@anonymous

Chyba jesteś śmieszna. To napewno nie w Mielniku na rozmowie byłas. Nawet najniższa krajowa wynosi koło 1500 zł na rękę a Ty wciskasz że Ci 1100 zł zaproponowali, żenada ????.

Ktos
@anonymous

A gdzie to 3 my mamy 0.5 procent od utargu na 4 osoby

Dominika

@Były pracownik, o jakim rygorze konkretnie mówisz? Za co przyznawane są grzywny oraz jakie zakazy obowiązują w piekarni - cukierni Mielnik ze Straszyna? Piszesz, że myszy między nogami latają. To dosyć poważny zarzut gdyż świadczy o nieprzestrzeganiu zasad BHP w firmie. Czy rzeczywiście taka sytuacja ma miejsce? Pamiętaj, że pisanie fałszywych komentarzy jest niezgodne z regulaminem.

Słaba straszny rygor, zakazy grzywny itd. A w dodatku (usunięte przez administratora) myszy między nogami latają

Pracowalem tam i znam sytuację jaka była i jaka teraz jest nie jest tak kolorowo z tym pracodawca, brakuje pracowników, sprzataczek też nie ma, pracownicy musza sprzątać ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) wszędzie jakieś zakazy, podczas pracy nie wolno Ci wejść do szatni, przy czym w nosić telefonu na hale produkcyjna, grozi to grzywna w wysokości 200zł, w szatniach (usunięte przez administratora) tak samo jak na hali. Najlepsze jest to że wszędzie myszy biegają. Z tygodnia na tydzień coraz gorzej w tym zakładzie. Z pracownikami idzie się dogadać, z technologiami to już nie zabardzo, pracownicy boją się cokolwiek zrobić bo musi tak być jak technolodzy chcą. Uczni traktują jak tanią siłę robacza która wszystko zrobi, nieraz musi się rozdwoic i robić dwie rzeczy na raz bo ten coś chce tamten coś chce, a większości wykorzystują ich do sprzątania maszyn, zmywania podłóg i ciężko jest im się cokolwiek nauczyć no chyba że sprzątać. Jeśli chcesz tam podjąć pracę to nie polecam ludzie w tym zakładzie czują się jak w jakimś obozie.

Dominika

Na forum dotyczącym pracy w piekarni - cukierni Mielnik ze Straszyna opinie wychodzą jedynie od klientów firmy. Są to bardzo istotne informacje, gdyż również rzutują na jakość tej firmy. Jednak mnie najbardziej interesują głosy osób tam zatrudnionych. Jak Wam pracuje się w tej firmie? Jaka panuje tam atmosfera?

Jak jestem w Sopocie na urlopie to często kupuję pieczywo w Piekarni Mielnik przy ulicy Kolberga. Pieczywo jest bardzo dobre obsługa bardzo miła, szczególnie Pani która ma na imię Basia ( niska blondynka) Polecam Ryszard

Stefan

Jak się pracuje w firmie? Czy można godziwie zarobić?

Teresa

Dzisiaj 15.03.18 robiłam zakupy na ul. Jagiellońskiej. Akurat dowieźli drugą dostawę, zabrakło chleba koszykowego-na półce puste miejsce. Ponieważ wszystkie kontenery już były na zapleczu sklepu, postanowiłam poczekać (Pani sprzedawczyni liczyła, że potrwa to15 min. Odstałam długa kolejkę zrobiłam zakupy ( w tym 3 szt. chleba koszykowego) i czekam, czekam, czekam. Pani na salę wciagała kolene słupki kontenerów i wykładała towar na półki (tak się składało, ze wykładany asortyment był na półkach, więc Pani upychała kolejne bochenki, bułki, pączki i drożdżówki) a koszykowego jak nie ma tak nie ma. Po przeszło pół godzinie przyciągnęła kolejny słupek na wierzchu z nabiałem. Otworzyła lodówkę i kolejno układała równiutko jogurty, potem mleko w folii, a ja dalej czekam. W końcu mówię, że w 3 kontenerze od góry widzę chleb koszykowy i żeby mi go ktoś podał, na co usłyszałam, że Pani się nigdzie nie spieszy!!! Pytam o kierownika sklepu, a Pani radośnie mówi, ze to ona jest kierownikiem. Po czym dodała, że tym emerytom to najbardziej się spieszy, a mają tyle czasu i mogą postać. Ja się pytam - kogo Pan Mielnik zatrudnia w swoich sklepach? To jest kompetentna obsługa? To się nazywa dbanie o klienta? To jest budowanie opinii o swoim zakładzie pracy? To jest jeden wielki skandal, ponieważ spędziłam w tym sklepie przeszło pół godziny i opinię o emerytach słyszałam nie tylko w stosunku do siebie. PANI KIEROWNICZKA przede mną obsztorcowała innego starszego człowieka! No ale czemu ja się dziwię? W prywatnej firmie przez 26 lat otworzyło się tyle placówek i kasa leci, a klient to tylko dodatek i zło konieczne. Widać to po tych zamieszczonych tu opiniach, ale co to daje? NIC ludzie i tak przyjdą po ten chleb powszedni, bo gdzie pójdą po chleb np. z czarnuszką?, do biedronki?

Dominika

@anonymous dokładnie tak jest, że najniższa krajowa jet wyższa, to jakim cudem mogłaś dostać taką propozycję? @A. a ty jesteś pracownikiem firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik? Możesz opowiedzieć dokładnie o tych warunkach zatrudnienia jakie są oferowane pracownikom?

Mieszkaniec z Kłoczkowskigo

Dzisiaj jest ponoć “Tłusty Czwartek“, a pączki “be“. Wygląd całkiem, całkiem, ale nadzienie, a w zasadzie BRAK NADZIENIA to już chyba lekka przesada. Ilość tak mała, ze aż przykro! Niestety ostatni raz korzystam z tej cukierni.

mieszkaniec Porębskiego
@Mieszkaniec z Kłoczkowskigo

mnie to też dzisiaj spotkało,myślę że jednym kilogramem nadzienia różanego pan Mielnik załatwił całą produkcję.Tak naprawdę to wina technologów,którzy dozorują produkcję.Nic to,na drugi rok zarobi na mnie Pellowski

stały klient z Porębskiego

Dzisiaj rano kupiłem 10 pączków z marmoladą,wszak to tłusty czwartek i spotkał mnie mały zawód.Wizualnie pączki w skali 1-10 na 9,smakowo na 9 (zawsze można coś poprawić),ale zawartość nadzienia, czyli marmolady już niestety uboga i tutaj skąpstwo,bo tylko,... bądż aż naparstek tej słodkości.Nie popisał się pion technologów i w tym miejscu ocena zaledwie na 3. Szkoda,bo tak mało brakowało do ideału.Po raz kolejny nawalili technolodzy,więc może IM należałoby się bliżej przyjżeć,chyba, że są nietykalni !!! - żeby nie być anonimowym,mój nr tel. 500 242 526

Ktoś.....

Wy nie macie co robic tylko obrabiac ekspedientkom du...e ?? Weźcie się do roboty i zajmijcie sie swoimi cztetema literami.. a nie szkodIc drugiej osobie... nie wiecie jaka jest atmosferaw tej firmie... wiec nie udzielajcie sie... Szef super ale cała reszta żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Sezamkowa 5
    83-010 Straszyn

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.