Opinie o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Kierowniczka sklepu traktuje nowe osoby, jak podludzi, nie uczy jak pracować na stanowisku, nie pomaga w obsłudze, cały sklep ludzi, a ona na telefonie, ZJEŚĆ POZWALAŁA DOPIERO PO 7H PRACY!!!!! Koordynatorzy zarządzili zmianę sklepu po czym oznajmili, że zatrudnili za dużo pracowników i muszę odejść. Odkąd mnie zwolnili ciągle napotykam na ich oferty pracy. Nie polecam, zmarnowali tylko mój czas, totalny brak szacunku.

Gos

Kierowcy nie polecam, omijać ją, grafik masakra, a co do wypłat uszukuja i gada nie dogodziny pan ma, śmieszne

Klient

Jestem klientem na Cieszyńskiego, w sklepie panuje okropna temperatura ponad 30 stopni, zrobienie zakupów przez parę minut - człowiek nie ma jak oddychać w sklepie i robi się cały mokry. Czy ktoś myśli o Paniach które tam pracują i ledwo chodzą, bo nie mają siły pracować w takiej temperaturze !!!! Ta cała sytuacja sama się prosi żeby zgłosić do inspekcji pracy i sanepidu żeby sprawdził czy towar zakupiony w sklepie nie zagraża zdrowiu klientów!!!!!

MIELNIK OBUDŹ SIĘ

Koszmar pracy się skończył . art. 128 § 3 Kodeksu pracy pracownik nie może wykonywać obowiązków służbowych wcześniej niż po upływie 24 kolejnych godzin, liczonych od momentu rozpoczęcia pracy. Niezgodnie z kodeksem pracy ustawiano mi codziennie inny grafik pracy i Przerzucano mnie prawie codziennie na inne punkty w trójmieście o różnych godzinach nie bacząc iż w niektórych dniach pomiędzy pracami nie mam zachowanego 24 godzinnego odpoczynku , a jedynie było około 8 godzinną przerwę pomiędzy pracami .Pracując w Piątek od 11 do 19 obligatoryjnie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem narzuca się pracę w nadgodzinach na sobotę , na wypieki gdzie gdzie trzeba być na 5 rano i nie mam zachowanego odpowiedniego odpoczynku i jestem zmuszana wedle aneksu do umowy na notoryczne nadgodziny , które są planowane z dwu tygodniowym wyprzedzeniem .Dużo by tu zarzucić nie kompentencji koordynatorów ale to dzięki nim w ostatnim czasie odeszło kilka osób z pracy opisując w internecie traktowanie pracowników . Koordynatorzy nie znają kodeksu pracy i go nie przestrzegają . Koordynatorzy wymagali od nowych pracowników obsługi komputera , zamawiania towaru i czytania e-maili , cóż porażka Mielnika iż nie ma z tego tytułu pełnego szkolenia a koordynatorzy wpadają opierdzielają i zmykają . Sami nic nie kumają z tego co się dzieje . MIELNIK OBUDŹ SIĘ z LETARGU ludzie odchodzą z waszej pracy .Nadgodziny nie mogą być planowane przez pracodawcę . Art. 943 § 2 (usunięte przez administratora) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. i wyrzucili mnie z pracy bo inni pracownicy niby się skarżyli do koordynatorów że nic nie potrafię. Przykre Ciał .

Koordynator Sprzedaży

Żenujący

Brak

Mariusz

Czy ktoś w firmie odpowiada za bezpieczeństwo pracy w upale? Takie kwestie są regulowane drodzy Państwo. A warunki pracy powinny być odpowiednio zapewnione.

Kordynatorki nie są osobami, na odpowiednim stanowisku. Koordynator powinien traktować wszystkich pracowników na sklepach tak samo, a nie tak jak to robią Panie kordynatorki teraz. Mają swój ulubiony sklep f15 i na wszystko przymykają oczy, a prowadzące osoby na tym sklepie stosują (usunięte przez administratora) a kordynatorki nic z tym nie robią.

Który to?

Który to 15-stka?

Obecnie

Oni tylko siedzą, nic nie robią, w czwórkę codziennie

Niestety, ale nie mam dobrych wspomnień w pracy w tej piekarni. Podejście koordynatorek do pracownika jest karygodne, brak jakiegokolwiek szacunku, jakby nie wiadomo na jakim stanowisku się znajdowały, chyba ze mówimy tu o koleżeńskich relacjach to wyglada to zupełnie inaczej.. Drogie Panie, dobra rada, jak chce się być szanowanym to zacznijmy szanować innych :) Nazwijmy rzeczy po imieniu, to co się dzieje, to (usunięte przez administratora) Zatrudniając się słyszysz o dogodnych warunkach, elastyczny grafik pracy, niestety w rzeczywistości wyglada to zupełnie inaczej. Najlepszy pracownik to taki, który nie ma życia prywatnego i najlepiej dostępny jest pod telefonem o każdej porze dnia i nocy, a mimo to i tak słyszysz tekst -A PRACA NIE JEST NAJWAŻNIEJSZA? Pracujesz dwie soboty, a w tygodniu brak dnia wolnego, dodatkowo jeżeli miesiąc ma pięć sobót to musisz obowiązkowo pracować trzy soboty, pierwszy raz się z z takim czymś spotykam, ale widocznie ta firma ma inne prawa. Ciekawe kiedy szefostwo zainteresuje się tym, co wyprawiają koordynatorki i wyciągnie konsekwencje.

Szefostwo?

Szefostwo? Przecież to z ich inicjatywy. A potem Pan Sławomir udziela wywiadu na trojmiasto.pl i pitoli o katolickich wartościach. Obłuda pełną gębą. A Sylwunia W. dalej pracuje i nęka ludzi? Może dostałą kolejny awansik za (usunięte przez administratora) jaki robiła na sklepie w Pruszczu?

klient

Powiadom Inspekcje Pracy.

Nie polecam tego miejsca jako miejsce pracy. Grafik zmienia się z dnia na dzień wysyłają ludzi na inne sklepy notorycznie, przyjeżdżasz rano i dowiadujesz się ze Musisz jechać pracować gdzie indziej.. panie koordynatorki nie ogarniają wielu rzeczy w tej firmie niemożna liczyć na pomoc ani porozmawiać potrafią przyjeżdżać i narzekać zero dobrego słowa .. premie są uznawane dla każdego tak samo nie ważne czy pracujesz za 3 czy stoisz i masz wszytko w (usunięte przez administratora) Nie wspomnę o tym ze pracownicze ubrania które są wymagane w tej firmie dostaje się po byłych pracownikach np bluzę z poszarpanymi i dziurawymi rękawami poziom zero . Nie wspomnę już ze w tej firmie jest straszny mobing . Dlatego jeśli tylko możecie poszukajcie innych ofert pracy

Stały klient

Jestem stałym klientem na Cieszyńskiego, to co od paru tygodni dzieje się na sklepie, to przechodzi samo siebie. Jak można w takim sklepie, gdzie jest duży ruch zostawić dwie Panie na zmianie??? Panie są bardzo miłe i starają to wszystko ogarnąć, tylko widać po tych biednych kobietach że im sił brakuje. Ostatnio stałem popołudniu 30 minut za chlebem - kolejka jak za komuny. Jedna Pani cały czas stoi i obsługuje, a druga Pani robi trzy rzeczy naraz (sprawdza dostawę, wykłada towar, a w między czasie idzie na piekarnie i wypieka bułeczki) i za chwilę biegnie i pomaga obsługiwać. Czy ktoś się zastanawia jak robi grafik na ten sklep, że jest tam za mało personelu i biedne kobiety ile czasu dadzą tak pracować w takim tempie. Podziwiam te Panie że jeszcze mają siłę uśmiechać się do klienta i być miłe. W sklepie zawsze jest porządek, czysto, BRAWO MIŁE PANIE ŻE MACIE SIŁĘ NA DBANIE O SKLEP. Mam propozycję dla osoby która robi grafik, niech sama stanie na miejscu za Panie i zobaczy jak wygląda praca na sklepie i może zrozumie, że ludzi tak nie można traktować.

Wróbelek

Firma ok, gdyby szefostwo trochę częściej przyjeżdżało do swoich sklepow i rozmawiało z pracownikami i zarządzającymi sklepem a nie tylko słuchało pseudokoordynatorek, które i tak niewiadomo co napiszą w raporcie dla szefowej często nieprawda Gwiazdeczki, które na pewno są tak zdolne że wiedzą jak sklepy mają zamawiać towar to czemu one tego nie robią

@Wróbelek

Dokładnie, niech sobie zatrzymają premię dla siebie bo o to im chodzi , byle gwiazdeczki były zadowolone. Dobrze wspominam panią Asię, która jak trzeba było (usunięte przez administratora), ale zawsze służyła rada dla pracujacych , zeby było lepiej no i przewoziła towar a teraz gwiazdeczki się zmęczą , żeby bułeczki przewieść

Koniu
@Były

Pracownik jest traktowany jako najgorsze zło, (usunięte przez administratora) leń, (usunięte przez administratora) Wszystko zle, co byś nie zrobił ciągle pretensje. Motywacja zerowa a wymagań jak w korporacji, tylko stawka jak dla idiotów. Byłem, pracowałem i podziękuje.

Na jakie benefity można liczyć w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Prrrr

Garba

Dorota

Dzień dobry, czy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik można liczyć na elastyczny grafik pracy? Wielu studentów szuka pracy, w której mogliby sobie dorobić ale problemem jest właśnie pogodzenie zajęć na uczelni z godzinami pracy. Napiszcie czy w firmie jest taka szansa.

...

Uważajcie na tą firmę!Dziś jesteś jutro Cię nie ma..wypowiedzenie dostajesz za nic przyjeżdżam na zmianę i dowiaduję się już tu nie pracuje za domysly

ada
@...

Czyli nadali mimo upływu czasu ... lat nic się nie zmieniło.

Mirosław
@ada

Czy takie niespodziewane wypowiedzenia z dnia na dzień zdarzały się częściej? Co jest tego powodem?

PrG
@ada

A Sylwia dalej szaleje?

Qmaty
@...

hahahaha, za domysły, bo zacząłeś za dużo wiedzieć. A to jedna wielka pralnia....

Były

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM. Nigdy w życiu, nie byłem w gorszym miejscu. Największy brak szacunku do pracownika jaki widziałem. Mobbing goni mobbing, bardzo nie korzystne warunki. Jeżeli ktoś planuję do nich iść, to niech to dobrze przemyśli. Na stanowisku koordynatora ds. sprzedaży w ciągu roku, 7 osób.... PseudoWłaściciele, PseudoKatolicy...... NIGDY WIĘCEJ!!!!! Oby was spotkała kara za to!!!

Witam Koordynator ds sprzedaży na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto służbowe/ czy wszystkie sklepy są pod skrzydłami takiego koordynatora?

X
@Paweł

Nie trać czasu. Trudne w kontakcie szefostwo, zarobki nieadekwatne do płacy. Rotacja poraża. Do tego "koordynowanie" polega na przewożeniu chleba między sklepami.

@X

Ale jakie mniej więcej zarobki? Uda się te 4 na reke dostać?

Zgadzam się

@X

TOTALNIE ODRADZAM, NIGDY NIE IDŹCIE TAM DO PRACY!!! Były pracownik, ,,zarządu".........

Ksenia

Znajomi państwa mielnik którzy regularnie goszczą w piekanrniach w prostacki I arogancki sposób "podrywają" młode dziewczyny z obsługi. To jest praca tych kobiet, a nie speluna w sopocie gdzie takie rzeczy są na porządku dziennym.

iskra

dlaczego pracodawca nie sprawdza dokladnie pracownikow u niekturych najblizsza rodzina wrocila z niemiec a pracownik dalej przychodzi do pracy i nie zglosil tego mozliwe ze jest nosicielem

@iskra

Który sklep?

on

Witam , dostałam prace w piekarni mielnik jako koordynator ds sprzedaży. Chciałbym zapytać o opinie ? Ogólnie rozmowa przebiegła bardzo dobrze i pozytywne wrażenie wywarła na mnie właścicielka

A.
@on

Powodzenia! Jakie widełki Ci zaproponowali?

ON
@A.

OK 3TYS PLUS PREMIA SAMOCHÓD , TEL I KOMPUTER SŁUŻBOWY OGÓLNIE DOBRE WARUNKI , A JAK JEST W MIELNIKU ?

Kr
@ON

Oj przekonasz się...

On
@Kr

Czyli az tak zle ?

@on

Popracujesz zobaczysz . Zapytaj ilu już było na tym stanowisku . Ilość osób zmieniających się na tym stanowisku powinno dać tobie do myślenia . Zasada jest taka w każdej firmie jeżeli zmienia się 1 , 3 osoby to one były nieodpowiednie , jeżeli zmienia się większą ilość to coś nie tak z tym stanowiskiem (firma) . Tak jest w każdej innej firmie , na przyszłość jak będziesz szukał pracy . Powodzenia

Aniaxoxoo

Nie polecam współpracy na stanowisku sprzedawca. Wszędzie zakazy, zapomnij o przerwie na potrzeby fizjologiczne, kamery monitorujace każdy ruch. Nie wolno Ci wyjść za 5 przed skończona zmiana, nawet gdy przychodzisz dużo szybciej. Rozlicza Cię z każdego dnia. Koordynatorzy nie robiący nic. A kierownik zmiany-zrobi Ci taki mobbing że zapamietasz na całe życie. Co najmniej nad używają kompetencji.

P

Kupuję piieczywo w piekarni przy ul. Focha od bardzo długiego czasu. Długo szukałem odpowiedniej piekarni, inne mnie nie zachwycały. Tu trafiłem na przemiłą obsługę, potrafiącą doradzić i zareklamować produkt. Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne, mimo wczesnej pory (kupuję tuż po otwarciu). Pieczywo pyszne spełniające oczekiwania tak moje, jak i mojej rodziny. Można poprosić o odłożenie produktu (jeżeli jeszcze jest w piecu) i przyjść po niego później. Jak dla mnie ta Pani Kierowniczka jak i Panie z Ukrainy to świetna drużyna (pierwsza liga :) ). Oczywiście mogą czasami nie trafić w gusta kupujących, ale co dla jednego jest pyszne i wyrazista dla innego może być bez wyrazu i zwyczajnie nie smakować. To jednak nie jest wina pań sprzedających, tak zwyczajnie jest. Reasumując: super miła i uśmiechnięta obsługa, dobre wyroby oraz czysto w sklepie. Dla mnie zakup tam pieczywa to przyjemność :):).

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Sezamkowa 5
    83-010 Straszyn

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.