Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

K.

Firma (usunięte przez administratora)traktująca pracowników nie tylko produkcyjnych ale także biurowych po samych kierowników. Nie liczą się z nikim.

ejkej
@K.

Firma to nie jest samodzielny twór żyjący własnym życiem, a idąc dalej tym tokiem rozumowania, firma jest też niemiła dla dyrektora, pokazuje język księgowej i kradnie kredki z kadr

Miki

Praca w porządku, można bez wyrzutów polecić. Pracuję od niedawna, sporo się nauczyłem i jak narazie nie mam powodów do narzekania

pros
@Miki

tez sie nie czepiam!

molik

trzymam sie tej roboty i ja wcale nie moge opowiadac, ze jest jakos zle czy nie wiadomo co. Sie pracuje, sie ma. Pozdrawiam.

rafo

pisze za siebie i ja moge powiedziec, ze wcale nie narzekam na prace tutaj. Tak obiektywnie to nawet calkiem sporo sie tutaj nauczylem. Jakby nie patrzec zawsze to jakies doswiadczenie.

Rybson
@rafo

doswiadczenie teraz wszedzie wazne. Dobrze byc tam gdzie czlowiek nie czuje sie zle.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
jack

Nie mogę wyjść z podziwu,tyle jest zadowolonych z 15zł brutto.Tak się nisko cenicie?

swietlik

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, o ile jest konstruktywna. Ja z tą firmą mam już długą relacją i przebiega ona sprawnie

Miiik
@swietlik

u mnie jest podobnie i czuje się tu raczej doceniany, a na tym mi zależało

Regular
@swietlik

No i jak ktoś mi zaproponuje powyżej (usunięte przez administratora) to może z nim porozmawiam.

Kostek

Normalna pensja, dodatki są i w sumie sporo czlowiek z tej pracy wynosi. Mam wrazenie ze raczej stawiaja na ludzi zmotywowanych i lubiacych uczyc sie nowych rzeczy.

Regular
@Kostek

korcu

dobre miejsce dla osob ktore chca sie uczyc nowych rzeczy i nie maja z tym problemu. moge powiedziec smialo ze calkiem rozowojowe miejsce i mozna zyskac niezle doswiadczenie. Do tego sie nie mozna przyczepic.

Pietrucha

raz lepiej raz gorzej. patrzac calosciowo to normalna robota..

Coktolubi

Praca dla kogoś kto lubi opary od lutowania, czy smród palonego tworzywa, bo wyciągi zastępują pokojowe wentylatorki, to taki bonus do umowy z agencją na(usunięte przez administratora)za godzinę.

Beniu

Ta strona przyjmuje negatywy napisane własną ręką by szybko sprostować i było miodzio przekonałem się na własnej skórze

@Beniu

no tak to wygląda :D

KEzi
@1

Prawda jest taka ze ile ludzi tyle opinii...

totez

Jak tak sobie myślę to mi ta praca całkiem odpowiada.

bociek
@totez

Grunt to siedziec w pracy tam gdzie komu odpowiada, to wazne przeciez

MIecio

ile osob tyle opinii, ja moge powiedziec od siebie ze nie moge narzekac w tej pracy na nude i monotonie, mam wrazenie, ze firma nie stoi w miejscu. Dla mnie akurat takie rzeczy sa istotne.

Beniu

A może tak samemu dać sobie odp -wciąż zatrudniają a co z poprzednikami wszyscy tacy be nie nadają się - jedno jest pewne przemiał mają dobry, a do tych z stażem 3 lat gratuluję jeszcze zmienią zdanie tylko lat nikt nie zwróci a wbijać się na nowo tylko współczuję .Do tego co ah i oh rozumiem za to ci płacą nie ważne pod jakim nickiem

wajdbb

Nie mogę powiedzieć, że nic z tej pracy nie mam. Jak się chce, to ta firma daje możliwość rozwoju.

Tibko
@wajdbb

No nudno nie jest i mozna sie sporo nauczyc to fakt

Miron

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy można liczyć na godziwe zarobki? Jakiś socjal?

netek
@Miron

atmosfere w pracy oceniam pozytywnie, nie mam zadnych zgrzytow z nikim tutaj

wottik

właśnie widziałem oferty pracy na ich stronie internetowej w zakładce kariera, chyba będę aplikować na technika serwisu. jak coś ruszy to dam jakieś info.

PAwcio
@wottik

Daj znac czy sie odezwali bo sam chce wyslac i ciekawy jestem jak sie czeka.

Kejsy

Jestem tu juz troche i nie mam jakis zarzutow, nie obrzucalbym blotem tej firmy.

Niki

Jeśli stok szuka idealnej firmy to jej nie znajdzie!!!

artik
@Niki

jak wszędzie, idealow nie ma, ale jak sobie porownuje swoje doswiadczenie z poprzednimi pracodawcami i firmami to jest wielka roznica. To na plus.

info

wedlug mnie nie ma tragedii, jest calkiem znosniee.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.