Opinie o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

klientka

Nie ma nic gorszego niż te stare baby pracujące w sklepach... nie dość ,że ledwo to sie rusza , bo nie dość ,że to stare to i grube to jeszcze miny zgorzkniałe... przykładem jest np. Elżbietańska(kierownik) , Żwirki i Brzeźno (kierownik). Porażka...

TOM

był PIP gdalem z mackiem i nagle po 2mc od odejścia z tego przybydku dostal tajemniczy przelew za " zalegly ekwiwalent " :) i tak jak było do przewidzenia za niezapłacone soboty na które sa dymani kierowcy :). tak wiec po odejściu dobrze jest się zglosic do nich :) zawsze odprawa wpadnie bo jak wiadomo soboty i niedziele robi się na gebe

TOM
@TOM

To niech ten Pan sobie sprawdzi jak ma w swiadectwie pracy czy ma wpisany ekwiwalent za urlop i czy go wczesniej otrzymal i niech glupot nie pisze.

?
@TOM

widze ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, koledze oddali pieniadze za przepracowane soboty a nie urlop ..... wiejscy biznesmeni :) ze straszyna

BYLA PRACOWNICA

Z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze wszystkim przyszlym pracownikom aby 5razy zastanowili sie czy aby napewno chca dolaczyc do tej firmy klamcow i wyzyskiwaczy a szanownemu szefostwu wraz z kordynatorka Pania K. Zycze aby zastanowili sie nad swoim postepowaniem wobec ludzi. Wiem ze Bog nie rychliwy ale zawsze sprawiedliwy.

była pracownica
@BYLA PRACOWNICA

A ja życzę Tobie aby Nowy Rok przyniósł Ci dużo szczęscia i mniej jadu. Masz rację Bóg jest sprawiedliwy i sam bedzie wiedział gdzie leży prawda , uczy nas zrozumienia szacunku i przebaczenia.

Koordynator Sprzedaży

Żenujący

Brak

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
tadek

W przyszlym tygodniu inteligentki z biura beda zajete goscmi z PIPu :) piszcie do tej zacnej instytucji a predzej czy pozniej cos nowobogaccy ze sloma w butach beda ku swojej rozpaczy musieli zmienic

Nicolle
@tadek

zerwałam ale juz jestem na ziemi masz racje przepraszam jeśli Cię uraziłam też poświęciłam sie tej firmie a teraz rzucają mną po sklepach jak chcą nie ważne że ktoś się przyzwyczaji że klienci polubią bo znowu trzeba gdzieś chodzić wkurza mnie to znam przyzwyczajenia klientów jak jestem dłużej na sklepie ale co z tego jak trzeba wiecznie krązyc nawet klienci są z tego powodu nie zadowoleni ale czy kogoś to obchodzi przepraszam jesli Cię uraziłam pozdrawiam

BYLA PRACOWNICA

Kobieto z choinki sie zerwalas albo nie czytasz wczesniejszych opini ja tam pracowalam to wiem sluchaj ja nie jestem z tych co przychodza do pracy aby pic sobie kawke,dbebnic 8 godz i isc do domu przyjezdzalam do pracy na 4rano bo kierowca nie mial kluczy a my bylysmy pierwszym sklepem do rozladunku a przy dobrych wiatrach wychodzilam o 14 bo nikogo to nie interesowalo ze 3 osoby na sklep z kawiarnia to malo czasami nawet trzeba bylo sie rozdwajac slep pucowany bez przerwy kawe jak zaparzylam o 4 rano to konczylam ja po 13 czasami jak chetnych na niedziele do pracy nie bylo to zdazalo sie ze w miesiacu 2dni wolnego tylko mialam ale droga kolezanko tu nie chodzi o sama prace bo choc by to byla kopalnia jak ktos chce pracowac to bedzie tu chodzi o ludzi ktozy ta firma kieruja ja chcialam tam pracowac mimo poswiecen podobalo mi sie ale szefowa i p.kamila uknuly jakis dziwny plan nie wiem co ja im zrobilam tak sie dziekuje za chec do pracy i oddanie dla firmy i z pewnoscia nie bylam jedyna tak potraktowana osoba w tej firmie niestety niesmak zostaje

Nicolle

Witam pracuję w Mielniku kilka lat jestem zadowolona w każdej pracy są wymagania co nie którzy to przychodziliby tylko nie robiąc nic a w zamian oczekiwali by wypłaty poprostu trzeba sie wziążć do pracy drogie Panie Ja byłam długo na zwolnieniu i bez problemu Szefowa przyjęła mnie z powrotem Myśle ze poprostu trzeba pracować a nie narzekać Pozdrawiam

TO JA

Jeszcze kilka słów żeby lepiej zrozumieć sytuację w tym zakładzie W firmie rządzi kilka osób , te osoby mają mocny wpływ na szefostwo , To one rozdają karty ,. P. Ryszard , P. Technolog , Księgowa . Te osoby nakręcają szefostwo i szczują P. Ryszard do Bug mimo że ich nie szanuje i mocno naciąga , dla niego nigdy niezabranie kasy , zawsze ma rację . W d…je miał prośby o kaloryfer na sklepie liczył się jego projekt i wizja . Dziewczyny niech marzną w zimę nic im nie będzie chodzi o sklep na zaspie Żwirki i Wigury . Tak się dba o warunki pracy . Każdy z was może tam podejść w zimę przy mrozach -20 i zobaczyć w jakich warunkach się pracuje . Na innych sklepach nie jest lepiej . Sprawdź sam s się przekonasz . Jedna osoba o tym zdecydowała . CDP

TO JA

Witam . Pracowałem kilka lat w tej spaniałej firmie i znam ją bardzo dobrze . Na scenie super odegrane role za kulisami wieczne rozgrywki . Mówienie o prorodzinności wartościach jaka jest rodzina itp. . W rzeczywistości na odwrót na Maksa poświęcić się firmie . Kilka osób oddanych straciło pracę mimo poświęconemu firmie prywatnego czasu (praco po godzinach ) Szefowa zmienna ja chorągiewka ( z całym szacunkiem dla niej ) zawsze muszą mieć wroga , wokół niego jak wilki wokół zwierzyny . Ich życie na tym polega muszą mieć kogoś do nękania , to ich duża wada . Kiedyś opiszę dokładnie kilka sytuacji widzianych na własne oczy , bo jest co pisać . Atmosfera jest taka jak piszą pracownicy . Faktycznie większość piekarzy niema co narzekać ,kilka osób z biura i kilku kierowców . Na niektórych sklepach jest różnie . Czekajcie na część dalszą opisu

tadek

a wiec jedynym wymogiem jest - zaakceptowanie wybitnie nieatrakcyjnych warunków pracy tych finansowych ( 1300zl) jak i atmosfery pacy.

Puff

udziela sie charytatywnie ....... danie raz na jakis czas koszyk starych bulek i 2 koszyki starych paczkow nie nazwalabym udzielaniem sie charytatywnie ... :)

BYLA PRACOWNICA

Tu nie chodzi o to ze mamy obsmarowywac teraz firme i pisac glupoty tylko prawde ja tam pracowalam przeszlo dwa lata i zawsze chwalilam ta firme do czasu...w pracy dawalam z siebie 200% klienci mnie lubili bylam wesola osoba zawsze usmiechnieta do klienta,pomocna innym, staralam sie dbc o punkt jak potrafilam najlepiej,poswiecilam sie w calosci a co otrzymalam...oszczerstwa ze strony Szefowej agresywne ataki na moja osobe ze strony p.Kamili wmawianie mi czegos czego nie zrobilam bardzo mi przykro bo ja dla tej firmy poswiecilam sie w calosci a otrzymalam porzadnego kopniaka w d... teraz juz wiem ze osoba ktora udziela sie charytatywnie i co niedziele chodzi do kosciola uwazana za dobrego czlowieka potrafi tak postapic z bliznim.Mam nadzieje ze juz nie znajda panstwo takiej glupiej i naiwnej a przede wszystkim uczciwej osoby jaka bylam

davee

a według mnie to frania maj to wielka mistyfikacja ... haha , radosna rzeczywistosc niestety jest opetana wielka zazdroscia i zawiscia przez starosc , no ale cóz ... pozwólmy ludzia sie nacieszyc negatywna opinia :)

JanekZ

Pani Halina i X marza to chyba jakaś wielka mistyfikacja. Ładnie się tak podpisywać pod klienta będąc pracownikiem - BYŁYM? dzisiejsze metody pozwalają sprawdzić całą radosną anonimowość - pozdrawiam :)

sisi

każdy ma trochę racji, widzę to wszystko od środka i rzeczywiście nie jest łatwo pracować w tej firmie, ale tak się robi pieniądze

ktoś
@sisi

Jeśli tak nie łatwo się tam pracuje czemu nie poszukasz lepszej pracy?

tadziu

Firma mielnik stawia na taniosc a nie starosc

misio

chcesz zjesc cos cieplego to sobie kotleta upiecz przez takich inteligentnych klientow i tak dosc debilizmow w tej firmie jest

riczi

witam kupuję co dziennie pieczywo w sklepie przy piekarni teraz rano bo po 16 notorycznie brakuje bułek a rano są oczywiście ale człowiek by chciał na śniadanie ciepłe chrupiące tak jak kiedyś było a teraz pieką je dzień wcześniej że nic nie ma ciepłego i chrupiącego tak myślę że taki sklep przy piekarni powinien chociaż ten przywilej mieć ale widać klient jest na drugim planie liczy się ilość

alu

Ooo kamila albo agnieszka wlaczyla sie do dyskusji. Szkoda tylko ze nie jestes obiektywna

A gdzie wg was jest miejsce dla osób przed emeryturą? Na bezrobociu? To jednak lepiej zatrudniać młodych i pewnie na umowy zlecenia? Starsze osoby są często bardziej sumienne. Skoro rozpowszechniasz taki pogląd, to i na ciebie przyjdzie kolej... z czasem. To, że osoby starsze nie mają handlowego polotu XXI wieku, to żadne odkrycie, ale to też nie ich wina. Zarobki to raczej reguluje rynek i rząd, a na końcu pracodawca (jeżeli nie zatrudniałeś nigdy pracownika to lepiej głupot nie pisać). Podobnie jest y cenami. Warto również przypomnieć ze to nie bankowa korporacja z zagranicznym kapitałem tylko regionalna, jaka by nie była, ale jednak dalej tylko piekarnia, ale przynajmniej polska. To że Panie narzekają przy klientach to naganny pomysł na rozwój sklepu w którym pracują. Tu się kłania owa nieznajomość handlowa XXI wieku. Internetowi frustraci - jak chcecie ludzi obrażać to spróbujcie prosto w oczy, bo w internecie chamów i tak jest za dużo, bo tak wyjątkowo prosto, bez konsekwencji nim miło tu być. Choć i w oczy nie wypada, bo bez kozery przylepiona zostaje łatka buca. Radzę odejść od komputera i wyjść na spacer by korzystać z pięknej pogody. Gwarantuję, że to poprawia samopoczucie. Może dojdzie ludziom do głowy że określenie blondi, pomijając wcześniejszy przymiotnik, jest niekulturalne. A ten co pisze o ludziach ,,gamonie" itp. ciekawe kim jest w swoich oczach... może lepiej tak zacząć od siebie... bo w mojej ocenie jest się lustrzanym odbiciem swoich epitetów. Oczywiście jest to i miejsce na krytykę - jak najbardziej. Z tego prawa sam właśnie korzystam. Pozytywnych opinii w internecie jest jak na lekarstwo. Ale proszę o kulturę wypowiedzi, bo co powiedzą nasze dzieci? One pewnie częściej przeglądają ten portal. Pozdrawiam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Sezamkowa 5
    83-010 Straszyn

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.